klasyfikacja punktowa londyn 2012

pcs

Londyn 2012. Siatkówka plażowa. Pewne zwycięstwo Polaków

Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek pokonali parę z Republiki Południowej Afryki i wyszli z grupy olimpijskiego turnieju siatkówki plażowej.

Londyn 2012. Brytyjscy gimnastycy lepsi od Chińczyków

Brytyjscy gimnastycy w sobotę w kwalifikacjach do finału w wieloboju gimnastycznym pokonali Chińczyków(269.985), mistrzów olimpijskich z Pekinu różnicą 2,5 punktu. To najlepszy wynik reprezentacji gospodarzy od 88 lat(272.420).

MŚ w lekkoatletyce 2017. Tomasz Majewski: jesteśmy coraz lepsi, bo normalnie pracujemy

- Jeszcze kiedy byłem zawodnikiem, to się kisiliśmy we własnym sosie, a teraz szeroko wysyłamy ludzi na duże mityngi. Związek nigdy nie miał tak dobrych sponsorów jak teraz. Nie mamy kompleksów, mamy wszystko poukładane, normalnie pracujemy, dlatego tak nam idzie - mówi Tomasz Majewski. Dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, a obecnie wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, tłumaczy, co stoi za sukcesem polskiej kadry lekkoatletów, która na zakończonych w niedzielę mistrzostwach świata w Londynie zdobyła osiem medali.

Kiedroquiz 39. Omówienie odpowiedzi na pytania

sezonie 1996/97 zajął ostatnie miejsce? Nie. Widzew był trzeci w grupie. Wyprzedził Steauę Bukareszt. Które miejsce zajęli polscy piłkarze w Euro 2012, gdyby wszystkich uczestników sklasyfikować według dorobku punktowego i bramkowego? Wyższe niż przedostatnie. Za Polską znalazły się Holandii i Irlandia

"10 przyszłych gwiazd" wg Eurosportu. Wśród nich Michał Kwiatkowski

pierwsze miejsce w rankingu juniorów Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI). W 2008 roku został mistrzem Europy i mistrzem świata (Kapsztad, RPA) w jeździe indywidualnej na czas, ponownie zwyciężył w juniorskim Wyścigu Pokoju, a także zdobył brązowy medal torowych mistrzostw Europy w wyścigu punktowym na

Mateusz Kusznierewicz po IO w Londynie: to nie były nasze regaty

Start w regatach olimpijskich Londyn 2012 mamy już za sobą. Wracamy z Anglii bez medalu. Szkoda. Ale nikt nie zobaczy na mojej twarzy smutku. Może odrobinę zawiedzenia. Żeglowaliśmy dobrze, ale nie na tyle żeby dorównać Szwedom, Anglikom i Brazylijczykom, którzy mieli regaty swojego życia i stanęli

Poznaliśmy wszystkie grupy przyszłorocznych mistrzostw świata!

- został Edinson Cavani. Gwiazdor PSG wyprzedził o trzy trafienia m.in. Leo Messiego i Alexisa Sancheza. Urugwajczycy wysoko uplasowali się również w klasyfikacji najlepszych asystentów. Drugie miejsce ex aequo zajęli: Luis Suarez (FC Barcelona) i Carlos Sanchez (CF Monterrey, Meksyk) - obaj po siedem

Kolarstwo torowe: Wojtyra słabo, super, średnio

punktowym. Początek niemrawy, jakby rozgrzewkowy. Szczecinianka schowana z tyłu peletonu. Ale jak ruszyła - nie było mocnych. Zainicjowała akcję, dzięki której cztery inne zawodniczki zdobyły 20 punktów za zdublowanie peletonu. Chwilę później znów odjechała i po dwóch okrążeniach oczekiwała na pomoc innej

MŚ w Perth: Myszka wicemistrzem, Miarczyński na Olimpiadę

. Równocześnie zdobyliśmy międzynarodowe kwalifikacje olimpijskie w kategorii mężczyzn i kobiet do startu w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Piotr jutro wraca do Polski. Ląduje w Gdańsku we wtorek o 12.30. Przemek zostaje w Australii do połowy stycznia. Nasze kolejne starty odbędą się już w 2012 roku. W lutym