jacek grygorowicz

sewo

Przegrana OKS z drugoligowcem

Drugą porażkę z rzędu w sparingowym spotkaniu ponieśli piłkarze trzecioligowego OKS 1945

Tydzień OKS-u we Fromborku

W piątek piłkarze trzecioligowego OKS 1945 wyjeżdżają na tygodniowy obóz przygotowawczy do Fromborka

OKS 1945 nie przyniósł wstydu w Łodzi

Jedną bramką w sparingu z pierwszoligowym Łódzkim Klubem Sportowym przegrali (1:2) piłkarze OKS 1945

Zgrupowanie OKS-u w Kołobrzegu

trzecie miejsce w III lidze, grupie II. Do Olsztyna trzecioligowiec wróci 13 lutego - w drodze powrotnej w Gdańsku czeka piłkarzy pojedynek z grającą na zapleczu ekstraklasy tamtejszą Lechią. Kadra OKS bramkarze: Bartosz Grygorowicz, Grzegorz Sobiech obrońcy: Tomasz Aziewicz, Tomasz

Przemysław Stańczyk z minimum na mistrzostwa Europy

-20 lat). Złoto: Stańczyk (200 m st. dowolnym), Baranowska (400 m st. zmiennym). Srebro: Stańczyk (400 i 1500 m st. dowolnym), Baranowska (200 m st. zmiennym), Małgorzata Fijałek (50 m st. klasycznym), Monika Hanczewska (200, 400 i 800 m st. dowolnym), Jacek Grygorowicz (200 m st. klasycznym). Brąz

Na początek piłkarze OKS remisują

Zjawiński (najskuteczniejszy piłkarz Świtu), Bartosz Grygorowicz sparował futbolówkę na słupek, a do pustej bramki trafił Robert Łoszakiewicz. Tuż przed zakończeniem spotkania blisko zdobycia kolejnego gola dla OKS był Jacek Gabrusewicz, który jednak zbyt szybko zdecydował się na strzał z pierwszej piłki

To był dobry rok w krainie kręcących ludzi

- KLASYFIKACJE KOŃCOWE Klasyfikacja końcowa open mężczyzn: 1. Marcin Wider - 300 pkt, 2. Andrzej Jagiełowicz - 296,48 pkt, 3. Rafał Drozdek - 296,40 pkt, 4. Krzysztof Katarzyński - 295,39 pkt, 5. Jacek Skrypnik - 292,81 pkt, 6. Mateusz Kokowski - 279,56 pkt, 7. Łukasz Szczepuła - 275,99 pkt, 8. Jarosław Łazaruk

OKS 1945 - Olimpia Elbląg. Sprawiedliwy wynik

Nakielski oprócz podstawowych piłkarzy wziął ze sobą Marka Maleszewskiego (ostatnio Huragan Morąg), Piotra Trzcińskiego (Warmiak Łukta), Macieja Kisiela, Daniela Patuszyńskiego (obydwaj Mazur Ełk), Pawła Chomeja i Łukasza Małaszuka (DKS Dobre Miasto). W Olsztynie zostali Jacek Gabrusewicz, Rafał Szwed

Kary w Wigrach przyniosły efekt

.). Sokół : Kozłowski - Woronowicz, Grygorowicz, Naliwajko (57. Tochwin), Kabelis - Sołowiej, Zalewski (46. Czeremcha), - Dzienis, Kosiński, Jurczuk (79. Makal) - Toczydłowski. Inne wyniki 16. kolejki Stal Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn 1:1 (0:0): Andreja Prokić (62.) - Paweł Łukasik (76

Sokół zaskakuje po raz drugi

(7.), Kamil Wojtkielewicz (20. - karny). Sokół : Serafin - Czeremcha, Grygorowicz, Pracz, Jurczuk - Sołowiej, Zalewski - Dzienis, Wojtkielewicz (87 Woronowicz), Toczydłowski (82. Orpik, 90. +2. Steckiewicz) - Andrzejewski Ż (75. Kosiński Ż ). Inne wyniki 12. kolejki Stal

OKS 1945 remisuje w Ząbkach

Michałowski. Zresztą to niejedyne zmiany, bo sztab szkoleniowy na prawej obronie i pomocy skorzystał odpowiednio z usług z Jarosława Rzeźnikiewicza i Pawła Podhorodeckiego (po raz pierwszy w III lidze grał od pierwszych minut). Z drugiej strony placu gry natomiast zaprezentowali się Sebastian Spychała i Jacek

OKS 1945 - ŁKS Łomża. Sprawiedliwy podział punktów w Kętrzynie

czerwonych i żółtych kartoników. Nie obyło się także bez drobnych kontuzji - boisko ze skręconą kostką musiał opuścić Jacek Gabrusewicz, kapitan OKS. Z powodu urazu zszedł także Łukasz Jasiński, pomocnik ŁKS. W drugiej połowie zarówno w jednej, jak i drugiej drużynie doszło do kilku zmian, jednak w dalszym

OKS 1945 remisuje na swoim stadionie

ustępowali gościom, były pojedynki główkowe. Zawodnicy z województwa łódzkiego dysponowali lepszymi warunkami fizycznymi i wykorzystywali je przede wszystkim przy stałych fragmentach gry. Najpierw Przemysław Sztybrych trafił po strzale z głowy w poprzeczkę, chwilę później bezradny Bartosz Grygorowicz musiał

Smutni tylko piłkarze Drwęcy

gola. Przyczynił się do tego Paweł Młodziński, bramkarz z Grójca, który niefortunnie interweniował (przy niegroźnym dośrodkowaniu wypuścił piłkę z rąk), a Jackowi Gabrusewiczowi pozostało jedynie trafić do pustej bramki. Wyrównanie przyszło dosyć nieoczekiwanie - grę z autu szybko wznowili przeciwnicy

OKS kontra Jeziorak w derbach Warmii i Mazur

transferów Więcej dokonali ich działacze OKS. Tyle że jak się później okazało, olsztynianie nie wzmocnili się, a jedynie "załatali dziury" po poprzednich zawodnikach. Osłabiona została przede wszystkim defensywa, bo z zespołem pożegnali się Tomasz Zakierski, Jarosław Rzeźnikiewicz oraz Jacek

Kolejny wygrany sparing Jagiellonii

środkowego pomocnika, "zawieszonego" napastnika i gracza na lewą stronę boiska. Zaznaczył przy tym, że powinni to być gracze do podstawowego składu. - Przemek wciąż jest zawodnikiem Górnika Łęczna. Umożliwiliśmy mu po prostu trenowanie z nami - tłumaczy Jacek Chańko, pełniący obowiązki dyrektora w

Cykl się kręci po piasku i po wzgórzach

Kraksa zdarzyła się na niespełna kilometr przed metą niedzielnego wyścigu. Piątka asów cyklu trzymała się blisko i szykowała do finiszu. Jadący na czwartej pozycji Krzysztof Katarzyński zawadził pedałem o korzeń i niemal wyleciał w powietrze. Jadący tuż za nim Jacek Skrypnik też się wywrócił

OKS 1945 walczy do ostatniego meczu

pierwszego miejsca w tych rozgrywkach (duże wymagania finansowe w nowoutworzonej I lidze). W pojedynku z Grójcem na boisko prawdopodobnie wybiegnie Daniel Michałowski, który doznał kontuzji w spotkaniu z Ząbkami. W dalszym ciągu uraz nogi leczy Bartek Grygorowicz, ale między słupkami udanie zastępuje go

OKS 1945 przerwał klątwę remisów

tuż po meczu Andrzej Nakielski, szkoleniowiec OKS. O wygraną nie było wcale łatwo, a pojedynek nie stał na wysokim poziomie. Co nie oznacza, że nie brakowało w nim emocji. Olsztynianie zaatakowali już od pierwszych minut (w składzie zabrakło kontuzjowanych Jacka Gabrusewicza i Daniela Michałowskiego

Hat-trick Śnieżawskiego

Napiórkowskiego. W 25. minucie po zamieszaniu w polu karnym do bramki MKS Szczytno trafił także Jacek Gabrusewicz, jednak gola nie uznał sędzia. W drugiej połowie olsztynianie w dalszym ciągu atakowali, ale nie potrafili sforsować dobrze ustawioną obronę MKS. Widząc taki obrót sprawy podopieczni Andrzeja

Kopczewski ma dość zakłamania w Sokółce

Wojdyga (20.). Sokół: Serafin - Czeremcha, Grygorowicz Ż-CZ , Pracz, Jurczuk (77. Kabelis) - Sołowiej, Zalewski - Dzienis, Wojtkielewicz, Toczydłowski (83. Kosiński) - Andrzejewski (69. Orpik). 13. kolejka spotkań II ligi Wigry Suwałki - OKS 1945 Olsztyn 1:2 (1:2): Audrius Brokas (24

OKS 1945 wciąż liderem

; podyktowaną za faul na Alancewiczu. Wynik spotkania ustalił w 56 minucie strzałem głową Jacek Gabrusewicz. Ten sam zawodnik mógł strzelić jeszcze jedną bramkę pod koniec pierwszej połowy - z 17 metra strzelił w poprzeczkę. Po dramatycznym meczu Drwęca przegrała na wyjeździe z Wigrami Suwałki 0:1. Autorem

OKS 1945 lepszy o jedną bramkę

obrony został cofnięty zatem Jacek Gabrusewicz, a na prawej flance wystąpił Daniel Michałowski. Pierwszy groźniejszy strzał na bramkę gości oddał Paweł Łukasik, który kopnięciem piłki z przewrotki chciał zaskoczyć golkipera gości. W 26. minucie indywidualną akcję przeprowadził Jacek Gabrusewicz, kapitan

OKS 1945 jedzie na Mazowsze

Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu okazało się, że zespół z Radomia ma spore długi (nieoficjalnie mówi się o 3 mln zł), dlatego władze zdecydowały się zmienić nieco dotychczasową politykę - z Radomia odeszli doświadczeni Jacek Kacprzak, Maciej Terlecki, Tomasz Borkowski, Mikołaj Skórnicki. Efekt

Składy naszych trzecioligowców

OKS 1945 Bramkarze : Bartosz Grygorowicz (ur. 1986), Grzegorz Sobiech (1986), Łukasz Okuniewski (1990) Obrońcy : Tomasz Aziewicz (1982), Dariusz Frankowski (1986), Paweł Podhorodecki (1987), Sebastian Spychała (1987), Jarosław Rzeźnikiewicz (1982), Tomasz Zakierski (1981), Tomasz

Rozmowa z Mirosławem Drozdem, trenerem MKP Szczecin

, grzbietowy), Małgorzata Fijałek (st. klasyczny, grzbietowy), Jacek Grygorowicz (st. klasyczny), Monika Hanczewska (st. dowolny), Kornelia Rutkowska (st. dowolny), Mateusz Sawrymowicz (st. dowolny), Przemysław Stańczyk (st. dowolny) Piotr Wielgosz (st. motylkowy), Mateusz Wodzicki (st. dowolnym)

Trening strzelecki OKS 1945 przed III ligą

Lecha, Jarosława Kaszuby oraz Jacka Gabrusewicza. Bez wątpienia było to jedno z najlepszych spotkań w wykonaniu OKS 1945, który ma już 11 punktów przewagi nad najgroźniejszym rywalem z Iławy. W następnym tygodniu na własnym boisku olsztynianie zakończą zmagania w IV - zmierzą się z Motorem Lubawa

Piłkarze OKS 1945 zagrali jak Ronaldinho

im sprawiać przede wszystkim przyjemność. A tego prócz bramek brakowało nam najbardziej w poprzednim meczu. Teraz pierwszego gola strzelił Jacek Gabrusewicz, dał dobry przykład, i tym samym odblokował zespół. Z prowadzenia olsztynianie mogli cieszyć w 55. minucie - Jacek Gabrusewicz po podaniu

Piłkarze OKS 1945 gromią Stal

zaatakowali... goście, ale piłka po strzale Keshi Zeala minimalnie minęła słupek. Nic więc dziwnego, że szybko na taką sytuację zareagowali podopieczni Andrzeja Nakielskiego, którzy już w dziewiątej minucie prowadzili 1:0. Akcja rozpoczęła się od aktywnego w tym spotkaniu Jacka Gabrusewicza, a zakończył ją

Piłkarski nokaut. OKS 1945 Olsztyn - Polonia Pasłęk 5:1

coraz wyraźniejsza i to gospodarze cieszyli się z drugiego gola - w 30. minucie do dośrodkowania Jacka Gabrusewicza najwyżej w polu karnym wyskoczył Marek Śnieżawski, głową zgrał piłkę do Łukasika, a ten prezentu nie mógł zmarnować. Pięć minut później Śnieżawski już nie asystował, a sam zdobył gola po

Składy Jezioraka i OKS na sezon 2008/09 oraz terminarz

OKS 1945: Bramkarze: Bartosz Grygorowicz (1986), Daniel Iwanowski (1980), Łukasz Okuniewski (1990) Obrońcy: Tomasz Aziewicz (1982), Dariusz Frankowski (1986), Marcin Grabowski (1981) Paweł Podhorodecki (1987), Jakub Prusik (1990), Sebastian Spychała (1987), Robert Wróblewski

Zimny prysznic dla OKS 1945

eksperymentalnym składzie. W pierwszej jedenastce zabrakło kontuzjowanych Jacka Gabrusewicza, Daniela Michałowskiego oraz narzekających na drobne urazy Grzegorza Lecha i Pawła Łukasika. Olsztynianie mogli objąć prowadzenie po strzale z głowy Tomasza Zakierskiego. Jednak to gospodarze cieszyli się z pierwszego

Remisy Drwęcy, Olimpii i OKS

żółtych katek dla OKS i trzy dla Wigier. Nie zmienia to faktu, że sędzia w niektórych momentach zbyt wcześniej sięgał za gwizdek. Po przerwie Jacek Gabrusewicz przedarł się przez obronę gości i podał do Łukasza Suchockiego, który nieco zaskoczony takim zagraniem oddał strzał obok słupka. O tym, że

OKS 1945 wygrał po bramce samobójczej

Trzecia liga do stolicy Warmii i Mazur powróciła po dwóch sezonach i nic dziwnego, że na trybunach zasiadło prawie dwa tysiące kibiców. Piłkarze OKS na boisko wyszli bardzo zmotywowani, ale bez trzech czołowych zawodników - Jacka Gabrusewicza, Łukasza Suchockiego, Kamila Graczyka, którzy pauzowali

Tylko remis OKS 1945

Przemysław Bagiński. Chwilę później część kibiców zerwała się, by świętować drugiego gola, ale okazało się, że Śnieżawski trafił jedynie w boczną siatkę. W doliczonym czasie nieporozumienie pomiędzy Jackiem Gabrusewiczem a Bartoszem Grygorowiczem wykorzystał Robert Brzeziński. Olsztyński golkiper

Dwa remisy, jedna porażka w III lidze

W Aleksandrowie Łódzkim spotkali się dwaj beniaminkowie trzeciej ligi. W składzie OKS zabrakło Jacka Gabrusewicza, który narzeka na drobny uraz. Dlatego Andrzej Nakielski, szkoleniowiec olsztynian, pozostawił kapitana na ławce rezerwowych. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze - po rzucie rożnym

OKS 1945 gromi Zamek Kurzętnik

Łukasik strzałem z dystansu pokonał bramkarza gości Jacka Malanowskiego. Gospodarze znając wynik z Dobrego Miasta (Jeziorak zremisował 1:1 z tamtejszym DKS-em), wiedzieli że mają szansę zwiększyć przewagę punktową nad iławianami, drugimi w tabeli. Dlatego też w niedzielę często gościli pod bramką Zamku

OKS 1945 rozpoczyna bitwa o II ligę

spotkania w Nowym Dworze Mazowieckim o godz. 17. Skład OKS 1945 Olsztyn bramkarze: Bartosz Grygorowicz, Grzegorz Sobiech, Łukasz Okuniewski obrońcy: Tomasz Aziewicz, Dariusz Frankowski, Jarosław Rzeźnikiewicz, Paweł Podhorodecki, Jakub Prusik, Sebastian Spychała, Tomasz Zakierski

OKS 1945 oczami trenera

grało 19 zawodników, a szkoleniowiec miał w składzie w miarę równorzędnych zawodników. Po zakończeniu zmagań Andrzej Nakielski olsztyński trener na naszą prośbę pokusił się o ocenę każdego ze swoich podopiecznych. Bramkarze: - Bartosz Grygorowicz - warto na niego stawiać. Młody golkiper [20 lat -red

Jak piłkarze OKS-u awansowali do III ligi

, które nie wiedzą, w jakich pracujemy warunkach. Co do finansów to budżet na przyszły sezon już prawie zamknięty, brakuje nam jeszcze pewnej kwoty, ale mam zapewnienia od osób, które nam pomagają, że pieniądze trafią na nasze konto. Oni wywalczyli awans* bramkarze Bartosz Grygorowicz (1986), Naki