jacek foltyn

qbi

Bundesliga w TV. Niemcy satelitą z Rumunii przez Węgry

Mecze Bundesligi, które pokaże Sport Klub, będą nadawane z Rumunii, a komentatorów usłyszymy ze studia w Budapeszcie.

Poznań już bez futsalu

- Nie powiem, że idziemy na majstra, albo że na sto procent zdobędziemy mistrzostwo Polski, ale stać nas na tytuł - mówi Klaudiusz Hirsch, grający trener Akademii FC Pniewy przed rozpoczynającym się w sobotę sezonem ekstraklasy futsalu

Polar Wrocław - Stasiak Opoczno 0:1

Piłkarze Stasiak Opoczno sprawili ogromną niespodziankę we Wrocławiu, wygrając pierwsze spotkanie na wyjeździe w tym sezonie.

Polar Wrocław - GKS Bełchatów 1:1

Frohlich zgrał głowa piłkę przed bramkę, gdzie nie opanował jej Marcin Foltyn. W ogromnym zamieszaniu piłkarze z Bełchatowa kilka razy wpychali piłkę do bramki, ale w końcu obrońcy Polaru ją wybili. W 40 min kilkudziesięciometrowy rajd przeprowadził Dariusz Patalan, po drodze minął dwóch zawodników i gdy

Jak piłkarze Polaru chcieli sprzedać mecz Tłokom

Tłoki w strefie barażowej. W drodze do Gorzyc w autokarze Polaru bramkarz Marcin Foltyn i obrońca Tomasz Romaniuk o mało co się nie pobili. Według relacji naszych świadków Foltyn rozmawiał przez telefon o obstawianiu wyników w STS-ie. Gdy zasugerował rozmówcy, aby w meczu "postawić 1"

Stasiak KSZO Celsa - Polar Wrocław 1:1 (1:0)

Pierwsza połowa nie była ciekawa. Przewagę mieli gospodarze, ale ich akcje były schematyczne i obrona wrocławian z łatwością sobie z nimi radziła. W 16. minucie Jacek Kacprzak ładnie strzelił z 20 metrów z rzutu wolnego nad murem Polaru, ale piłkę zmierzającą w okienko równie ładnie obronił Marcin

Polar Wrocław przed sezonem

niepowodzeniem, Polar może czekać powolna degradacja sportowa, a w konsekwencji upadek. Pod względem sportowym drużyna prowadzona przez Ryszarda Urbanka nie wygląda jednak tak źle. Ubytki w składzie uzupełniono m.in. Andrzejem Ignasiakiem, Jackiem Sorbianem i Radosławem Jasińskim. Sprowadzono kilku młodych

Liga RED BOX: Alpinie Stars mistrzem

). Bramki: Sebastian Milej 4, Robert Głowacki 1 - Łukasz Beksiński 4, Marcin Murdzek 2, Kamil Foltyn 1. Zawodnik meczu: Sebastian Milej (Loco Bombardier); Green Hearts - Old Blue Angels 2:2 (0:0). Bramki: Jacek Ćwikliński 1, Maciej Maślak 1 - Aleksander Szymański 2. Zawodnik meczu: Jarosław Fornal (Green

Polar Wrocław - RKS 1:0

dopiero co sprowadzonego do Polaru Piotra Kluzka. Były pomocnik Pogoni Szczecin przed polem karnym łatwo poradził sobie z Jackiem Markiewiczem i uderzył ze wszystkich sił. Piłka poleciała w samo okienko bramki Krzysztofa Kozika tak szybko, że nie zdążył nawet zareagować. Zaledwie kilkadziesiąt sekund

Polar Wrocław pokonał Zagłębie Sosnowiec

Po spadku z II ligi w kadrze Polaru zaszły ogromne zmiany. Z prowadzenia zespołu zrezygnował trener Marian Putyra, którego zastąpił Artur Nahajło. Natomiast z zespołem pożegnali się m.in. - Piotr Juraszek, z którym nie przedłużono kontraktu, Marcin Foltyn (powrót do Inkopaksu) i Tomasz Romaniuk

Od tego meczu zaczęła się afera korupcyjna w polskiej piłce. Wyrok 9 lutego

- Zbigniew M., były piłkarz Zagłębia Lubin. Dwaj byli zawodnicy Polaru Wrocław - Tomasz R. i Jacek S. oskarżeni są o przyjęcie łapówki nie mniejszej niż 25 tys. zł w zamian za odpuszczenie meczu Zagłębiu Lubin. Spotkanie II ligi rozegrano we Wrocławiu 7 maja 2004 roku, Zagłębie pokonało Polar 4:0. Zbigniew M

Polar Wrocław - Stasiak Ceramika Opoczno 0:1

ostatniej chwili zablokował Marcin Hirsz. Dziesięć minut później piłkę z linii bramkowej po strzale Tomasza Feliksiaka wybił Rafał Ozimina, a dobitkę Jacka Kacprzaka obronił Foltyn. Zanim minęło pół godziny gry, jeszcze Tomasz Lenart stanął przed szansą zdobycia gola, ale trafił tylko w poprzeczkę. Polar w

W czwartek piłkarze będą składali wyjaśnienia przed wydziałem dyscypliny PZPN

- - Tomasz R., były gracz Polaru Wrocław, Marek G. ze Śląska Wrocław oraz Zbigniew M. z Zagłębia Lubin. Czwartym zawodnikiem, któremu postawiono zarzut, jest Jacek S. z Polaru, ale wszystko wskazuje, że na razie nie stawi się on w PZPN, gdyż ze względu na problemy zdrowotne do 12 sierpnia przebywa na

Polar Wrocław - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)

na boisku jednego i drugiego zespołu, ale najczęściej gra toczyła się w środku pola. Trzeba jednak przyznać, że lepsze sytuacje stwarzali goście. Już do przerwy mogli strzelić dwa gole. W 20. minucie po rogu Dariusza Pawlusińskiego Jano Frohlich zgrał głową piłkę przed bramkę, a tam Marcin Foltyn jej

Polar wygrał z Tłokami

Polaru. Po zagraniu Grabowskiego Jacek Sorbian znalazł się sam na lewym skrzydle. Dobiegł do narożnika pola karnego i mocno uderzył. Piłka odbiła się jeszcze od bliższego słupka i wpadła do siatki. Kilka chwil później mogło być jednak 2:2. A nawet powinno. Ze skrzydła ponownie podawał Krawiec i Ławryszyn

Piłkarska Liga Red Box prawie na półmetku

, Łukasz Zdych 1, Kamil Foltyn 1. Zawodnik meczu: Arkadiusz Bogusz (Michałki); Modeco Football Team - Castorama Bielany 5:2 (2:0). Bramki: Dariusz Tkaczyk 3, Sebastian Woś 1, Jan Wan 1 - Adrian Miedziński 1, Maksymilian Józak 1. Zawodnik meczu: Dariusz Tkaczyk (Modeco Football Team). Tabela

Piłkarska Liga RED BOX: Kto mistrzem sezonu?

: Krzysztof Golonka (Old Blue Angels) Brat Albert - Loco Bombardier 3:3 (1:2) Łukasz Beksiński 1, Artur Kowalczyk 1, Kamil Foltyn 1 - Grzegorz Stranin 1, Łukasz Bronowicki 1, Sebastian Milej 1; Zawodnik Meczu: Jacek Kowalski (Loco Bombardier) Alpine Stars - Castorama Bielany 9:6 (3:4) Łukasz Górzynski 3

Polar Wrocław - ŁKS 1:3

pierwszej połowie byliśmy lepsi - powiedział po meczu Jacek Sorbian, pomocnik Polaru. W łódzkiej ekipie z niepokojem oczekiwano spotkania, a obawy wynikały z dwóch powodów. Po pierwsze, wrocławianie w poprzedniej kolejce wygrali niespodziewanie w Koninie z Aluminium. Po drugie, przed rozpoczęciem meczu z

Ligi RED BOX: Wrocław 2012 walczy o mistrza

:0). Bramki: Tomasz Możejko 4, Kamil Reszewicz 1, Łukasz Koziarewicz 1, Rafał Rejentowicz 1, Artur Grubiak 1 - Krzysztof Szymański 1. Zawodnik meczu: Łukasz Koziarewicz (Borek Biesiadowo Manchester). WSB - PGK OPGK Wrocław 6:2 (3:2). Bramki: Mateusz Rakowski 2, Jacek Maliński 1, Michał Motyl 1

Polar - Radomsko 1:0 (1:0)

Polaru przed tygodniem w Chorzowie) i to właśnie jego akcja z 13. minuty i wspaniały strzał zza pola karnego dały gospodarzom trzy punkty. Pomocnik Polaru na 20. metrze zakręcił Jackiem Markiewiczem, przełożył sobie piłkę z prawej nogi na lewą i uderzył jak najmocniej. Piłka poleciała w samo okienko

Piłkarska II liga: wygrane Szczakowianki i Ruchu, klęska Piasta

rozmontować defensywę Szczakowianki. Wszystko układało się im do linii pola karnego, tej granicy nie potrafili już jednak przekroczyć. Bramkarz Andrzej Bledzewski najbardziej spocił się, broniąc strzały z dystansu. Radomsko najbliżej zdobycia bramki było po uderzeniach Jarosława Laty i Jacka Markiewicza

Dwaj kolarze z regionu wystąpią w mistrzostwach świata

selekcji. W sumie do kadry powołano aż 35 zawodników i zawodniczek, niestety w tym gronie nie znalazł się aktualnie najlepszy kolarz z regionu Jacek Morajko (Vacansoleil DCM). Ciekawostką jest fakt, że w naszych barwach pojedzie Bułgar Nikołaj Michajłow, który wystąpi w wyścigu drużynowym w składzie ekipy

ŁKS - Polar Wrocław 2:0

Polarem wszystko było na odwrót. To był chyba najgorszy okres gry ełkaesiaków w tym sezonie. Trudno wybrać najgorszego piłkarza wśród gospodarzy, bo kandydatów byłoby zbyt wielu. Dziwi to tym bardziej, że Polar to drużyna bez gwiazd, bo trudno uznać np. Jacka Sorbiana za wirtuoza futbolu. Pomocnik z

II liga piłki nożnej: zwycięstwo Podbeskidzia, remis Ruchu, porażki Piasta i Szczakowianki

Błasiaka z kilku metrów główkował Bujok - Foltyn instynktownie obronił, ale nadbiegający Bartosz Woźniak i Abel Salami mogli wybierać, który z nich z metra wpakuje piłkę do pustej bramki. Trafił ten pierwszy. Osobna historia meczów Polaru to atmosfera na Stadionie Olimpijskim. Smutno i porażająco wygląda

III liga piłkarska

nowych piłkarzy, w tym 19-latek Jacek Rączka z Gwarka Zabrze, który wcześniej tylko dwukrotnie trenował z nowymi kolegami. - Chcemy narzucić rywalom nasz styl gry. Do Zabrza jedziemy po zwycięstwo - zapowiadał przed meczem trener Miedzi Bohumil Panik. W I połowie piłkarze z Legnicy grali dość pasywnie i

Piłka nożna: II liga

10 punktów. Szczakowianka - Polar 1:1 Chociaż zawodnicy twierdzą, że "bardzo chcą", na boisku zachowują się, jakby odrabiali pańszczyznę. - Pierwsza połowa to był dramat w naszym wykonaniu - przyznał po meczu obrońca Jacek Wiśniewski. To był nie tylko dramat, ale i kpina. Głównie z kibiców

W piłkarskiej II lidze; remisy Ruchu i Piasta, porażki Podbeskidzia i Szczakowianki

) - Suker (46. Bizacki), Bajera. Polar: Foltyn - Kruszelnicki Ż, Hirsz, Ozimina - Budka, Kluzek (86. Kalinowski), Sorbian, Grabowski, Augustyniak (90. Piątkowski), Chrzanowski - Pawlak (89. Jasiński). Widzów: 2500. Piast - Pogoń 1:1 Zespoły Piasta i Pogoni po raz siódmy spotkały się w II lidze. Dotychczas

Odra Opole - Motobi 2:1

- 2:1 (1:1) Bramki: 1:0 - Piotr Sobotta (17), 1:1 - Aleksander Broniszewski (45), 2:1 - Sławomir Sieńczewski (53) Odra: Feć, Golec, Ganowicz, Waga, Drąg, Sobotta (86. Gortowski), Tracz, Rogowski, Sieńczewski, Kochanowski (78. Orłowicz), Dzierżęga (89. Żymańczyk) Motobi: Foltyn, Nakielski, Iwan, Rejmer