mvp

Czupryn trenerem Kozienic

Jarosław Czupryn został nowym trenerem MG MZKS Kozienice. Niebawem mają pojawić się też kandydaci do gry w zespole

Czupryn w Wulkanie

PIŁKA NOŻNA. Jarosław Czupryn jest nowym szkoleniowcem czwartoligowego Wulkanu Zakrzew. Zastąpił na tym stanowisku Bolesława Strzemińskiego, który wcześniej zrezygnował z prowadzenia zakrzewian.

Wreszcie zagrają wszyscy

PIŁKA NOŻNA. W rundzie wiosennej jeszcze się nie zdarzyło, aby podczas jednej kolejki swoje spotkania rozegrały wszystkie drużyny naszego okręgu. Tym razem piłkarze nie będą musieli odpoczywać i staną do walki o ligowe punkty.

W IV lidze podwójne derby regionu

Dużo emocji z pewnością będzie w Radomiu i Białobrzegach, gdzie dojdzie do lokalnych derbów. Radomiak zmierzy się z Wulkanem Zakrzew. Podopieczni Jarosława Czupryna, pomimo że w tabeli zajmują dopiero 12. miejsce, w rundzie wiosennej pokazali, że niestraszne są im zespoły z byłego Radomskiego

Trzecioligowa Broń pokonała drugoligowca

zakrzewianie ulegli niżej notowanej KS Policzna 1:4. W tamtym spotkaniu większość drużyny stanowili juniorzy. W środę na boisku MOSiR-u rywalem podopiecznych Jarosława Czupryna było trzecioligowe Mazowsze Grójec. Trener Wulkanu skorzystał w sparingu z 18 piłkarzy, w tym kilku testowanych, m.in. Przemysława

Hat-trick Wieczorka! GKS Tychy traci punkty w Rybniku

Tak się kibicuje! Trybuna Kibica otwarta dla wszystkich Tyszanie nie wygrali od pięciu spotkań z rzędu, a dwa ostatnie mecze przegrali. W środę musieli na wyjeździe uznać wyższość ROW-u Rybnik, który poprowadził do zwycięstwa Jarosław Wieczorek. 27-letni pomocnik, syn trenera rybnickiej drużyny

Radomiak jak za dawnych lat

. Policja, 8. Urzędnicy, 9. Broń, 10. Orzeł Wierzbica, 11. Proch Pionki, 12. Polonia Iłża. Skład zwycięzców: Tadeusz Łukiewicz, Sławomir Baćmaga, Jarosław Czupryn, Jacek Kacprzak, Tomasz Kowal, Dariusz Rysiewski, Mirosław Siara.

Wulkan nadal bez prezesa

- przekazał Jarosław Czupryn, trener zakrzewian. Tymczasem na zajęciach zespołu pojawiło się dwóch młodych piłkarzy: Radosław Noga z Zamłynia Radom i Rafał Kowalik z Radomiaka. Obaj będą testowani w najbliższym sparingu.

Doktor Jekyll i pan Hyde zawładnęli śląskimi derbami. Co za wyczyn GKS-u Tychy!

(76. Gancarczyk Ż), Cholerzyński, Pitry, Fonfara, Chwalibogowski (59. Wróbel) - Goncerz (80. Zieliński) Sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork) Widzów: 600 ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? »

Broń znowu na zero z tyłu

wyniku, nie wykorzystaliśmy dodatkowo pięciu czy sześciu sytuacji strzeleckich - poinformował "Gazetę" po spotkaniu Jarosław Czupryn, trener Wulkana. Jedną z bramek dla zakrzewian zdobył Dariusz Rysiewski, który ostatecznie wyraził zgodę na reprezentowanie barw czwartoligowca w rundzie

Czy aura pokrzyżuje plany piłkarzom?

razie przeprowadzimy wewnętrzny trening. Nie mam bowiem zamiaru ryzykować kontuzji piłkarzy - powiedział trener zakrzewian Jarosław Czupryn.

Radomiak zagra w Sobolewie

dobrze znany w Radomiaku Jarosław Czupryn, który swoje najlepsze lata piłkarskiej kariery spędził właśnie w klubie przy Struga. Zielonym motywacji nie zabraknie. Co więcej, radomianie wystosowali do Sobolewa pismo z prośbą, aby mecz został rozegrany dzień wcześniej. - Niestety gospodarze nie wyrazili na

Wulkan zostaje w lidze

mocno przybliżała ich do strefy spadkowej. Dlatego też zakrzewianie musieli w Mińsku wygrać. Tak się stało i już po pierwszych 20 minutach podopieczni Jarosława Czupryna, prowadząc różnicą trzech bramek, ustalili wynik rywalizacji. Korona Góra Kalwaria - Zwolenianka Zwoleń 1:1 : Folwarski (21

Zwolenianka gromi rywali

Podopieczni Marka Oczkowskiego w kolejnym spotkaniu poradzili sobie z wyżej notowanym rywalem. Tym razem nie dali szans Zrywowi Sobolew, którego szkoleniowcem jest dobrze znany w regionie radomskim Jarosław Czupryn. Dwa punkty i fotel lidera straciła tymczasem Broń Radom, która zremisowała z Amurem

Wulkan ma wybuchnąć w Białobrzegach

Pilicy 0:1. - Jedziemy na mecz, nie myśląc o tym, że nie układa nam się gra ofensywna. To może okazać się zgubne. Ostatnie treningi poświęciliśmy na doskonalenie tego elementu i to powinno zacząć przynosić spodziewane efekty - powiedział trener Jarosław Czupryn. Wymagający przeciwnik czeka z kolei na

Paweł Dawidowicz cichym bohaterem Lechii Gdańsk

asekuracji. Gdy trzeba było przychodził, z pomocą bocznym obrońcom: Deleu i Christopherowi Oualembo, często też pokazywał się do gry stoperom: Jarosławowi Bieniukowi i Sebastianowi Maderze, by ci nie musieli być zmuszeni do rozpoczynania akcji długim podaniem do przodu. Dawidowicz kilka razy pokazał się

IV liga piłki nożnej

rozpocząć Pilica. W sytuacji sam na sam z bramkarzem Pilicy Pawłem Matłaczem znalazł się Ebbo, ale nawet nie sprawdził jego umiejętności, tylko podał mu piłkę. - I to się zemściło - mówi trener białobrzeżan Jarosław Czupryn. Pogoń rzeczywiście objęła szybko prowadzenie i równie szybko podwyższyła wynik na

Gwiazdka z gwiazdami

, Paweł Kucy 5. Reprezentacja Radomia: Piotr Wątorski, Mirosław Nowicki, Ireneusz Jastrzębski, Bolesław Strzemiński, Jarosław Czupryn, Artur Czerwiec, Mariusz Posuniak, Ireneusz Chęciński, Artur Piątek 6. Lotnicy z Dęblina: Artur Wojdat, Jacek Nosowski, Janusz Rybak, Ciucias Tomasz, Szafranek Dariusz

Przetarcie piłkarzy przed ligą

trzecioligowym Mazowszem szkoleniowiec zakrzewian Jarosław Czupryn był zadowolony z postawy swojego zespołu. - - Do momentu, gdy na murawie prezentowała się podstawowa jedenastka, mecz był wyrównany. Mało tego, to my mieliśmy kilka stuprocentowych sytuacji do zdobycia bramek. Niestety, zawiodła nas skuteczność

Sparingi w niższych klasach

. - Moi młodzi chłopcy nie wytrzymali po prostu naporu - stwierdził trener Sokoła Jarosław Czupryn. W Zwoleniance po raz kolejny udanie zaprezentował się Przemysław Skorupa - młody gracz Radomiaka, którego pozyskaniem zainteresowana jest Zwolenianka. Zimny prysznic musieli przeżyć w Jastrzębi zawodnicy

Sparingi piłkarskie

podobać - przekonywał szkoleniowiec Sokoła Jarosław Czupryn. - Jednym zdaniem było na co popatrzeć - wtórował mu trener Wulkana Jur Zieliński. SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - ORLICZ SUCHEDNIÓW 3:2 (2:1). Bramki dla Szydłowianki: Sasal 2, Gawor, Szydłowianka: Minda - Nowacki, Siudek, Nowak, Stefański, Ludew

Inauguracja IV ligi piłki nożnej

. Jest nowy prezes - Maciej Radecki, wielu nowych zawodników, a właściwie w ostatniej chwili doszło do zmiany szkoleniowca - Bolesława Strzemińskiego zastąpił Jarosław Czupryn. Okazuje się, że zmiany mogą jednak wyjść na dobre, bo w drużynie pojawiło się wielu dobrych piłkarzy, jak choćby Dariusz Szeląg

Radomska Amatorska Liga Piłki Nożnej

Orła Wierzbica Jarosław Czupryn i były pięściarz pierwszoligowej wówczas Broni Radom - Piotr Dorsz. AMAROL - EKO-IDEA 1:0. Bramka: Kalbarczyk. Choć padła tylko jedna bramka, mecz dostarczył obu stronom niezłych emocji. Dla Eko-Idei było to pierwsze spotkanie w lidze, Amarol chciał pozostać jedną z

. Szeląg), Śniegocki. Debiut Jarosława Czupryna w roli trenera Pilicy nie wypadł okazale. Do przerwy wszystko układało się po myśli gospodarzy, bo dwa gole zdobył Adam Śniegocki. I kiedy wydawało się, że kolejne bramki w drugiej połowie są tylko kwestią czasu, zaczęli grać goście. Najpierw wyrównał

Awans Jagi w pucharze z problemami

sytuacji do strzelenia goli. Po przerwie zespołowi Smyły nie było już tak łatwo przedostawać się pod pole karne rywala, a dodatkowo mieli ogromny problem z upilnowaniem wprowadzonego na boisko Grosickiego. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, kapitan GKS-u Jarosław Zadylak tylko cudem wyłuskał

dyspozycję wykazał Maciej Prusiński z Iskry. W meczu z Łucznikiem zdobył cztery bramki. GODÓW - MAREL 0:1. Bramka: Czupryn. Niezwykle ciekawe i dramatyczne spotkanie, w którym sprawiedliwym wynikiem byłby remis. Decydująca bramka padła w ostatniej minucie, a jej autorem był Jarosław Czupryn. Wcześniej Marel

najwybredniejszych. Piłkarze Godowa strzelali i z bliska, i z daleka. Kapitalnym strzałem popisał się m.in Jarosław Czupryn, który zdobył bramkę z ponad 25 m. Piłkarze Łucznika w drugiej połowie mogli zdobyć honorowego gola, ale nawet w stuprocentowych sytuacjach fatalnie pudłowali. EKOIDEA - MAREL 0:1. Bramka

Zieloni wygrali, choć razili nieskutecznością

bramkarza gospodarzy. - Ze stylu jestem zadowolony. Gorzej wygląda nasza skuteczność. Nad jej poprawą będziemy więcej pracować - mówił Jarosław Czupryn, trener Wulkana. Pilica Białobrzegi - Zryw Sobolew 2:0 (1:0): Kacprzak (38.), Tkaczyk (68.) Gdyby podopieczni Mirosława Siary wykorzystali wszystkie

Liga okręgowa - 15. kolejka

korzyść. Klasą dla siebie był w meczu Berty z Radkomem Radom napastnik gospodarzy Grzegorz Zawadzki. Były gracz Radomiaka zdobył trzy bramki dla zespołu z Jedlińska, walnie przyczyniając się do wygranej. Ostatniego słowa nie powiedział jeszcze Sokół Przytyk. Drużyna Jarosława Czupryna zdołała zwyciężyć w

Piłkarska liga okręgowa

- Marcin Jakóbiak. Jeszcze przed przerwą jego bramka dała gościom prowadzenie. W drugiej połowie napastnik Wulkana trafił jeszcze dwukrotnie, walnie przyczyniając się do zwycięstwa swojego zespołu. Nie Jakóbiak, a Marcin Kaczor z Sokoła Przytyk strzelił najwięcej goli w tej kolejce. Podopieczni Jarosława

Radomiak szuka wzmocnień

. Dziś w Białobrzegach sprawdzi formę swych podopiecznych i zawodników, których ewentualnie jutro uda się ściągnąć na testy. Początek sparingu o godz. 17. Wiadomo już, że Pilicę poprowadzi nowy trener, który zastąpi Jarosława Czupryna. Kto nim będzie? - Zobaczycie podczas sparingu - mówią działacze z

strzale głową Adama Śniegockiego. Wynik ustalił Rafał Klimkowski, wykorzystując dokładne podanie od Piotra Cichawy. - Przyznaję, że z gry więcej mieli goście. My próbowaliśmy raczej kontrataków. Ale takie ciężko wywalczone zwycięstwo bardziej cieszy - podkreśla trener Pilicy Jarosław Czupryn. KS WARKA

Wybieramy najbardziej ciachową drużynę polskiej Ekstraklasy - odc. 4 - Śląsk Wrocław

przykład: Wojciech Kaczmarek - bramkarz, para obrońców - Antoni Łukaszewicz i Jarosław Fojt, czy wreszcie napastnik Przemysław Łudziński - człowiek, który dokonał tego, o czym my wciąż marzymy, czyli schudł. Efekt? Tej wiosny strzelił już dwie bramki i zapowiada się, że to dopiero początek

Radomska liga okręgowa

objęli prowadzenie i mogli strzelić kolejne gole. Gospodarze wyrównali po wykorzystanym przez Radosława Ofiarę rzucie karnym. Ostre strzelanie urządził sobie na własnym boisku Sokół Przytyk. Do przerwy utrzymywał się co prawda wynik bezbramkowy, ale w drugiej połowie gracze prowadzeni przez Jarosława

Wyniki piątej kolejki spotkań III ligi

Szczepińskiego piłka trafiła w poprzeczkę. A Warta nie zwalniała tempa. Trener Jarosław Araszkiewicz wpuszczał na boisko kolejnych ofensywnych graczy. Dwaj z nich przeprowadzili akcję, po której padł ostatni gol. Damian Ludwiczak pięknie zagrał piłkę na czystą pozycję do Tomasza Lewandowskiego, a ten trafił do

Nieoficjalne wyniki 4. Poznań Maraton

Grzelec Jarosław Polska 02:56:59 02:57:06 94 Twardochleb (student) Barbara Polska 02:57:09 02:57:10