jarosław helwig

dk

Chrobry Głogów przed sezonem

III LIGA. Duet napastników Chrobrego - Jarosław Helwig, Adam Pojnar - zdobył w tamtym sezonie w sumie aż 64 bramki! To było jednak w IV lidze, z której awansowali głogowscy piłkarze. W tegorocznych rozgrywkach sukcesem beniaminka III ligi będzie uniknięcie degradacji

Zagra piłkarska orkiestra młodzików, oldbojów i amatorów. Także medalista olimpijski

Wyjdą na boisko dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale również dlatego, że piłka nożna to ich wielka miłość. W sobotę w Gorzowie zobaczymy zmagania amatorów, w których pokażą się m.in. zespoły strażaków i policjantów, a w niedzielę dojdzie do starcia oldbojów, gdzie swój udział zapowiedziały już ekipy Lecha Poznań i Pogoni Szczecin.

Podwójne życie polskich piłkarzy

Trzech Polaków grało jednocześnie w ligach w Polsce i Niemczech.

Chrobry Głogów - Swornica Czarnowąsy 4:1 (2:0)

, który strzelił tuż obok słupka. Rozstrzygające dla losów meczu okazało się 180 sekund między 29. a 31. minutą. Wówczas padły dwie bramki dla głogowian, które ustawiły mecz. Pierwszą zdobył po indywidualnej akcji Jarosław Helwig, z kolei dwie minuty później bramkarza gości pokonał Tomasz Żmudziński

Feta na Stadionie Ludowym po awansie Zagłębia

, ponieważ w 86. minucie Brzeziański został ukarany czerwoną kartką za zagranie piłki ręką przed polem karnym. Treściński szybko się przekonał, że bramkarski fach do najłatwiejszych nie należy, jeszcze dobrze się nie rozejrzał, a Jarosław Helwig pokonał go strzałem z rzutu wolnego. Mimo że do końca meczu

Odra Opole przegrała w Głogowie

Odra przegrała z Chrobrym Głogów 0:1. Bramkę dla głogowian zdobył w 36. minucie Jarosław Helwig. Po tym meczu opolanie spadli z trzeciego na siódme miejsce w tabeli trzeciej ligi. Jeśli w niedziele Walka Zabrze pokona w Bytomiu Polonię, to Odra będzie ósma. Porażki i to w hokejowych rozmiarach

Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:0

Piłkarskie derby Dolnego Śląska były wyrównanym widowiskiem. W pierwszej części mecz mógł się podobać - co chwila dochodziło do sytuacji strzeleckich pod obiema bramkami. W trzeciej minucie świetnej okazji dla Chrobrego nie wykorzystał Jarosław Helwig, którego strzał z półobrotu minimalnie minął

Włókniarz Kietrz wygrał w Głogowie

szczęścia miał w 71. minucie Arkadiusz Kłoda. Strzelał z prawego narożnika pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od obrońców Chrobrego i wpadła do bramki. Głogowianie próbowali doprowadzić do remisu, ale okazji nie wykorzystali Jarosław Helwig, Konrad Węglarz oraz Trznadel. Chrobry Głogów - Włókniarz

Wygrana Chrobrego, remis Miedzi

Promień Żary - Chrobry Głogów 0:1 (0:0) Bohaterem Chrobrego w Żarach był Jarosław Helwig, który zdobył bramkę na wagę zwycięstwa. W 84. minucie niepilnowany przez nikogo otrzymał dokładne podanie od Łukasza Plewki i pewnie pokonał bramkarza Promienia. Kilka minut wcześniej Helwig zmarnował

PIŁKA NOŻNA - III LIGA. 19. kolejka

bramką. Najpierw bramkarza gości pokonał w 48. minucie Tomasiak, a kolejne dwie bramki były dziełem wprowadzonego w 61. minucie Bartłomieja Sybisa. Czwartego gola zdobył po strzale głową Jarosław Helwig, a wynik ustalił Żmudziński, wykorzystując podanie Tomasiaka. Bramki: 0:1 Adamczyk (34), 1:1

Remis piłkarzy z Czarnowąs

oglądać wielu sytuacji podbramkowych. Goście objęli prowadzenie w 33. minucie. Łukasz Plewko wykorzystał błąd Aleksandra Sobockiego i było 0:1. Kwadrans wcześniej Adam Kania instynktownie obronił strzał Jarosława Helwiga. Również Scorpio miało w pierwszej części gry sytuację do zdobycia gola. Radosławowi

Chrobry Głogów - Odra Opole 1:0

meczu Marek Tracz zagrał na skrzydło do Daniela Rychlewicza. Ten uciekł obrońcom gospodarzy, ale zamiast strzelać na bramkę Chrobrego, próbował podawać do Józefa Żymańczyka. Piłkę przejęli miejscowi, Tomasz Trznadel prostopadle podał do Jarosława Helwiga. Napastnik Chrobrego wykorzystał błąd Tomasza

PIŁKA NOŻNA III LIGA - Wygrane Chrobrego i Miedzi

. Goście pierwszą sytuację przeprowadzili dopiero w 32. minucie i od razu zakończyła się ona strzeleniem gola. Fatalny błąd popełnili wówczas obrońcy Polonii, którzy nie zdołali upilnować pod polem karnym Jarosława Helwiga. Napastnik Chrobrego miał sporo czasu i miejsca na oddanie strzału i pewnie pokonał

Wygrane Miedzi i Chrobrego w III lidze piłki nożnej

sporadycznie, ale ich akcje były bardzo groźne. Jedyna bramka meczu padła w 18. minucie. Na pole karne dośrodkował Bukraba, a najlepszy strzelec Chrobrego Jarosław Helwig przyłożył nogę i pewnie pokonał bramkarza gości. Chrobry miał jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie rezultatu - w 68. minucie Helwig

Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław 0:2

Śląska niż własnej bramki. Struzik mocno dośrodkował i ku zaskoczeniu wszystkich piłka wpadła do bramki Cupera. - Ten gol podciął nam skrzydła - stwierdził krótko po spotkaniu Jarosław Helwig. Do tego momentu gospodarze niewiele ustępowali Śląskowi. Przez pierwszych 20 min Chrobry miał nawet lekką

Remis Chrobrego i porażka Miedzi w III lidze piłki nożnej

, stąd nielicznie zebrani kibice nie mieli okazji oglądać wielu sytuacji podbramkowych. Goście objęli prowadzenie w 33. minucie. Łukasz Plewko wykorzystał błąd Aleksandra Sobockiego i było 0:1. Kwadrans wcześniej Adam Kania instynktownie obronił strzał Jarosława Helwiga. Również Scorpio miało w

Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów 3:1

Śląska z Chrobrym kapitan głogowian Tomasz Trznadel. Chrobry od początku spotkania grał mocno cofnięty i koncentrował się gównie na obronie. W ataku osamotniony Jarosław Helwig nie był w stanie zagrozić Śląskowi. Do przerwy piłkarze Chrobrego nie oddali ani jednego strzału w światło bramki Radosława

III liga

Walka - Miedź 1:2 Zabrzanie przegrali na własnym boisku już trzeci mecz wiosną, natomiast dla Miedzi było to już szóste spotkanie z rzędu bez porażki. Bohaterem legnickiej drużyny był Jarosław Kupis. 23-letni lewoskrzydłowy Miedzi z rzutu wolnego strzelił pierwszego gola, a przy drugim asystował

Polar Wrocław przegrał z Górnikiem Polkowice, Zagłębie pokonało Amikę Wronki

Amice zagrali wszyscy czterej reprezentanci Polski powołani przez trenera Pawła Janasa na zgrupowanie kadry narodowej w Hiszpanii: Paweł Kryszałowicz, Marek Zieńczuk, Marcin Burkhardt i Jarosław Bieniuk. Tymczasem zwycięstwo Zagłębia trudno nazwać po przebiegu gry przypadkowym. Nie zmienia tego nawet

III liga piłki nożnej

bramkowej, ale ani Jarosław Helwig, ani Sebastian Tomasiak, którzy stali przed bramką, nie zdołali jej sięgnąć. - Mogliśmy ten mecz rozstrzygnąć już w I połowie. Gdybyśmy wykorzystali tę sytuację, zapewne mecz miałby zupełnie inny przebieg - analizował potem Pisarski. Goście w tym okresie też mieli okazje

jednego celnego strzału na bramkę Chrobrego! Gospodarze natomiast atakowali sporadycznie, ale bardzo groźnie. Jedyna bramka padła w 18. min, kiedy to na pole karne gości dośrodkował Michał Bukraba, a najlepszy strzelec Chrobrego Jarosław Helwig pewnie pokonał bramkarza rywali. Głogowianie mieli jeszcze

III liga piłki nożnej: Ruch Radzionków liderem

sytuacji do zdobycia goli, jakie wypracowali sobie goście. Najlepszą z nich zmarnował Jarosław Helwig, który w ubiegłym sezonie w IV lidze strzelił dla Chrobrego aż 38 goli! Tym razem 33-letni głogowski napastnik musiał jednak uznać wyższość świetnie broniącego w II połowie Daniela Piechoty, który w

27. kolejka piłkarskiej III ligi

Skrzypek. W 63. min wynik meczu ustalił Mariusz Ujek, silnym uderzeniem w pełnym biegu. W końcówce emocji nie brakowało, m.in. Jarosław Rak trafił w słupek, a Artus Rozmus z Kietrza w poprzeczkę. - Chcieliśmy rewanżu za jesienną porażkę i to się w pełni udało. Dziś w sprawie naszego awansu postawiliśmy

Śląsk Wrocław - Rozwój Katowice 2:0 (2:0)

graliśmy z przewagą zawodnika, poczuliśmy się za pewnie i to się zemściło - analizował po spotkaniu pomocnik Miedzi Jarosław Kupis. Goście szybko strzelili gola i mieli okazje do kolejnych bramek. Po strzale Siemińskiego piłkę z pustej bramki wybił Monasterski. W końcu w 82. min Dudek tak zakręcił piłkę z