jacek bobik

Jędrzej Winiecki, krp

Jeździectwo: wyniki pierwszego dnia CSIO na Woli

Duńczyk Ulrich Kjaer, Harry Smolders z Holandii i reprezentant Polski Grzegorz Kubiak wygrali pierwsze konkursy 50. CSIO na Hipodromie Wola. Pechowo zakończył udział w zawodach Jacek Bobik

Dariusz Filipczak znów w Śląsku

PIŁKA NOŻNA. Dariusz Filipczak ponownie w barwach Śląska. Jednak jak na razie było to tylko w meczu sparingowym. Wrocławski klub nadal stara się o odwieszenie zakazu dokonywania transferów

Stasiak KSZO Celsa - Polar Wrocław 1:1 (1:0)

Pierwsza połowa nie była ciekawa. Przewagę mieli gospodarze, ale ich akcje były schematyczne i obrona wrocławian z łatwością sobie z nimi radziła. W 16. minucie Jacek Kacprzak ładnie strzelił z 20 metrów z rzutu wolnego nad murem Polaru, ale piłkę zmierzającą w okienko równie ładnie obronił Marcin

Jeździectwo: zwycięstwo Jacka Zagora

4 - dwufazowy szwajcarski: 1. Grzegorz Kubiak (Zaborów/Orkisz), 2. Piotr Morsztyn (Wrocław/Joker), 3. Grzegorz A. Kubiak (Bolix Żywiec/LGB Lanolino). Konkurs nr 5 - potęgi skoku: 1. Oleg Krasuk (Ukraina/Seven Up) i Grzegorz Kubiak (Zaborów/Djane des Fontenis), 3. Jacek Bobik (Dragon Nowielice

Sparingi Dolnoślązaków

KP Brzeg Dolny - Śląsk Wrocław 1:1 (0:1) Nadal nie wiadomo, czy Śląsk pozbędzie się zakazu dokonywania transferów. Aby tak się stało, wrocławski klub musi dojść do porozumienia z graczami, którym jest winny pieniądze - Sławomirem Nazarukiem, Krzysztofem Pyskatym, Dariuszem Filipczakiem i Jackiem

Polar Wrocław przed sezonem

niepowodzeniem, Polar może czekać powolna degradacja sportowa, a w konsekwencji upadek. Pod względem sportowym drużyna prowadzona przez Ryszarda Urbanka nie wygląda jednak tak źle. Ubytki w składzie uzupełniono m.in. Andrzejem Ignasiakiem, Jackiem Sorbianem i Radosławem Jasińskim. Sprowadzono kilku młodych

Polar - Odra 2:0

. Dobrze w tej części gry prezentował się boczny obrońca Jacek Imianowski, który często włączał się do akcji. To po jego dośrodkowaniu w 17. minucie Polar mógł objąć prowadzenie. Znakomitej sytuacji nie wykorzystał jednak Artur Anioł, który za długo zwlekał z oddaniem strzału i stracił piłkę. Druga połowa

Wyniki zawodów międzynarodowych w skokach przez przeszkody

mur podniesiono do dwóch metrów i udało się go pokonać trzem zawodnikom (odpadł Gunnar Klettenberg z Estonii). W trzeciej rozgrywce, do której przystąpili Ukrainiec Oleg Krasuk na Castorze, Grzegorz Kubiak na Carlonie i Jacek Bobik na Ligusterze - muru wysokiego na 2 metry i 10 cm - nie udało się

Piłkarska III liga: Polonia Bytom wiceliderem

. W pierwszej połowie znacznie więcej okazji do strzelenia goli mieli goście. W drugiej części role się odwróciły, przede wszystkim za sprawą pokerowych zmian, które przeprowadził szkoleniowiec Polonii Marcin Brosz. Na boisku pojawili się Rafał Zuga, Jacek Broniewicz i Artur Cybulski. W 55. min w polu

III liga piłkarska

nowych piłkarzy, w tym 19-latek Jacek Rączka z Gwarka Zabrze, który wcześniej tylko dwukrotnie trenował z nowymi kolegami. - Chcemy narzucić rywalom nasz styl gry. Do Zabrza jedziemy po zwycięstwo - zapowiadał przed meczem trener Miedzi Bohumil Panik. W I połowie piłkarze z Legnicy grali dość pasywnie i

Ruch Chorzów w barażach o II ligę

się do ataków. Szybko objęli też prowadzenie, po kontrowersyjnej sytuacji, która bardzo wzburzyła piłkarzy z Chorzowa. Na boisko upadł Artur Błażejewski z Ruchu, ale Jacek Chańko nie przerwał akcji i strzelił silnie z dystansu na bramkę chorzowian. Kołodziejczyk zdołał odbić piłkę przed siebie

III liga piłki nożnej

we Wrocławiu (sic!), przegrali już piąty kolejny mecz. Drugi gol padł w 65. min po składnej akcji bytomian: Jacek Trzeciak podał po Marcina Kondzielnika, który płaskim strzałem ustalił wynik mecz. Gospodarze mogli, a nawet powinni wygrać to spotkanie dużo wyżej. Wygrali tylko dwoma bramkami, bo byli