kalwat mistrzem

MP masters na szosie: gospodarze z brązem

Z kolarzy szosowych z regionu najlepiej wypadł były znakomity triatlonista Marek Kalwat. Zdobył on brąz w kategorii 45-49 lat. Blisko pójścia w jego ślady byli: rywalizujący bez wcześniejszego doświadczenia w wyścigach kielczanin Stanisław Pierzyński (czwarty w grupie pow. 70 lat) oraz nie mający

Dziewięć medali kieleckich duatlonistów na mistrzostwach Polski

Podwójnym mistrzem kraju został Marek Kalwat, który zwyciężył wśród seniorów i jednocześnie w kategorii weteranów. Na dystansie 5 km biegu, 20 km jazdy na rowerze i ponownie 2,5 km biegu wypracował sobie aż 20-sekundową przewagę nad rywalami. Trzecie miejsce zajął inny zawodnik Akweduktu MAC

Międzynarodowy Konkurs Filmowy - jakie filmy powalczą o Grand Prix KFG 2014?

Zacznijmy od konkursu międzynarodowego. Znamy już komplet 12 zaproszonych produkcji. Wśród nich znajdą się również wybrane polskie filmy. Znamy też skład tegorocznego jury. Rolę przewodniczącego zgodził się objąć, podobnie jak w poprzednich latach, mistrz reżyserii i sztuki operatorskiej Jerzy

Sport w skrócie

Mistrz na mistrzostwa Marek Szafarczyk, aktualny mistrz Polski w kategorii seniorów będzie reprezentował Kielecki Klub Karate Kyokushin na mistrzostwach Europy open. Zawody odbędą się w przyszłą sobotę w niemieckiej miejscowości Riese. Szafarczyk przed dwoma laty był trzecim zawodnikiem Starego

Wyniki mistrzostw Polski w kolarstwie masters

Aż 266 zawodników rywalizowało na trasach wokół Strawczyna o tytuły mistrzów Polski masters, które w naszym regionie odbyły się po raz drugi z rzędu. Duży sukces odniósł kielczanin Jerzy Kruk, który w grupie 60-64 lata zdobył srebrny medal. - O błysk szprychy przegrał na finiszu z wygrywającym w

SPORT W SKRÓCIE

. Jarosław Kalwat, student Akademii Świętokrzyskiej, został akademickim mistrzem Kielc w wyciskaniu sztangi leżąc. Na siłowni AŚ uzyskał 205 kg i o 55 wyprzedził Krzysztofa Chmielnickiego (WSH). Rywalizację drużynową wygrała również AŚ (283 punkty), która o 6 punktów wyprzedziła Politechnikę Świętokrzyską

Na nich warto głosować

zasłużyli się dla awansu, jak ARKADIUSZ BILSKI czy HERMES VIVE KIELCE wywalczyło drugi w historii klubu srebrny medal mistrzostw Polski. Teraz prowadzona przez trenera ALEKSANDRA MALINOWSKIEGO kielecka siódemka jest na dobrej drodze, by odzyskać tytuł mistrza kraju. Mamy w Świętokrzyskiem dwie drugoligowe

każdy. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie TKKF przy ul. Sienkiewicza 68 w godz. 10-13. Więcej informacji pod numerem telefonu 366 02 33 lub u Andrzeja Kotkowskiego - tel. 346 22 78. Termin zgłoszeń mija 5 listopada. PLEBISCYT RADIA KIELCE. Marek Kalwat (Akwedukt MAC Edukacja Kielce) - mistrz Europy

klasyfikacji Pucharu Polski "CK Kielce" zakończył rywalizację na szóstym miejscu - do mającego się odbyć za dwa tygodnie finału cyklu zakwalifikowały się tylko dwie najlepsze załogi z klasy T2. PLEBISCYT RADIA KIELCE. Marek Kalwat (Akwedukt MAC Edukacja Kielce), mistrz świata weteranów w duatlonie

Jarosław Olech mistrzem Europy po raz 11. z rzędu

) zajęły odpowiednio siódme i ósme miejsce w wadze do 52 kg, a w kategorii do 60 kg dziewiąta była Karolina Kalwat z Wikinga. W czeskim czempionacie Starego Kontynentu rywalizowało ponad 200 zawodników z 18 państw.