hat trick

BR

Legia Warszawa wygrała kolejny sparing! Hat-trick obrońcy

Legia Warszawa wygrała drugi sparing podczas zimowych przygotowań. Wicemistrzowie Polski w środę okazali się lepsi od węgierskiego Nyiregyhaza Spartacus FC (3:1). Hat-trickiem popisał się... obrońca, Mateusz Wieteska.

Włoskie media zachwycone hat-trickiem Arkadiusza Milika w meczu z Genk. "Milik show"

W meczu 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Napoli rozbiło Genk 4:0, pieczętując tym samym awans do kolejnej fazy rozgrywek. Hat-trickiem w spotkaniu z Belgami popisał się Arkadiusz Milik. Polak stał się pierwszym zawodnikiem "Azzurrich", który w meczu LM zanotował trzy gole. Nic więc dziwnego, że włoskie media uznały 25-letniego napastnika bohaterem Napoli.

Erling Braut Haaland - kolekcjoner hat-tricków. Strzela dwa razy więcej, niż Messi w jego wieku

Mecz finałów mistrzostw świata U-20. 9 bramek. Debiut w Lidze Mistrzów? Hat-trick. Norweg Erling Braut Haaland jest obecnie najskuteczniejszym zawodnikiem w europejskiej piłce, co chwilę porównywanym z inną skandynawską wieżą - Zlatanem Ibrahimoviciem.

Hat-trick Ewy Pajor. Jeden gol po strzale przewrotką!

Była 61. minuta meczu, kiedy gospodynie z Wolfsburga z prawej strony dośrodkowały w pole karne, a w nim kapitalną przewrotką popisała się Ewa Pajor. Reprezentantka Polski strzeliła cudownego gola, trzeciego swojego w tym meczu i szóstego dla VfL. To trzeci hat-trick Pajor w tym sezonie. Wolfsburg

Afgański piłkarz zrobił furorę w pierwszym meczu w Polsce. Hat-trick!

nowy snajper Olimpii rozgrywał w głowie spotkanie z Chrobrym, układając określony scenariusz. Trudno wywnioskować, czy pojawiła się wówczas myśl o hat-tricku.

Hat-trick Roberta Lewandowskiego zamazał obraz kłopotów Bayernu [TAKTYCZNE PODSUMOWANIE WEEKENDU]

Bundesliga. Schalke - Bayern Monachium 0:3. Zobacz kapitalną bramkę Roberta Lewandowskiego na 0:2 [ELEVEN SPORTS] Punkty ze stałych fragmentów (Schalke 04 - Bayern 0:3) Gospodarze postawili na dość proste środki, ustawiając się w 4-4-2 i pracowicie przesuwając się za linią piłki. Próbowali przeszkad

Kosmiczny hat-trick! Jeden z najbardziej niespotykanych w historii [WIDEO]

Jak pisze BBC Sport "to musi przejść do historii jako jeden z najbardziej niespotykanych hat-tricków". 32-letni Joe Jacobson najpierw zdobył bramkę z rzutu wolnego, a potem dwukrotnie pokonał bramkarza Lincoln z rzutów rożnych. Lewy obrońca Wycombe Wanderers musiał czekać prawie

Nowy lider strzelców ekstraklasy! Jego hat-trick pogrążył Wisłę Kraków

niespodziewanie minęła obrońców Jagiellonii, a Paweł Brożek pokonał Damiana Węglarza. Sędzia sprawdzał jeszcze tę sytuację na VAR-ze - musiał ocenić, czy gol powinien zostać uznany ze względu na zagranie piłki ręką przez Davida Niepsuja - ale ostatecznie bramka została uznana. Hat-trick Jesusa Imaza

Lotto Ekstraklasa. Hat-trick Jakuba Świerczoka!

15 bramka w sezonie i drugi hat-trick z rzędu! W drugim meczu 19. kolejki Wisła Kraków zmierzyła się z imienniczką z Płocka. Decydującą bramkę zdobyli goście pod koniec pierwszej połowy,  a autorem trafienia był Szymański. Gospodarze mogli odpowiedzieć chwilę później, ale Carlitos zmarnował rzut

Trzynaście hat tricków Lecha Poznań w XXI wieku

hat trick sympatycznego napastnika w barwach "Kolejorza", jednak w ostatnich latach kibice poznańskiego zespołu wielokrotnie oklaskiwali swoich snajperów za trzy gole w jednym spotkaniu. Efektowne strzelanie w XXI wieku rozpoczął Ryszard Remień 15 września 2001 roku w wygranym 4:0 meczu z

Euro 2016. Polska - Gruzja 4:0. Jeden z najszybszych hat tricków w historii

Lewandowski na skompletowanie hat tricka potrzebował dokładnie trzech minut i 59 sekund. Nie jest to jednak najszybszy hat trick w meczu międzynarodowym ani nawet w eliminacjach Euro. W 1999 roku w meczu Turcji z Irlandią Północną Arif Erden strzelił trzy bramki w ciągu trzech minut. W eliminacjach

Wszytskie hat-tricki weekendu...

, niezależnie od kilku bramek różnicy, i że hat-trick Cristiano Ronaldo świętujemy w redakcji trzykrotnym ''hip hip hurra!'', być może czoła by im się trochę rozpogodziły...         Aha, no i chciałyśmy tylko powiedzieć, że małe, zmęczone Mesuciatko w przymglonym

Hat trick Stevanovicia pierwszy dla Śląska od prawie trzech lat

pretensje, że nie kończyłem ich z golami na koncie - powiedział Dalibor Stevanović po spotkaniu w Bielsku-Białej. To szósty hat trick autorstwa piłkarza Śląska w ekstraklasie. Do tej pory po trzy bramki w meczu zdobyli jedynie Eugeniusz Kulik (sezon 1964/1965 przeciwko Zawiszy Bydgoszcz), Krystian Szuster

Hat trick Leandro i wygrana Radomiaka z beniaminkiem z Poznania

zewnętrznej stronie. Następny celny strzał miał miejsce w 53. minucie, a jego autorem okazał się Białożyt. Zawodnik zdecydował się na uderzenie z 30 metrów, ale zmierzającą pod poprzeczkę futbolówkę na rzut rożny wybił Banasiak. W końcu w 59. minucie Leandro skompletował hat tricka. Tym razem faulowany w polu

Duda strzela dla Chojniczanki. Hat trick z Polonią

Duda grał pełne 90 minut w sparingu kończącym zgrupowanie Chojniczanki w Wągrowcu. 22-latek spisał się świetnie. Strzelił trzy bramki, w piętnaście minut skompletował hat trick. Pierwszą bramkę zdobył w 53. minucie, drugą w 60., a trzeciego gola dołożył w 68. minucie. Chojniczanka wygrała 4:1

Meczowy hat trick z Legią, czyli atrakcyjny pakiet na trzy mecze

Dla kibiców Legii, którzy nie posiadają karnetu albo pakietu na mecze Ligi Europy klub z Łazienkowskiej przygotował specjalną promocję. "Meczowy hat trick z Legią" obejmuje trzy spotkania: Pucharu Polski z Pogonią (30 października), ekstraklasy z Ruchem (2 listopada) i Ligi Europy z

CLJ: Napastnik Korony znów z hat-trickiem. Fatum wisi nad KSZO-Junior

skompletował hat-trick. To już drugi w tym sezonie taki wyczyn 18-letniego napastnika żółto-czerwonych. - Adam ma to czym powinien dysponować rasowy napastnik, piłka szuka go w polu karnym. Jeśli nadal będzie tak pracował jak do tej pory, przed nim naprawdę szansa na dużą karierę. Cały zespół zresztą w meczu z

Hat-trick Świerczoka przesądził o mistrzostwie Bułgarii

Łudogorec został mistrzem po raz ósmy z rzędu, ale od sześciu sezonów jego przewaga nad rywalami nie była tak mała. Mistrz do ostatniej kolejki musiał walczyć o obronienie tytułu. Mecz z Czerno More Łudogorec rozpoczął świetnie - golem Dimo Bakałowa już w 10. minucie. Gości szybko jednak wyrównali.

Ljuboja: To mój drugi hat trick w karierze

zawieszeniu za kartki wróci Miro Radović - powiedział po meczu serbski napastnik. - To mój drugi hat trick w karierze, pierwszy był w barwach Sochaux. Za to wiele razy strzelałem po dwie bramki w meczu. Na razie wszystko mi się udaje, niemal każde dotknięcie piłki, to gol albo asysta. Przed rzutem karnym

Po właściwych stronach Błoń. Hat trick w hat trickach Rafała Boguskiego

rozpocząć zwyczaj nagradzania za to kapeluszem (ang. hat - "kapelusz" oraz trick - "sztuczka"). Największą popularność hat trick zyskał jednak w piłce nożnej. Wielu pamięta np. trzy gole, które Zbigniew Boniek strzelił Belgii podczas mistrzostw świata w 1982 roku. W Krakowie na ustach

Hat-trick Arkadiusza Milika w Lidze Mistrzów! Przeszedł do historii

, któremu Arkadiusz Milik strzelał gole, zapisał się w historii LM. Zrobił to także reprezentant Polski, który w 38. minucie skompletował hat-tricka, wykorzystując rzut karny podyktowany za faul obrońcy gości. Polak stał się tym samym pierwszym piłkarzem Napoli w historii, który strzelił trzy gole w

Tak Legia gromiła rywali w XXI wieku. Saganowski katował hat-trickami

Marzec 2004: Legia Warszawa - Polonia Warszawa 7:2 (5:0) (16. kolejka I ligi sezonu 2003/04) Nasze zestawienie zaczynamy od wyjątkowych derbów Warszawy. Legia, trenowana wtedy przez Dariusza Kubickiego, upokorzyła słabą Polonię. W pierwszych 45 minutach "Wojskowi" zdobyli pięć goli. Hat

Sześć goli Legii Warszawa! Bramka debiutanta, powrót Boruca i hat-trick Rosołka!

hat-tricka. Później wynik się już nie zmienił. Tym samym Legia awansowała do 1/16 finału Pucharu Polski. Przeczytaj też: Piłkarz Barcelony zakażony koronawirusem. Komunikat pojawił się tuż przed meczem z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów Górnik lepszy od Jagiellonii. Hit 1. rundy Pucharu Polski

Hat-trick głową w osiem minut! Fellaini kapitalnie przypomniał o sobie [WIDEO]

SD Luneng, dla którego gra Marouane Fellaini, w niedzielę wygrało na wyjeździe 3:2 z Dalian Professional w pierwszej kolejce chińskiej Super League. Belg strzelił wszystkie bramki dla swojego klubu. Dokonał niezwykłego wyczynu - zdobył hat-tricka w osiem minut.  Niezwykły hattrick

Lechia po kapitalnym meczu zmiażdżyła Jagiellonię. Hat-trick Flavio Paixao

Spotkanie miało kluczowe znaczenie w kontekście walki o pierwszą "8" po sezonie zasadniczym. Oba zespoły znajdują się bowiem w okolicach kreski przedzielającej tabelę na pół. W podbramkowej sytuacji była szczególnie Lechia, która przed tym meczem traciła do Jagiellonii trzy punkty. W wypad

Ostatnia drużyna ekstraklasy rozgromiła rywali! Hat-trick Kujawy

Kto będzie mistrzem Polski? Majdan: Nie Legia!  Przed tym meczem ŁKS miał cztery punkty i był ostatni w lidze. Korona punktów miała osiem i była przedostatnia, ale pokrzepiona zwycięstwem ze Śląskiem Wrocław w poprzedniej kolejce wydawała się delikatnym faworytem tego spotkania.  ŁKS Łód

Copa America. Peru w półfinale, hat trick Guerrero

Guerrero strzelił dwa gole w ciągu trzech minut już w pierwszej połowie, dzięki czemu Peruwiańczycy prowadzili 2:0. Pierwszą bramkę zdobył głową po dośrodkowaniu Juana Vargasa, natomiast drugą po kontrataku przeprowadzonym po tym, jak Boliwia wykonywała rzut rożny. Na 3:0 podwyższył w 74. minucie po

Oldboje Lecha Poznań lepsi od Olimpii Poznań. Hat-trick Jacka Dembińskiego w meczu z czteroma karnymi

odgwizdał trzecią jedenastkę dla Kolejorza. Do piłki podszedł Jacek Dembiński i celnym uderzeniem przy słupku skompletował hat-tricka. Olimpia odgryzła się oldbojom dopiero na kwadrans przed końcem meczu, gdy Błażej Budasz pokonał z bliska Norberta Tyrajskiego. Chwilę później goście zdobyli drugą bramkę

Efektowne zwycięstwo Lecha II Poznań. Hat trick Niklasa Zulciaka

W Świeciu zagrało trzech zawodników z pierwszego zespołu "Kolejorza": David Holman (był ustawiony w ataku), Krystian Sanocki i Niklas Zulciak. Ten ostatni został bohaterem spotkania, bo zdobył aż trzy bramki dla rezerw Lecha Poznań. Dwie przed przerwą i jedną po godzinie gry. 21-letni pom

Pogrom na inaugurację Fortuna I ligi. Hat-trick młodego Afgańczyka

Bohaterem spotkania w Grudziądzu był 21-letni napastnik Omran Haydary, który zanotował hat-tricka (24', 33' i 68'). Haydary to dwukrotny reprezentant Afganistanu. Wiosną nie miał klubu. Wychowywał się w Holandii, a jego pierwszym zespołem była Roda Kerkrade. W drugiej lidze

Śląsk rozbił Ślęzę. Hat trick Marco Paixao

W meczu ze Ślęzą trener Stanislav Levy posłał do boju praktycznie dwie różne jedenastki, każda z nich zagrała po 45 minut. W wyjściowym składzie wybiegli m.in. Marian Kelemen, Dudu Paraiba, Sebastian Mila, Dalibor Stevanović, Mateusz Cetnarski oraz przebywający na testach Anglik Tom Hateley i Japoń

Popis gwiazdy Manchesteru United! Pierwszy taki mecz od 7 lat

szesnaście minut przed końcem spotkania Rashford sprytnie zagrał w pole karne delikatną piłkę, zaś Martial efektowną podcinką nad bramkarzem skompletował hat-trickiem. Ostatnim piłkarzem United, który zdobył trzy bramki w jednym meczu, był Robin van Persie w 2013 roku. Dla Francuza było to 14. trafienie w

28. kolejka. Dwa hat-tricki przy Oporowskiej

Dwa hat-tricki przy Oporowskiej Drużyny Śląska i Piasta zajmują miejsca w dolnej połowie tabeli Młodej Ekstraklasy. Nic więc dziwnego, że spotkanie przeciętnych młodzieżowców przyciągnęło na stadion niewielu widzów. Kto jednak zdecydował się wybrać na niedzielny mecz, nie żałował. Mecz był

Hat-trick piłkarza Lecha Poznań w młodzieżowej reprezentacji Polski. Biało-czerwoni wysoko ograli Finlandię

Mecz Polski z Finlandią odbył się w ramach Turnieju Trzech Narodów. Oba zespoły zmierzyły się ze sobą na boisku w Krośnie. Już do przerwy Polacy prowadzili 2:0, a spotkanie zakończyło się wygraną 5:0. Bohaterem spotkania był Jakub Karbownik, który pokonał bramkarza Finów aż trzykrotnie - kolejno w 3

Hat-trick Karima Benzemy. Real wygrał z Athletikiem

Benzema to jeden z jaśniejszych punktów zespołu, który w tym sezonie poległ na wszystkich frontach, przegrywając walkę o każde kluczowe trofeum. Real zawodzi, ale nie można tego samego powiedzieć o francuskim napastniku. W ostatnich siedmiu meczach, licząc wraz z tym niedzielnym przeciwko Athletikow

Bundesliga. Borussia pokonała Eintracht. Hat trick Reusa

Borussia w tym meczu musiała sobie radzić bez Roberta Lewandowskiego, który w meczu z HSV Hamburg dostał czerwoną kartkę i będzie musiał pauzować przez trzy mecze. Jego miejsce zajął Julian Schieber, który dotrwał jedynie do 31. minuty meczu. Wtedy dostał drugą żółtą kartkę za uderzenie jednego z ry

Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Cristiano Ronaldo i jego 'hat-trick' hitem internetu. Wpadka na antenie

dziennikarka. Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy - hat-trick to trzy gole. TVN regularnie usuwa wideo z tej sytuacji z mediów społecznościowych powołując się na prawa autorskie. Portugalia zremisowała z reprezentacją Hiszpanii 3:3 i zajmuje drugie miejsce w grupie B. Liderem jest Iran, który pokonał Maroko (1:0

Rallycross. Będzie hat-trick Kuchara?

Podobnie, jak w przypadku poprzedniej rundy OPONEO MPRC, także i tym razem zawody w Toruniu będą dwudniowe. Tym samym kibiców, zawodników i zespoły czekają dwa dni pełne motoryzacyjnych i sportowych emocji. W sobotę, 24 czerwca kierowcy najpierw wyjadą na treningi (od 14:10). Godzinę później rozpocz

Legia - Lech w Football Managerze. Hat-tricki Radovicia i Ślusarskiego, samobój Bereszyńskiego

ekstraklasy! Legia prowadziła 3:0 po hat-tricku Radovicia. Ale rozstrzelał się Ślusarski (też trzy gole!) i w drugiej połowie Lech zdołał wyrównać, mimo że przy stanie 3:1 dla Legii z boiska wyleciał Hamalainen. W końcówce trafił wprowadzony za Radovicia Kucharczyk. Gracz meczu: Miroslav Radović. Mecz nr 9

Lewandowski i inni. Polskie hat-tricki za granicą

, by zostać idolem kibiców Sivassporu. Po sześciu spotkaniach Grosicki ma już na koncie pięć goli, a w meczu z Manisasporem dał prawdziwy koncert gry. Zdobył trzy gole i poprowadził zespół do wygranej 4:2. Swój jedyny hat-trick we Francji Jeleń zaliczył w meczu pucharowym z III

Niewiarygodny 19-latek znowu zaskakuje! Hat-trick w debiucie Ligi Mistrzów. Pierwszy taki wyczyn w historii

Erling Braut Haaland w ostatnich dziewięciu meczach strzelił łącznie 17 bramek.  Dołożył do tego cztery asysty. Norweg jest także pierwszym nastolatkiem od czasów młodego Wayne'a Rooney'a, który strzelił trzy bramki w swoim debiucie w Lidze Mistrzów. Anglik również zdobył hat-tricka

Hat-trick Lewandowskiego w hicie Bundesligi! Cudowny gol z rzutu wolnego! [WIDEO]

podanie Comana i skompletował hat-tricka. Polak ma już łącznie pięć bramek w tym sezonie, a Bayern cztery punkty i jest czwarty. Prowadzi Borrussia Dortmund, która ma komplet punktów.

Piłka nożna. Jak oni strzelają! Hat-tricki minionego weekendu

. Real Madryt musiał wygrać z Athletic Bilbao, by wrócić na fotel lidera ligi hiszpańskiej, który stracił na rzecz Barcelony. Sztuki tej dokonał w sposób spektakularny - ograł rywali 5:1. Hat-trickiem popisał się Cristiano Ronaldo. Real Madryt musiał wygrać z Athletic Bilbao, by wrócić na

Ekstraklasa. Hat-trick Hildeberto w barwach Vitorii Setubal

Hildeberto był piłkarzem Legii od lipca ubiegłego roku. W barwach mistrzów Polski wystąpił jednak tylko w siedmiu meczach. 22-latek nie przebił się do pierwszej kadry warszawskiego zespołu, przez co rundę wiosenną spędził na wypożyczeniu w Northampton Town, występującym w League One (trzeci poziom r

Bundesliga. Borussia rozbiła Augsburg. Hat trick Aubameyanga, gol Lewandowskiego

łatwością, nie miał żadnych problemów ze skompletowaniem hat tricka. Lewandowski na swojego gola musiał czekać do 88. minuty. Dorobek bramkowy Polaka mógł być większy, ale kilkadziesiąt sekund wcześniej reprezentacyjny snajper zmarnował stuprocentową okazję.

Mistrzostwa świata 2018. Brazylia - Meksyk. Hat-trick na głowie Neymara

Jeśli chodzi o fryzury na mistrzostwach świata w Rosji, Neymar ustrzelił hat-tricka. Zaczęło się od wyśmiewanego przez Erica Cantonę i wielu kibiców "spaghetti". Gwiazdor canarinhos widać wziął sobie opinie fanów do serca, bo w drugim meczu fazy grupowej przeciwko Kostaryce wyglądał już

Bundesliga. Aubameyang wysłał wiadomość do Lewandowskiego po hat-tricku z Werderem

Piłkarz Borussii Dortmund długo toczył wyrównaną walkę z Polakiem o koronę króla strzelców w poprzednim sezonie. Ostatecznie Gabończyk strzelił 25 goli, czyli o 5 mniej od napastnika Bayernu Monachium i przegrał ten pojedynek. @lewy_official wow and the race is started. hat-trick ??????&mdash

Liga Europy. Jagiellonia - Kruoja Pokroje. 17 minut i hat-trick

już trzy bramki w jednym meczu? - W trampkarzach. W seniorskiej piłce to mój pierwszy hat-trick. A wiesz, że w Jagiellonii nawet Tomasz Frankowski nie strzelił trzech bramek w jednym meczu? - Przed chwilą to usłyszałem. On strzelał po jednej bramce w prawie każdym meczu, a ja strzeliłem trzy w jednym

Hat-trick Boatenga w 14 minut wyczynem? Można to zrobić dziesięć razy szybciej [WIDEO]

dwucyfrowego wynki meczu z Salwadorem. Przy stanie 5:0 Andrasa Torocsika zastąpił Laszlo Kiss. Trafił do bramki rywali w 69., 72. i 76. minucie. Jermain Defoe potrzebował zaledwie siedmiu minut, by zdobyć trzy gole w meczu z Wigan. To drugi najszybszy hat-trick w historii Premier League. Później dołożył

Ekstraklasa. Hat-trick i owacja na stojąco, czyli jak Nemanja Nikolić żegnał się z Warszawą

hat-trickiem. W piątej minucie akcję rozpoczął Vadis Odjidja-Ofoe, ze skrzydła w pole karne zagrał Waleri Kazaiszwili, a Nikolić z bliska, wślizgiem pokonał Wojciecha Małeckiego. Drugiego gola Węgier strzelił w 58. minucie, kiedy wykorzystał podanie Vadisa. Przy ostatniej bramce asystował Radović, a

Ekstraklasa. Hat-trick króla Warszawy, efektowne zwycięstwo Legii na koniec roku

barwach Legii, Nikolić zakończył z hat-trickiem. W 76. minucie reprezentant Węgier wykorzystał podanie Vadisa. W doliczonym czasie gry gości dobił Kasper Hamalainen. Legia zimę spędzi na trzecim miejscu w tabeli ze stratą czterech punktów do prowadzących w lidze Jagiellonii i Lechii. Odkąd drużynę przejął

Cracovia zrzuca Termalikę do 1. ligi? Hat-trick Piątka

najlepszego strzelca Cracovii zaczął się w ostatnim kwadransie meczu. Najpierw atakujący wykorzystał dwie jedenastki, w 81. i 87. minucie, a potem dobił załamanych rywali w trzeciej minucie doliczonego czasu gry, kompletując hat-tricka. Cracovia zdecydowanie przewodzi tabeli grupy spadkowej i ma zapewnione

Bundesliga. Bayern rozbił HSV. Hat-trick Roberta Lewandowskiego

. minucie Polak nie wykorzystał rzutu karnego. Cztery minuty później dostał jednak szansę do rehabilitacji i tym razem jednak się nie pomylił kompletując hat-tricka. Dzięki golom w meczu z HSV Robert Lewandowski zanotował kolejny awans w klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy w historii Bayernu. Polak na

IV liga: Wisła Sandomierz "na piątkę", hat-trick Macieja Stróżaka

Bohaterem spotkania w Ćmińsku (tam przez całą rundę jesienną podejmuje swoich rywali Lubrzanka) był napastnik gości Maciej Stróżak - autor trzech goli. Dwa kolejne dołożyli Sebastian Mandzelowski i Jakub Łata. Hat-trick Stróżaka nie był jedynym w tej kolejce. Trzy bramki dla Partyzanta Radoszyce w

Osiem goli w meczu Wisły Kraków! Trafienie Jakuba Błaszczykowskiego, hat-trick Drzazgi [WYNIKI]

tej części gry było 4:2 dla zespołu Macieja Stolarczyka po golach Drzazgi i Vukana Savicevicia. Wiśle było jednak mało i 64. minucie podwyższyła na 5:2 za sprawą Burligi, a na 10 minut przed końcem hat-tricka skompletował Drzazga. Dzięki wygranej Wisła zmniejszyła stratę do Korony do jednego punktu

Primera Division. Real zdemolował Athletic. Hat trick Ronaldo

uderzać podał do lepiej ustawionego Benzemy. Francuz, mając przed sobą pustą bramkę, tylko dołożył stopę. To trzeci hat trick Ronaldo w tym sezonie. Dzięki wygranej Real awansował na czwarte miejsce w tabeli ligi hiszpańskiej. Do prowadzącej z 19 punktami Barcelony drużyna z Madrytu traci cztery "

Młoda Korona pogoniła Pogoń. Hat-trick Adamka

bezproduktywnych Tomasza Foszmańczyka i Pawła Zawistowskiego. Korzystnie wypadł także nadrabiający zaległości po długiej kontuzji Paweł Kal. W efekcie ofensywnie i skutecznie grająca Korona zaaplikowała rywalom cztery gole. Hat-trickiem popisał się Adamek, a dodatkowo po faulu na nim w polu karnym "jedenastkę

Belgia: hat-trick Żewłakowa

Broniące się przed spadkiem z ligi Excelsior pokonał swoich sąsiadów z tabeli 6:0. Klub z Mouscron do przerwy prowadził 2:0, po golach Masurela i Dugardeina. W drugiej połowie przebudził się polski napastnik. Pierwszego gola Żewłakow zdobył w 58. minucie, a kolejnego zaledwie dwie minuty później. Os

Liga szkocka. Hat-trick Bellamy'ego, Celtic liderem

Souness powiedział, że Walijczyk na pewno nigdy już u niego nie zagra. Menedżer Celticu Martin O'Neill nie może się nachwalić Bellamy'ego. - Jego transfer okazał się wielkim wzmocnieniem, a dzisiejszy hat-trick był po prostu niewiarygodny. Musimy znaleźć pieniądze, aby go zatrzymać - powiedział O'Neill.

Copa America. Hat-trick Messiego i triumf Argentyny. Chile wygrywa po karnym w 100. minucie

wynik na 4-0. Argentyna prowadziła od 7. minuty, gdy gola strzelił Nicolas Otamendi. Wynik ustalił w doliczonym czasie gry Sergio Aguero. Panama grała w dziesiątkę od 31. minuty, gdy drugą żółtą kartkę dostał Anibal Godoy. To był czwarty hat-trick Messiego w reprezentacji - wcześniej podobnego wyczynu

Mundial 2014. Honduras - Szwajcaria 0:3. Hat trick Shaqiriego

pomocnik Bayernu zdobył w 31. minucie. Pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam po szybkiej kontrze i podaniu od Josipa Drmicia. A hat tricka skompletował w 71. minucie uderzeniem z pierwszej piłki, znów po kontrze i znów po doskonałym podaniu Drmicia. Co ciekawe, był to jubileuszowy 50. hat trick w

Śląsk Wrocław zdemolował Lechię Gdańsk: Hat trick Flavio Paixao

strzałem z ponad 30 m przelobował Bąka i tym sposobem skompletował hat trick. Dla Portugalczyka było to już dziesiąte trafienie w tym sezonie. Drużyna z Gdańska zdołała odpowiedzieć tylko trafieniem Kevina Friesenbichlera, który - co ciekawe - był przymierzany do Śląska. Trener Pawłowski kilka tygodni temu

Puchar Polski: hat-trick Salamiego. Awans Legii

środowym meczu Radomiak nieoczekiwanie wysoko (3:0) pokonał Górnika Zabrze. Klasycznym hat-trickiem popisał się napastnik gospodarzy - Nigeryjczyk Abel Salami. Pewny awans wywalczył mistrz Polski, Wisła Kraków. Podopieczni duetu trenerskiego Tomasz Kulawik - Kazimierz Moskal pokonali Tłoki 3:0. Legia

Premier League. Hat trick Suareza w 20 minut

poprzedniego sezonu za ugryzienie Branislava Ivanovicia w meczu z Chelsea. Suarez dołożył jeszcze cztery asysty. Snajper Liverpoolu wyjątkowo upodobał sobie strzelanie drużynie Norwich. To już jego trzeci hat trick przeciwko tej drużynie, a piąty w Premier League. Jeszcze żaden zawodnik w historii Premier

Real Madryt w finale Klubowych Mistrzostw Świata. Hat-trick Garetha Bale'a

prowadzenie 1:0. Marcelo świetnie zagrał z pierwszej piłki do Garetha Bale'a, a ten pokonał bramkarza Kashimy Kwoun Sun-Tae. Na przerwę Real schodził prowadząc 1:0. Gareth Bale zanotował hat-tricka Druga połowa w wykonaniu graczy Santiago Solariego wyglądała już zupełnie inaczej. W 53. minucie Bale

NHL. Weteranka wśród fanek Philadelphia Flyers rzuca stanik na lodowisko [WIDEO]

- gdyby nie fakt, że fanka jest w tym przypadku naprawdę dużo starsza od sportowca. A jej biustonosz jest całkiem drapieżny i efektowny. Did you see this? You won't believe what this woman threw on the ice after @Bschenn_10 had a hat trick on Monday. pic.twitter.com/Ll8THdLVm2 - Breakfast On Broad

Hat-trick panny Lloyd

Hat-trick panny Lloyd Czyli trzecia już tottenhamowa ofiara Danielle Lloyd Niedoszłej Miss Wielkiej Brytanii Danielle Lloyd zdobyła serce kolejnego zawodnika Tottenhamu - Jamiego O'Hary. To już trzecia ofiara pięknej Brytyjki. Życie nie jest bajką i niekiedy bywa niesprawiedliwe, jednym dając

Hat trick Kolosova

Hat trickiem popisał się Anton Kolosov, który w rozgrywkach ma już 8 trafień. Pojedynku z ekipą z Podlasia miło nie będzie wspominał Krzysztof Biegański, który po zderzeniu z bramkarzem rywali został odwieziony do szpitala. Po badaniach okazało się, że młody napastnik ma złamane kości strzałkową i

Liga Mistrzów. Hat trick i asysta Ronaldo, 30 goli pierwszego dnia

Grupa A Fatalnie zaczęła się Liga Mistrzów dla Sebastiana Boenischa. Obrońca reprezentacji Polski zawalił dwie bramki w przegranym 2:4 przez jego Bayer Leverkusen meczu z Manchesterem United. Dwie bramki dla mistrzów Anglii zdobył Wayne Rooney, który ma na swoim koncie już 200 goli w barwach "C

Juventus planuje hitowy transferowy hat-trick. Wojciech Szczęsny może się bać

Juventus planuje wielkie wzmocnienia Juventus myśli o zwycięstwie w Lidze Mistrzów i planuje poważne wzmocnienia. Rozmawia z Mendesem o sprowadzeniu trzech piłkarzy: to Ruben Neves (Wolverhampton), James Rodriguez (Bayern Monachium) oraz David De Gea (Manchester United). Wojciech Szczęsny&

Wewnętrzny sparing Legii. Zwycięstwo "Białych", hat-trick Saganowskiego

roboty. Dopiero w 10. minucie bramkę na 4:2 zdobył po indywidualnym rajdzie Jakub Kosecki - Dobrze, dobrze "Kosa", do końca! - podpowiadał swojemu skrzydłowemu Urban. Następnie trafił ponownie Saganowski i zrobiło się 5:2. Tym trafieniem "Sagan" skompletował hat-tricka. Później celnie

Ligue 1. PSG rozniosło Olympique Lyon. Hat-trick Kyliana Mbappe w osiem minut

Bohaterem tego spotkania był Kylian Mbappe. Francuz potrzebował zaledwie ośmiu minut, by skompletować hat-tricka. Zrobił to po przerwie. Od 61. do 69. minuty strzelił trzy gole, a pięć minut później dorzucił jeszcze jedną bramkę. Strzelanie w Paryżu rozpoczął jednak Neymar. Brazylijczyk w 9

Serie A. Napoli - Empoli. Hat-trick Driesa Mertensa i gol Arkadiusza Milika

- Milik gra poniżej oczekiwań. Kibice nie są z niego zadowoleni, martwi to, że nie Polak wykorzystał okazji, jakie podarował mu Ancelotti - mówił przed meczem Massimiliano Gallo z "Il Napolista" . A Ciro Novellino z CalcioNapoli24 dodawał, że "na początku sezonu numerem jeden był Mil

Hokejowy wynik MKS-u Kluczbork. 15:0 i aż trzy hat-tricki naszych piłkarzy

osiąść na laurach i zdobywali kolejne bramki. Co ciekawe aż trzech piłkarzy: wspomniany Gacmaga, Mateusz Klinger i Miłosz Reisch, zakończyli spotkanie z hat-trickami na koncie, a poza nim do siatki ekipy z Głubczyc trafili także Mariusz Bełz (dwie bramki), Michał Wasser, Łukasz Panek, Bartosz Rzeźnik i

Arkadiusz Milik skomentował historyczny wieczór w Lidze Mistrzów. "Wyjątkowe"

Napoli rozbiło na własnym stadionie Genk 4:0, a bohaterem meczu był Arkadiusz Milik. Polak strzelił trzy gole i przeszedł do historii neapolitańskiego klubu. - To mój pierwszy hat-trick w Napoli, jestem niezwykle szczęśliwy. A do tego po raz pierwszy piłkarz Napoli zdobył hat-tricka w Lidze

Marco Paixao nie przestaje strzelać w nowym klubie: Tym razem hat-trick z Energie Cottbus [WIDEO]

.), Breznanik. (89.) Skład Sparty: 1. połowa: Bicik - Marecek, Brabec, Holek - Steinhoefer, Matejovsky, Vacha, Dockal, Frydek - Paixao, Krejci 2. połowa: Stech - Marecek, Holek, Costa - Steinhoefer (65. Konate), Dockal, Vacha, Husbauer, Breznanik - Fatai, Paixao (65. Litsingi) Zobacz hat-trick Marco Paixao w

Bayern - Dinamo. Robert Lewandowski z hat-trickiem, pewna wygrana zespołu Guardioli

rzutu rożnego Costy. W drugiej połowie uzupełnił hat-trick po kolejnej asyście Thiago. "Lewy" przyjął w polu karnym prostopadłe podanie Brazylijczyka, odwrócił się do bramki i sprytnym strzałem przerzucił piłkę nad bramkarzem Dinama Eduardo. Pozostałe trafienia zaliczyli Douglas Costa oraz

Ekstraklasa. Górnik Zabrze lepszy od Wisły. Hat-trick Angulo

Mecz zapowiadał się na jeden z najciekawszych w 3. kolejce. Obie drużyny rozpoczęły sezon bardzo dobrze. Wisła pokonała Pogoń Szczecin i Termalicę, a Górnik zwyciężył z Legią Warszawa i po wyrównanym meczu przegrał z wicemistrzem Polski, Jagiellonią Białystok. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, któ

Pierwszy hat-trick w karierze byłego piłkarza Wisły Kraków

Wszyscy kibice z Krakowa są na Facebooku Kraków - Sport.pl » "To mój pierwszy hat-trick. Dziękuję Bogu za ten mecz i wam wszystkim" - napisał Rios na Twitterze. Do Wisły był wypożyczony w sezonie 2010/11, ale nie dał kibicom powodów, by o nim pamiętać. W 17 meczach tylko raz