sewo

Zgrupowanie OKS-u w Kołobrzegu

Przez najbliższy tydzień piłkarze trzecioligowego OKS 1945 Olsztyn przebywać będą na obozie przygotowawczym w województwie zachodniopomorskim

Przemysław Stańczyk z minimum na mistrzostwa Europy

PŁYWANIE. Szczecinianin z mistrzostw Polski w Oświęcimiu przywiózł trzy medale, rekord życiowy na 400 m stylem dowolnym i przepustkę na mistrzostwa Europy.

Na początek piłkarze OKS remisują

Jeden punkt z Nowego Dworu Mazowieckiego przywieźli piłkarze trzecioligowego OKS 1945 Olsztyn. W sobotę zremisowali z tamtejszym Świtem 1:1

OKS 1945 remisuje w Ząbkach

Michałowski. Zresztą to niejedyne zmiany, bo sztab szkoleniowy na prawej obronie i pomocy skorzystał odpowiednio z usług z Jarosława Rzeźnikiewicza i Pawła Podhorodeckiego (po raz pierwszy w III lidze grał od pierwszych minut). Z drugiej strony placu gry natomiast zaprezentowali się Sebastian Spychała i Jacek

OKS 1945 remisuje na swoim stadionie

ustępowali gościom, były pojedynki główkowe. Zawodnicy z województwa łódzkiego dysponowali lepszymi warunkami fizycznymi i wykorzystywali je przede wszystkim przy stałych fragmentach gry. Najpierw Przemysław Sztybrych trafił po strzale z głowy w poprzeczkę, chwilę później bezradny Bartosz Grygorowicz musiał

Smutni tylko piłkarze Drwęcy

gola. Przyczynił się do tego Paweł Młodziński, bramkarz z Grójca, który niefortunnie interweniował (przy niegroźnym dośrodkowaniu wypuścił piłkę z rąk), a Jackowi Gabrusewiczowi pozostało jedynie trafić do pustej bramki. Wyrównanie przyszło dosyć nieoczekiwanie - grę z autu szybko wznowili przeciwnicy

OKS kontra Jeziorak w derbach Warmii i Mazur

transferów Więcej dokonali ich działacze OKS. Tyle że jak się później okazało, olsztynianie nie wzmocnili się, a jedynie "załatali dziury" po poprzednich zawodnikach. Osłabiona została przede wszystkim defensywa, bo z zespołem pożegnali się Tomasz Zakierski, Jarosław Rzeźnikiewicz oraz Jacek

OKS 1945 walczy do ostatniego meczu

pierwszego miejsca w tych rozgrywkach (duże wymagania finansowe w nowoutworzonej I lidze). W pojedynku z Grójcem na boisko prawdopodobnie wybiegnie Daniel Michałowski, który doznał kontuzji w spotkaniu z Ząbkami. W dalszym ciągu uraz nogi leczy Bartek Grygorowicz, ale między słupkami udanie zastępuje go

OKS 1945 przerwał klątwę remisów

tuż po meczu Andrzej Nakielski, szkoleniowiec OKS. O wygraną nie było wcale łatwo, a pojedynek nie stał na wysokim poziomie. Co nie oznacza, że nie brakowało w nim emocji. Olsztynianie zaatakowali już od pierwszych minut (w składzie zabrakło kontuzjowanych Jacka Gabrusewicza i Daniela Michałowskiego

Rozmowa z Mirosławem Drozdem, trenerem MKP Szczecin

, grzbietowy), Małgorzata Fijałek (st. klasyczny, grzbietowy), Jacek Grygorowicz (st. klasyczny), Monika Hanczewska (st. dowolny), Kornelia Rutkowska (st. dowolny), Mateusz Sawrymowicz (st. dowolny), Przemysław Stańczyk (st. dowolny) Piotr Wielgosz (st. motylkowy), Mateusz Wodzicki (st. dowolnym)

OKS 1945 wciąż liderem

; podyktowaną za faul na Alancewiczu. Wynik spotkania ustalił w 56 minucie strzałem głową Jacek Gabrusewicz. Ten sam zawodnik mógł strzelić jeszcze jedną bramkę pod koniec pierwszej połowy - z 17 metra strzelił w poprzeczkę. Po dramatycznym meczu Drwęca przegrała na wyjeździe z Wigrami Suwałki 0:1. Autorem

OKS 1945 jedzie na Mazowsze

Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu okazało się, że zespół z Radomia ma spore długi (nieoficjalnie mówi się o 3 mln zł), dlatego władze zdecydowały się zmienić nieco dotychczasową politykę - z Radomia odeszli doświadczeni Jacek Kacprzak, Maciej Terlecki, Tomasz Borkowski, Mikołaj Skórnicki. Efekt

Piłkarze OKS 1945 gromią Stal

zaatakowali... goście, ale piłka po strzale Keshi Zeala minimalnie minęła słupek. Nic więc dziwnego, że szybko na taką sytuację zareagowali podopieczni Andrzeja Nakielskiego, którzy już w dziewiątej minucie prowadzili 1:0. Akcja rozpoczęła się od aktywnego w tym spotkaniu Jacka Gabrusewicza, a zakończył ją

Składy Jezioraka i OKS na sezon 2008/09 oraz terminarz

OKS 1945: Bramkarze: Bartosz Grygorowicz (1986), Daniel Iwanowski (1980), Łukasz Okuniewski (1990) Obrońcy: Tomasz Aziewicz (1982), Dariusz Frankowski (1986), Marcin Grabowski (1981) Paweł Podhorodecki (1987), Jakub Prusik (1990), Sebastian Spychała (1987), Robert Wróblewski

Zimny prysznic dla OKS 1945

eksperymentalnym składzie. W pierwszej jedenastce zabrakło kontuzjowanych Jacka Gabrusewicza, Daniela Michałowskiego oraz narzekających na drobne urazy Grzegorza Lecha i Pawła Łukasika. Olsztynianie mogli objąć prowadzenie po strzale z głowy Tomasza Zakierskiego. Jednak to gospodarze cieszyli się z pierwszego

Tylko remis OKS 1945

Przemysław Bagiński. Chwilę później część kibiców zerwała się, by świętować drugiego gola, ale okazało się, że Śnieżawski trafił jedynie w boczną siatkę. W doliczonym czasie nieporozumienie pomiędzy Jackiem Gabrusewiczem a Bartoszem Grygorowiczem wykorzystał Robert Brzeziński. Olsztyński golkiper

OKS 1945 rozpoczyna bitwa o II ligę

spotkania w Nowym Dworze Mazowieckim o godz. 17. Skład OKS 1945 Olsztyn bramkarze: Bartosz Grygorowicz, Grzegorz Sobiech, Łukasz Okuniewski obrońcy: Tomasz Aziewicz, Dariusz Frankowski, Jarosław Rzeźnikiewicz, Paweł Podhorodecki, Jakub Prusik, Sebastian Spychała, Tomasz Zakierski