maciej więcek

lis

Maciej Więcek z Błękitnych: Biliśmy głową w mur Zagłębia

II LIGA PIŁKARSKA. Stargardzianie ponieśli drugą porażkę z rzędu. Tym razem ulegli faworytowi w walce o awans - Zagłębiu Sosnowiec.

Derby Zachodniopomorskiego: Kotwica podejmie Błękitnych. Kto się przełamie?

A może padnie najbardziej prawdopodobny w derbach remis? - Nas on na pewno interesować nie będzie - deklaruje pomocnik Błękitnych Stargard Maciej Więcek przed środowym spotkaniem w Kołobrzegu.

Błękitni Stargard długo kazali czekać, ale w końcu wygrali

Błękitni Stargard wygrali 2:1 z Legionovią w Legionowie. Drżeli w końcówce spotkania.

Stal Rzeszów rozgromiła Wierną Małogoszcz 6:1

worek z bramkami dla Stali się rozwiązał. Biało-niebiescy, choć grali w osłabieniu, po tym jak drugą żółtą kartkę w 44. minucie obejrzał Jakub Zięba, rywalom zaaplikowali jeszcze pięć goli. Strzelanie rozpoczął Kacper Drelich, któremu asystował Maciej Maślany. Chwilę później było już 3:0, a z rzutu

Rzuty karne wyłoniły zwycięzcę pucharu w Białobrzegach

pierwszej połowie sprawdzili wytrzymałość słupka, jak i poprzeczki bramki strzeżonej przez Daniela Malinę. Dopiero w ostatniej akcji pierwszej połowy pech gości opuścił, a gola dającego prowadzenie radomianom strzelił Emil Więcek. Na niekorzystny obraz wydarzeń, po zmianie stron zareagował opiekun Pilicy

Błękitni Stargard przegrali. Pogrążył ich były napastnik Floty Świnoujście

już 2:0 i... wydawało się, że jest po meczu. Trochę nadziei wlał w szeregi gości Maciej Więcek, który tuż przed przerwą zdobył ładnym strzałem kontaktowego gola. Druga połowa nie rozgrzała na dobre, gdy Okińczyc wbił trzeciego gola. Znów zapomniała o nim obrona Błękitnych i pozostało mu wbić piłkę do

Drifterzy prezentowali się na wybrzeżu

Budmat Auto Drift Team. Tym razem Piotr Więcek mierzył się z Jamesem Deanem, który wygrał pojedynek i dalej walczył o miejsce na podium. Paweł Trela pokonał Macieja Jarkiewicza, Dawid Karkosik przeszedł dalej po walce z Jakubem Przygońskim, który uderzył w bandy podczas tego pojedynku, a Paweł Borkowski

Wielki sukces płockiego driftera

był Piotr Więcek, a trzeci Irlandczyk Nigel Colfer. Tuż po ceremonii zakończenia litewskiej rundy zostały ogłoszone wyniki klasyfikacji generalnej sezonu. Wygrał ją Deane (Falken MotorSport), ale na drugim i trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy Budmat Auto Drit Team. Byli to odpowiednio: Więcek i

Olimpia znowu punktuje. Remis z Błękitnymi

mieli przewagę, ale nie potrafili potwierdzić jej golem. Olimpia przebudziła się w końcówce pierwszej połowy. Po błędzie Macieja Liśkiewicza miała bardzo dobrą okazję do objęcia prowadzenia. Piłkę po strzale Bartosza Biela odbił jednak Przemysław Wróbel. Po zmianie stron obraz gry był podobny. Ponownie

Błękitni imponują formą w rozgrywkach Pucharu Polski

wiele do powiedzenia w starciu z drugoligowcem. Jedyną bramkę Pogoń strzeliła z rzutu karnego w końcówce spotkania, gdy rezultat był już rozstrzygnięty. Wcześniej dwa razy na listę strzelców wpisał się dobrze dysponowany tego dnia Maciej Więcek z Błękitnych, a wynik otworzył z "jedenastki"

Drift Masters Grand Prix. Inauguracyjne zawody wystartowały w Poznaniu

Sobotnią I. rundę wygrał broniący mistrzowskiego tytułu - Piotr Więcek z BUDMAT Auto DRIFT Team. II na podium stanął Maciej Jarkiewicz z teamu Maciej Jarkiewicz z SosnowaMila.pl Drift Team, a III był Paweł Trela. Runda niedzielna znów w godnym drifterów tempie zakończyła się popisową jazdą Więcka z

Błękitni Stargard wygrywają w debiucie w II lidze

, ale szybko zostali skarceni przez gospodarzy, którzy mogli do przerwy prowadzić różnicą 2-3 bramek. W 59. minucie Maciej Więcek był podcięty w polu karnym, a Robert Gajda (pamięta jeszcze występy Błękitnych w II lidze przed 10 laty) pewnie wykorzystał "jedenastkę". Goście już nie podjęli

Błękitni przegrali w Górze, choć rywal grał bez swojego najlepszego piłkarza

Nadwiślan przystąpił do meczu osłabiony brakiem Tomasza Boczka, który w ostatnich kolejkach często trafiał do siatki rywali. Ale złapał kontuzje i mecz oglądał z trybun. Goście też nie mogli wystawić najsilniejszego składu, ale akurat Paweł Wojtasiak i Maciej Więcek mają dobrych zmienników

Letnie sparingi nie dają powodów do optymizmu. Wisła znów przegrała

Więcek, Wadym Panas, Michał Paluch, Marcin Figiel. Wisła Puławy: (skład wyjściowy) Jakub Zolech (Michał Leszczyński) - Chris Edwards, Mateusz Pielach, Jason Gorskie, zawodnik testowany I - Iwan Łytwyniuk, Rafał Wiącek, Maciej Machalski, zawodnik testowany II - Jarosław Niezgoda, zawodnik testowany III.

Siarka Tarnobrzeg - Raków Częstochowa 0:3. Lider wykorzystał błędy

uratować próbował Jakub Więcek. Wprowadzony po przerwie pomocnik nie wykorzystał jednak podania Macieja Domańskiego i trafił prosto w bramkarza Rakowa. Siarka przegrała 0:3. To pierwsza porażka zespołu trenera Gąsiora w obecnych rozgrywkach. Siarkowcy po czterech kolejkach mają na koncie 5 punktów

Pogromca Pogoni Szczecin nie sprostał beniaminkowi II ligi

), Łukasz Kosakiewicz, Bartłomiej Poczobut (46. Oskar Fijałkowski), Bartłomiej Zdunek (46. Bartosz Flis), Maciej Więcek (46. Wojciech Fadecki), Robert Gajda (46. Michał Magnuski), Sebastian Inczewski (46. Krzysztof Filipowicz).

Raków Częstochowa znowu wygrywa. Trzy gole Wojciecha Okińczyca

. Na techniczny strzał zdecydował się Maciej Więcek. Piłka poszybowała w długi róg i wpadła do bramki Rakowa. Stracony gol do szatni nie podłamał gospodarzy. Zaraz po przerwie ruszyli do odważnych ataków. W 46. minucie Kamiński wbiegł w pole karne gości, upadł i tym razem to gospodarze liczyli na rzut

Błękitni Stargard żegnają trenera remisem. Kryzys drąży zespół

mogli wygrać, dominowali w drugiej połowie, stworzyli sporo ciekawych akcji, ale nie potrafili ich sfinalizować. Jeszcze w 89. minucie Maciej Kazimierowicz trafił w poprzeczkę z wolnego i skończyło się remisem. Zadowoleni z niego byli tylko goście, bo zachowali 5 punktów przewagi nad Błękitnymi, którzy

Kotwica i Błękitni powalczą o kolejne punkty w II lidze piłkarskiej

źle - mówi Maciej Więcek, pomocnik Błękitnych. W sobotę o 15 stargardzianie podejmą Puszczę Niepołomice, która przed rozgrywkami była uważana za kandydata do awansu (wiosną spadła z I ligi). Puszcza po 6 kolejkach jest 7. i ma tylko dwa punkty przewagi nad Błękitnymi. Dorobek tego zespołu pewnie byłby

Drift na stadionie Wisły Płock. Kto wystartuje w zawodach?

Trela, Piotr Trojanek, Marcel Uhlig, Marek Wartałowicz, Piotr Więcek, Marcin Witthen, Maciej Wodziński, Adam Zalewski, Adrian Zatoń.

Błękitni wywalczyli komplet punktów na gorącym terenie lidera

wolnego otarła się o słupek. Błękitni skutecznie się bronili i czekali na okazję do kontr. A tych nie brakowało. Całkowicie pogrążyć lidera mógł Robert Gajda, gdy wychodził sam na sam z bramkarzem. Swoje szanse mieli też Maciej Więcek, Norbert Neumann i Wawszczyk. Rezultatu nie udało im się zmienić, ale i

Błękitni mają problem ze stoperem. Pojechał na kolejne testy

, Arkadiusz Jasitczak, Ariel Wawszczyk. Pomocnicy: Maciej Więcek, Bartłomiej Zdunek, Bartosz Flis, Rafał Gutowski, Wojciech Fadecki, Piotr Wojtasiak, Maciej Kazimierowicz, Patryk Bednarski, Paweł Lisowski, Tomasz Kamiński, Mychajło Tołstiak. Napastnicy: Radosław Wiśniewski, Robert Gajda, Sebastian Inczewski

Wielkie emocje w Kołobrzegu. Kotwica wygrywa z Błękitnymi w derbach [ZDJĘCIA]

(Maciej Ropiejko) zdobyła pierwszego gola, a zespół jeszcze mocniej uwierzył w to, że nie wszystko stracone. I tak gospodarze grali - z wiarą. Wychodziło im sporo, a pogubieni i przestraszeni stargardzianie już do końca nie potrafili mocniej zagrozić Kotwicy. W 75. minucie doszło do wyrównania. Piłkę

Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 2:1. Kolejne zwycięstwo wicelidera

bramkarza gości, Wojciecha Małeckiego nie zdołał pokonać Maciej Domański. Kwadrans później podania Daniela Koczona nie wykorzystał z kolei Szymon Martuś. Skuteczności nie zabrakło natomiast Koczonowi. W 31. minucie napastnik był tam, gdzie powinien przy dośrodkowaniu z lewej strony Kamila Jakubowskiego i

Po dramatycznym meczu Błękitni wyrwali remis w starciu z outsiderem

Błękitni musieli sobie radzić bez dwóch podstawowych pomocników. Zarówno Rafał Gutowski, jak i Maciej Więcek pauzowali z powodu kartek. Mimo to gospodarze byli faworytem spotkania z UKP. Zielonogórzanie nie potrafili bowiem wygrać w ostatnich ośmiu spotkaniach i w tabeli spadli na przedostatnie

Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec 1:1. Remis po słabych derbach

minuty po strzelonym przez Getingera golu wyrównał były pomocnik mieleckiej drużyny Maciej Domański. Najlepszy w tym sezonie zawodnik Siarki celnie uderzył z szesnastu metrów i Tomasz Libera był bez szans. Wyczyn Domańskiego, który w przerwie zimowej wraz z obrońcą Kamilem Kościelnym i napastnikiem

Pierwszy remis Błękitnych. 'Kryzys musiał przyjść'

. mecz w sezonie - wcześniej odnieśli 4 zwycięstwa i 4 porażki. Z Polkowicami dobrze zaczęli, bo już w 17. minucie Maciej Kazimierowicz trafił do siatki. Po tej bramce przewagę uzyskali goście i wyrównał kwadrans później Sebastian Kamiński. Goście atakowali, mieli wiele ciekawych akcji, ale już gola nie

Błękitni Stargard wygrali trzeci mecz z rzędu

wykonywać "jedenastkę", a jego intencję wyczuł bramkarz. Na szczęście dla Gajdy i Błękitnych w 73. minucie jedynego gola meczu zdobył Maciej Kazimierowicz (piękny strzał zza pola karnego). Stracona bramka pobudziła gości, którzy grając w osłabieniu, walczyli o punkt, ale stargardzianie dobrze się

Andruszko w Pogoni 04

- Rafał na pewno pomoże naszej drużynie. Przyznam, że zabiegaliśmy o niego od dłuższego czasu - mówi Maciej Karczyński, prezes klubu. 28-letni zawodnik jest pierwszym wzmocnieniem zespołu. Drugi w kolejce może być Maciej Więcek z Sokoła Pyrzyce. - Penetrujemy nasz regionalny rynek, bo takim chcemy

Gol Tomasza Rydzaka spokojnie może być bramką sezonu w Polsce

- Bramka Tomka naprawdę piękna - podkreślał Maciej Więcek, pomocnik Błękitnych. O postawie swojego zespołu wypowiadał się ze smutkiem: - W I połowie fajna gra, a później... ale nawet jak prowadzimy 3:1, to powinniśmy to dowieźć, tak by zrobił klasowy zespół. Ciężko to określić: czy to pech, czy coś

Błękitni Stargard i Kotwica Kołobrzeg remisują na trudnych boiskach

przerwali długą serię spotkań bez zwycięstwa. Wydostali się z ostatniej pozycji w tabeli i złapali drugi oddech. W Pruszkowie trener Krzysztof Kapuściński nie mógł skorzystać m.in. z Macieja Liśkiewicza i Roberta Gajdy, a Bartosz Flis rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Szkoleniowiec szuka nowych pomysłów

Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 2:1. Zasłużone zwycięstwo Siarki

, pierwszej porażce w tym sezonie z Radomiakiem Radom (0:1). Pierwsza połowa należała do piłkarzy Siarki. Podopieczni trenera Włodzimierza Gąsiora co rusz atakowali bramkę gości i w efekcie w 37. minucie objęli prowadzenie za sprawą Daniela Koczona. Sytuację wypracował Maciej Domański, który w polu karnym

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1:1. Derby Podkarpcia na remis

wyrównanie mieli Szymon Martuś i Maciej Domański. Pierwszy z nich strzelił zbyt lekko, by pokonać Tomasza Wietechę. Drugi z dystansu nie trafił w bramkę. Siarkowcy dopięli swego w 82. minucie. Wtedy z rzutu rożnego dośrodkował Domański. W zamieszaniu pod bramką Wietechy najwyżej wyskoczył Marcin Stefanik i

Puchar Polski. Wysoka porażka Siarki Tarnobrzeg

czwartą bramkę dla Chojniczanki. Swoje szanse przed przerwą mieli też siarkowcy. Skuteczność zawiodła jednak u Macieja Domańskiego i Szymona Martusia. Pierwszy z nich nie zdołał jednak wykorzystać sytuacji sam na sam z Dominikiem Hładunem. Martuś z kolei fatalnie przestrzelił z kilku metrów. Po zmianie

Zmarnowane sytuacje zemściły się i Radomiak przegrał z Błękitnymi

- na przekór porzekadłu, że zwycięskiego składu się nie zmienia - dokonać kilku roszad. M.in. w bramce w miejsce Adriana Szady, znalazł się Michał Kula, a miejsce narzekającego na uraz Michała Grudniewskiego, na prawej stronie obrony zajął Maciej Wasilewski. Ponadto na ławce dla zawodników rezerwowych

Błękitni Stargard rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Muszą się spieszyć

dalszą współpracę z Pogonią. Chciałbym, by dołączył do nas także starszy zawodnik, ale priorytetem są młodzieżowcy. Kto na pewno zostaje ze starej kadry? Bramkarz Marek Ufnal; obrońcy: Tomasz Pustelnik, Patryk Baranowski, Wojciech Baszak; pomocnicy: Wojciech Fadecki, Maciej Więcek, Piotr Wojtasiak

Wisła jedną nogą w półfinale. Biegler oglądał [FOTO]

Spotkanie źle zaczęło się dla nafciarzy. Już w 4. minucie biegnący do kontry prawoskrzydłowy Wisły Valentin Ghiona popychany przez rywala Adama Babicza upadł na parkiet. Uraz był na tyle poważny, że nie mógł kontynuować gry. Lekarz drużyny Marek Więcek i fizjoterapeuta Mariusz Jaroszewski zabrali

Błękitni przegrywają ostatni sprawdzian przed Lechem

padł Uwakwe. Podbiegł do niego sędzia, który zastanawiał się, co zrobić. Pomocnik leżał na murawie, więc arbiter w końcu - także po interwencji Macieja Liśkiewicza - zdecydował się wezwać medyków Puszczy. Gdy ci już wbiegali na boisko z pomocą, Longinus się podniósł i normalnie biegł pod swoją bramkę

Stadion Stali Stalowa Wola zdobyty. Przez Radomiak Radom. Siarka Tarnobrzeg gromi

beniaminek, Radomiak Radom. Gospodarzy dwukrotnie skarcił Maciej Świdzikowski. Raz Brazylijczyk Leandoro, najskuteczniejszy strzelec drugoligowych rozgrywek. Napastnik Radomiaka w Stalowej Woli otworzył wynik meczu, strzelając tym samym 14 gola w tym sezonie. Brazylijczyk skorzystał z błędu obrońcy Krystiana

Błękitni Stargard - jeszcze raz chcieliby być rewelacją II ligi piłkarskiej

), Maciej Więcek (1982), Bartłomiej Zdunek (1986), Ernest Graś (1994), Wojciech Fadecki (1993). Napastnicy: Robert Gajda (1978), Sebastian Inczewski (1990), Michał Magnuski (1987), Krzysztof Filipowicz (1994). Sztab szkoleniowy: Krzysztof Kapuściński (I trener), Jarosław Piskorz (II trener), Marcin Sawczak

Kolejne zwycięstwo Arki w sparingu. Gole Renusza i da Silvy

, Piotrowi Katłowiczowi oraz Maciejowi Dampcowi. Cała trójka wystąpi w meczu rezerw. Niespodziewanie w składzie nie pojawił się kapitan Krzysztof Sobieraj, który zgłosił na odprawie lekki ból kolana. Wobec tego w środku obrony zagrał Michał Marcjanik wsparty Antonim Łukasiewiczem. Łukasiewicza w 60. minucie

Siarka ograła beniaminka. Stal Stalowa Wola poległa w Legionowie

nich bramkarza Olimpii Piotra Czaplińskiego pokonał po rzucie rożnym, kiedy z bliska wpakował piłkę do bramki. Martuś natomiast wykorzystał sytuację sam na sam z Czaplińskim i podwyższył na 2:0. Beniaminka dobił Daniel Koczon. Napastnik Siarki w 67. minucie po podaniu Macieja Domańskiej popisał się

Radomiak gromi Siarkę. Cztery gole Zielonych po przerwie

pierwszy celny strzał swojego zespołu blisko stuosobowa grupa kibiców Siarki czekała do piątej minuty. Wówczas Michała Kulę próbował zaskoczyć były zawodnik Zielonych - Maciej Domański. Strzał pomocnika okazał się jednak zbyt słaby, by mógł zaskoczyć czołowego golkipera rozgrywek. Tymczasem miejscowi

Punkt Stali Mielec w Radomiu. Horror w Częstochowie dla Stali Stalowa Wola

po przerwie. W 54. minucie do siatki gospodarzy trafił Szymon Sobczak, który skorzystał z prezentu obrońcy Macieja Świdzikowskiego. Radość gości nie trwała jednak długo. Dziesięć minut po trafieniu Sobczaka wyrównał Bartosz Sulkowski. Obrońca Radomiaka przymierzył z rzutu wolnego i Tomasz Libera

Wyjazdy Pogoni: pokonali Regę, pokonają Victorię

rożnych. I choć nasz zespół pracuje nad stałymi fragmentami, to trzebiatowianie nie dopuścili do straty gola. Rega - z dużą pogoniarską kolonią w składzie - grała z kontry i... w 20. min objęła prowadzenie. Łukasz Cebulski urwał się na prawej stronie, dośrodkował, a Maciej Więcek strzelił do siatki

Błękitni grali o pełną pulę, a przegrali drugi mecz z rzędu

próbując kontr. - To nawet nie była sytuacja, ale pół sytuacji. Ale i takie okazje potrafią rozstrzygnąć mecz - mówił Maciej Liśkiewicz, stoper Błękitnych. - Zależało nam bardzo na trzech punktach, bo przecież graliśmy u siebie. Niestety, jeden błąd w obronie zadecydował o wygranej Zagłębia. Po straconym

Dwa karne i czerwona kartka. Wisła wysoko przegrywa na wyjeździe.

przegrywali już dwiema bramkami. Po rzucie rożnym najwyżej w polu karnym wiślaków wyskoczył Maciej Liśkiewicz i zdobył głową drugiego gola. Po podwyższeniu wyniku mecz się wyrównał i walka toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Do przerwy więcej bramek już nie padło. Czerwień i karny Po zmianie stron

Pogromca Lecha niestraszny. Wisła gromi Błękitnych

pod bramką gości. Szansę wykorzystał Maciej Machalski, który głową wpakował piłkę do siatki. Jeszcze przed przerwą Wisła podwyższyła wynik. Sytuacje sam na sam z Andrzejem Budnikiem na raty wykończył Jarosław Niezgoda. Zaraz po przerwie było już praktycznie po meczu. W ciągu czterech minut od

Jaka szkoda. Grali w przewadze, atakowali, nie strzelili karnego. Tylko remis Motoru

63. minucie lublinianie powinni zdobyć bramkę. W polu karnym faulowany był Damian Kądzior, a do jedenastki podszedł Grzegorz Bronowicki. Były reprezentant Polski strzelił jednak źle, a piłkę złapał Lewandowski. W końcu jednak gospodarze wyrównali - w 82. minucie do stojącego w polu karnym Macieja

Maraton Gór Stołowych: koniec zapisów

- wielokrotny medalista MP w biegach górskich; mistrz kraju w biegach górskich na długim dystansie Maciej Więcek - najlepszy zawodnik rankingu Maratonów na Orientację 100km, rekordzista Harpagana trasy 100 km Dołącz do nas na Facebooku

Motor przegrał w sparingu ze Stalą 1:3. Jest trzon zespołu

, Mateusz Oszust, Paweł Lipiec, Patryk Czułowski, Piotr Karwan, Artur Węska, Tomasz Sedlewski i Maciej Zieliński. Niemal na pewno umowę z Motorem przedłuży też Grzegorz Bronowicki. W zespole pozostaną też najzdolniejsi juniorzy, tacy jak Kamil Wolski, Jakub Kosiarczyk czy Marcin Kufrejski. Klub cały czas

Derby Podkarpacia dla Stali Mielec. Porażka Stali Stalowa Wola z Błękitnymi

, którzy z bliska nie mogli umieścić piłki w praktycznie pustej bramce Błękitnych. Jeśli chodzi o gości to niewiele zabrało, by w 80. minucie podwyższyli na 2:0. W sobie tylko wiadomy sposób Maciej Więcej trafił w słupek zamiast do pustej bramki. - Gratuluję Błękitnym wygrania istotnego meczu. Byliśmy

Wisła przywozi punkt z trudnego terenu

. metrze faulował Mateusz Gawrysiak. Do rzutu wolnego podszedł Kolesnikovs, ale dośrodkowywał tak źle, że do piłki bez problemu doszedł bramkarz Wisły. Trzy minuty później znów blisko bramki faulowany był Maciej Maślany. Do stałego fragmentu ponownie podszedł Kolesnikovs. Tym razem dośrodkował do swoich

Błękitni Stargard ograli Lecha. Strażak, pracownik biurowy i strażnik to ich liderzy

Choszcznie. Oprócz niego i Gajdy - pracę z grą w Błękitnych łączą jeszcze też Tomasz Pustelnik (32 lata, stargardzki strażak) i Maciej Więcek (33 lata, kierowca w placówce oświatowej). W szkole uczy też trener Krzysztof Kapuściński. Pozostali piłkarze - studiują, przede wszystkim na szczecińskich uczelniach

Zwycięstwo Radomiaka z Błękitnymi. Gol już w 24 sekundzie

Maciej Kazimierowicz wnieśli w poczynania kolegów wiele świeżości. W odstępie 180 sekund sam Brzeziański trzykrotnie stawał przed szansą pokonania Szadego, ale był nieskuteczny. Następnie po chwilowej dominacji Błękitnych, ciężar gry przeniósł się do środka boiska i akcji ofensywnych nie było zbyt wiele

Timex 360 stopni: 44 godziny ekstremalnej rywalizacji

Series i jest równoważna z Pucharem Europy. W tegorocznej edycji rajdu startowały załogi z Polski, Danii, Rosji oraz Czech. Wyniki na trasie długiej (390 km) 1. Inov-8 (Magdalena Łączak,  Paweł Dybek, Michał Jędroszkowiak, Maciej Więcek); 44:00 2. CzAR Berghaus/ Merida/Nutrend (Tomas Vanek, Petr

Pogoń przegrała ostatni sparing przed startem ekstraklasy. Brak usprawiedliwień

, Rafał Murawski zachorował, a Maciej Dąbrowski ma drobny uraz. Bez nich Pogoń prezentuje mniejszą jakość, ale na tle Błękitnych zespół powinien wyglądać choćby dojrzalej. Nic takiego fani na trybunach nie widzieli. Pogoń wyglądała dużo słabiej niż we wtorkowym sparingu z Werderem Brema. Niedziela będzie

Czerwona kartka i nerwy w końcówce. Motor remisuje w Rzeszowie

wygrał pojedynek główkowy i doprowadził do wyrównania. Po zdobytej bramce lublinianie zdecydowali się pójść za ciosem. W 37. minucie futbolówka spadła w polu karnym pod nogi Macieja Tataja. Doświadczony napastnik nie zwykł marnować tak dobrych okazji i fantastycznym strzałem umieścił ją tuż pod

ZS nr 83 ul. Powstańców Wielkopolskich 4

2 300 29 Maciej Walczak 414 16 2 725 30 Maciej Wielogórski 404 20 2 270 31 Szymon Wrzosek 401 23 2 270   Niedziela 1 Robert Grochalski 434 37 3 315 2 Kamil Grochalski 436 7 2 270 3 Joanna

Bike Maraton 2012: Głuszyca zaprasza na ściganie do Krainy Tajemnic

wiele innych. Oczywiście mamy swoją drużynę Polska na Rowery, "Gazety Wyborczej" i Sport.pl, która startuje w Bike Maratonach. Tworzą ją: Adam Leńczyk, Paweł Leńczyk, Antoni Popko, Maciej Popko, Dariusz Krawczyk, Mirosław Marczak, Wojciech Gloc, Marek Więcek, Marek Makowiecki, Rafał Koczela i

NARCIARSTWO ALPEJSKIE. Euroliga

. Maciej Kwiatek (RKN Sport partner)- 36. Juniorki młodsze: 2. Weronika Bućko (RKN Sport Partner) - 45, 3. Katarzyna Łuszczka (SN Marketour) - 42, 6. Martyna Więcek (RKN Sport Partner) - 36. Juniorzy młodsi: 2. Marcin Krajmas (RKN Sport Partner) - 45, 3. Maciej Kwaśny (RKN Sport Partner) - 42, 4. Jarosław

Tylko pospolite ruszenie może uratować Śląski Klasyk

lekki sprzęt, który wyrzucałyby śnieg poza linie boczne są najbardziej wskazane. W usuwaniu oblodzeń mogłoby też pomóc użycie soli potasowej - sugeruje Maciej Więcek, kierownik działu technicznego na Stadionie Śląskim. Tymczasem działacze "Gieksy" nie wykluczają, że zwrócą się do PZPN-u o

Błękitni Stargard udali się na zgrupowanie

Kownacki, Jakub Wawrzyniak (Sparta Brodnica), Łukasz Połoszczak (Stomil), Sobański, Adamski, Jarosław Piskorz, Robert Gajda, Dariusz Jarecki, Maciej Więcek, Krzysztof Śniadek, Piotr Grzelak i Olibabor (Nigeria).

Krzysztof Kapuściński, trener Błękitnych: Do Turcji nie pojedziemy, ale o ósemkę powalczymy

-letni - chcą się promować. Graliśmy takie mecze, że w składzie miałem 5-6 dwudziestolatków, czy dwóch piłkarzy rok starszych. Dużo dają drużynie starsi - Marek Ufnal, Gajda, Tomasz Pustelnik czy Maciej Więcek są po trzydziestce i dużo wnoszą do gry, jest też jeszcze 26-letni Michał Magnuski. Ale

Szajba w błocie, czyli pierwszy start teamu Polska na Rowery

biegacze, którzy teraz przyciągnęli do ekipy synów oraz znajomych. ZOBACZ TEŻ galerię zdjęć z Bike Maratonu Podczas inauguracji sezonu rowerowego we Wrocławiu wystartowaliśmy w składzie: Adam Leńczyk, Paweł Leńczyk, Antoni Popko, Maciej Popko, Dariusz Krawczyk, Mirosław Marczak, Wojciech Gloc, Marek

biegacze, którzy teraz przyciągnęli do ekipy synów oraz znajomych. Podczas inauguracji sezonu rowerowego we Wrocławiu wystartowaliśmy w składzie: Adam Leńczyk, Paweł Leńczyk, Antoni Popko, Maciej Popko, Dariusz Krawczyk, Mirosław Marczak, Wojciech Gloc, Marek Więcek, Marek Makowiecki, Rafał Koczela

Liga Miast - Mistrzostwa Rzeszowa o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa

; juniorki młodsze (rok 1989-1990): 1. Zuzanna Sapeta (Sport-Partner) 0:42,82; 2. Katarzyna Sowińska (Sport-Partner) 0:44,85; 3. Martyna Więcek (Sport-Partner) 0:50,91; juniorzy młodsi (rok 1989-1990): 1. Wojciech Kwiatek (Sport-Partner) 0:39,09; 2. Mateusz Konopelski (Gimnazjum Katolickie) 0:45,22; 3

Kolejne sparingi podkarpackich III-ligowców

W meczu rozegranym w Zaczerniu piłkarze Stali aż dwunastokrotnie pokonali bramkarza Głogovii. Podczas spotkania duet szkoleniowców Adam Domaradzki i Jaromir Kocot skorzystał z niemal wszystkich piłkarzy, próbując różnych wariantów taktycznych. Dla rzeszowian po trzy bramki strzelili Maciej Rusin i

Rajd "AC 1991 Pokale" - lista zgłoszeń

Sporting 87 JARZYŃSKI Adam BRYŁA Wojciech Fiat SC Sporting 88 TYPA Radosław GIEŁAŻUN Maciej Fiat SC Sporting 89 FRYDA Marcin WIĘCEK Jarosław Fiat SC Sporting 90 MACURA Tomasz WĄTOR Tomasz Fiat SC Sporting 91 PAWLUS Tomasz GNATEK Rafał Fiat CC Sporting 92 KOŁODZIEJCZYK Arkadiusz Fiat SC Sporting 93

Stałe fragmenty zadecydowały o triumfie Broni z Błonianką

, dający jej jednocześnie wygraną. Błonianka Błonie - Broń Radom 1:2 (1:1) Bramki: Sieński (15.) - Nowosielski (35. karny), Pietralski (81.) Broń: Młodziński - Jakubczyk (46. Pietralski), Sala (60. Leśniewski), Zieliński, Dobosz, Wicik, Oziewicz (90. Książek), Sałek, Bojek, Nowosielski (46. Więcek

Broń wygrywa w Karczewie i zostaje liderem IV ligi

ligi. Mazur Karczew - Broń Radom 0:1 (0:0) Bramka: Wicik (54.) Broń: Młodziński - Pietralski, Sala, Krukowski, Wicik, Leśniewski (82. Nogaj), Sałek, Więcek, Bojek (88. Winsztal), Nowosielski (82. książek), Czarnecki.

Broń odrobiła dwa gole, ale tylko zremisowała z beniaminkiem

minuty, ale Broni nie udało się już odmienić losów rywalizacji. Broń Radom - Warta Działoszyn 2:2 (0:2) Bramki: Czarnecki, Kimura - Stasiak (karny), Cukiernik. Broń: Młodziński - Jakubczyk (46. Wiciki), Sala, Więcek, Dobosz (46. Bojek), Kimura, Bouchniba (77. Sałek), Dziubiński, Ligienza, Nowosielski

Otwarty mecz Broni i efektowne zwycięstwo nad rezerwami Znicza

tym samym ustalił wynik tego niezwykle otwartego pojedynku. Broń Radom - Znicz II Pruszków 4:1 (1:0) Bramki: Czarnecki (38. karny), Oziewicz (55.), Leśniewski (70.), Bojek (88.) - Kubicki (75. karny) Broń: Młodziński - Pietralski, Wicik, Krukowski, Dobosz, Nogaj (46. Leśniewski), Oziewicz (63. Więcek