krzysztof figaszewski

pele, lechpoznan.pl

Rezerwy Lecha Poznań znów przegrały mecz w lidze

Lech II Poznań przegrał na własnym terenie 0:1 z Nielbą Wągrowiec w meczu czwartej kolejki III ligi. Była to trzecia porażka drugiej drużyny ?Kolejorza? i trzecia w takim stosunku.

Trzy bramki różnicy między pierwszą a drugą ligą

W meczu dwóch wielkopolskich drużyn wyraźnie było widać, która jest w czubie ekstraklasy, a która walczy o uniknięcie spadku z drugiej ligi. Dyskobolia Grodzisk pokonała Wartę Poznań 3:0.

Mieszko Ostatni

już na koncie dziewięć bramek - dwie dołożył wczoraj w meczu ze Zdrojem. Potężne emocje stworzyli piłkarze w Gnieźnie. Mieszko długo przegrywał, a sędzia bez wyraźnego powodu przedłużył mecz aż o siedem minut! W piątej doliczonej minucie Krzysztof Piskuła wrzucał piłkę z rzutu wolnego, dwaj piłkarze

Warta Poznań jak spowolnione wołki

obrońca Maciej Wichtowski i skrzydłowy Krzysztof Gajtkowski. Ten drugi zagrał po kilkudniowej przerwie spowodowanej tragedią rodzinną. Piłkarzowi Warty zmarła matka i dlatego Gajtkowski szybko opuścił zgrupowanie w Turcji. - Dla jego psychiki pozwoliłem mu dziś zagrać dłużej i jestem zadowolony. Widać, że

Przed meczem Kozienice - Okęcie

, że rywalizacja jest duża i nie wiem jeszcze, na których graczy postawię - zasłania się Kupis, zapytany o skład zespołu. - Zagrają najlepsi. Okęcie także wystawi optymalny skład. - Dobrze, że wracają po odbyciu kary za żółte kartki Artur Langier i Krzysztof Figaszewski - cieszy się trener warszawian

Lechia wygrała w Wągrowcu, dwa gole Buzały

wyjściowej jedenastce wybiegł Maciej Osłowski, a partnerem Huberta Wołąkiewicza na środku został Krzysztof Bąk. Jako wysunięty napastnik zagrał Paweł Buzała, który niezłą dyspozycję sygnalizował przez pół godziny meczu z Zagłębiem. Trener Tomasz Kafarski postawił na "Buziego" i nie zawiódł się. W

II liga: 120 sekund słabości Radzionkowa

minuty, by szybko doprowadzić do wyrównania. - Mówiłem swoim piłkarzom: "strzelcie jednego gola, to zaraz zaczną się denerwować". My się nigdy nie załamujemy, niezależnie od tego, czy przegrywamy 0:2, czy 0:4 - cieszył się trener Krzysztof Knychała, który podkreślał, że Ruch to dla niego

Polonii Warszawa pomógł sędzia

- tłumaczył trener Polonii Jacek Zieliński. Tyle że zawodnicy Nielby tę satysfakcję mieli tylko do 22. min. Wtedy to sędzia Dariusz Giejsztorewicz wyrzucił z boiska obrońcę gospodarzy Bartosza Kotarskiego. Dał mu żółte kartki za faule na Krzysztofie Gajtkowskim. - Dwa lata temu jako zawodnik Znicza grałem w

Polonia - Okęcie 0:1. Tarachulski w Chinach

jednak, żeby popełnił podobny błąd jak latem, kiedy przez zagraniczny wyjazd nie mógł dobrze przygotować się do sezonu - powiedział trener "Czarnych Koszul" Krzysztof Chrobak. Jeśli wyjazd do Chin Tarachulskiego zakończy się dla niego sukcesem, Polonia dozna uszczerbku w swej najsłabszej

Jubilat został bohaterem derbów

pierwsze czterdzieści pięć minut i z tego jestem najbardziej niezadowolony - ocenił trener Elany Wiesław Borończyk. Bydgoszczanie w drugiej części nie mieli za dużo okazji. Na uwagę zasługuje strzał z dystansu Krzysztofa Szala, który minął słupek bramki Elany. Losy meczu mógł w ostatnich minutach odmienić

Trzecia Liga piłkarska w Olsztynie

, Rafał Grzelak, Marek Lendzion, Krzysztof Figaszewski, Dariusz Rembiszewski - kpt., Hubert Lewandowski, Karol Jankowski (81. Oskar Śliwowski), Piotr Biechoński (90. Kamil Goryszewski) Żółte kartki: Grzegorz Lech, Marcin Przybyliński (OKS 1945), Konrad Kowalski, Krzysztof Figaszewski, Piotr Biechoński

Zawisza remisuje w Jarocinie 0:0

jednego napastnika Piotra Bajerę, ale na boisku było też dwóch bardzo ofensywnie grających piłkarzy Krzysztof Szal i Marcin Tarnowski, dla którego był to debiut w barwach Zawiszy. Wszystko przez to, że w ostatni w ostatnim meczu jesieni otrzymał czerwoną kartę i musiał pauzować w dwóch pierwszych

Wigry przegrały z Okęciem

odbijał piłkę. W końcu skutecznie dobił ją Krzysztof Pietkiewicz. Po przerwie goście starali się wyrównać, ale wyraźnie zabrakło im umiejętności. Warszawiacy z kolei w ostatnich minutach pojedynku groźnie kontratakowali. - Nie mam zamiaru nigdzie uciekać, chcę dokończyć rundę z honorem - powiedział nam

Przed meczami: Okęcie - Radomiak i Stal - Kozienice

wszystko, ale pięknie byłoby, abyśmy pierwsi zdobyli bramkę - marzy Andrzejewski. Trenera Okęcia - Jacka Cyzio - najbardziej martwi fakt, że z powodu zbyt dużej ilości żółtych kartek nie zagrają Artur Langier i Krzysztof Figaszewski. - Mam oczywiście zastępców, ale pełnego komfortu w zestawieniu

Polonia gra dalej w Pucharze Polski

piłkarzom satysfakcję zmierzenia się z silnym zespołem - tłumaczył trener Polonii Jacek Zieliński. W pierwszej jedenastce zagrali m.in. Radosław Majdan i Piotr Świerczewski oraz strzelec dwóch goli w ostatnim ligowym spotkaniu z Ruchem Chorzów Krzysztof Gajtkowski. Zawodnicy Nielby mieli satysfakcję z gry

Warta Poznań może nie zagrać w I lidze!

Po pierwszych 45 min Warta prowadziła z drugoligową Nielbą 1:0. Już w 10. min długim podaniem popisał się Tomasz Bekas, jeden z obrońców z Wągrowca skiksował, a Krzysztof Sikora strzelił obok Jacka Wosickiego. Poznaniacy mieli w dotychczasowych spotkaniach problem z wykorzystywaniem podobnych

Zawisza pokonał Jarotę

był strzał w dziesiątkę. Zawodnik, który do tej pory musiał grać na lewej obronie, był czołową postacią na boisku. - Marcin zawsze był pomocnikiem i w tej roli czuje się najlepiej - tłumaczył Tworek. Miejsca na bokach defensywy zajęli Krzysztof Suchecki i debiutujący przed bydgoską publicznością

Zwycięstwo Zagłębia, porażka Tychów

- Wygramy pięć pierwszych spotkań i za kilka tygodni nikt nie będzie pamiętał o czterech ujemnych punktach [kara za udział w aferze korupcyjnej - przyp. red.] - przekonywał przed meczem z Jarotą Krzysztof Szatan, właściciel sosnowieckiego klubu. Ten plan wciąż jest do zrealizowania, ale już

Składy rywali Zawiszy

Gąsiorowski (24), Bartosz Kotarski (23), Łukasz Skrzyński (20) Pomocnicy : Rafał Leśniewski (24), Patryk Halaburda (31), Sławomir Riebant (21), Krzysztof Gryszczyński (27), Artur Bartkowiak (27), Maciej Klawiński (24), Jacek Figaszewski (26) Napastnicy : Tomasz Mikołajczyk (22), Maxwell Kalu (Nigeria, 33

Polonia - Świt przy Konwiktorskiej

oraz Marek Zub, który dziś pełni funkcję asystenta Krzysztofa Chrobaka. Jest jedna istotna różnica w porównaniu z tamtymi spotkaniami. Obie drużyny grają w I lidze, choć w pewnym sensie na drugim planie, bo walczą o utrzymanie. Trzecią od końca Polonię od ostatniego w tabeli Świtu dzielą cztery punkty

16. kolejka III ligi

- powiedział trener Krzysztof Etmanowicz. Nieźle zaprezentował się również Marcin Włódarczyk, który wybił piłkę z linii bramkowej. Pasjonujący - jak to derby - był mecz Legionovii z Okęciem. Zespół z Radarowej w pierwszej połowie miał zdecydowaną przewagę. Prowadził 2:0 po golach testowanego zimą w

Siódma kolejka III ligi piłki nożnej

drużyny Krzysztofa Etmanowicza. Po dobrym podaniu z głębi pola pruszkowski napastnik popędził z piłką kilkadziesiąt metrów, by w końcu minąć bramkarza i strzelić do pustej bramki. Trudno było oczekiwać, że goście postarają się o kolejne trafienia, gdyż w tym sezonie tylko raz zdobyli w meczu dwie bramki

Piłka nożna. Trzecia kolejka III ligi

Nowym liderem jest MKS Mława, który rozgromił na wyjeździe Ruch Wysokie Mazowieckie 3:0. Lepszą różnicą bramek wyprzedza Unię Skierniewice i Okęcie Warszawa. Wszystkie te zespoły mają po siedem punktów. Gwardia w Głownie straciła gola już w trzeciej minucie. Strzelił go Krzysztof Pakulski. Co z