lademan wygrała

nata

Siatkówka plażowa nad Jeziorem Krzywym

Para Agnieszka Kucypera i Justyna Lademan wygrała eliminacje mistrzostw Polski kobiet w siatkówce plażowej. Impreza odbyła się w miniony weekend nad Jeziorem Krzywym

Szermierka. Rekordowy turniej Pucharu Świata w Sosnowcu. Na medal czekamy już sześć lat

Sosnowiec już po raz dwunasty będzie gospodarzem zawodów Pucharu Świata Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn. Swój udział zapowiedziało rekordowe grono szermierzy.

IV liga piłkarska

Lechia po beznadziejnej grze zremisowała z Kaszubami Połchowo. Wysoko na wyjeździe z Powiślem Dzierzgoń wygrała Gedania i biało-zieloni, aby awansować do III ligi, muszą wygrać wszystkie mecze do końca sezonu

Pomorski Puchar Polski

Kaszuby: Ferra - Tojza Ż, Rutkowski, Skwiercz, Pliński, Jersak, Maszota, Kaszubowski, Pomorski, D. Lademan, A. Lademan (46. Lisewski, 56. Unton) INNE MECZE Wczoraj miał być także rozegrany ćwierćfinał między rezerwami Arki Gdynia i Orkanem Rumia. Tymczasem na niespełna dobę przed terminem meczu piłkarze

Rugby: Wygrane Arki i Lechii

Rundę jesienną na pierwszym miejscu zakończyła Juvenia, ale w miniony weekend rozegrano pierwsza kolejkę rundy wiosennej. Wszystko po to, by reprezentacja miała więcej czasu na przygotowania do spotkań w Pucharze Narodów Europy. W Olsztynie rugbiści Arki pewnie wygrali z WMPD PUDiZ, a ponieważ

Seria B siatkarek: SPS -Alpart Rumia 3:2

przewaga ciągle wzrastała i po niespełna kwadransie SPS wygrał 25:14. Kiedy wydawało się, że następna partia będzie już ostatnią w meczu - SPS prowadził w tym secie 18:13 - ambitnie grające siatkarki z Wybrzeża zaczęły niwelować straty. Ciężar gry wzięła na siebie Justyna Lademan i po jej zbiciach Alpat

SPS Politechnika Częstochowska - TPS Rumia 3:0

Kibice, którzy w sobotni wieczór zasiedli w hali Politechnik, mogli się poczuć usatysfakcjonowani. Studentki Politechniki zaprezentowały całkiem niezłą siatkówkę, pokonując rywalki 3:0. - Pojedynek był zacięty, sporo nerwów, ale najważniejsze, że wygraliśmy - mówi trener SPS Rafał Bogus. W

Trzecia porażka siatkarek Alpatu w lidze

Dalin to zespół, który przed rokiem zdecydowanie wygrał rozgrywki serii B, awans do ekstraklasy przegrał jednak w barażach. W Rumi właśnie zespół gości był faworytem, choć początek meczu na to wcale nie wskazywał. Pierwszego seta Alpat wygrał 25:23. W drugim prowadził 7:3 i 10:6. - Wydawało się, że

Siatkówka kobiet: TPS Rumia - SPS Politechnika Częstochowa 3:1

Zygmuntowicz wygrały do 22. Zespół z Wybrzeża, widząc, że lider serii B ma poważne kłopoty, zwietrzył szansę na końcowe zwycięstwo. W kolejnych dwóch setach nie oddał już inicjatywy. W trzecim, po w miarę wyrównanym początku, siatkarki z Rumi znów zaczęły dominować, szczególnie w grze na siatce

Powrót Sławomira Wojciechowskiego

stracie wyrównującego, pięknego gola zdobył dla Kaszub Damian Lademan. Ani razu Wojciechowski nie miał wymarzonej dla siebie okazji do strzału z rzutu wolnego. Groźnie strzelił tylko raz, ale piłka po silnym uderzeniu zza pola karnego trafiła w zawodnika Kaszub Jacka Kaszubowskiego. Sporo kłopotów z

Czas zagrać w rugby

meczu, a w sobotę będą dodatkowe argumenty, by go zobaczyć. Prawdopodobnie trudne warunki na boisku to sprzymierzeniec Ogniwa, które raczej będzie się bronić. Arce - faworytowi derbów - trudniej będzie atakować, ale gdynianie nie mają wyjścia: muszą wygrać i to najlepiej z bonusowym punktem [za cztery i

sytuację sam na sam z bramkarzem - potknął się na piłce. W pierwszej połowie Borowski zmarnował jeszcze jedną taką sytuację, dopiero za trzecim razem nie pomylił się i strzałem pod poprzeczkę pokonał Dariusza Piechotę. W drugiej połowie Gedania zagrała słabo, mogła jednak szybko zapewnić sobie wygraną. Po

Wywiad z trenerem Jarosławem Kotasem

lidze. Przed naszym meczem z Lechią Gdańsk ktoś mi doniósł, że mój piłkarz Lademan był widziany, jak rozmawiał z lechistami. Gdybym wierzył w te opowieści, to już na początku meczu, kiedy "zrobił" dla Lechii karnego, bym go zdjął. Tymczasem niedługo po tym Lademan zdobył bramkę roku i

Zwycięstwo siatkarek Alpatu

: 25:16, 23:25, 25:11, 23:25, 15:13 Alpat: Brodacka, Zygmuntowicz, Lademan, Nastały, Podgórniak, Wrzochol oraz Lorkowska (l), Kudyba, Twardowska