hat-trick nowak

Tomasz Osowski

Lechia po kapitalnym meczu zmiażdżyła Jagiellonię. Hat-trick Flavio Paixao

Kolejny fantastyczny mecz na własnym stadionie rozegrali piłkarze Lechii. Podopieczni Piotr Nowaka rozgromili Jagiellonię Białystok 5:1 i awansowali na 8. miejsce w tabeli. Hat-trickiem popisał się w tym spotkaniu Flavio Paixao.

Piłka nożna. Jak oni strzelają! Hat-tricki minionego weekendu

Messi, Ronaldo, Nowak - to tylko kilku piłkarzy, którzy w ciągu ostatnich dni zdobyli po trzy gole w meczach swoich drużyn. W Europie weekend należał do napastników. Sport.pl zaprasza na przegląd hat-tricków z czołowych lig Europy. A na koniec polska niespodzianka w lidze trochę dla nas egzotycznej.

Jeszcze jeden puchar w bogatej kolekcji Górnika Zabrze [WIDEO]

Rezerwy Górnika Zabrze wygrały rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu podokręgu.

Maciej Kowalczyk śrubuje rekord, Kolejarz wygrywa

Już chyba nikt nie odbierze napastnikowi Kolejarza korony króla strzelców. Kowalczyk zdobył 22 bramki, czyli o dziewięć więcej niż drugi w klasyfikacji Dariusz Pawlusiński. Dzięki hat trickowi Kowalczyka Kolejarz może być już niemal pewny utrzymania w I lidze

Pogoń 04 wygrała i w ostatniej kolejce powalczy o podium

, przejmując kontrolę nad spotkaniem. W końcówce gospodarze zepchnęli ich do obrony, ale tym razem Pogoń nie dała sobie odebrać punktów w ostatnich minutach. W ekipie Chrobrego hat-trickiem popisał się Grzegorz Nowak. Wśród gości na listę strzelców wpisało się aż sześciu graczy. Mistrzostwo zapewnił sobie w

Bezbramkowy remis Lechii ze Stomilem. Nieskuteczny Kuświk, efektywny Makowski

, ale z minuty na minutę się rozkręcał. W jego poczynaniach nie brakowało nieszablonowych zagrań czy otwierających podań. Szkoda, że koledzy nie potrafili ich wykorzystać. Bardzo nieskuteczny był tego dnia Kuświk, który już na przerwę mógł schodzić z hat-trickiem. Musiał żałować szczególnie trzeciej

Liczby meczu

ekstraklasie do tej pory mierzyły się oba zespoły. Bilans gier jest korzystny dla Korony. W rundzie jesiennej sezonu 2005/06 kielczanie na Szczepaniaka wygrali 3:2. Hat-trickiem popisał się Grzegorz Piechna, który rozpoczął swój marsz po tytuł króla strzelców. Pół roku później na Konwiktorskiej padł remis 1:1.

Orliki Śląska Wrocław najlepsze w turnieju STK Redeco Cup 2013

). W ćwierćfinale wrocławianie pokonali Koronę Kielce 3:1 (dwa gole Nowak, jeden Cielemęcki), w kolejnej rundzie zremisowali z Lechem Poznań 1:1 (bramka Borzęcki), ale okazali się lepsi w konkursie jedenastek. W wielkim finale WKS zwyciężył z SMS-em Łódź 4:3 (hat trick Cielemęckiego i jedno trafienie

Siedem goli Górnika Zabrze! Bolesny jubileusz Świtu Krzeszowice

spotkaniu (45 min + 30 min + 30 min) strzelili rywalom aż siedem goli. Hat-tricki w tym meczu zdobyli rezerwowi ostatnio Tomasz Zahorski i Antoni Łukasiewicz. Warte odnotowania jest też trafienie Wojciecha Łuczaka, który wraca do zdrowia po operacji kolana. Świt Krzeszowice - Górnik Zabrze 0:7 (0:2, 0:3, 0

T-Mobile Ekstraklasa. Hat trick Rudniewa w jedenaście minut

Wideo, bramki i skróty z ekstraklasy w serwisie Ekstraklasa.tv » To drugi hat trick Łotysza w tym sezonie. Trzy gole strzelił w meczu z ŁKS w pierwszej kolejce. Tamten mecz również był rozgrywany w Bełchatowie. Łotysz zaczął strzelać w 52. minucie. Po prostopadłym podaniu od Semira

Górnik wygrywa, popis siedemnastolatka!

Górnik w sobotę rozegrał dwa sparingi podczas zgrupowania w Słowenii. Najpierw dublerzy zmierzyli się z miejscowym trzecioligowcem Earda Martjanci, którego łatwo rozbili. Dobry występ Marcina Wodeckiego (hat trick) oraz młodziutkiego Arkadiusza Milika. Ten drugi, pozyskany z Rozwoju Katowice

Piłka nożna. Nowak przegrał z Mourinho [WIDEO]

. minucie Michael Farfan kapitalnym uderzeniem głową pokonał młodego Tomasa Mejiasa. Było to trzecie zwycięstwo Realu w USA, wcześniej wicemistrz Hiszpanii ograł 4:1 Los Angeles Galaxy i 3:0 Chivas Guadalajara (hat-trick Ronaldo). Mimo zwycięstwa, piłkarze Realu pochwalili rywala z ligi MLS. - Byłem pod

Górnik Łęczna - Lech Poznań 0:1. Nicki Bille wreszcie trafił do siatki. Dobra sytuacja Kolejorza w grupie mistrzowskiej

chwili i został zablokowany. Nowy snajper Kolejorza mógł mieć wtedy na koncie hat-trick, a nie miał ani jednego gola. Zaczął się frustrować. Po jednej akcji miotał przekleństwa i pokazał gest Kozakiewicza - nie wiadomo jednak, czy pod adresem rywala, czy kolegi. Nieważne zresztą. Tak, czy siak to

Ekstraklasa. Górnik wygrywa, popis siedemnastolatka!

Twoi znajomi już nas lubią. Facebook.com Sportpl nbsp raquo Górnik w sobotę rozegrał dwa sparingi podczas zgrupowania w Słowenii. Najpierw dublerzy zmierzyli się z miejscowym trzecioligowcem Earda Martjanci, którego łatwo rozbili. Dobry występ Marcina Wodeckiego hat trick oraz młodziutkiego

Pogoń wysoko wygrywa w Swarzędzu

Wynik został ustalony już do przerwy, a klasycznym hat-trickiem może się pochwalić Olgierd Moskalewicz (na zdjęciu z finału w Bydgoszczy), który wykorzystywał podania Piotra Prędoty i Macieja Mysiaka, a raz trafił z rzutu karnego (po tym jak jeden z obrońców gospodarzy obronił strzał Prędoty ręką

Reprezentacja. Smuda: Wiatr zawieje, a Nowak już kontuzjowany...

Hat-trick Nowaka w meczu z Polonią Warszawa » Gdy Dawid Nowak otrzymuje powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski, kibice mogą być pewni jednego... - piłkarz za moment złapie kontuzję, która wykluczy go z gry. To niebywałe, ale w przeciągu niespełna trzech lat snajper GKS był zapraszany

Klęska Bogdanki w Stróżach. Nadal nie radzi sobie na wyjazdach

podopieczni trenera Piotra Rzepki mogli zdobyć bramkę kontaktową, ale piłkę już z linii bramkowej gospodarzy wybili obrońcy. W doliczonym czasie gry Kolejarz wyprowadził za to ostatni z ciosów, a jego autorem znowu był najlepszy snajper ligi Kowalczyk, który tym samym skompletował hat trick i ustalił wynik

ŁKS wygrał sparing, zwyciężają także rywale

, Adamczyk (46. Kiwała) - Narożnik (65. Kosiorek), R. Kowalczyk (46. Żółtowski). Piłkarze Warty Sieradz wygrali czwarty sparing zimowy. Tym razem u siebie pokonali Zawiszę Rzgów, a hat-trickiem popisał się Łukasz Mitek. Warta Sieradz - Zawisza Rzgów 5:0 (4:0) Gole: Mitek 3, M. Kobierski, Szyc. Warta: Adamek

Czterech piłkarzy Widzewa zagrało z Cracovią na piątkę. W tym bramkarz Patryk Wolański [OCENY]

wychodzą taktyczne niedoskonałości najstarszego z widzewiaków. Występ jednak na duży plus. Eduards Visnakovs - 4 Gol i asysta to świetne podsumowanie gry. Ale tylko w teorii, bo efekty powinny być dużo lepsze. Hat trick to najmniej, co mógł osiągnąć młody Łotysz. W sumie jednak się obronił, bo podał do

W Cracovii Trzy razy trzy przez cztery lata

(kara za rozróby podczas derbów Krakowa) krakowianie rozgromili zdegradowanego za korupcję Górnika Łęczna 5:0. Znów nie był to klasyczny hat trick, bo w trakcie trafiali też Paweł Nowak i Dariusz Kłus. - Odgłos i oddźwięk jest bardzo duży, to także odzwierciedlenie gry pomocników. Mieliśmy wtedy mnóstwo

Efektowna wygrana piłkarek Czarnych Sosnowiec

Kobiecy zespół Czarnych Sosnowiec rozpoczął I-ligowy sezon od efektownego zwycięstwa. Nasza drużyna rozgromiła na wyjeździe beniaminka ekstraklasy Gol Częstochowa aż 9:2 (5:1). Hat-trickiem popisały się Beata Mociak i Anna Żelazko. Działacze Czarnych nie byli jednak zadowoleni. - Słabo zagraliśmy w

Ekstraklasa. Trzy gole Cracovii w końcówce zapewniły jej wygraną

w ostatnich dwóch spotkaniach Ekstraklasy. Tydzień wcześniej w meczu z Polonią Warszawa Nowak popisał się bowiem hat-trickiem. Zobacz bramkę Dawida Nowaka na Ekstraklasa.tv Pewny wygranej Maciej Bartoszek, trener drużyny z Bełchatowa, posadził na ławce Nowaka i Wróbla. Ich miejsce zajęli da Silva i

Ekstraklasa Power Ranking. Zawiszy poszło jak po maśle. Wisła dostała piątkę

- powiedział po meczu Marcin Brosz. Coś za często takie mecze zdarzają się Piastowi. Kto pamięta hat trick Marcina Robaka i 0:4 w Szczecinie? 12. Podbeskidzie Bielsko-Biała Po wygranej z mistrzem Polski wydawało się, że to piłkarze Leszka Ojrzyńskiego górować będą nad przestraszonym Zagłębiem. Bielszczanie

Wszytskie hat-tricki weekendu...

różowego, raulowego nieba...   Tak jest drogie panie, hat-trick zdarzył się też na naszej pięknej, polskiej ziemi, a dokonał tego niejaki Dawid Nowak z GKS Bełchatów, w emocjonującym meczu z Polonią Warszawa . Dawid nie jest może ciachem sensu stricte, ma jedna pewien dyskretny

Żużlowiec Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk Krystian Pieszczek wywalczył Brązowy Kask

, d, -, -, -) Czy Pieszczek ma w Brązowym Kasku szansę na hat-trick? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »

Cracovia spróbuje odciągnąć nóż od szyi

Mateusz Klich i Arkadiusz Radomski wraca po kontuzji. Tymczasem GKS Bełchatów straszy dobrą formą Dawida Nowaka. Snajper gości popisał się hat-trickiem w poprzedniej kolejce, ma też duże szczęście do Cracovii. W trzech występach przeciwko krakowianom zdobył trzy gole. Maciej Bartoszek, trener piątego

Szeryf, podpalacz i odnowiciel, czyli niestandardowo oceniamy Cracovię za cały sezon

centrum uwagi. Hat trick w kilkanaście minut zrobił wrażenie na wszystkich, ale w innych meczach nie zachwycał. Biegał ile sił w nogach, ale zwykle był zbyt nonszalancki. W prostej sytuacji potrafił kopnąć donikąd. Mateusz Wdowiak. Umysł ścisły. Uczeń maturalnej klasy o profilu matematyczno-fizyczno

Korona: Przełożone lanie

boisku przypieczętował hat trickiem. Niewiele gorszy był jego partner z ataku Piotr Gawęcki (dwie bramki). - Wszystkie gole strzeliliśmy po ładnych kombinacyjnych akcjach. Od początku graliśmy bardzo ofensywnie, z pełnym zaangażowaniem, a rywale dopóki mieli siły, to jeszcze się bronili. Kiedy jednak z

Słodka zemsta Dawida Nowaka. Trzy gole z Polonią

, a do wymienionej trójki dołączyłby także Dawid Nowak. Ostatecznie 26-letni napastnik został jednak w PGE GKS-ie. Ale o tym za chwilę... Hat-trick Nowaka! Prezes Polonii mu tego nie daruje? Za największego dezertera w historii klubu z Bełchatowa uważa się jednak Pawła Janasa, trenera Polonii. Były

Ekstraklasa. Jedenastka 14. kolejki

. Przy drugim golu doskonale wiedział, że musi podnieść piłkę i umieścić ją w siatce tuż pod poprzeczką. Hat-trick w meczu z drużyną, która aspiruje do walki o mistrzostwo Polski mówi sam za siebie! Zobacz skrót meczu GKS-u z Polonią Warszawa. Trzy gole Nowaka! - Ekstraklasa.tv

Meczu z Lechem jednak nie będzie

Lecha, ale Rypin. Szczecińska Pogoń była poza zasięgiem. Portowcy rozbili Unię jeszcze przed przerwą, a klasycznym - bo strzelonym w jednej połowie - hat trickiem popisał się weteran polskich boisk Olgierd Moskalewicz. Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin 0:4 Bramki : 0:1 Ława (22.), 0:2

"Julek potwierdza, że idziemy słuszną drogą". Wychowanek Lechii z szansami na debiut w ekstraklasie

Trójmiasta, momentami ośmieszając rywali. Najlepszy występ zanotował z kolei w końcówce rundy, gdy w starciu ze Świtem Skolwin popisał się hat trickiem. Oczywiście cztery bramki i kilka asyst - jak na skrzydłowego - na kolana nie rzucają, ale te liczby mogły być zdecydowanie lepsze. On sam po końcowym

Prawie idealna sobota naszych futbolistów. Niemalże wszyscy wygrali

aż 0:7. Hat-trickiem popisał się Mateusz Woldan. Skra Częstochowa - Małapanew Ozimek 7:0 (3:0) Bramki: Mateusz Woldan (9.), (31.), (58.), Arkadiusz Kowalczyk (25.), Dawid Niedbała (61.), Kamil Sobala (66.), Adrian Musiał (81.) Małapanew: Feć - Krzymiński Ż, Żmuda Ż, Baingo, Riemann, Marzec, Meryk

Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 3:1 (1:1)

gry Wójcik strzałem z 30 metrów ponownie pokonał wysuniętego bramkarza Stali. Pomocnik Motoru mógł popisać się klasycznym hat trickiem, ale nie wykorzystał rzutu karnego. MOTOR LUBLIN 3 (1) STAL STALOWA WOLA 1 (1) STRZELCY BRAMEK Motor: Syroka (4.), Wójcik (49., 58.). Stal: Bednarz (30.). SKŁADY

Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 3:1

zamieszek musiał przerwać spotkanie. Niedługo po wznowieniu gry Wójcik strzałem z 30 metrów ponownie pokonał wysuniętego bramkarza Stali. Pomocnik Motoru mógł popisać się klasycznym hat trickiem, ale nie wykorzystał rzutu karnego. MOTOR LUBLIN 3

Oceny po derbach: najlepszy był Maciej Tataj!

znakomitej formie. Gdyby był tylko nieco bardziej skuteczny, popisałby się hat trickiem, jednak w 24. minucie z kilku metrów strzelił głową prosto w bramkarza gości. Kamil Stachyra, Mateusz Broź i Michał Gamla grali za krótko, aby ich ocenić. Wisła Nazar Penkowiec: 3 - Co prawda puścił trzy gole, ale ciężko

Ekstraklasa Power Ranking. Lech? Wisła? Nie! To Ruch goni Legię

Akahoshi, Murayama i Robak to jeszcze nie wszystko. Do drużyny Dariusza Wdowczyka trafił właśnie Rafał Murawski. Co to będzie? 5. Lechia Gdańsk Zespół Probierza zaliczył falstart w pierwszym meczu przeciwko Pogoni, ale już w Bydgoszczy nie dał Zawiszy szans. Pięć goli Patryka Tuszyńskiego i pierwszy hat

ATP: Komu pierwsza, komu druga?

Bieniec, która rozegrała trzy pojedynki i tak się złożyło, że były to trzy najbardziej zacięte mecze tej konkurencji. W pierwszej rundzie - 5:7, 6:4, 6:2 z Ewą Sakwerdą, potem 7:5, 7:5 z Patrycją Szmidt, wreszcie 6:2, 5:7, 1:6 w półfinale z Listek. Rodzinny hat-trick Weekend był - chciałoby się powiedzieć

Ekstraklasa. Dawid Nowak ograł Polonię, Wisła wiceliderem

. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 3:2 » Po bardzo dobrym meczu GKS wygrał u siebie 3:2. Hat-trickiem popisał się Dawid Nowak, dwa gole dla gości zdobył zaś Daniel Gołębiewski. Po pierwszych minutach wydawało się, że Polonia zostanie zmieciona z powierzchni ziemi, warszawianie w pierwszej

XV kolejka III ligi

- Nowak (85. Ławecki), Popławski (59. Koczon). Wierna: Maj - Lniany, Szpiega, Piotrowski - Ryński (75. Stanek), Grzesik (86. M. Kleszcz), Bień, Drej, Sadłowski - Grzyb Ż, Fatyga (15. Gil). Hat trick Albingiera W pierwszej połowie należy odnotować strzały Marków: Gwoździa i Rybkiewicza w Polonii oraz

Piast Gliwice wysoko wygrał z Zagłębiem

gola strzałem głową zdobył obrońca Adam Banaś. Kolejne trzy gole padły dopiero w końcówce spotkania. Autorem wszystkich trafień był pozyskany z Motoru Lublin Daniel Koczon. Nowy napastnik Piasta potrzebował zaledwie 13 minut, aby skompletować klasyczny hat-trick. W meczu nie zagrali leczący urazy Paweł

Popis Rudnevsa! Lech nokautuje

pole karne. Ma już w tym sezonie dwa hat-tricki i pewną pozycję lidera klasyfikacji króla strzelców. Przy stanie 0:3, od 63. minuty ekipa Pawła Janasa była już zupełnie bezradna, jak gracz przy karcianym stoliku, któremu rywal wyłożył po prostu lepsze karty. Marcin Żewłakow był bliski strzelenia

Co musisz wiedzieć o meczu Legii z Widzewem? [ŚCIĄGA]

był niezwykły mecz - hat-trickiem na Łazienkowskiej popisał się wtedy Marek Saganowski, bramkę z rzutu karnego zdobył bramkarz Legii Artur Boruc, a dwa trafienia dołożył Tomasz Sokołowski I. Legia sezon zakończyła na drugim miejscu. A mistrzem została Wisła. Zobacz, co o Legii piszą nasi blogerzy na

Reprezentacja. Co ty wiesz o kadrowiczach Nawałki

. W 2013 roku strzela już w ekstraklasie (26 meczów i 11 goli dla Piasta i Pogoni). Niezwykle silny, dobrze grający głową. W tym sezonie błyszczy, zaliczył m.in. hat trick klasyczny (w meczu swojego obecnego z poprzednim klubem: Pogoń - Piast 4:0).

Cracovia - ŁKS: Show niedoszłego rezerwowego

Pawlusiński skompletowałby hat-trick: pierwsze uderzenie minęło słupek bramki ŁKS-u, a drugie Wyparło wybił z najwyższym trudem. ŁKS spisywał się bardzo słabo, niektóre zagrania budziły śmiech na trybunach. Goście udowodnili, że nieprzypadkowo uznawani są za najsłabszą drużynę ekstraklasy. Wynik mógł być

IV liga piłki nożnej

Mirosław Rzepa, trener Zawiszy cieszył się z hat-tricku Piotra Burlikowskiego oraz dwóch - Marcina Wiśniewskiego. Na nieskuteczność swoich graczy nie mógł narzekać też Wiesław Borończyk, szkoleniowiec TKP. Torunianie bez problemu rozgromili piłkarzy ze Żnina. - Najmniejszy wymiar kary - stwierdził

Lech utrzyma pozycję lidera? Wisła zapomni na chwilę o Lidze Mistrzów? Zapowiedź 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy

ustrzelił dwa hat-tricki. Czy obrona Ruchu Chorzów będzie równie dziurawa jak defensywne szyki ŁKS-u i GKS-u? A może Waldemar Fornalik znajdzie sposób na zatrzymanie niezwykle kreatywnego Semira Stilicia i najskuteczniejszego strzelca T-Mobile Ekstraklasy? Nie zagrają:Lech: Kikut, Arboleda, Wojtkowiak

Festiwal strzelecki GKS-u Katowice. Hat-trick nowego napastnika

) Bramki: 1:0 Sobków (8.), 2:0 Goncerz (10.), 3:0 D. Abramowicz (24.), 4:0 Mandrysz (26.), 5:0 Sobków (29.), 6:0 Sobków (31.), 7:0 Goncerz (40.), 8:0 Prokić (45.) GKS Katowice: (I połowa) Nowak - Czerwiński, Praznovsky, Jurkowski, D. Abramowicz - Mandrysz, Pielorz, Kalinkowski, Prokić - Goncerz, Sobków

Piłkarskie talenty w internecie

zdobył dziesięć goli, aż trzy razy zaliczył hat tricki. Na krótkim filmie można je zresztą obejrzeć, kilka meczów Nielby transmitowała lokalna telewizja. - To talent nie z tej ziemi, naprawdę już teraz ma olbrzymie umiejętności - zachwyca się młodym piłkarzem Janusz Matusiak, dyrektor Szkoły Mistrzostwa

Czarna środa

ukarany Daniel Policht. Drużyna z Poniatowej nie potrafiła jednak tego wykorzystać. Za swą bierność piłkarze zostali srogo ukarani. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Daniel Jarosz. - Kryzys jest poważny i wymaga głębokiej analizy. Ten mecz obnażył nasze słabości. Nie potrafiliśmy wykorzystać tego

Hat-trick piłkarza Lecha Poznań w młodzieżowej reprezentacji Polski. Biało-czerwoni wysoko ograli Finlandię

3., 50. i 53. minucie. Po jednym golu strzelili Bartosz Marchewka i Mikołaj Nawrocki. Poza wspomnianym Karbownikiem w wyjściowym składzie reprezentacji znalazło się trzech innych piłkarzy Lecha Poznań. Wiktor Pleśnierowicz i Karol Smajdor spędzili na boisku 90. minut, a Oskar Nowak opuścił plac gry

Ekstraklasa. Takesure Chinyama na ratunek Legii

przeciwko Lechii w lidze, w 1996 r., ustrzelił hat trick. W meczowej osiemnastce oprócz dwóch wymienionych znalazł się jeszcze trzeci napastnik Adrian Paluchowski. Zabraknie Sebastiana Szałachowskiego i Bartłomieja Grzelaka. Obaj już trenują, ale po drobnych urazach nie są jeszcze w pełni sił. Według

Sparingi trzecioligowców

. Stężała) - Bojarczuk, Kaczorowski, Iwan (46. Ptaszyński), Kępa (46. Prokopów), Korneluk, Nastulak, Pliszka, Osiak, Łuczyński, Neścior Hat-trick Zarczuka Mimo prowadzenia do przerwy 3:0 biłgorajska Łada zdołała jedynie zremisować w Tomaszowie Lubelskim z tamtejszą Tomasovią 3:3 Trzy gole dla trzecioligowca

Sikora odleci z Grodziska na zimę?

. Teraz jedziemy do Krakowa, by zmierzyć się z Wisłą. Autor hat tricku, Adrian Sikora zaprzeczył doniesieniom, jakoby uzgodnił już warunki przejścia do Crvenej Zvezdy Belgrad. - Nikt z tego klubu ze mną nawet nie rozmawiał, ale chyba przyszedł już czas pomyśleć o przenosinach za granicę - stwierdził

Wisła kontra Legia - pojedynek młokosów

liderów zespołu. Najbardziej nieśmiały gracz mistrzów Polski zaliczył hat trick z Odrą, zapewnił remis w derbach Krakowa i coraz więcej gra w kadrze. Do Boguskiego należy rekord najszybciej strzelonej bramki w reprezentacji, w towarzyskim meczu z Serbią Leo Beenhakker dał mu opaskę kapitana, a piłkarz

Cracovia - KSZO Ostrowiec 5:0

w końcówce mógł zaliczyć hat trick, ale z kilku metrów nie trafił w piłkę. Bliski zdobycia bramki był także Kazimierz Węgrzyn, który śmiało zapędzał się pod pole karne rywali. - Nie było czego bronić, bo nic nam nie groziło ze strony KSZO - tłumaczył Węgrzyn. Przewaga gospodarzy była aż nadto

Cracovia coraz gorzej gra u siebie

obronie i był pierwszoplanową postacią na boisku. Dopiero pięć minut przed końcem pierwszej połowy Kamil Witkowski (w poprzednim meczu z drużyną z Poznania zaliczył hat trick) po raz pierwszy ograł stopera Lecha, ale efektem był tylko rzut rożny. Nieco wcześniej napastnika Cracovii w porę zablokował Ivan

Hat trick w 9 minut w sparingu Termaliki Bruk-Betu

. Termalica Bruk-Bet - Garbarnia Kraków 5:2 (3:2) Bramki dla Termaliki: Drozdowicz (32., 39., 40.), Ceglarz (56.), Pawlusiński (87.) Termalica Bruk-Bet: Budka (30. Nowak), (60. Pochroń) - Piątek (46. Skołorzyński), Czerwiński (46. Nalepa), Pleva, Maślany (46

. euro. Dziś ma już 25 lat, ale dopiero w tym sezonie jest jednym z liderów zespołu. Najbardziej nieśmiały gracz mistrzów Polski zaliczył hat trick z Odrą, zapewnił remis w derbach Krakowa i coraz więcej gra w kadrze. Do Boguskiego należy rekord najszybciej strzelonej bramki w reprezentacji, w

Wiosenna metamorfoza Pasów

Cracovii wciąż jest nieskuteczność, choć i tu widać postęp. Ziściły się słowa Bojarskiego. Pomocnik Cracovii (jeszcze) obiecał 100 tys. zł dla zawodnika, który przebije jego osiągnięcia w poprzednim sezonie (6 goli i 12 asyst). W bramkach zrównał się z nim Kamil Witkowski (hat trick z Lechem Poznań

Świetny mecz Euzebiusza Smolarka

zdobył Miroslav Klose. Werder jednak nie przestał atakować i w 81. minucie Valdez skompletował hat trick. Jacek Krzynówek nie zagrał w wygranym przez Bayer Leverkusen wyjazdowym spotkaniu z VfB Stuttgart. Mecz zakończył się zwycięstwem Leverkusen 2:0 po golach Freiera i Berbatowa.

12 mgnień Arki. Rok 2013 w pigułce

rundę w karierze. Da Silva strzelał, jak chciał i gdzie chciał. Czerwiec Wspomniany Brazylijczyk fantastyczny sezon okrasił hat trickiem z Dolcanem Ząbki. Łącznie strzelił 15 goli i został wicekrólem strzelców I ligi. Od razu pojawiły się spekulacje na temat jego przyszłości w Arce. Da Silva otrzymał

RKS Radomsko - KSZO Ostrowiec 3:0 (1:0)

uderzenie sędziego. I młody napastnik był najlepszy na boisku. Nie dość, że biegał za dwóch, to jeszcze strzelił dwa gole, a mógł popisać się hat-trickiem. Zanim jednak Folc zdobył gola, bramkę powinni zdobyć goście. W 19 min Arkadiusz Bilski zagrał dokładnie do Jacka Dąbrowskiego, który był sam na sam z

Demonstracja siły Miedzi Legnica. Zespół Janusza Kudyba zdemolował Widzew Łódź

, Midzierski, Woźniczka - Bartosiewicz, Kakoko, Garuch, Szczepaniak, Łobodziński - Labukas. Widzew: Krakowiak - Nowak, Kasperkiewicz, Kimura, Mroziński - Nishi, Straus (60. Rybicki), Kwiek, Bernhardt, Wrzesiński (58. Batrović) - Osmanaj.

Stal Mielec - Okocimski Brzesko 4:1. Hat-trick Sebastiana Łętochy

Okocimskiemu Brzesko cztery bramki, tracąc jedną. Najlepszym zawodnikiem meczu został Sebastian Łętocha, który trzy razy w sobotnie popołudnie wpisał się na listę strzelców. Łętocha pierwszą bramkę zdobył w 31. minucie. Po dośrodkowaniu Bartosza Nowaka celną główką pokonał Aleksandra Kozioła. Wtedy było już 2

Wyniki trzeciego dnia "Ferii z futbolem"

dogodnej okazji w słupek), ale drugi - ku zaskoczeniu wielu - wygrali przekonująco. Autorem hat tricku w tym spotkaniu był mierzący 150 cm, świetny technicznie Tomek Bis (mogący śmiało kandydować do miana odkrycia turnieju). Kapitan rywali Michał Szyszka jest od niego wyższy o... 46 cm. Dziś będzie można

Wyniki pierwszego dnia ?Ferii z futbolem"

trzy punkty. Bohaterem pojedynku został Hubert Mikołaszek, który zdobył wszystkie bramki dla zwycięzców - "hat trick hero" tak określił swoją postawę po meczu. W ostatniej akcji punkt w meczu z FTW zapewniła sobie drużyna Gladiatorów z Miasta Noży. Jaka była reakcja rywali? - Udało się! Punkt

Lechia urządziła sobie trening strzelecki w Skarszewach

Mimo iż wielu zawodników gdańskiej drużyny wyjechało na zgrupowania reprezentacji, to jednak Piotr Nowak posłał w bój bardzo silną jedenastkę. Do bramki wskoczył Mateusz Bąk, w formacji defensywnej po raz pierwszy zaprezentował się pozyskany niedawno Denis Perger, zaś z przodu miał okazję wykazać

Wyniki 2. kolejki świetokrzyskiej czwartej ligi

się znacznie lepiej, a najlepszą okazję do zdobycia gola (sam na sam z bramkarzem) zmarnował Paweł Rak. Przypomniał o sobie najlepszy strzelec ubiegłego sezonu Robert Chlewicki. Jego hat trick dał Nidzie Pińczów pierwszą wygraną w sezonie. Nie obejrzeli goli tylko kibice w Jędrzejowie. Nie znaczy to

Lech kontra Legia - naj... naj... naj...

jego porażkę i degradację w piątą rocznicę odebrania Legii tytułu mistrza kraju i przyznania go Lechowi. Obejrzała "Reiss show". Pierwszy w życiu hat-trick pupila poznańskiej widowni spowodował, że Lech się utrzymał, a warszawscy kibice przed czasem opuścili stadion przy Bułgarskiej, obrażeni

Młodzieżówka wygrała z Norwegią 3:0

arbiter podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Rasiak. Strzelił mocno w górny róg bramki i po chwili cieszył się już z trzeciego gola. - Wraz z Mariuszem Lewandowski byłem wyznaczony do wykonywania jedenastki. Czułem się pewnie, miałem szansę zdobycia hat tricku więc podszedłem - tłumaczył po spotkaniu

Flota lepsza od Kotwicy. Hat-trick Sebastiana Olszara w 13 minut

Kotwicę Kołobrzeg. Podopieczni Dominika Nowaka wygrali aż 6:0, choć w pierwszym "secie" spotkania nie padła żadna bramka. Z kołobrzeżanami poradziła sobie też Pogoń, ale w stosunku 4:1. Nowak dogadał się z opiekunami Kotwicy, by grać cztery części po 30 minut każda. Dało to możliwość sprawdzenia

Górnik Zabrze dostał srogie lanie od zespołu z dalekiej Syberii. Hat-trick byłego zawodnika zabrzan

, Mosnikov, Iwan, Goranow - Barbus - Zahorski. Grali także: Witkowski, Olkowski, Markić, Danch, Szeweluchin, Gancarczyk, Król, Bonin, Margol, Kwiek, G.Nowak, Mączyński, Wodecki, Łuczak, K. Nowak. Ekskluzywne materiały i ciekawostki o śląskich klubach tylko na Facebooku Śląsk - Sport.pl »

Show Emila Nolla. Remis Arki

min. Arka kombinacyjnie przedziera się pod pole karne Górnika a akcję kończy... a jakże Emil Noll. Ostatni hat-trick lewego obrońcy, jaki przychodzi nam do głowy to trzy gole Marcina Komorowskiego w meczu z Lechią Gdańsk. 62 min. Arka gra najlepszy mecz tej wiosny. Nie tylko, dlatego, że prowadzi, ale

Rafal Stec: Życie (nie) kończy się po trzydziestce

(hat trick w ciągu kwadransa!). - Dziwicie się? Strzelałbym gole w każdym meczu, ale jak mam to robić, gdy się mnie nie powołuje? Kiedy trener Wanderley Luxemburgo ogłosił, że nie weźmie Romario na igrzyska do Sydney (można było powołać trzech zawodników mających więcej niż 23 lata), wiceprezydent jego

Wyniki 12. kolejki III ligi piłkarskiej

sytuacji sam na sam, nie wiedzieć czemu, zatrzymał się. Szansy nie zmarnowała za to Kaszubia. Błąd w kryciu spowodował, że bramkarz Krzysztof Tyma nie miał szans przy strzale Roberta Kugla, który cały mecz zakończył podwójnym hat-trickiem (4 gole). Bramka na 3:2 podcięła skrzydła gnieźnianom. Obrona bez

Hat trick Cracovii - trzy porażki z rzędu wiosną. Tym razem lepszy Śląsk

dla niego problemem. Jednak im bliżej bramki Śląska, tym Cracovia grała gorzej lub nie miała szczęścia. Kolejny raz widoczny był brak napastnika z prawdziwego zdarzenia. Tym razem kontuzjowanego Dawida Nowaka od pierwszej minuty zastąpił Przemysław Kita. I sobie zupełnie nie poradził. Zwykle dokonywał

Piłkarska II liga: XVII kolejka

się hat-trickiem, natomiast Kopaniecki niespecjalnie przeszkadzał Solnicy w zdobywaniu goli. - Zagrał katastrofalnie - przyznał trener Górnika Wiesław Wojno. - Oby częściej mieć takich bramkarzy za rywali - ironicznie komentował Damian Seweryn ze Szczakowianki. Co ciekawe, Solnica i Kopaniecki przed

Hat trick prosto z kalosza. "Budziński chyba podpisał kontrakt ze Stomilem?"

poza Bartłomiejem Dudzicem i Matko Perdijiciem nikt nie odejdzie z zespołu. - Mamy wąską kadrę i nie zamierzamy już nikogo się pozbywać. Sytuacja w trakcie sezonu nie była różowa. Dużo piłkarzy odeszło: Steblecki, Nowak. Horoszkiewicz czy Wawrzynkiewicz. To ubytki, które w pewnym sensie uniemożliwiają

Gazetowa akademia nagradza najlepszych, upomina zbłąkanych. Bohaterowie roku 2010

. Obrona tytułu, potem mistrzowski hat-trick. No i ważna sprawa, aby drużynowy tytuł, za moich startów tutaj, wrócił do Stali. Jeśli o gorzowskości Golloba przekonują prezes Stali Władysław Komarnicki, czy prezydent miasta Tadeusz Jędrzejczak to możemy podejrzewać, że są nieobiektywni, bo akurat oni

Lampy za skrzynkę wódki, czyli 64. rocznica powstania sztucznego oświetlenia na Legii

, rozstrzelał się Euzebiusz Smolarek, który skończył mecz z hat trickiem, a biało-czerwoni zainkasowali kluczowe 3 punkty. Odpoczynek w muzeum Dziś stare reflektory można oglądać w klubowym muzeum. Tam też możemy zobaczyć zdjęcia wykonane podczas montażu oświetlenia. W naszym kraju powstaje obecnie wiele nowych

Jedenaście śląskich hitów, czyli najciekawsze mecze reprezentacji Górnego Śląska

;Niemcy grali systemem W-M, polski zespół bez specjalnego systemu, ale natomiast żywiołowo, bardzo szybko" - relacjonowała prasa. Najlepszy był, będący w fantastycznej dyspozycji strzeleckiej, Edmund Giemsa z Ruchu Wielkie Hajduki, który zaliczył hat trick. Drużynę Niemieckiego Górnego Śląska stać

Torunianie specjalizują się w futsalowych niespodziankach

, Szczepaniak, Chinc, Konczalski, Sobański, Olszewski, Nowak Tabela II ligi futsalu 1. TPH Polkowice 6 16 38-13 2. Red Devils 6 13 35-10 3. Radan Gliwice 6

Hat trick Gędaja

. - Siadaczka 38., Dawiczewski 72., Sadownik Błędów - Oronka Orońsko 1:2 (0:0): Nowak 81. - Nogaj 59., Bączek 90., Oskar Przysucha - Polonia Iłża 0:1 (0:0): Cheda 71., Iłżanka Kazanów - Orzeł Wierzbica 1:1 (1:0): Chmielewski 34. - Jarząbek 52., (spotkanie rozegrane zostało w Wierzbicy), Powiślanka Lipsko

Cracovia rozbiła marzenia Lecha

- skwitował obrońca "Kolejorza". Cracovia 3 (3) Lech 2 (1) Cracovia: Witkowski (23., asysta Dudzic, 45+1., asysta Nowak, 45+2, asysta Pawlusiński

25. kolejka w III lidze piłkarskiej

KOŁOBRZEG 1 (1) TKP TORUŃ 2 (2) Bramki. Kotwica: Chwastek (45.). TKP: Nowak (31.), Świderek (38.). Kotwica: Tłoczek - Muzyczuk, Olejnik (46. Feliński), Halburda, Liszczak, Chwastek, Dubiela