lucyna kwiatek

pt

Koszykówka. Pierwszy taki turniej

W ostatni weekend roku w hali Polonia odbył się I Świąteczny Turniej Koszykówki Kobiet.

Koszykówka. Dromet nadal liderem

Ósme zwycięstwo w dziewięciu meczach odniosła drużyna Drometu AJD Czestochowa w I lidze B kobiet

Koszykówka. Dromet wygrał i czeka...

Zespół I-ligowego Drometu AJD wygrał po nerwowej grze z Koroną II Kraków i czeka na potknięcia rywalek.

Koszykówka. Dromet wygrał trudny mecz

Częstochowianki zaczęły dobrze, bo pierwszą kwartę wygrały różnicą siedmiu punktów. Rywalki jednak nie odpuszczały - przed przerwą odrobiły część strat. Po przerwie bardzo skutecznie zagrała Lucyna Kotonowicz. W dużej mierze dzięki jej punktom Dromet powiększył przewagą do 20 punktów (64:44) i w