sprawdź też:

grabów

jack

Z podwórka na stadion. Oni zagrają na Narodowym

Zakończyły się wojewódzkie rozgrywki ?Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku?. Zwycięzcy będą rywalizować w finale ogólnopolskim rozgrywanym na Stadionie Narodowym.

Pingpongowe mistrzostwa w Kocudzy

Spartakus Dzwola był gospodarzem drużynowych mistrzostw województwa we wszystkich kategoriach młodzieżowych - od skrzatów do juniorów.

Łagoźny wygrał bez straty seta

W Łucce odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów w tenisie stołowym. Wśród dziewcząt triumfowała Marta Kanak z Tajfuna Ostrów Lubelski, a najlepszym kadetem został Adrian Łagoźny (Sygnał Lublin).

Młodzicy zagrają pod Wawelem

Stawką zawodów był awans do turnieju ogólnopolskiego, który odbędzie się w Krakowie 13-14 grudnia. Pod Wawel pojadą tylko zwycięzcy. Tym razem najlepszymi okazali się Patrycja Drózd z Legionu Grabów Szlachecki i Łukasz Jarocki (Ruch Lublin). Ponadto, z racji wysokiej pozycji na krajowej liście

Puchar dla Sygnału i Stoku

Danielkiewicz, Karolina Wróbel), Legion I Grabów Szlachecki (Patrycja Drózd, Ilona Drózd, Honorata Gruza); mężczyźni: 1. Stok Zakrzówek (Słomka, Dec, Taczalski), 2. Sygnał (Jarosław Maruszczak, Paweł Kozieł, Konrad Kulpa), 3. Ogniwo Chełm (Tomasz Majewski, Sławomir Rodziewicz, Adrian Kubajka), Jawor Janów

Skrzaci i żacy grali w Kocudzy

finale pokonała Kornelię Walczak (Arka Ryki). Natomiast w kategorii chłopców najlepszy był zawodnik Legionu Grabów Szlachecki - Jakub Kapusta. Z kolei w turnieju żaczek zwyciężyła Karolina Lalak z lubelskiego Sygnału, która w partii o pierwsze miejsce wygrała z Dagmarą Baranowską (Dystans Niedźwiada) 3:1

Młodzież wyłoniła pingpongowych mistrzów

stołowym. Ze Stróży na zawody do Ciechanowa pojadą zdobywcy miejsc 1-3 w kat. juniorek i juniorów. Młodziczki: 1. Sygnał Lublin (Sylwia Pawlak, Natalia Cięszczyk, Karolina Lalak), 2. Arka Ryki (Klaudia Kozieł, Kamila Głodek, Aneta Chodon, Jolanta Siwek), 3. Legion Grabów Szlachecki (Patrycja Drózd, Kinga

Sukces młodych pingpongistów

Stepuch (obaj UKS Gościeradów); gra podwójna - młodziczki: 1. Cięszczyk/Pawlak (Sygnał), 4. Kanak/Patrycja Drózd (Tajfun/Legion Grabów Szlachecki); młodzicy: 1. Rozwadowski/Marcin Reszka (Roztocze/Sygnał), 3. Stepuch/Stepuch (UKS Gościeradów), 4. Adrian Mikitiuk/Rafał Wolniarczyk (Tajfun Miłków/Bobry

Pingpongowa młodzież zagra w Warszawie

ogólnopolskim, który odbędzie się 7 i 8 czerwca w Warszawie. W grze o pierwsze miejsce w kat. dziewcząt Marta Kanak pokonała Aleksandrę Lau (Nadwiślanin Płock) 3:0. Na czwartej pozycji uplasowała się Patrycja Drózd (Legion Grabów Szlachecki), a piąta była Aleksandra Jeżewska (Ogniwo Chełm). Wśród chłopców

Grali młodzi pingpongiści

UKS Gościeradów musiał się bardzo mocno napracować, aby wygrać. W końcowej fazie zawodów wszystkie partie wygrywał po 3:2, w tym finałową z Marcinem Reszką z lubelskiego Sygnału. Natomiast wśród dziewcząt gładko wygrała Patrycja Drózd z Legionu Grabów Szlachecki. Sędzią głównym zawodów był Lesław

Talentów jest dużo

zwyciężył Marcina Reszkę (Sygnał) 3:1. Wyniki Młodziczki: 1. Klaudia Kozieł (Arka Ryki) - 50 pkt., 2. Patrycja Drózd - 47 pkt., 3. Kinga Figacz - 44 pkt. (obie Legion Grabów Szlachecki), 4. Marta Kanak (Tajfun Ostrów Lubelski) - 42 pkt.; młodzicy: 1. Radosław Stepuch (UKS Gościeradów) - 50 pkt., 2

Młodzicy walczyli o awans

miejsce w kategorii młodziczek Kamila Głodek (Arka) pokonała Patrycję Drózd z Legionu Grabów Szlachecki 3:1. Natomiast wśród chłopców najlepszy był Rafał Nowak. Zawodnik z Tarnogrodu w finale wygrał z Mateuszem Gąską (Arka Ryki) 3:0. W zawodach wystartowało 135 zawodników i zawodniczek. Wyniki

Kadeci pojadą do Brzegu Dolnego

pokonała Ilonę Drózd (Legion Grabów Szlachecki) 3:1. Stawką turnieju był awans do III Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego, który odbędzie się w Brzegu Dolnym (od 28 lutego do 1 marca). Na Dolny Śląsk pojadą zdobywcy pierwszych miejsc. Oprócz nich z racji wysokich lokat w rankingu ogólnopolskim z

Sygnał zabrał wszystko

Sylwią Pawlak. Wygrała ta pierwsza 3:0. Ogółem w turnieju wystartowało 114 zawodników i zawodniczek z 23 klubów. Wyniki - kadetki: 1. Natalia Cięszczyk, 2. Sylwia Pawlak (obie Sygnał Lublin), 3. Patrycja Drózd, 4. Ilona Drózd (obie UKS Legion Grabów Szlachecki), 5-6. Klaudia Kozieł (Arka Ryki

Mali olimpijczycy

zakwalifikowali się zdobywcy ośmiu pierwszych miejsc. Wyniki - dziewczęta: 1. Ewelina Kawka (Arka Ryki), 2. Magdalena Kańkowska (Jawor Janów Lubelski), 3. Jolanta Siwek, 4. Olga Grudzień (obie Arka), 5. Ilona Drózd (UKS ZSO Grabów Szlachecki), 6. Ewelina Szczygielska (Tajfun Miłków), 7. Aneta Chodon

U pingpongowych żaków bez niespodzianek

Kuchnio (Arka Ryki), 4. Anna Nowicka (Legion Grabów Szlachecki); żacy: 1. Rafał Wolniarczyk (Bobry), 2. Paweł Wójcik (Dystans), 3. Mateusz Gąska, 4. Konrad Kowalczyk (obaj Arka).

Pod dyktando Alfy

. Wiktoria Kamińska (Tajfun Ostrów Lubelski) - 81 pkt., 4. Ewelina Tkaczyk (Lewart Lubartów) - 77 pkt, 5. Natalia Cięszczyk - 74 pkt., 6. Sylwia Pawlak - 72 pkt. (obie Sygnał), 7. Ilona Drózd (Legion Grabów Szlachecki) - 70 pkt.,8. Dominika Bogusz (Żaczek Fajsławice) - 68 pkt.; seniorzy: 1. Dmitrij

Pingpongowi żacy wyłonili najlepszych

pkt.; klasyfikacja klubowa: 1. Legion Grabów Szlachecki - 108 pkt., 2. Arka Ryki - 98 pkt, 3. ULKS Dzierzkowice - 71 pkt., 4. LUKS Stróża - 54 pkt.

Zagrają w Brzegu Dolnym

. Monika Zdyb (UKS Gościeradów), 3. Alicja Gajaszek (Legion Grabów Szlachecki), 4. Aleksandra Herzog (SKOS PG 2 Kraśnik); żacy: 1. Bartłomiej Gąska (Arka Ryki), 2. Kamil Drózd (Legion), 3. Bartłomiej Zalewski (Błękitni Leopoldów), 4. Sławomir Król (Spartakus Dzwola); seniorki: 1. Joanna Stachyra (Arka), 2

Ewelina i Paweł wygrali wszystko

Grabów Szlachecki), Kamila Kulbaka (Żaczek Fajsławice); kadeci - gra pojedyncza: 1. Paweł Kozieł (Sygnał Lublin), 2. Kacper Zybura (UMKS Biłgoraj), 3-4. Daniel Kisielewicz, Konrad Kulpa (obaj Sygnał); kadetki - gra podwójna: 1. Kawka/Grudzień (Arka), 2. Ilona Drózd/Gruza (Legion), 3-4. Kulbaka

Najmłodsi przy stołach

toczyła się walka w kategorii skrzatów. Tu po raz drugi najlepszy okazał się Jakub Kapusta. Zawodnik Legionu Grabów Szlachecki wygrał w finale z Dawidem Smykiem (Lewart) 3:1. Na wysokim poziomie grały także żaczki. Tym razem lepsza okazała się Dagmara Baranowska z Dystansu, która zrewanżowała się

Triumf Arki i Sygnału

lepiej i trzy młodziczki znalazły się wśród ośmiu najlepszych - Natalia Cięszczyk z Sygnału była trzecia, jej koleżanka klubowa Sylwia Pawlak piąta, a Partycja Drózd (Legion Grabów Szlachecki) szósta. Finał był wewnętrzną sprawą zawodniczek Arki i Olga Grudzień pokonała Ewelinę Kawkę 3:0. Bardzo

Pingpongiści Sygnału wygrali wszystko

Stepuch. Wyniki - młodziczki - gra pojedyncza: 1. Sylwia Pawlak, 2. Natalia Cięszczyk (obie Sygnał), 3. Aneta Chodon (Arka Ryki), Patrycja Drózd (Legion Grabów Szlachecki); młodzicy - gra pojedyncza: 1. Marcin Reszka (Sygnał), 2. Radosław Stepuch, 3. Dominik Stepuch (obaj UKS Gościeradów), Paweł