maciej wawrzycki

mts

Wyniki 3. kolejki Świętokrzyskiej Halowej Ligi Firm

W dwie minuty ekipa Elmaru nie tylko odrobiła stratę, ale strzeliła dwie kolejne bramki i pokonała Jezierskiego Samson Samsonów.

KALF (odc. 8): UJK postraszył lidera

Dogrywka była potrzebna, by wyłonić zwycięzcę meczu liderującego w Kieleckiej Amatorskiej Lidze Firm zespołu Awans/TOM ze studentami z UJK.

ŚHLF: Szansa dla UniMaksu

Po przegranej w meczu ze Sportingiem zespół Składu Budowlanego Wola Jachowa musi czekać na ostatni mecz bezpośredniego rywala do mistrzostwa Świętokrzyskiej Halowej Ligi Firm.

"Wiosenna" blisko półmetka. Niburski na czele

, Piotr Ziębicki 2, Wiesław Janik, Michał Chwastowski KERRY - ROSETEX 4:0 (1:0): Michał Dziewięcki 3, Dariusz Brzozowski. KARAKAL - ROSETEX 7:0 (3:0): Przemysław Wielgo 2, Kamil Kasprzyk 2, Szczepan Różycki 2, Maciej Wawrzycki. KERRY - KARAKAL 0:2 (0:0): Paweł Domagała 2. KARAKAL - CASTOR 9:0 (5:0

Świętokrzyska Halowa Liga Firm - wyniki 2. kolejki

Sporo pracy w drugiej serii zmagań Halowej Ligi Firm mieli sędziowie. Graczom kilku drużyn wyraźne kłopoty sprawiało opanowanie emocji i powstrzymywanie się od komentowania decyzji panów z gwizdkiem. Maciej Mądzik ukarał czerwonymi kartkami aż trzech piłkarzy, a Maksym Stelmaszczyk jednego. W dwóch