gra liga

JB

Kolejna liga w Europie wraca do gry! Reprezentant Polski jest zachwycony

Liga chorwacka wróci do gry na początku czerwca. Na wznowienie rozgrywek bardzo ucieszył się zawodnik Dinama Zagrzeb, Damian Kądzior. - Super wiadomość - pisze na swoim profilu na Facebooku Polak.

Białoruś gra jako jedyna liga w Europie. Łukaszenka ma "receptę" na pandemię

Na Białorusi wciąż grają w piłkę. Powodów jest wiele. Bo koronawirus to psychoza, której nie należy ulegać. Bo piłka daje ludziom radość. Bo wreszcie można pokazać białoruską ligę innym krajom. Bo bukmacherzy mogą zarobić. Bo mecze lubi oglądać Aleksandr Łukaszenka. Bo ludzie wciąż chcą na nie chodzić, a piłkarze głośno nie protestują. Bo się boją.

Oficjalnie: Liga Narodów odwołana! Ale reprezentacje będą grać

FIVB poinformowało krajowe związki o odwołaniu tegorocznej siatkarskiej Ligi Narodów kobiet i mężczyzn. Jak dowiedział się Sport.pl reprezentacje będą grać. W towarzyskich turniejach, za które międzynarodowa federacja być może będzie płacić.

Boniek zdradził, ile polskich klubów będzie grać w eliminacjach nowych rozgrywek. "Europejska Liga Zakładowa"

polskie kluby(3) będą grały eliminacje do #ConferenceLeaque - napisał prezes PZPN na swoim koncie na Twitterze. "Europejska Liga Zakładowa". Szybka odpowiedź Bońka: Trochę schodów widzę Boniek uważa, że dostanie się do fazy grupowej wcale nie będzie łatwym zadaniem. W każdych rozgrywkach

Liga Mistrzów. Decydujące starcia. Kto jeszcze o co gra?

Jedna z najdziwniejszych grup. Spartak dwukrotnie zremisował z najsłabszym Mariborem, ale jednocześnie pokonał Sevillę aż 5-1 i zremisował z Liverpoolem. Za to Sevilla przegrywała 0-3 z Liverpoolem, by doprowadzić do remisu w doliczonym czasie gry. Maribor (2 pkt) nie walczy już o nic. W

Czy Robert Lewandowski nie strzela, gdy stawka jest wysoka? Od kiedy gra w Lidze Mistrzów, Messiemu, na przekór mitom, nie ustępuje

razy. Bayern – pięć razy. Leo Messi  i Barcelona od 2011 -  trzy razy. Od kiedy Lewandowski gra w Bayernie,  czyli od sezonu 2014/2015, ten klub aż w czterech przypadkach na pięć odpadał z Ligi Mistrzów z późniejszym zwycięzcą (ten jeden wyjątek to półfinał z Atletico w 2016

Piast Gliwice gra w el. Ligi Europy. Gdzie i o której obejrzeć mecz? Transmisja TV, stream online

Ponad rok temu Piast Gliwice został mistrzem Polski i występował w eliminacjach Ligi Mistrzów. Na Białorusi mierzył się wówczas z BATE Borysów i wywalczył cenny remis 1:1. Jednak w rewanżu u siebie przegrał 1:2 i szybko pożegnał się z marzeniami o grze w dalszych fazach prestiżowych

Nawet Holendrzy narzekają na grę Polaków w Lidze Narodów UEFA

sezonie, który ze względu na grę w Lidze Mistrzów zakończył dopiero pod koniec sierpnia). W drugiej połowie piątkowego meczu biało-czerwoni nie byli nawet w stanie oddać choćby jednego celnego strzału na bramkę przeciwnika. Po końcowym gwizdku na postawę Polaków narzekali nawet rywale. Holenderski

Polki niedawno wygrały Ligę Mistrzyń, teraz rezygnują z gry! "Boimy się"

. Rozumiem, że Eliza i jej otoczenie bardzo sceptycznie podchodzili do pomysłu naszej gry w Linzu. Tam wytworzenie bańki sanitarnej jest naprawdę niemożliwe. Gdyby Liga Mistrzyń została zorganizowana w miejscu dającym poczucie bezpieczeństwa, na przykład w Duesseldorfie, zdecydowalibyśmy się na występ. A tak

Rywale Polaków rezygnują z gry w Lidze Narodów! Tłumaczą powody

spekuluje się, że Liga Narodów ma odbyć się w sierpniu. Już wiadomo, że nie wystąpią tam Włosi, choć zgodnie z harmonogramem, to właśnie m.in. z nimi miał się zmierzyć zespół Vitala Heynena . - Zrezygnowaliśmy z Ligi Narodów i mistrzostw świata w siatkówce plażowej w Rzymie. W obecnych warunkach, nawet

Brawurowy finisz Lecha! Kolejorz gra dalej w eliminacjach Ligi Europy

końcem podstawowego czasu gry drugiego gola strzelił Jakub Kamiński. Młody zawodnik Lecha popisał się ładnym strzałem z dystansu w krótki róg bramki. Chwilę później kapitalnym uderzeniem w górny róg bramki wynik ustalił Filip Marchwiński. Gospodarze kończyli ten mecz w osłabieniu. W 63. minucie, przy

Liga Mistrzów. Cork City - Legia Warszawa. Dean Klafurić: Ambicją Legii jest gra w fazie grupowej

odpowiednio przygotować się do tego meczu, bo ambicją Legii jest to, by grać w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Cork City jest groźne jako kolektyw. W tym zespole trudno bowiem szukać indywidualności, które mogłyby rozstrzygać o losach meczów - powiedział przed spotkaniem Klafurić, cytowany przez portal

Grają najpiękniej w Hiszpanii, zaczynają walkę o Ligę Mistrzów. "To będzie jedenaście finałów"

Jokin Aperribay w 2008 roku uratował zadłużony, ale zasłużony baskijski klub z tradycjami. Wyłożył kilkadziesiąt milionów euro, żeby dwa lata później Real Sociedad wrócił do La Liga. Spadał trzy lata wcześniej, po raz pierwszy od 43 lat i nic nie wskazywało, że powróci i to silniejszy. A jednak

Zostali wiceliderem I ligi, choć pół meczu grali w dziesiątkę. Zdecydował kuriozalny gol

w 46. minucie Mateusz Bodzioch sfaulował Sebastiana Sobczaka i został ukarany drugą żółtą kartką. Ale choć wicelider I ligi grał w osłabieniu, to dotrwał do ostatniego gwizdka bez straty gola. Po 26. kolejkach Stal Mielec ma 51 punktów, czyli tyle co lider - Podbeskidzie. Z kolei Stomil Olsztyn

Skandal w Lidze Mistrzów! Mecz przerwany. Piłkarze nie chcieli grać dalej! [WIDEO]

nie został wznowiony. UEFA poinformowała, że zostanie dokończony w środę o godzinie 18:55. W drugim meczu grupy H grały ze sobą RB Lipsk i Manchester United. Niemiecka drużyna wygrała 3:1, czym zapewniła sobie, a także PSG awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Spadek do Ligi Europy czeka Manchester

Chcieli Ronaldo Nazario tylko na Ligę Mistrzów. "Nie musiałby grać w lidze"

. Ronaldo Nazario mógł grać w Szkocji. Chcieli go tylko dla Ligi Mistrzów Szkoci byli zdeterminowani, żeby zabłysnąć w Lidze Mistrzów. Dlatego Ronaldo Nazario miał grać tylko w europejskich pucharach. "Nie musiałby rozgrywać meczów ligowych w każdą sobotę" - mówił Giovanni Branchini w rozmowie

Oficjalnie: Jest ostateczny wyrok ws. gry Manchesteru City w Lidze Mistrzów!

W lutym bieżącego roku UEFA oficjalnie poinformowała , że Manchester City został ukarany wykluczeniem z gry w Lidze Mistrzów w nadchodzących dwóch sezonach (2020/2021 i 2021/2022) oraz grzywną w wysokości 30 milionów euro. To efekt poważnego złamania zasad Finansowego Fair Play w latach 2012-2016

Były zawodnik Manchesteru United gra w 5. lidze szwajcarskiej! Tłumaczy, co się stało

Izraelu, Serbii, Indiach, czy Indonezji.  Ikona Kamerunu i były zawodnik Manchesteru United skończył w piątoligowym klubie z Szwajcarii W wieku 38 lat wciąż gra w piłkę, ale w amatorskim klubie ze Szwajcarii . Do dołączenia do piątoligowego FC Vallorbe-Ballaigues namówił go przyjaciel.

Kamil Grabara zmienia klub! Może grać w Lidze Mistrzów. Odchodzi z Liverpoolu

ligi, który ma szansę na grę w Lidze Mistrzów".  Borek zdradził nowy klub Grabary. "Saloniki już drżą" Dziennikarz "Kanału Sportowego", Mateusz Borek napisał na Twitterze, że klubem, do którego odejdzie Grabara ma być PAOK Saloniki . W tym samym klubie gra także inny

Liga hiszpańska została zawieszona! Piłkarze nie chcieli grać

Przedstawiciele związku hiszpańskich piłkarzy oraz szefowie LaLiga podjęli decyzję o zawieszeniu rozgrywek Primera Division. Wstrzymane zostaną także rozgrywki drugiej ligi hiszpańskiej - informuje portal marca.com.  Zamknięcie stadionów to za mało. Piłkarze nie chcieli grać Już w środę portal

Liga Mistrzów. Wojciech Szczęsny: Sztuczna murawa? Mogę grać nawet na piasku

pod uwagę. Zasługujemy na pozycję lidera w grupie, a w środę będziemy chcieli to potwierdzić - przyznał przed meczem Wojciech Szczęsny. Bramkarz reprezentacji Polski odniósł się również do sztucznej murawy na stadionie w Bernie. - Na takiej nawierzchni gra się szybciej, ale to nie ma znaczenia. W

Liga Europy. Taśma dnia. Legia, Lech i Jagiellonia grają rewanże Ligi Europy

” otrzymać. Tym razem zawodnicy Ivana Djurdjevicia zagrają na swoim stadionie i będą wspierani przez własnych kibiców. Póki co w Ekstraklasie nie znalazł się żaden zespół, który chociażby urwał punkty Lechowi. Może 3. zespół poprzedniego sezonu ligi polskiej pokaże swoje umiejętności i odrobi u

Lech gra z Benficą w Lidze Europy. Gdzie i o której obejrzeć mecz? Transmisja TV

Lech Poznań przeszedł eliminacje Ligi Europy w porywającym stylu, wygrywając wszystkie cztery mecze i tracąc zaledwie jednego gola. Aż trzy z tych spotkań grał na wyjeździe. Podopieczni Dariusza Żurawia najpierw pokonali na własnym boisku łotewską Valmierę 3:0, a potem uporali się na obcych

Legendarny klub siatkarski blisko upadku. Nie dostał licencji na grę w 1. lidze

AZS Częstochowa ma od dłuższego czasu problemy finansowe. Sześciokrotny mistrz Polski występował ostatnio w Krispol 1. lidze. Nie otrzymał jednak licencji na grę na drugim poziomie ligowych rozgrywek na przyszły sezon. Działacze częstochowskiego klubu liczyli jeszcze, że uratuje ich

Liga Mistrzów. Krychowiak gra najdłużej bez żadnej przerwy

minut więcej ma na koncie David Alaba (Bayern Monachium), ale nieco odpoczynku dostał ostatnio w meczach reprezentacji Austrii. Dodatkowo zdążył już zagrać w tej kolejce Ligi Mistrzów; Bayern grał we wtorek z Arsenalem (0-2), a Sevilla Krychowiaka gra w środę z Manchesterem City. Inni zawodnicy, którzy

Liga Mistrzów. Włoskie media zachwycone grą Piotra Zielińskiego

pierwszej połowie nie podejmował ryzyka i był mało aktywny w ofensywie. Po przerwie jego gra wyglądała już zdecydowanie lepiej. Brał na siebie ciężar gry i odpowiedzialność za rozgrywanie akcji, dzięki czemu Napoli zaczęło dominować na boisku.  W 81. minucie meczu 23-latek popisał się świetną akcją

Liga Mistrzów. Środa z Champions League. Kto gra? [TERMINARZ]

1:0, ale nie udało się odrobić strat z pierwszego spotkania i dwumeczu padł wynik 3:2 dla Litwinów. A co dzisiaj? Gra Celtic oraz rywal Legii Polskich kibiców z środowych pojedynków powinien zainteresować mecz Spartaka Trnava ze Zrinjskim Mostar, to właśnie z jednym z tych zespołów zagrają

Ilicić skomentował cztery bramki w meczu Ligi Mistrzów. Zdradził sposób na porywający styl gry

gram. Dobrze się bawię, chcę to kontynuować i naprawdę cieszymy się z naszej gry Szkoda, że nie było tu fanów, ale musimy dać im radość i sprawić, żeby świętowali w domach - powiedział po meczu 32-letni strzelec czterech bramek.  Josip Ilicić zdradził sposób na zwycięstwa Ilicić opowiedział także

Liga Europy. Napoli i Arsenal grają dalej

Polak był bliski gola. Piłka po jego pięknym strzale lewą nogą zza pola karnego pofrunęła jednak tuż nad poprzeczką. Lepszą okazję miał w ostatniej minucie spotkania, ale nie trafił w piłkę, choć miał przed sobą pustą bramkę. W zeszły weekend zmarnował podobne sytuacje . Arsenal też gra dalej Tydzień

Liga Narodów Siatkarek. Koncertowa gra Polek w dwóch ostatnich setach. Rosja pokonana!

polskiemu zespołowi sprawiały Kseniia Parubets (14 punktów) oraz Margarita Kurilo (10). I tym razem gra biało-czerwonych opierała się głównie na liderce - Malwinie Smarzek (17 punktów). Druga wśród najczęściej punktujących, Magdalena Stysiak, na tym etapie gry była autorką sześciu punktów.  Rosjanki

Liga Narodów. Grają Chorwacja i Islandia. Polska już w czwartek może stracić rozstawienie w eliminacjach Euro

mogą mieć duże znaczenie. Mogą, ale nie muszą. Polska - Czechy. Ostatni sparing biało-czerwonych w tym roku [GDZIE OBEJRZEĆ, TRANSMISJA TV] Rywale już grają Ekipa Jerzego Brzęczka zajmuje obecnie 9. miejsce w generalnym rankingu Ligi Narodów. Jesteśmy zatem najlepszą z najgorszych drużyn grupy A. To

Pogromcy Legii grają dalej o Ligę Mistrzów. Awansowali po rzutach karnych

wyrównała. Gola na 1:1 w doliczonym czasie pierwszej połowy zdobył Mirko Ivanić. W drugiej połowie i dogrywce gole już nie padły. O tym, kto zagra w ostatniej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów, zdecydowały karne. Bezbłędni w rzutach karnych Dużo lepiej od rywali wykonywali je piłkarze Omonii. Byli

La Liga. Barcelona wygrała z Villarrealem, który grał w dziesiątkę

W pierwszej połowie mecz był niezwykle wyrównany. Villarreal umiejętnie się bronił i groźnie kontrował. Najlepszą okazję miał w 25. minucie: Obraz gry zmienił się dopiero po godzinie, kiedy Raba spóźnił się z interwencją i obejrzał czerwoną kartkę. Chwilę potem Luis Suarez skutecznie wykończył

Liga Mistrzów. Legia Warszawa gra z Cork City. Gdzie obejrzeć mecz? Link do transmisji [Stream na żywo]

Legia Warszawa o godzinie 20:45 rozpoczyna walkę z eliminacjach do Ligi Mistrzów. Pierwszym rywalem Wojskowych jest irlandzkie Cork City.  Cork City to aktualny mistrz swojego kraju. Zawodnicy Johna Caulfielda - w przeciwieństwie do legionistów, którzy ligowy sezon rozpoczną dopiero w następną

Liga Mistrzów. Rosjanie statystycznie lepsi, ale Asseco Resovia gra dalej

Rzeszowa na boisku pojawili się zmiennicy, którzy byli blisko zwycięstwa, ale ostatecznie ulegli rywalom 2:3. Przez pierwsze trzy sety, kiedy grano na serio, Lokomotiv dominował szczególnie w zagrywce i bloku. Tym pierwszym elementem zdobył 9 punktów, drugim 8. Asseco Resovia zagrywką punktowała sześć razy

Kuriozalny wyrok w USA. Największy talent ligi nie może grać w koszykówkę przez pomoc przy przeprowadzce

pieniądze w NBA. Kevin O'Connor z fachowego serwisu "The Ringer", który oceniając Wisemana pisał, że "trudno nie zakochać się w jego grze" uważa, że koszykarz jest wystarczająco dojrzały, by już teraz grać w NBA. Niestety, według przepisów amerykański zawodnik może podpisać kontrakt

Legendarny polski klub z warunkową licencją na grę w III lidze

Legendarny klub z Chorzowa od miesięcy ma problemy finansowe. Z tego powodu nie było pewne, czy otrzyma licencję na grę w III lidze w grupie III. Ostatecznie sam Ruch poinformował, że licencję mu przyznano, ale pod pewnymi warunkami. Do końca lipca muszą zostać spłacone zobowiązania chorzowskiego

Ekstraklasa gra dalej! Zdecydowała, jak rozstrzygnąć ligę w razie nagłej przerwy

pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych. Ekstraklasa gra dalej! Zdecydowała, jak rozstrzygnąć ligę w razie nagłej przerwy Trzeba jednak podkreślić, że jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, by możliwe było ich kontynuowanie, sezon

Liga Mistrzów. FC Barcelona - Inter. Ernesto Valverde: Gra bez Leo Messiego będzie wyzwaniem

za trzy tygodnie. >> Liga Mistrzów. Real Madryt - Viktoria Pilzno. Nietypowa cieszynka Marcelo. Hiszpańskie media wyjaśniają - Jego brak bardzo mocno na nas wpłynie. Przed nami ważny tydzień, mecz z Interem a później starcie z Realem Madryt [w nim Messi również nie zagra - red.]. Będzie

Nowe przepisy w Lidze Narodów. Gdyby takie były rok temu, nie mielibyśmy kim grać o medal

kadry miały być 14-osobowe. Przeciwko takiemu rozwiązaniu protestowało wielu trenerów i wiele narodowych federacji. FIVB wprowadziła więc inne zasady, które jej zdaniem, sprawią, że w Lidze Narodów w zauważalnym wymiarze będą grały gwiazdy siatkówki, dzięki czemu rozgrywki nie będą traciły prestiżu

Kuriozalny rzut karny w eliminacjach Ligi Europy. Bramkarz przewinił przy próbie wznowienia gry

Spotkaj się z gwiazdami Bayernu Monachium Była 64. minuta meczu pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy między islandzkim Stjarnanem a estońską Levadią, kiedy bramkarz gości - Sergei Lepmets - sfaulował zawodnika gospodarzy - Aevara Johannessona - a sędzia podyktował rzut karny. W sytuacji nie

Nenad Bjelic, były trener Lecha, znalazł nową prac. "Gra w Lidze Mistrzów byłaby spełnieniem marzeń"

klub, co widać w wielu aspektach. Dla mnie gra w Lidze Mistrzów byłoby spełnieniem marzeń - powiedział Bjelica podczas konferencji prasowej, zorganizowanej na budowanym stadionie. Osijek po trzech kolejkach nowego sezonu zajmuje dopiero 8. miejsce, z jednym punktem wywalczonym na otwarcie sezonu. Do

Pół roku temu grał w III lidze, teraz dostał szansę w Legii Warszawa. "W życiu bym się nie spodziewał"

trenerów czy obserwatorów mówi, że najgorszą ligą w Polsce jest obecna trzecia. Zgadzasz się z nimi? - Rozegrałem tam zdecydowanie najwięcej meczów, więc trudno mi jest porównywać tę ligę do innych. Na pewno gra tam wielu zdolnych chłopaków. Może nie są to 17-20 latkowie, ale tacy zawodnicy jak ja, czyli

Polska trafi na mocnych rywali w Lidze Narodów. Dlaczego w ogóle gra w Dywizji A?

chodzi o terminy październikowe i listopadowe. Być może to na 54-tysięczniku rozegramy spotkania z najatrakcyjniejszymi rywalami, które będą cieszyły się największym zainteresowaniem. Decyzja w tej sprawie powinna zapaść w najbliższym miesiącu. Co daje Liga Narodów? Liga Narodów została stworzona

Eliminacje Ligi Mistrzów. Legia gra o pozorny spokój

Od 2009 r. Legia cztery razy grała w fazie grupowej Ligi Europy. Jesienią może wystąpić po raz piąty, jeśli w środę przy Łazienkowskiej ogra mistrza Słowacji w eliminacjach LM. Na wyjeździe najlepszy zespół ekstraklasy wygrał dość szczęśliwie 1:0. Jeśli Legia awansuje, zagra w IV rundzie eliminacji

Widzew znów jest liderem trzeciej ligi, ale jego gra rozczarowuje

, zawdzięczają swojemu bramkarzowi i przede wszystkim pudłom przeciwników. Bardzo słabą zmianę dał Princewill Okachi, choć Maciej Szewczyk, którego zastąpił, lepszy nie był. Najbardziej irytująca jest gra stoperów. Norbert Jędrzejczyk ma 193 cm wzrostu, ale zupełnie nie skacze. Nawet kiedy miał szansę rozegrać

Liga Mistrzów. Bratobójcza gra

walki. Poza Neymarem wszyscy zagrali niezły mecz. Manchester City ani przez chwilę nie okazał się dla Katalończyków równym rywalem. Dziennik "Marca" już martwi się losowaniem. Gdyby 21 marca okazało się, że w ćwierćfinale Ligi Mistrzów dojdzie do Gran Derbi, po raz kolejny (tak jak w 2011

Cracovia gra w el. Ligi Europy z trudnym rywalem. Gdzie i o której obejrzeć mecz? Transmisja TV, stream online

lepszy okazał się macedoński zespół - Skendija Tetowo w 2016 roku, a następnie słowacka DAC Dunajska Streda w 2019 roku. Teraz poprzeczka jest zawieszona znacznie wyżej, ponieważ Malmoe FF jest doświadoczoną drużyną, która wiele razy grała w fazie grupowej LE, a ostatnio nawet w Lidze Mistrzów

Liga Mistrzów. Dziewięciu Polaków w fazie grupowej, ale pewnych gry może być tylko trzech

Już we wtorek rusza Liga Mistrzów! W tym sezonie w fazie grupowej zobaczymy dziewięciu Polaków - zaledwie, bo rok temu do tej fazy awansowała przecież Legia Warszawa. Pewnych gry w swoich klubach może być jednak zaledwie trzech reprezentantów Polski. Inni będą musieli solidnie powalczyć o swoje

Koncertowa gra Lecha Poznań na Cyprze. Zespół Dariusza Żurawia rozbił Apollon i zagra w IV rundzie el. Ligi Europy

chwili zablokowany w polu karnym przez jednego z obrońców Lecha Poznań . Świetny mecz Lecha na Cyprze w el. Ligi Europy. Apollon Limassol na kolanach W 10. minucie przed znakomitą szansą stanął Jakub Kamiński. Kapitalne podanie z głębi pola posłał Pedrto Tiba, a młody gracz zespołu Dariusza Żurawia

Liga Europy. Jacek Magiera: Presja? Gramy w Legii, mamy ją na co dzień

wiem. Na pewno będziemy tak przygotowani, aby nasza gra była taka, by te gole strzelać. Odrobić wynik z Warszawy i pokonać Sheriffa - cytuje Jacka Magierę przed rewanżem oficjalna strona Legii. Szkoleniowiec Legii zdaje sobie sprawę, że odpadnięcie z Sheriffem byłoby bolesne zarówno dla klubu, jak i

Dwa sezony temu był królem strzelców ekstraklasy, teraz gra w Widzewie. "Trochę przeraża mnie gra w drugiej lidze"

osiągnąć cel, który sobie postawiłem. Motywacja jest podwójna, bo do zrobienia są dwa awanse. Kibice będą dużo od nas wymagali. Muszę się mentalnie przestawić na drugą ligę. Gra tutaj wielu młodych chłopaków, którzy będą chcieli się pokazać na tle doświadczonych zawodników. To nie będzie tak, że Robak

Były zawodnik Legii, mistrz Polski będzie grał w lidze okręgowej

. Efir już zdążył zadebiutować w barwach nowego klubu. Wystąpił w sparingu z Spójnią Ośno Lubuskie, w którym strzelił piękną bramkę. Poza grą w piłkę, napastnik będzie również dyrektorem sportowym oraz głównym koordynatorem powstającej akademii młodzieżowej.  Nowy klub Efira gra w gorzowskiej klasie

"Włosi odetchnęli z ulgą". Holendrzy nie chcieli grać przeciwko Polsce. Media po losowaniu Ligi Narodów

. Włosi: To przyjemność grać przeciw Polsce - To dobra grupa, choć z innej też bym się cieszył. Siłę drużyn w niej grających będzie można ocenić po Euro 2020. Na razie skupiamy się na tym turnieju. Po nim będziemy myśleć o Lidze Narodów. Może sprawdzimy w niej kilku młodszych graczy. Faworytami jesteśmy

Liga Mistrzów. Real - Ajax. Daniel Carvajal: Gramy gó****ny sezon

Real Madryt sensacyjnie przegrał u siebie z Ajaksem Amsterdam 1:4 w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu "Królewscy" wygrali 2:1, co oznacza, że odpadli z rozgrywek i nie obronią trofeum, które zdobywali trzy razy z rzędu. Po meczu wywiadu telewizji Movistar

La Liga. Piłkarz uzależniony od gier wideo uratował Barcelonę

dzieciakiem, ale na boisku potrafi przemienić się w piłkarskiego geniusza. Remis na wagę lidera Po 13 meczach Barcelona utrzymała prowadzenie w lidze - ma 25 punktów. Atletico wskoczyło na drugą pozycję, z 24 punktami na koncie. Oba zespoły może jednak wyprzedzić Sevilla, która w niedzielę gra z Realem

Liga Mistrzów. Jerzy Podbrożny: Legia potrzebuje piłkarzy gotowych do gry na już

, gotowi do gry od samego początku, tym bardziej, że Legia co roku gra w europejskich pucharach, nie można więc robić tak, że ten skład cały czas jest zmieniany - powiedział Podbrożny. - Lepiej jest zrobić 1-2 transfery konkretne, niż sprowadzać 4-5 nieprzygotowanych i przeciętnych piłkarzy. Legia ma

Medyk Konin rozpoczyna walkę w Lidze Mistrzyń. "Lech Poznań gra słabo, zapraszamy do nas"

. Najgroźniejszym przeciwnikiem będzie rumuńska Olimpia Cluj, która regularnie gra w Lidze Mistrzyń, na razie jednak bez większych sukcesów. Zespół składa się w całości z rumuńskich zawodniczek. W Medyku są piłkarki z różnych krajów, w tym reprezentantka Rumunii i była piłkarka Olimpii Cluj Maria Ficzay. - Z

Liga Mistrzów. Bayern - Celtic 3:0. Niemoc Lewandowskiego, nie strzelił z gry od ośmiu miesięcy

siedmiu piłkarzy otrzymało ocenę „2”, ale Polak dostał tylko „trójkę”. To był drugi mecz napastnika Bayernu z zerowym dorobkiem. W tej edycji Ligi Mistrzów trafił tylko w pierwszym spotkaniu z Anderlechtem i to z rzutu karnego. Ostatnio z gola z gry cieszył się jeszcze w