Sara Kalisz (inf. własna/inf. prasowa)

Siatkówka. Skład Aluron Virtu Warty Zawiercie prawie kompletny

Bartosz Gawryszewski, Michal Masny i Mateusz Malinowski podpisali kontrakty z Aluron Virtu Wartą Zawiercie na sezon 2018/2019.

Pięć medali młodych wioślarzy. Pechowa wywrotka Roksany

Trzy złote medale, srebrny i brązowy - oto dorobek wioślarzy z Płocka podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Iławie.

Aż ośmiu zawodników Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław powołanych do kadry Dolnego Śląska

Siedmiu graczy z rocznika 2000/01 i jeden zawodnik z grupy wiekowej 1998/99 ze Śląska Wrocław otrzymało powołania na spotkanie reprezentacji Dolnego Śląska z kadrą województwa śląskiego.

Trzy medale wioślarzy w mistrzostwach Polski. Pogotowie przy torze

Klujew, Wiktor Igielski, Jakub Pszczółkowski, Krystian Dragan i sternik Mateusz Boniecki. Czwarte na mecie zameldowały się Natalia Bielicka i Roksana Gabryszewska, a piąte miejsce przypadło czwórce bez sternika w składzie: Jakub Boryszewski, Mateusz Kostun, Roman Drużyński i Kacper Malinowski. Trenerem

Niespodziewana porażka juniorów Korony. Klęska Neptuna z "Pasami"

trafił Jan Pelc. Aż pół tuzina goli stracił w rywalizacji z Cracovią Neptun Końskie. Dla "Pasów" trafiali kolejno: Sebastian Strózik, Sylwester Lusiusz, Kacper Malinowski, Filip Sroka oraz dwukrotnie Bartosz Czarnecki. Resovia - Korona Kielce 3:2 (2:1) Cracovia

Klęska Olimpii Zambrów w Częstochowie

okazał się lepszym zespołem, ale nie aż tak wyraźnie jakby wskazywał wynik. Więcej informacji na bialystok.sport.pl Raków Częstochowa - Olimpia Zambrów 5:2 (1:1) Strzelcy bramek: Piotr Malinowski (16. i 32.), Kacper Łazaj (64.), Maksym Kowal (81.), Rafał Figiel (88.-karny) - Dominik Lemanek (26

Pierwsze sparingi naszych pierwszoligowców. Mnóstwo nowych graczy

Malinowski. W zwycięskim sparingu z Czuwajem Przemyśl, po raz pierwszy w jego zespole, zagrali rozgrywający Daniel Goliszewski (juniorzy Orlen Wisły Płock), kołowi: Mateusz Antolak (AZS AWF Biała Podlaska) i Mateusz Rutkowski (AZS UW Warszawa), prawoskrzydłowy Kacper Król (MOSiR Bochnia), a także Kamil

Raków Częstochowa zremisował w Stalowej Woli. Przełomu nie było

Kacpra Łazaja, a w ich miejsce pojawili się Błażej Cyfert, Łukasz Kmieć i Damian Warchoł. Krzysztof Kołaczyk o remisie w Stalowej Woli Remis ze wskazaniem na nas Mecz w Stalowej Woli częstochowianie rozpoczęli się od niemrawych ataków, ale z czasem zaczęli nabierać rozpędu. I, co ważne, po dwóch

Fotoreporterzy i dziennikarze zagrali dla kontuzjowanej piłkarki [ZDJĘCIA]

; Paweł Malinowski. Zamiast żółtych kartek ukarani zawodnicy musieli wykonać określone zadania. Wśród nich były m.in. oświadczyny i zatańczenie macareny. Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski zobowiązał się do zorganizowania kolejnego meczu charytatywnego. Kadra fotoreporterów i dziennikarzy: Roman Bosiacki

Udany pościg szczypiornistów KSZO Ostrowiec. Nieudany KSSPR-u Końskie

Jedyną zdobycz zanotował KSZO Ostrowiec. Podopieczni Aleksandra Malinowskiego wyszli w starciu w Tarnowie z niemałych opresji. Przez większość meczu wyraźnie przegrywali (3:8, 8:13) i jeszcze w 50 minucie mieli cztery gole straty (18:22). Wówczas rozpoczęli jednak pogoń za rywalem (22:22

Raków Częstochowa. Emocje, nerwy i Łukasz Góra ratuje remis ze Zniczem Pruszków

. Chwilę później strzał Kacpra Łazaja został zablokowany przez obrońców z Pruszkowa. W 36. minucie Raków musiał dokonać zmiany. Z boiska zszedł kontuzjowany Piotr Malinowski, który ucierpiał w jednym ze starć, a w miejsce skrzydłowego pojawił się Dariusz Pawlusiński. Sędzia pokazał w pierwszej połowie pięć

Jak w sparingach wypadli rywale ŁKS i Widzewa?

trenerski Andrzej Greloch - Piotr Stańczuk, z różnych powodów Łukasz Choiński, Kacper Jąkała, Kamil Mierzwiński, Guyguy Ndakiza, Paweł Nowacki, Robert Szypulski, Mikołaj Tokaj, Patryk Wróblewski. Testowani byli: Konrad Cichowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) i Kamil Jakubowski (Gryf Wejherowo). Bałtyk Gdynia

Remis rezerw Jagiellonii w III lidze

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS Gospodarze tego spotkania prowadzili od 21. minuty po golu Tomasza Dzierzgowskiego. Napastnik Warmii wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Jagiellonii Kacprem Rosą. Wyrównanie padło na początku drugiej połowy. Karol Świderski zdobył gola ładnym

Rusza pierwsza liga szczypiornistów. Nasze zespoły mocno osłabione

Piotrkowianin, ale o awans powinny też powalczyć Miedź i Nielba - przewiduje trener Przybylski. W inauguracyjnej kolejce jego drużyna wyjeżdża na pojedynek z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Prowadzony przez Aleksandra Malinowskiego KSZO podejmie MTS Chrzanów. Oba mecze w sobotę o godzinie 17. Kadra KSSPR-u

Czterech graczy Asseco Resovii w Meczu Gwiazd Młodej Ligi

Kędzierzyn-Koźle). Atakujacy: Grzegorz Bociek (PGE Skra Bełchatów), Damian Wdowiak (PGE Skra Bełchatów), Mateusz Malinowski (Jastrzębski Węgiel). Libero: Tomasz Głód (Asseco Resovia Rzeszów), Kacper Piechocki (PGE Skra Bełchatów).

Kolejna porażka PGE Skry Bełchatów. Nie pomógł nawet Mariusz Wlazły

Węglu nie było jego odpowiednika Michała Łaski, którego w podstawowej szóstce zastąpił Mateusz Malinowski. Nie na długo, bowiem w połowie pierwszego seta trener Roberto Piazza zmienił go na debiutanta w PlusLidze Guillaume Quesque, a rolę atakującego przejął Zbigniew Bartman. Były reprezentant Polski

Pingpongistki zagrają w europejskich pucharach

Koszmider, 3. Honorata Sądel. Młodzicy. Jędrzej Małolepszy, 2. Kacper Malinowski, 3. Kornel Wydmuch. Kadetki. 1. Aleksandra Pięta, 2. Edyta Sawicka, 3. Magdalena Wydmuch. Kadeci. 1. Karol Zapała, 2. Kamil Ostrowski, 3. Piotr Szewczyk. Juniorki. 1. Anna Pięta, 2. Edyta Sawicka, 3. Monika Koneczna. Juniorzy

Centralna Liga Juniorów. Falstart Jagiellonii, przełamanie ŁKS-u 1926 Łomża

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS Juniorzy Jagiellonii nie wykorzystali w meczu w Białymstoku z Motorem kilku bardzo dobrych okazji. W 13. minucie Kacper Falon nie zdobył nawet gola z rzutu karnego. Dopiero w 82. minucie najskuteczniejszy strzelec całych rozgrywek Emil Gajko pokonał

Raków Częstochowa prowadził w Niepołomicach, ale wygrać nie zdołał

na pojedynek w Niepołomicach. W porównaniu z meczem z Polonią trener Rakowa Radosław Mroczkowski dokonał tylko dwóch zmian w składzie. W pomocy zabrakło Dominika Bronisławskiego, a w ataku Wojciecha Okińczyca. Ich miejsce zajęli dwa pomocnicy: Peter Hoferica i Kacper Łazaj. Spotkanie w Niepołomicach

PE: Odra z Górnikiem tak jak w lidze

Odra Wodzisław Śląski - Górnik Zabrze 0:0 Odra: Adam Bensz - Błażej Radler, Jacek Kowalczyk (46 Marcin Malinowski), Witold Cichy (46 Marcin Dymkowski), Piotr Szymiczek - Damian Seweryn, Bartosz Hinc, Jacek Kuranty (62 Aleksander Kwiek), Sławomir Szary (46 Maciej Małkowski) - Tomasz Moskal

Koszykówka. Porażki WKK Wrocław i rezerw Śląska

dobrą grę bardzo słabymi fragmentami. Potrafiliśmy dojść rywali już na siedem punktów, jednak zabrakło nam determinacji, żeby "przeciąć" ten mecz - mówi Kacper Kowalski, kapitan wrocławskiego zespołu. Pierwszym liderem rozgrywek drugiej ligi grupy B został GKS Tychy. Rezerwy Śląska zajmują

Tenis stołowy. Uczniowie z Północy na podium

W grach grupowych zawodnicy trenera Dariusza Szlubowskiego pokonali Wolę Bystrzycką 2:0 i Limanową 2:1 oraz przegrali z Kleszczowem 1:2. O wejście do półfinału ulegli SP 12 z Wrocławia 1:2. W meczu o brązowe medale Jędrzej Małolepszy, Kacper Malinowski i Tomasz Gałązka zrewanżowali się zespołowi z

PGE Skra Bełchatów bez brązowego medalu. Nie wykorzystała szansy. Na razie...

lepszej zagrywce. W spotkaniu nr 3 sytuacja się zmieniła i z wyjątkiem końcówki pierwszej partii to ich rywale byli groźniejsi w tym elemencie. Problemy mieli i Kacper Piechocki, i Michał Winiarski, a w roli katów wystąpili Grzegorz Kosok i Michał Łasko. Kiedy przewaga gości przekroczyła pięć punktów

PGE Skra Bełchatów odrodzona w Jastrzębiu. Jedna wygrana do brązu

w szóstce zaczął Kacper Piechocki, żeby obok Argentyńczyków mógł zagrać Lisinac. To też inwestycja na przyszłość, bowiem młody libero zostaje w drużynie, a Ferdinand Tille odchodzi. Piechocki zaczął bardzo nerwowo, jednak im dłużej trwała gra, tym był pewniejszy. Zadanie miał trudne, bo to w niego

Rezerwy Jagiellonii Białystok kontynuują serię wygranych

bialystok.sport.pl Mrągowia Mrągowo - Jagiellonia II Białystok 2:3 (2:2) Strzelcy bramek: Paweł Kowalewski (29.), Kacper Rokicki (33.) - Paweł Drażba (13.), Piotr Osmański (17. - gol samobójczy), Karol Mackiewicz (65.). Jagiellonia II: Baran - Charkiewicz, Radecki, Kosiński, Waszkiewicz - Malinowski Ż, Giełażyn

PGE Skra Bełchatów bliżej brązowego medalu PlusLigi

dobrym rozegraniu jest nie do zatrzymania. Żeby jednak wykorzystywać Serba, trzeba dobrze przyjąć. A to nie jest silna strona drużyny z Bełchatowa. Gospodarze większość zagrywek kierowali w Kacpra Piechockiego. Młody libero mylił się rzadko, jednak mocno zestresowany, prawdopodobnie tym, że obok boiska

PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 3:1. PGE Skra wygrała, ale wciąż szuka wysokiej formy

tworzyli Michał Winiarski i Wojciech Włodarczyk, a Kacper Piechocki ostatnio wchodził tylko do obrony. Młodego libero najwyraźniej bardzo to zestresowało, bowiem grał poniżej możliwości. Nie tylko zresztą on... Gospodarze zaczęli mecz od prowadzenia 4:0 uzyskanego dzięki atomowym serwom Mariusza Wlazłego

Centralna Liga Juniorów. Główny rywal Jagiellonii powiększył przewagę

podopiecznych Samuela Tomara. - Po tym meczu mogę tylko pochwalić moich chłopaków, ponieważ od pierwszej do 90 minuty ewidentnie dominowaliśmy nad gospodarzami - mówił Tomar, cytowany przez portal www.jagiellonia.pl. - Niestety, szwankowała skuteczność. Tylko w pierwszej połowie sam Kacper Piechniak oddał

Centralna Liga Juniorów. Jagiellonia coraz dalej od awansu. ŁKS Łomża znowu minimalnie przegrywa

sytuacje, zdobyła dwa gole i to jej wystarczyło. My dopiero w końcówce zdobyliśmy kontaktową bramkę. Więcej informacji na bialystok.sport.pl KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jagiellonia Białystok 2:1 (1:1) Strzelcy bramek: Damian Mężyk (18. i 90.) - Kacper Piechniak (7.). Jagiellonia: Karpieszuk - Buzun

Juniorzy Jagiellonii nie zdobędą mistrzostwa Polski

początku rewanżowego spotkania osiągnęli przewagę, ale w pierwszej połowie bliscy objęcia prowadzenia byli zawodnicy Jagiellonii. - Po akcji Amadeusza Milewskiego Kacper Rokicki miał dobrą okazję do zdobycia gola, ale strzelił zbyt lekko i bramkarz obronił jego uderzenie - mówi Bayer. - Piłkarze Pogoni

Sportowcy nagrodzeni. Obietnica medalu na igrzyskach

8. Białostocki Klub Karate - KARATE 1. Topczewski Karol 2. Pilat Kacper 3. Tokajuk Urszula - Mistrzostwa Świata II miejsce indywidualnie shotokan, III miejsce indywidualnie WKF, Mistrzostwa Polski w Karate Fudokan - III miejsce indywidualnie 9. Białostocki Klub Karate KANKU

PGE Skra Bełchatów bez kłopotów pokonała na wyjeździe Jastrzębski Węgiel [ZDJĘCIA]

praktycznie bez przerwy. Ale gdy trzeba, udowadnia, dlaczego został wybrany na najlepszego zawodnika mistrzostw świata. Tak jak w końcówce pierwszego seta, kiedy zdobył cztery z ostatnich sześciu punktów dla swojej drużyny, z czego trzy kolejne po asach. Jastrzębianie starali się celować zagrywką w Kacpra

Delecta w środku stawki. Skarb kibica PlusLigi

Winiarski, Yosleyder Cala, Michał Bąkiewicz, Konstantin Cupković, Bartosz Cedzyński Atakujący: Mariusz Wlazły, Aleksander Atanasijević Środkowi: Daniel Pliński, Wytze Kooistra, Karol Kłos, Jędrzej Maćkowiak Libero: Paweł Zatorski, Kacper Turoboś ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Rozgrywający: Paweł Zagumny, Grzegorz

Męki na Cichej dla Lechii Gdańsk. Ruch Chorzów bezradny

linię. Jeszcze pół godziny przed meczem z Lechią grą niebieskich miał kierować Marcin Malinowski. Kapitanowi - już w czasie rozgrzewki - odnowiła się kontuzja i w trybie awaryjnym musiał go zastąpić Paweł Lisowski. Mindaugas Panka i Lisowski przegrali z rywalami rywalizację w środku pola. W pierwszej

Młodzi siatkarze z Tomaszowa i Ozorkowa w czołówce rozgrywek Pucharu Kinder + Sport

: Katarzyna Malinowska 2. Bzura Ozorków - Jakub Kurowski, Kacper Kuropatwa, Seweryn Sztekmiler, Damian Świątkiewicz. Trener: Krzysztof Jurek 3. MKS Banimex Będzin - Maks Semeniuk, Dawid Rak, Szymon Janus, Piotr Samborski. Trener: Paweł Dorecki MVP: Michał Pierko Trójki dziewcząt 1. MKS Dwójka Zawiercie

Lechia Gdańsk wygrała z Ruchem Chorzów. Gdańszczanie mistrzami wyjazdów

). Mimo tak potężnych osłabień, Lechia od początku spotkania spisywała się nieźle, choć od razu trzeba zaznaczyć, że zadanie miała ułatwione. A to dlatego, że chorzowianie (również wiele absencji, m.in. Marek Zieńczuk, Gabor Straka, Łukasz Janoszka czy Mariusz Malinowski) prezentowali się wręcz koszmarnie

Memoriał Cezarego Piórkowskiego przetrwał. I ma się dobrze [FOTO]

Płock) - 24.11 2. Dominik Bruchajzer (MZOS Płock) - 25.00 3. Jędrzej Malinowski (Delfin Toruń) - 25.79 100 m st. klasyczny (kobiet) 14-15 lat 1. Anastasia Malakhova (Sdusshor Mytyshi) - 1:17.81 2. Karolina Skwarska (MZOS Płock) - 1:23.93 3. Urszula Jasiul (Delfin Legionowo) - 1:23.99 100 m st. klasyczny

Asseco Resovia, PGE Skra, ZAKSA to faworyci, ale w Plus Lidze emocji nie powinno zabraknąć

, Maciej Gorzkiewicz Przyjmujący: Łukasz Kaczmarek, Keith Pupart, Robert Taht, Wojciech Włodarczyk Atakujący: Mateusz Malinowski, Szymon Romać Środkowi: Adam Michalski, Marcus Bohme, Dawid Gunia, Marcin Możdżonek Libero: Paweł Rusek, Marcin Kryś Trener: Gheorghe Cretu Effector Kielce Rozgrywający: Marcin

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2:3. Goście jak dobroduszny bokser

doliczonym czasie gry Piotr Brożek i 17-letni Kacper Łazaj skonstruowali ładną dwójkową akcję, która zakończyła się faulem na tym pierwszym w polu karnym (przewinił Dariusz Pietrasiak). Sprawiedliwość niemal równą z ostatnim gongiem wymierzył Traore. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2:3 (0:1

Czy mamy szansę na kolejnego Polaka w NBA?

do dobrych klubów zagranicznych nie są złe, ale trzeba umieć pracować - mówi Wojciech Malinowski, skaut zajmujący się rynkiem europejskim. - Z drugiej strony Polska wychowała tak mało graczy na poziomie NBA czy Euroligi, że nie wiadomo, jaka ścieżka kariery jest dobra. Wygląda na to, że najlepiej

Małe województwo, mało medali

) pierwszy, w mikście z Katarzyną Slifirczyk (Bronowianka Kraków) także pierwszy, a z klubowymi kolegami Kacprem Malinowskim i Wojciechem Sztangierem trzeci w turnieju drużynowym. Cztery medale mają na koncie także nasi badmintoniści. Przemysław Urban (UKS 15 Kędzierzyn-Koźle) zdobył srebro w singlu i brąz

Szczypiorniści KSZO zawodzą we własnej hali

Dla ostrowieckiego zespołu była to już trzecia z rzędu porażka we własnej hali. Wcale jednak nie musiało do niej dojść. Na pięć minut przed końcem, po golu Kacpra Króla, prowadzili 26:24, potem jeszcze 27:26. Zwycięskiego gola dla Olimpii zdobył na kilkanaście sekund przed końcową syreną Łukasz

Pół tysiąca żeglarzy na Volvo Gdynia Sailing Days

specjalnościach. Klasa 470 kobiet   1. Natalia Shashok/Vera Ihnatsenka (Białoruś) 12 punktów   2. Madeleine Zielińska/Nadia Zielińska (AZS UWM Olsztyn) 15   3. Judyta Malinowska/Aleksandra Sępioł (KŻ Człuchów) 24   Klasa 420 1. Ewa Romaniuk (YKP Gdynia)/Piotr Kruczyński (Opti CWM Gdynia) 15

Pogoda wystraszyła wagarowiczów biegaczy

Dobrzyków), 3. Damian Konopski (SP 17) rocz. 1993 - 1. Monika Załęska (SP 6), 2. Monika Ziółkowska (SP Szczutowo), 3. Weronika Ners (SP 6); 1. Kacper Trafas (SP 18), 2. Mateusz Lewandowski (SP 12), 3. Mateusz Sztuczka (SP 13) rocz. 1992 - 1. Ewa Krystek (SP Mała Wieś), 2. Anna Mazurowska (SP Szczutowo), 3

Wyniki Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Wielkopolska 2004

SIKORA (Sobieski Poznań), 26. NORBERT KACZMAREK (Sobieski Poznań). Do 76 kg: 1. Łukasz Laśnicki (Cement Gryf Chełm), 2. WITOLD ADAMCZAK (Sobieski Poznań), 3. Łukasz Partyka (Śląsk Wrocław) i ŁUKASZ CYGAN (Sobieski Poznań). Do 85 kg: 1. Przemysław Malinowski (Agros Żary), 2. Paweł Szafnicki (AKS Piotrków

Sport w skrócie

. Grunwaldzkiej. W programie mistrzostw przewidziano konkursy rzutów za trzy punkty i z połowy boiska. Mecze rozpoczynać się będą od godz. 10. Wstęp wolny. PIŁKA NOŻNA Tomasz Kubicki (Stal Szczecin) i Kacper Gibas (Zorza Dobrzany) zostali powołani do reprezentacji Polski rocznika 1987 prowadzonej przez Michała

Jan Kowalczyk miał w zasięgu trzy złota igrzysk. "Do dziś znajomi śmieją się z czerwonego fraku"

rywalizacji na naszym koncie były tylko dwa złota. Pierwsze Bronisława Malinowskiego za bieg na 3000 m z przeszkodami, drugie Władysława Kozakiewicza za jego fenomenalny skok o tyczce. Skok, którym nasz lekkoatleta pokonał zawodnika gospodarzy i po którym pokazał publiczności na Łużnikach pamiętny gest

Strzelanina w deszczu. Lechia remisuje z Ruchem 3:3 [RELACJA + ZDJĘCIA]

opanować, wziął Marcina Malinowskiego "na plecy" i oddał mocny strzał, który jednak minimalnie minął długi słupek bramki Ruchu. Po około kwadransie gry ciężko było wyróżnić którąś z drużyn. Oba zespoły ochoczo atakowały i nie pozwalały kibicom na momenty znudzenia. Jednak po tym fragmencie