maciej braciszewicz

ws

Brązowe medale kadetów

Małgorzata Bochyńska i Maciej Braciszewicz zdobyli brązowe medale w halowych mistrzostwach Polski kadetów w tenisie rozegranych na kortach w Pabianicach.

Brąz kadetów Górnika Łęczna

Kadeci Górnika Łęczna zdobyli brązowy medal w Halowych Drużynowych Mistrzostwach Polski w tenisie.

Okrutny wicemistrzem Polski w deblu

TENIS. Damian Okrutny z radomskiego Returnu został halowym wicemistrzem Polski kadetów w grze podwójnej.

Tenisowe laury dla gości

)/Robert Howe (Australia) - Maciej Braciszewicz/Mikołaj Jędruszczak (obaj Polska) 6:4, 6:3; finał: Romanowicz/Smoła - Brandys/Howe 6:2, 6:3. DZIEWCZĘTA: półfinały: Aleksandra Adamska/Natalia Kozel (obie Polska) - Monika Rudnicka/Kaja Szuba (obie Polska) 6:2, 6:1; Alexandra Pietrzalkova (Słowacja

Ćwierćfinały bez reprezentantów Radomia

Anusiewicz (nr 8) - Iga Odrzywołek 7:5, 6:4 * Magdalena Stencel - Silvia Martinkova (SVK, nr 2) 5:7, 2:6 Kadeci * Maciej Braciszewicz - Marcin Grzesiński 6:0, 6:2 * Marcin Bukowski - Rens van Der Vis (NED, nr 6) 1:6, 1:6 * Bastian Wagner - Jakub Tokarz 7:6(5), 3:6, 3:6 * Filip Zbroja - Julius Gotovskis

Co u tenisistów Budowlanych?

bardzo wysokim poziomie, Mateusz Kubach wygrał z Maciejem Braciszewiczem 6/4 i 6/2. Dodajmy, Mateusz jest brązowym medalistą halowych mistrzostw Polski Skrzatów w grze pojedynczej. Wojciech Jaczyszyn z kolei wygrał z Wojciechem Szostakiem 6/1 i 6/2. W grze podwójnej olsztyniacy, reprezentowani przez

Turniej tenisa Bank Pocztowy Cup

weekendu, kiedy to rywalizowali o medale mistrzostw kraju na kortach Sopockiego Klubu Tenisowego. Turniej rozgrywany był "O Puchar Polskiego Związku Tenisa", a w finale chłopców Maciej Braciszewicz z KKT Wrocław pokonał Patryka Pydyszewskiego z TKS Arka Gdynia 7/5 6/1. W turnieju dziewcząt

Turniej tenisowy skrzatów Bank Pocztowy Cup 2005

w grze pojedynczej chłopców wygrał Maciej Braciszewicz z KKT Wrocław, pokonując Patryka Pydyszewskiego z TKS Arka Gdynia 7/5 i 6/1. W turnieju dziewcząt zwyciężyła Joanna Nalborska z GKS-u Górnik Łęczna, wygrywając z Justyną Król z ChTT Chorzów 6/2 i 6/2. W grach podwójnych mistrzami Polski zostali