hat trick w 90 sekund

Hat-trick Boatenga w 14 minut wyczynem? Można to zrobić dziesięć razy szybciej [WIDEO]

Kevin-Prince Boateng uratował ostatnio Milan przed katastrofą. Mistrzowie Włoch przegrywali już 0:3 z Lecce, ale Ghańczyk w ciągu 14 minut trzy razy pokonał bramkarza rywali. Ładnie. Tylko, że rekordzista zrobił to w 90 sekund. A później przez 40 lat czekał na uznanie rekordu.... Zapraszamy na przegląd najsłynniejszych i najszybszych hat-tricków.

Euro 2016. Polska - Gruzja 4:0. Jeden z najszybszych hat tricków w historii

Robert Lewandowski między 89. a 93. minutą sobotniego meczu z Gruzją strzelił trzy bramki. To jeden z najszybszych hat tricków w historii reprezentacyjnej piłki.

El. Euro 2016. Trzy bramki Lewandowskiego w cztery minuty. Zobacz najszybsze hat-tricki [WIDEO]

Robert Lewandowski w meczu z Gruzją zdobył trzy gole i potrzebował na to zaledwie czterech minut. Polak strzelanie rozpoczął dopiero w 89. minucie meczu, ale w trzeciej minucie doliczonego czasu gry miał już na swoim koncie trzy bramki. W zaledwie cztery minuty zmienił wynik ze skromnego prowadzenia Polski 1:0 na 4:0. Szybko?

Wysiadły z autokaru i ograły Stilon. Czwórka lepsza od gorzowianek

radomianki rozpoczęły już po 120 sekundach od pierwszego gwizdka, kiedy do siatki Stilonu wcelowała Monika Płóciennik. Zresztą ta sama zawodniczka jeszcze dwukrotnie w tym spotkaniu wpisywała się na listę strzelczyń. Generalnie hat - trick Płóciennik oraz trafienia Aleksandry Szydło i jej imienniczki

Juniorzy Neptuna Końskie w 67 minucie prowadzili 3:0. Skończyło się tragicznie...

jednym Łukasza Skalskiego beniaminek prowadził 3:0. I utrzymywał to prowadzenie aż do 67 minuty gry... Hat-trick Przemysława Zdybowicza w sześć minut (!), gole Filipa Przybylskiego (83.), Aleksandra Michalskiego (84.) i Mateusza Stolarczyka (90.) najprawdopodobniej kosztowały Neptun utratę miejsca w CLJ

Polonia w końcu zwycięska. Wielka wygrana z Wartą

Zbigniew Obłuski. 28-letni napastnik wszedł na boisko jako zmiennik, ale mecz skończył z hat-trickiem. Po raz pierwszy trafił z bliska 180 sekund po wejściu, 20 minut później miał na koncie już dwie bramki, ale najpiękniejszego gola strzelił w ostatniej akcji meczu - w 94. minucie uderzył z dystansu, nie

CLJ: Napastnik Korony znów z hat-trickiem. Fatum wisi nad KSZO-Junior

skompletował hat-trick. To już drugi w tym sezonie taki wyczyn 18-letniego napastnika żółto-czerwonych. - Adam ma to czym powinien dysponować rasowy napastnik, piłka szuka go w polu karnym. Jeśli nadal będzie tak pracował jak do tej pory, przed nim naprawdę szansa na dużą karierę. Cały zespół zresztą w meczu z

Liga Mistrzów. Sevilla liderem w grupie śmierci, Juventus wygrał w hicie, Man United przegrywa

kwadrans po przerwie bramkę strzelił Luciano Narsingh. W obu przypadkach asystował Belg Maxime Lestienne. W innym meczu tej grupy Wolfsburg pokonał CSKA Moskwa 1-0 po golu Juliana Draxlera. Hat trick Ronaldo Real Madryt gładko rozbił Szachtar Donieck (4-0). Pierwszego gola strzelił Karim Benzema po

Rafał Boguski jak za dawnych lat, kiedy jeszcze czytał "Jak Jak obudzić w sobie olbrzyma"

Sezon 2008/2009 był najlepszy w karierze 32-letniego skrzydłowego. W lidze z Wisłą zdobył mistrzostwo, w czym pomógł dziewięcioma golami. To wtedy zaliczył pierwszy hat trick w karierze - strzelony Odrze Wodzisław. Jak się okazało, na kolejnego musiał czekać niemal równe osiem lat. Rozegrał wtedy

Liga Mistrzów. Upokorzona Legia, Glik i Rybus z kompletem punktów. Real zwycięstwo zapewnił sobie w 95. minucie [PODSUMOWANIE ŚRODY]

. Rosjanie dwa gole, które ostatecznie pozwoliły im na wywiezienie z Niemiec jednego "oczka", zdobyli w odstępie zaledwie 120 sekund. Łatwa przeprawa Rybusa Lyon pewnie pokonał u siebie Dinamo Zagrzeb 3:0. Maciej Rybus rozegrał 90 minut i nie miał raczej zbyt dużo pracy. W drugim meczu tej grupy

Podsumowanie 13. kolejki Fortuna 1 Liga

Jastrzębie. Losy spotkania rozstrzygnęły się w 90. minucie spotkania. Najpierw do wyrównania doprowadziły „Czarne Wilki”, ale w ostatniej akcji meczu, kapitalnym strzałem popisał się Adam Żak i zapewnił zwycięstwo beniaminkowi. Tym samym zespół z Jastrzębia pozostaje niepokonany na wyjeździe w

Sportowy weekend. Wasilewski trafił na ręce belgijskich kibiców. Powrót Piszczka

asystował przy bramce Karima Benzemy. EA Sports, czyli producent gier komputerowych, m.in. serii FIFA, uznał, że hat-trick Walijczyka był idealny i umieścił takie zdjęcia na twitterze. W ogóle pamiętacie jeszcze, że po pierwszych spotkaniach dużo było narzekania na grę Bale'a? No, bo kosztował prawie 100

Ruch - Korona 4:1. Ruch wygrywa po najbrzydszych golach w życiu

, podczas gdy Zieńczuk z kilku metrów wepchnął piłkę do siatki. Hat-trick stał się faktem jeszcze przed przerwą. Znowu pomógł Kuzera, który dotknął piłkę ręką w polu karnym (po zagraniu Żeljko Dokicia). Zieńczuk przymierzył z jedenastu metrów jak maszyna. W przerwie spotkania piłkarz żartował, że to były

Ekstraklasa. Bohaterzy końcówki sezonu: niespodziewani i... niechciani

piłkarzowi wychodziło wszystko, nawet kiksy. Hat trick dał Cracovii już pewne utrzymanie i przy okazji pozycję lidera w grupie spadkowej. No i przedłużenie serii meczów bez porażki: Jacek Zieliński na siedem spotkań tylko w dwóch tracił punkty, a i to po remisach. 2. Bartłomiej Pawłowski W maju zeszłego roku

Ruch wygrywa po najbrzydszych golach w życiu

trafił po raz drugi. Tym razem zgłupieli środkowi obrońcy Korony, którzy stali jak telegraficzne słupy, podczas gdy Zieńczuk z kilku metrów wepchnął piłkę do siatki. Hat-trick stał się faktem jeszcze przed przerwą. Znowu pomógł Kuzera, który dotknął piłkę ręką w polu karnym (po zagraniu Żeljko Dokicia

Liga hiszpańska. Real Madryt nie dał szans Betisowi

, skompletował hat-tricka i dał "Królewskim" trzy punkty. Tak relacjonowaliśmy mecz na żywo: Druga połowa: 90 min. + 2 Higuain bliski czwartego gola, ale tym razem przestrzelił w sytuacji sam na sam. 90 min. + 1 Niecelny strzał Marcelo z dystansu. 90 min. Sędzia doliczył dwie minuty. 86 min. Ostatnie

Bundesliga. Bayern 6, Hertha 0

przerwie. Do siatki trafili Mario Gomez, Toni Kroos i Robben, który skompletował hat-tricka.Po zwycięstwie Bayern traci do pierwszej w tabeli Borussii pięć punktów. Hertha jest przedostatnia i potrzebuje trzech punktów, by znaleźć się na bezpiecznym miejscu. Tak relacjonowaliśmy na żywo: Druga połowa: 90

Setka Dariusza Pawlusińskiego

"reggae night". W następnym tygodniu oddałem buty Mateuszowi Jeleniowi. Mamy podobne stopy i często dostawał od mnie korki. Przegranie walki o pierwszy skład z takim konkurentem jak Marcin ujmy mi nie przynosiło. Pamiętam z tego spotkania hat trick Tomka Moskały i stadion bez publiczności. 75

Premier League. Liverpool gromi Fulham. Hat trick Maxi Rodrigueza

wysoko nad poprzeczką. 75 min. Piąty gol dla Liverpoolu! Fulham rozbite. Jonjo Shelvey podał do wbiegającego w pole karne Luisa Suareza, który ze spokojem minął bramkarza i skierował toczącą się piłkę do bramki. 70 min. Gol dla Liverpoolu!Hat trick Maxi Rodrigueza! Wieczór Argentyńczyka na Craven Cottage

Liga Europejska. Falcao rozbił Villarreal

Falcao był niewątpliwą gwiazdą meczu. Strzelił aż cztery bramki, więcej w LE w tym sezonie nie strzelał (dwukrotnie miał hat-trick). Zaczął od gola z rzutu karnego, który dał Porto wyrównanie. Później zadał jeszcze trzy zabójcze ciosy. Najpierw wykończył kontrę Guarina, a następnie dwukrotnie

Polonia liderem

Śląskiem Wrocław zaliczył hat trick. Dwójka tych napastników przez dwa tygodnie trenowała z zespołem. Mąka przez 10 dni przebywał na zgrupowaniu kadry młodzieżowej. Rozegrał dwa mecze, ze Szwecją i Gruzją. W tym drugim, wygranym 5:0, zaliczył asystę. W Bytomiu na boisko wszedł w 55. minucie. Zmienił

Primera Division. Osiem bramek Barcelony, Almeria upokorzona

. Dwa gole strzelił jeszcze wprowadzony po przerwie Bojan, hat-trick skompletował Messi - ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:0. Bramkarz Almerii Diego Alves (jeden z najlepszych fachowców w lidze) załamany łapał się za głowę - takiego upokorzenia nie przeżył zapewne już bardzo dawno. Zwycięstwo

Liga angielska. Koniec passy Arsenalu!

Walii jego Blackburn uległo u siebie Middlesbrough 0:4. Hat-trickiem popisał się wówczas Jimmy Floyd Hasselbaink. W drugim meczu pod wodzą Hughesa Blackburn znów uległ 0:4, tym razem Chelsea, a hat-trickiem popisał się były partner Hasselbainka z ataku - Eidur Gudjohnsen. Jednak menedżer "The Blues

Liga Mistrzów. Jedenaście nieudanych prób zdobycia "La Decimy". Realowi uda się za dwunastym razem?

prezentował się lepiej, choć zajął w niej dopiero drugie miejsce. Ustąpił miejsca Milanowi (przyszłemu zwycięzcy LM), wyprzedzając o punkt Borussię Dortmund oraz Lokomotiw Moskwa. W ćwierćfinale "Królewscy" pokonali Manchester United (3-1 i 3-4, pamiętny hat-trick Ronaldo). Na drodze do finału

Premier League. 12 momentów sezonu wartych zapamiętania

musiał kiedyś walnąć do siatki. Jakby odmówił odbębniania snajperskiej formalności, z zemsty za tamtą karę na zawsze wzgardził golami wkopanymi z dwóch metrów, rykoszetami, strzałami dupą". W sumie w sezonie 2013/14 zdobędzie 31 goli w 33 spotkaniach (w tym dwa hat tricki i jeden mecz zakończony

Cracovia coraz gorzej gra u siebie

obronie i był pierwszoplanową postacią na boisku. Dopiero pięć minut przed końcem pierwszej połowy Kamil Witkowski (w poprzednim meczu z drużyną z Poznania zaliczył hat trick) po raz pierwszy ograł stopera Lecha, ale efektem był tylko rzut rożny. Nieco wcześniej napastnika Cracovii w porę zablokował Ivan

Hat trick Leandro i wygrana Radomiaka z beniaminkiem z Poznania

; wybronił Laskowski. W przerwie trener Bekas dokonał dwóch zmian, licząc, że zmienią one oblicze meczu, ale to gospodarze pierwsi stanęli przed szansą na uzyskanie trzeciej bramki. Zaledwie kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry w pole karne wpadł Dariusz Brągiel i strzelił tuż przy słupku, ale po jego

Liga angielska. Zwycięstwo Liverpoolu

miejsce. Prawdziwym sprawdzianem dla "The Reds" będzie następny mecz ligowy. 29 stycznia na Anfield Road podejmują lidera Arsenal Londyn, który wczoraj dzięki hat-trickowi Thierry Henry pokonał West Ham 3:1. Przedtem grają jeszcze w Pucharze Ligi z Sheffield Utd. (we wtorek 21 stycznia) i

WRC. Rajd Turcji. Ott Tanak wygrał i jest w grze o tytuł

to uniknąć wielu błędów. Do tego, ominął go pech, który trapił jego rywali. Kierowca Toyoty Yaris WRC niedzielę zaczynał z 13 sekundami przewagi nad Jari-Mattim Latvalą, kolegą z zespołu. W Toyocie zakazano Finowi gonienie za Estończykiem - zespół chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu

Liga hiszpańska. 5. kolejka: Dwa gole Ronaldo!

na trybunach wzmógł się jeszcze bardziej sześćdziesiąt sekund później. Ronaldo przyjął piłkę w polu karnym na pierś po dośrodkowaniu Roberto Carlosa i atomowym uderzeniem pokonał bramkarza Alaves. Czternaście minut później dołożył kolejne trafienie, a mógł zdobyć hat-trick, ale minimalnie chybił w

Lech kontra Legia - naj... naj... naj...

jego porażkę i degradację w piątą rocznicę odebrania Legii tytułu mistrza kraju i przyznania go Lechowi. Obejrzała "Reiss show". Pierwszy w życiu hat-trick pupila poznańskiej widowni spowodował, że Lech się utrzymał, a warszawscy kibice przed czasem opuścili stadion przy Bułgarskiej, obrażeni

Sportowe podsumowanie roku w Warszawie

stadionie. Gola dla nowej Polonii strzela warszawiak Daniel Mąka. Później poloniści przegrają u siebie z Wisłą 0:2, ale będzie to na długo ich jedyna przegrana. W wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław hat trick Filipa Ivanovskiego. WRZESIEŃ - Polonia liderem Piłkarskie derby Warszawy odbyły się tym razem w

Liga hiszpańska. 30. kolejka

. Prowadzący w klasyfikacji strzelców Fernando Morientes siedział jednak na ławce, a goniący go Patrick Kluivert wypadł bezbarwnie. Ich słabszą formę wykorzystał Diego Tristan z Deportivo. W Pampelunie (Osasuna przegrała 1:3) uzyskał klasyczny hat trick i zrównał się dorobkiem z Holendrem (obaj zdobyli 15

14. kolejka Bundesligi

20 lat. Już po raz drugi w tym sezonie hat trickiem popisał się duński napastnik Ebbe Sand. - Zagraliśmy katastrofalnie, nie mam nic więcej do powiedzenia - stwierdził po meczu trener gospodarzy Juergen Roeber. Wyniki 13. kolejki: Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt 1:2 (1:1): Sergio (13.) - Schur

Eliminacje Euro 2004. Porażka Włoch z Walią i remis Anglii z Macedonią

argumentów do obrony. W meczu rywali reprezentacji Polski w grupie 4 Węgrzy długo męczyli się w Budapeszcie z San Marino. Do przerwy był remis 0:0, ale po zmianie stron znakomicie zagrał Zoltan Gery, który wszedł z ławki rezerwowych. Napastnik Ferencvarosu popisał się klasycznym hat-trickiem i gospodarze

Wyniki 12. kolejki III ligi piłkarskiej

sytuacji sam na sam, nie wiedzieć czemu, zatrzymał się. Szansy nie zmarnowała za to Kaszubia. Błąd w kryciu spowodował, że bramkarz Krzysztof Tyma nie miał szans przy strzale Roberta Kugla, który cały mecz zakończył podwójnym hat-trickiem (4 gole). Bramka na 3:2 podcięła skrzydła gnieźnianom. Obrona bez

Euro 2016. Polska - Gruzja 4:0. Lewandowski kończy z nerwami, zasłużone zwycięstwo Polaków

. Dobitkę Fabiański wyciągnął z linii bramkowej, choć i tak Kazaiszwili był na spalonym. Każdy wiedział, że nie powinno być w tym meczu tak nerwowo. I wtedy nerwy skończył ten, który mecz powinien był rozstrzygnąć przed przerwą - oczywiście hat trickiem. Najpierw w 88. minucie Polacy wreszcie uspokoili grę

Piłkarska II liga: XVII kolejka

się hat-trickiem, natomiast Kopaniecki niespecjalnie przeszkadzał Solnicy w zdobywaniu goli. - Zagrał katastrofalnie - przyznał trener Górnika Wiesław Wojno. - Oby częściej mieć takich bramkarzy za rywali - ironicznie komentował Damian Seweryn ze Szczakowianki. Co ciekawe, Solnica i Kopaniecki przed

El Clasico. Real - Barcelona 3:4. Hat trick Messiego i mecz, jakiego dawno nie było

W niedzielnym El Clasico działo się tyle, że wydarzeniami na boisku w Madrycie można by obdzielić kilka spotkań. Zaczęło się w czwartej minucie - kontrę Barcelony strzałem zakończył Neymar, ale nie było to ani mocne ani groźne uderzenie i Lopez nie miał problemów z obroną. Kilkadziesiąt sekund

Serie A. Inter pokonał Milan i dał mistrzostwo Juventusowi!

jeszcze jeden mecz, to Milan traci już cztery punkty i nie zdoła obronić scudetto. Tak relacjonowaliśmy na żywo: 90 min. + 4 Koniec niesamowitego spotkania na San Siro - wielki triumf Interu, który odebrał mistrzostwo Milanowi! 90 min. + 3 Ostatnie minuty dogrywane na San Siro, tymczasem w Trieście już

28. kolejka ekstraklasy. Wisła zdemolowała Legię, Lech nie traci kontaktu

, strzelając gola już w pierwszych sekundach meczu. Piłkarze Odry nie załamali rąk i w drugiej połowie pokazali kawał dobrego futbolu. Olbrzymia determinacja i chęć strzelenia gola zaowocowały trafieniem Kwieka. Mimo tego to Zagłębie zachowało więcej zimnej krwi do końca spotkania, lubinianie stworzyli kilka

Trzy gole młodego Ecika

Janoszka, który najpierw wykorzystał kolejne dokładne podanie Grzyba, a po chwili huknął z kilku metrów i po raz drugi wyprowadził swój zespół na prowadzenie. - Sekundy wcześniej nie trafiłem w piłkę i myślałem, że jest już po akcji. Na szczęście piłka znowu poturlała mi się pod nogi - opowiadał Janoszka