maciej buchalski

Andrzej Zarębski

Rusza wyścig po tytuły, czyli plebiscyt czas zacząć

Nareszcie! Zaczynamy VIII Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Wydarzenie Sportowe 2010 roku w Płocku. Wielki finał tradycyjnie w ostatnią sobotę karnawału

Udany start płockich wioślarzy

Nieźle spisali się płoccy wioślarze podczas centralnych wiosennych regat kwalifikacyjnych otwarcia sezonu seniorów. Stawką imprezy było znalezienie się w reprezentacji Polski.

Turniej siatkówki plażowej w Toporni

puchary i dyplomy ufundował prezes firmy Motozbyt - Krzysztof Kos. Teraz w rozgrywkach nastąpi trzytygodniowa przerwa. Wyniki VI turnieju: kat. do 40 lat (suma wieku): o pierwsze miejsce: Wojciech Czerwiński, Maciej Pawliński (obaj Radom) - Krzysztof Adamczyk (Przysucha), Adam Buchalski (Łódź) 21:19, o

UNIA TCZEW- KUJAWIAK/HYDROBUDOWA 3:1

już w 12 minucie. Pół godziny później wyrównał najaktywniejszy piłkarz Kujawiak/Hydrobudowy Łukasz Grube efektownym strzałem z ostrego kąta. Unia jednak jeszcze przed przerwą ponownie objęła prowadzenie po karnym podyktowanym po faulu Macieja Truszczyńskiego. Do kontrowersyjnej sytuacji doszło w 67

Kujawiak/Hydrobudowa - Tur Turek 2:0 (2:0)

kwadransie gry Maciej Truszczyński właśnie po przechwycie podał piłkę do Remienia, a ten po rajdzie z lewej strony dośrodkował w pole karne. Efektownym "szczupakiem" popisał się Staniszewski. Drugi raz cieszył się ze zdobycia bramki tuż przed zakończeniem pierwszej odsłony. I ponownie mógł

Kujawiak/Hydrobudowa bezbramkowo remisuje z Amiką II Wronki

, wśród których było czterech graczy pierwszego zespołu, pierwszy celny strzał na bramkę Mariusza Luncika oddali dopiero w 42. min. Tuż przed przerwą swoją jedyną okazję w tym meczu zmarnował doskonale pilnowany przez Macieja Truszczyńskiego były kadrowicz i napastnik m.in. FC Porto Grzegorz Mielcarski

Wygrany sparing trzecioligowych piłkarzy Chemika

W środę na swym bocznym boisku ze składu, który regularnie grywał w minionym sezonie w III lidze, wystąpił jedynie trzon obrony - Zbigniew Sieradzki, Jacek Szpejna i Maciej Śmiglewski oraz pomocnik Adam Kardasz. - Reszta dotleniała się podczas biegu w pobliskim lesie. Tych pozostałych wykorzystam w

Wioślarze już czekają na jubileusz

osadach: toruńskiej, bydgoskiej i płockiej. W tej ostatniej pływali oczywiście Piotr Buchalski i Bogdan Zalewski. W pozostałych biegach walki i emocji nie brakowało. Była tez spora niespodzianka, gdy do finału jedynek wagi lekkiej awansował młodziutki zawodnik SMS-PTW Mariusz Sochacki, którego trenerem od

Unia Janikowo - Kujawiak/Hydrobudowa Włocławek 1:0

aktywni byli włocławianie. Bliski wyrównania był w 28 min. Piotr Buchalski. Po dokładnym podaniu strzałem głową skierował piłkę tuż pod poprzeczkę, ale golkiper Unii Maciej Zając zdołał wybić ją poza bramkę. W 32 min sędzia podyktował rzut karny dla gości. Tym razem pretensje o tę decyzję mieli gospodarze

Mistrzostwa Polski w wioślarstwie

), 2. Patryk Brzeziński, Bartosz Szczyrba (AZS AWF Poznań), 3. Krzysztof Mynnik, Marek Kolbowicz (AZS Szczecin). Dwójka bez sternika: 1. Piotr Buchalski, Bogdan Zalewski (PTW Płock), 2. Maciej Zieliński, Paweł Jarosiński (AZS AWF Warszawa), 3. Michał Stefański, Adam Władek (AZS AWF Gdańsk). Czwórka bez

Cztery tytuły poznaniaków w wioślarskich mistrzostwach kraju

Byczkowski (AZS AWFiS Gdańsk), 2. Łukasz Zając, Mariusz Stańczuk (AZS AWF Warszawa), 3. Artur Brejnak, Rafał Dziekoński (Bydgostia). DWÓJKA BEZ STERNIKA: 1. Piotr Buchalski, Bogdan Zalewski (PTW Płock), 2. Rafał Hejmej, Krzysztof Dymel (Zawisza Bydgoszcz), 3. Łukasz Kardas, Dawid Pacześ (AZS Szczecin

Składy zespołów III ligi, terminarz gier na własnym boisku

Truszczyński (23), 3. Michał Trzeciakiewicz (20), Marcin Krysiński, Leszek Pokładowski Pomocnicy: 2. Piotr Buchalski (23), 10. Arkadiusz Kołtuński (24), 18. Aleksander Majić (26), 11. Maciej Małecki (22), 8. Łukasz Michalski (22), 14. Ryszard Remień (36), 22. Damian Staniszewski (25), Zeljko Mrvaljević, Maiusz

Zmiany w piłkarskim zespole TKP

ostatnie mecze TKP w III lidze i rozważa możliwość ponownego zamieszkania w Toruniu. Kibice mieliby w takim przypadku szansę ponownego podziwiania jego wspólnych akcji z Maciejem Hanczewskim, którego rehabilitacja po kontuzji kolana przebiega znacznie szybciej niż przewidywano. Być może do drużyny dołączą

Piłka nożna: wyniki spotkań III ligi

własnego pola karnego, przejął ją Przemysław Łudziński, a Maciej Wódkiewicz przytrzymał wronczanina ręką, co kwalifikowało się na czerwoną kartkę. Amica zdobyła bramkę trzy minuty przed przerwą. Łudziński podał z lewej strony do Marcina Tarnowskiego, a ten strzelił celnie głową. Wcześniej w dogodnej

Starty Polaków w środę - podsumowanie

miejscu. Zofia Klepacka była siódma w czwartym wyścigu klasy Mistral i zajmuje szóste miejsce. Maciej Grabowski był trzeci w piątym i trzeci w szóstym wyścigu klasy Laser i awansował na 11. miejsce. Marcin Czajkowski/Krzysztof Kierkowski zajęli 18. miejsce w drugim, 16. miejsce w trzecim i nie ukończyli z

Wyniki Polaków w niedzielę

(6.21,45 min) i wystąpi w repesażach. Dwójka podwójna wagi lekkiej (Magdalena Kemnitz/Ilona Mokronowska) zajęła drugie miejsce w biegu eliminacyjnym (6.51,46 min) i wystąpi w repesażach. Ósemka (Bogdan Zalewski/Piotr Buchalski/Rafał Hejmej/Dariusz Nowak/Mikołaj Burda/Wojciech Gutorski/Sebastian Kosiorek

Płoccy wioślarze mistrzami Polski

te płocczanie zaczęli od mocnego uderzenia. Lepszej czwórki ze sternikiem PTW nie mogło już wystawić. Jej skład otwierali olimpijczycy Bogdan Zalewski i Piotr Buchalski. W łodzi siedzieli jeszcze Krzysztof Grzywiński, Bartłomiej Borowski i sternik Jacek Rydzewski. To był strzał w dziesiątkę. Sześćset

Przygotowania III-ligowych piłkarzy z regionu

Maciej Świątkowski. W myśl tych słów do drużyny dołączy 10 wychowanków kończących wiek juniora. Unia Janikowo Po istnym krachu z końcówki sezonu, kiedy Unia do ostatnich minut zamykającego sezon meczu nie była pewna utrzymania, prezes Edward Antczak postawił na fachowca. Nowy trener Andrzej Wiśniewski to

Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich

, Sławomir Osial, rafał Bernacki - Maciej Buchalski 4, Łukasz Wyrzykowski, No Name - Flamhed 0:3 (wo), Blue Team - Fabwel 1:1, bramki: Łukasz Wiśniewski - Arkadiusz Pietrzak; Multimer Kowalewo Pomorskie - Szwejk 0:6, bramki: Przemysław Eliński 3, Marcin Grabarek 2, Michał Ozimkiewicz PAK - PolNecks II 0:3

Wyniki toruńskiej halowej ligi piłkarskiej

, Maciej Buchalski; Pomorek - Meritum 3:13, bramki: Dariusz Olejnik, Zbigniew Regulski, Piotr Szyplik - Dariusz Dobek 4, Marcin Błażkiewicz 2, Robert Makowski 2, Łukasz Matys 2, Tomasz Błędzki, Sławomir Darowski, Tomasz Krysiński; Full Mocny Team - Wrzosy 6:3, bramki: Arkadiusz Myrcha 2, Marcin Błędzki

KUJAWIAK/HYDROBUDOWA 1 (0) - UNIA JANIKOWO 0

instynktownie obronił Maciej Zając. Z kolei Remień bliski zdobycia gola był w 74. i 76 minucie spotkania. Uderzał wtedy z rzutów wolnych, ale Zając w obu wypadkach wykazał się dobrym refleksem. Decydująca dla losów pojedynku okazała się 90. minuta. Wtedy Tomasz Ciesielski, zdaniem sędziego, faulował w polu

ATENY 2004. Czwórka podwójna tuż za podium

AWFiS Gdańsk), Sebastian Kosiorek (AZS AWF Poznań), Piotr Buchalski (PTW Płock) i sternik Daniel Trojanowski (AZS UMK Toruń) przez 3 dystansu prowadzili. Potwornie zmęczeni na ostatniej "pięćsetce" zostali wyprzedzeni przez Włochów. Nie zawiedli Robert Sycz (RTW Bydgostia Kabel) i Tomasz