jacek bobik

Jędrzej Winiecki, krp

Jeździectwo: wyniki pierwszego dnia CSIO na Woli

Duńczyk Ulrich Kjaer, Harry Smolders z Holandii i reprezentant Polski Grzegorz Kubiak wygrali pierwsze konkursy 50. CSIO na Hipodromie Wola. Pechowo zakończył udział w zawodach Jacek Bobik

Murawski i Libelius zwycięzcami Grand Prix Zielonej Góry

Konkurs Grand Prix Zielonej Góry Runda Złota z wysokością przeszkód 145 cm wygrał Oskar Murawski na koniu Libelius z Zielonogórskiego Klubu Jeździeckiego Przylep Lotnisko. Ten konkurs zamknął duże polsko-niemieckie zawody jeździeckie oraz V edycję Polskiej Ligi Jeździeckiej na obiektach WOSiR Drzonków.

Jeździecka Cavaliada. Drugie zwycięstwo Jarosława Skrzyczyńskiego w Warszawie

Jarosław Skrzyczyński (KJ Agro Handel Śrem) na Aresie wygrał w drugim dniu zawodów Cavaliada Warszawa na Torwarze konkurs średniej rundy w skokach przez przeszkody. Dzień wcześniej triumfował w dużej rundzie.

Po Halowym Pucharze Polski w Skokach przez Przeszkody

. Do rywalizacji przebojem wdarł się za to Jacek Bobik. Jeździec Maneżu Żelichowo, dosiadając ogiera Liban, triumfował w najważniejszym konkursie zawodów, dzięki czemu awansował z piętnastej pozycji na czwartą. Zwyczajowo w trakcie mityngów jeździeckich obok Grand Prix rozgrywa się jeszcze kilkanaście

Lusina zdobyła Sielankę

Tyszko na RS Lorelei (Azubu S) TKJ Garbówek, Seniorzy: 1 - Aleksandra Lusina na Ekwador (Castello)/KJ Agro_Handel Śrem, 2 - Jacek Bobik na Taunus (Liban)/LKS Dragon Nowielice, 3. Łukasz Jończyk Tarron (Saturday) KJ Garo Zaborów

Koniec zawodów jeździeckich CSIO w Poznaniu

konkursie młodych koni o 2800 zł zwyciężył Rosjanin Władimir Bielecki na Pistolen Paultje, a Jacek Bobik na ogierze Liguster był czwarty i zarobił 1400 zł.

Dariusz Filipczak znów w Śląsku

rozwiązaniem sprawy. Kwota, jaką Śląsk jest winien Sławomirowi Nazarukowi, jest niewielka. Na przeszkodzie stoi porozumienie się z Jackiem Maciorowskim, któremu też zaproponowano grę w Śląsku, i Krzysztofem Pyskatym. Włodarze Śląska od kilku dni prowadzą z tymi graczami rozmowy. - Ja nie mam nic na ten temat

Piłkarska III liga: dokończenie 11. kolejki

prowadzenie, ale bramkarz Ruchu Jacek Jankowski obronił rzut karny Artura Anioła. W końcówce po podaniu Filipczaka drugiego gola dla Polaru uderzeniem sprzed pola karnego zdobył Edwin Kuszyk. - Zasłużyliśmy na piąte kolejne zwycięstwo. Choć działamy na amatorskich zasadach, to liderem chcemy być jak najdłużej

Polar liderem III ligi

Kalinowski celnie strzelił głową. Niedługo po przerwie wrocławianie mogli ponownie objąć prowadzenie, ale bramkarz Ruchu, Jacek Jankowski, obronił rzut karny egzekwowany przez Artura Anioła. W końcówce, po podaniu Filipczaka, drugiego gola dla Polaru uderzeniem sprzed pola karnego zdobył Edwin Kuszyk

Stasiak KSZO Celsa - Polar Wrocław 1:1 (1:0)

Pierwsza połowa nie była ciekawa. Przewagę mieli gospodarze, ale ich akcje były schematyczne i obrona wrocławian z łatwością sobie z nimi radziła. W 16. minucie Jacek Kacprzak ładnie strzelił z 20 metrów z rzutu wolnego nad murem Polaru, ale piłkę zmierzającą w okienko równie ładnie obronił Marcin

Jeździectwo: zwycięstwo Jacka Zagora

4 - dwufazowy szwajcarski: 1. Grzegorz Kubiak (Zaborów/Orkisz), 2. Piotr Morsztyn (Wrocław/Joker), 3. Grzegorz A. Kubiak (Bolix Żywiec/LGB Lanolino). Konkurs nr 5 - potęgi skoku: 1. Oleg Krasuk (Ukraina/Seven Up) i Grzegorz Kubiak (Zaborów/Djane des Fontenis), 3. Jacek Bobik (Dragon Nowielice

Sparingi Dolnoślązaków

KP Brzeg Dolny - Śląsk Wrocław 1:1 (0:1) Nadal nie wiadomo, czy Śląsk pozbędzie się zakazu dokonywania transferów. Aby tak się stało, wrocławski klub musi dojść do porozumienia z graczami, którym jest winny pieniądze - Sławomirem Nazarukiem, Krzysztofem Pyskatym, Dariuszem Filipczakiem i Jackiem

Polar Wrocław przed sezonem

niepowodzeniem, Polar może czekać powolna degradacja sportowa, a w konsekwencji upadek. Pod względem sportowym drużyna prowadzona przez Ryszarda Urbanka nie wygląda jednak tak źle. Ubytki w składzie uzupełniono m.in. Andrzejem Ignasiakiem, Jackiem Sorbianem i Radosławem Jasińskim. Sprowadzono kilku młodych

Polar - Odra 2:0

. Dobrze w tej części gry prezentował się boczny obrońca Jacek Imianowski, który często włączał się do akcji. To po jego dośrodkowaniu w 17. minucie Polar mógł objąć prowadzenie. Znakomitej sytuacji nie wykorzystał jednak Artur Anioł, który za długo zwlekał z oddaniem strzału i stracił piłkę. Druga połowa

Wyniki zawodów międzynarodowych w skokach przez przeszkody

mur podniesiono do dwóch metrów i udało się go pokonać trzem zawodnikom (odpadł Gunnar Klettenberg z Estonii). W trzeciej rozgrywce, do której przystąpili Ukrainiec Oleg Krasuk na Castorze, Grzegorz Kubiak na Carlonie i Jacek Bobik na Ligusterze - muru wysokiego na 2 metry i 10 cm - nie udało się

Piłkarska III liga: Polonia Bytom wiceliderem

. W pierwszej połowie znacznie więcej okazji do strzelenia goli mieli goście. W drugiej części role się odwróciły, przede wszystkim za sprawą pokerowych zmian, które przeprowadził szkoleniowiec Polonii Marcin Brosz. Na boisku pojawili się Rafał Zuga, Jacek Broniewicz i Artur Cybulski. W 55. min w polu

III liga piłkarska

nowych piłkarzy, w tym 19-latek Jacek Rączka z Gwarka Zabrze, który wcześniej tylko dwukrotnie trenował z nowymi kolegami. - Chcemy narzucić rywalom nasz styl gry. Do Zabrza jedziemy po zwycięstwo - zapowiadał przed meczem trener Miedzi Bohumil Panik. W I połowie piłkarze z Legnicy grali dość pasywnie i

Ruch Chorzów w barażach o II ligę

się do ataków. Szybko objęli też prowadzenie, po kontrowersyjnej sytuacji, która bardzo wzburzyła piłkarzy z Chorzowa. Na boisko upadł Artur Błażejewski z Ruchu, ale Jacek Chańko nie przerwał akcji i strzelił silnie z dystansu na bramkę chorzowian. Kołodziejczyk zdołał odbić piłkę przed siebie

III liga piłki nożnej

we Wrocławiu (sic!), przegrali już piąty kolejny mecz. Drugi gol padł w 65. min po składnej akcji bytomian: Jacek Trzeciak podał po Marcina Kondzielnika, który płaskim strzałem ustalił wynik mecz. Gospodarze mogli, a nawet powinni wygrać to spotkanie dużo wyżej. Wygrali tylko dwoma bramkami, bo byli

Odrzuciła milion dolarów za konia. Woli start na olimpiadzie

Kulesza i Hanryk Leliwa-Roycewicz. Największy sukces w historii odniósł jak dotąd w Moskwie (1980) Jan Kowalczyk na koniu Artemorze, zdobywając złoty medal w konkursie skoków przez przeszkody. Wraz z kolegami: Januszem Bobikiem, Wiesławem Hartmanem i Marianem Kozickim, zdobył również srebro w rywalizacji

Odra wygrała i została liderem

, Dzierżęga (69. Dzierżenga) Polar: Krawczyk - Brzęczek, Piwowar (80. Serkies), Suchecki, Nitkiewicz (76. Zboch), Bobik, Balicki, Ozimina, Babuśka, Jaskułowski, Marczak (46. Bordulak) Statystyki: Odra Polar