gaela monfilsa

mf

Wimbledon. Łukasz Kubot pokonał Gaela Monfilsa!

Dokończenie meczu Łukasza Kubota z Gaelem Monfilsem, przerwanego w piątek z powodu opadów deszczu, nie trwało nawet godziny. Polak pokonał ósmego zawodnika rankingu 6:3 3:6 6:3 6:3 i po odtańczeniu kankana awansował do czwartej rundy Wimbledonu! Zagra w niej z Feliciano Lopezem.

Dwa kapitalne zagrania tenisisty w jednej akcji! Rywal padł na kort i bił mu brawa [WIDEO]

Francuz Benoit Paire zaskoczył na korcie swojego rodaka, Gaela Monfilsa. W jednej akcji dwa razy zagrał między nogami i ostatecznie wygrał punkt!

Kapitalny mecz Huberta Hurkacza! Pokonał ćwierćfinalistę US Open!

Hubert Hurkacz (34. ATP) rozegrał znakomity mecz w 2. rundzie silnie obsadzonego turnieju ATP w Szanghaju. Polski tenisista pokonał Francuza Gaela Monfilsa (11. ATP) 6:2, 7:6(1).

Djoković znów wygrywa. "Gram perfekcyjny tenis"

Serb Novak Djoković pokonał Gaela Monfilsa 6:2, 5:7, 7:6 (7-3) w finale turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu. Djoković od zakończenia US Open wygrał trzeci turniej na cztery, w których startował. W październiku triumfował w Pekinie, tydzień temu ograł Rogera Federera w finale w Bazylei, a w

ATP Cincinnati. Janowicz pokonał Monfilsa w I rundzie

Było to trzecie spotkanie obu tenisistów. W 2014 roku w ćwierćfinale w Metz Monfils wygrał 6:3, 6:4, ale w tym roku w II rundzie Australian Open górą był Polak. Wygrał wówczas 6:4, 1:6, 6:7 (3-7), 6:3, 6:3. Teraz zdecydowanym faworytem był Francuz, jednak Janowicz zagrał bardzo dobre spotkanie. Przy

Australian Open. Janowicz pokonuje Monfilsa po dramatycznym meczu

Pierwszy set przebiegał bardzo spokojnie. Obaj tenisiści wygrywali gemy przy swoich serwisach. Tę serię przerwał Janowicz, który przełamał Monfilsa przy stanie 4-4, dzięki czemu wygrał pierwszą partię. W drugiej od stanu 1-1 jednak zupełnie się posypał; przegrał pięć kolejnych gemów. Początek

Będzie powtórka z finału Australian Open

podczas turnieju w Casablance. Musiał poddać się operacji, wskutek czego nie wystartował ani na Roland Garros, ani na Wimbledonie. Zawody w Bangkoku to jego drugi start po powrocie do czynnej gry w tenisa. Pokonanie Gaela Monfilsa zajęło Tsondze godzinę. 23-letni Jo-Wilfried doskonale podawał, zapisując

US Open. Federer w półfinale po boju z Monfilsem

Po godzinie i 20 minutach Monfils miał już na koncie dwa wygrane sety i wydawało się, że może sprawić dużą niespodziankę i wyeliminować rozstawionego z dwójką Szwajcara. W dziesiątym gemie czwartego seta miał nawet dwie piłki meczowe, bo przegrywając 4:5, Federer zaczął gema od 15-40. Monfils zepsuł

Australian Open. Janowicz kontra francuski showman

W turnieju, z którego zdążyło już odpaść 11 rozstawionych zawodniczek - we wtorek Andrea Petković (13), Flavia Pennetta (12) i Jelena Janković (15) - głęboki wdech przed pierwszym meczem Radwańskiej to nie było coś zupełnie nie na miejscu. Nawet jeśli rywalką była Japonka Kurumi Nara, 39. w rankingu

Australian Open. Janowicz: Mam wiele problemów w życiu. Ta wygrana to prezent za moją walkę

. Dysponuje potężnym wolejem i ma zawsze wiele winnersów - zakończył. Ogromna radość Janowicza po ograniu Monfilsa w AO [ZOBACZ]

Turniej ATP w Paryżu. Söderling, pogromca Francuzów

Szwed wygrał w finale 6:1, 7:6 (7-1). O zwycięstwie zdecydował znacznie lepszy serwis. W całym meczu Söderling ani razu nie był zagrożony przełamaniem swojego podania. To jego szósty w karierze turniejowy triumf, ale pierwszy od lutego, gdy wygrał w Rotterdamie. Jest to też pierwsze od dziesięc

Roger Federer dwa zwycięstwa od celu

Szwajcar wygrał w środę z Francuzem 7:6 (8-6), 6:2, 6:4. W pierwszym secie trochę się męczył, dużo pudłował, ale potem miał już z górki, bo okazało się, że Monfils wszystko, co miał najlepszego, pokazał na początku spotkania. Federer ograł go łatwiej niż w zeszłorocznym półfinale French Open. Wtedy

Djoković od zakończenia US Open wygrał trzeci turniej na cztery, w których startował. W październiku triumfował w Pekinie, tydzień temu ograł Rogera Federera w finale w Bazylei, a w Paryżu pokonał najpierw w półfinale Rafaela Nadala, a wczoraj Monfilsa. Jedyną porażkę zaliczył od września w

Gwiazdy tenisa są parą? Kibice wszczęli śledztwo i mają dowody

partnerką była Chorwatka Donna Vekić. Rozstali się w zeszłym roku. Jeśli potwierdzą się spekulacje, to Wawrinka i Muguruza będą trzecią parą w tenisowym środowisku, obok Gaela Monfilsa i Eliny Svitoliny oraz Fabio Fogniniego i Flavii Pennetty. Przeczytaj też: Roland Garros. Faworyzowany Novak Djoković

Australian Open. Simon pokonał Monfilsa w "tenisowym maratonie"

musieli interweniować fizjoterapeuci. Podczas jednej z przerw lekarz udzielał najpierw pomocy Simonowi, by zaraz potem podbiec do Monfilsa. Simon kolejny mecz zagra za dwa dni z Andym Murrayem. Szkot od zwycięstwa w US Open w zeszłym roku wygrał 10 szlemowych meczów z rzędu. To nie pierwszy tak długi mecz

Gwiazdy tenisa rezygnują przed US Open. Dwie Polki na liście zgłoszeń

m.in. trzykrotnego zwycięzcy wielkoszlemowego, Szwajcara Stana Wawrinki, 11. na świecie Włocha Fabio Fogniniego oraz Francuzów Gaela Monfilsa i Jo-Wilfrieda Tsongi. Wśród pań nie wystąpią m.in. liderka rankingu, Australijka Ashleigh Barty, 5. na świecie, Ukrainka Elina Svitolina, zwyciężczyni

Almagro obronił tytuł

Almagro został pierwszym tenisistom od trzynastu lat, który zdołał obronić tytuł turnieju w Meksyku. W latach 1993-1996 nieprzerwanie wygrywał tą imprezę Thomas Muster, jeszcze gdy ta rozgrywana była w Mexico City. Do Acapulco została przeniesiona w 2001 roku. W pierwszym secie finałowej konfrontacj

Roland Garros. Federer w półfinale bez straty seta

niesamowite piłki przy linii, a jego największym atutem we wtorek był cross, który raz po raz 'karał' Monfilsa. Francuz dość łatwo oddał pierwszy i drugi set. Wściekły uderzył się rakietą w głowę, chwilę później zdenerwowany rzucił rakietą o kort. Pomogło w trzecim secie. Monfils od stanu 1:2 dla Federera

Kubot gra o ćwierćfinał!!!

Ale po kolei. Mecz z Monfilsem (jak większość meczy na tegorocznym Wimbledonie) trwał dwa dni i był przerywany deszczem. Pierwszy set należał zdecydowanie do Łukasza, w drugim Gael zaczął serwować jak diabeł i wynik się wyrównał. Przy stanie 6:3, 3:6, 3:3 (40:40) mecz trzeba było zakończyć i wszyscy

Australian Open. Janowicz ma spore szanse w III rundzie

Dyskutuj z autorem na jego fanpage'u Oceniając na chłodno - Janowicz mógł wygrać ten mecz szybciej, bo jako gracz ofensywny miał szansę zdobyć na korcie przewagę nad Francuzem wcześniej. Co by nie mówić, Monfils to jednak zawodnik lubiącym przede wszystkim kontratak i bieganie za linią końcową. Pie

Hubert Hurkacz przegrał osiem gemów z rzędu. Błyskawiczna porażka Polaka

od Gaela Monfilsa i przegrał z Francuzem 4:6, 0:6. Mecz trwał godzinę i dziesięć minut. Hubert Hurkacz przegrał osiem gemów z rzędu Początek był wyrównany. Polak zaczął odważnie i już w drugim gemie miał piłkę na przełamanie. Nie wykorzystał jej, ale walczył z Monfilsem jak równy z równym. Aż do

Federer najlepszy w Dausze

Szwajcar obronił tytuł zdobyty przed rokiem. Swoim występem w całym turnieju rozwiał obawy, czy udało mu się do końca wyleczyć uraz kostki. W stolicy Kataru Federer pokazał świetną formę. Nie miał żadnych problemów z poruszaniem się po korcie, imponował precyzją i siłą uderzeń. Szwajcar w będzie faw

Zniweczony plan Chorwatów

Spotkanie Karlovicia z francuskim półfinalistą Roland Garros trwało godzinę i czterdzieści trzy minuty. Obydwaj panowie zyskali po dwa przełamania i przy bardzo wyrównanej grze o losach dwóch rozegranych odsłon decydowały tie-breaki. W obydwu przypadkach lepszy okazał się Chorwat, ustalając wyniki n

Rafael Nadal w ćwierćfinale Australian Open. Rywal oszalał: Nie chcę cię k*** słyszeć

. Dobre akcje przeplata gorszymi, w których podejmuje dziwne decyzje taktyczne. Często gra pod publiczkę, co nie daje mu punktów. Być może właśnie dlatego krzyczał na siebie. Nadal w ćwierćfinale zmierzy się z piątym na świecie Dominikiem Thiemem. Austriak w 4. rundzie łatwo pokonał Francuza Gaela

Turniej ATP w Palermo. Wtorkowe wyniki

Na pierwszej rundzie swój start zakończył najwyżej rozstawiony w imprezie Hiszpan David Ferrer, który nieoczekiwanie przegrał 2:6, 2:6 z Francesco Aldi. Mało znany Włoch występuje dzięki "dzikiej karcie" przyznanej przez organizatorów. W Palermo wystąpi polski debel. Pierwszymi rywalami Ma

Wimbledon. Kubot: Na korcie zostawiam serducho

Wimbledon:  1/8 finału mężczyzn »  1/8 finału kobiet » Po ostatniej piłce pojedynku z Monfilesem kibice wstali i długo bili Polakowi brawo, a on znów odtańczył tradycyjnego już kankana na cześć trenerów Jana Stocesa i Ivana Machytki. Spotkanie rozpoczęło si

Masters Series: awans Hewitta

Wyniki 1. rundy: Sargis Sargsian (Armenia) - Thomas Johansson (Szwecja) 7:5, 6:2 Michaił Jużny (Rosja) - Jonas Bjoerkman (Szwecja) 6:2, 7:6 (7-2) Ivan Ljubicic (Chorwacja) - Arnaud Clement (Francja) 6:3, 7:6 (7-4) Radek Stepanek (Czechy) - Michael Llodra (Francja) 7:6 (7-2), 6:1 Feliciano Lopez (Hi

Łukasz Kubot: Mam 29 lat, bieganiem z nimi nie wygram, muszę atakować

przy serwisie Monfilsa. Nie dać mu złapać rytmu uderzeń, żeby nie "poczuł piłki". Dlatego czasem odpuszczałem gemy przy jego podaniu, ważniejsze od kolejnych przełamań było bowiem, żeby nie biegał i nie szukał lepszego rytmu. Krótkie wymiany to była jedyna szansa na zwycięstwo. Gdybyśmy

Tenis. Puchar Davisa dla Chorwacji. Marin Cilić triumfuje w Lille

Francuzi jako gospodarze finału Pucharu Davisa mieli możliwość wyboru nawierzchni. Postawili na kort ziemny, ale nawet to nie zrekompensowało istotnych braków kadrowych. Kapitan „Trójkolorowych”, Yannick Noah, z różnych powodów nie skorzystał z Richarda Gasqueta, Gaela Monfilsa, Gilesa

Tenis. Czterech najwyżej rozstawionych zawodników w Poznań Open zagrało na kortach w Wimbledonie

. Pozostali zawodnicy, których od poniedziałku będzie można oglądać na kortach na Golęcinie, przegrali w Londynie w pierwszej rundzie. Rozstawiony z numerem jeden w poznańskim challengerze, Pablo Carreno nie miał szczęścia w losowaniu i trafił na wysoko sklasyfikowanego Gaela Monfilsa. Podobnie Francuz Luca

Tenis. Toni Nadal zdradził kulisy rozstania z Rafaelem

. Bieżący rok rozpoczął się dla Rafaela Nadala obiecująco. Nieoczekiwanie doszedł do finału Australian Open, w którym nie sprostał Rogerowi Federerowi. Po drodze pokonał m.in. Alexandra Zvereva, Gaela Monfilsa i Grigora Dimitrova. W obliczu gorszej dyspozycji Novaka Djokovicia Hiszpan rośnie na jednego z

Ranking ATP przed Wimbledonem. Jerzy Janowicz i czołówka bez zmian

Gaela Monfilsa. Na prowadzeniu wciąż utrzymuje się Rafael Nadal, który minimalnie wyprzedza Novaka Djokovicia. Z pozostałych polskich tenisistów spadek o trzy pozycje zanotował Łukasz Kubot, który obecnie jest 71. O pięć miejsc zsunął się także Michał Przysiężny, który jest 117. Opublikowany w

Tenis. Poznaliśmy drabinkę turnieju ATP w Monte Carlo. Trudna droga obrońcy tytułu

z rzędu. Kei Nishikori rozpocznie sezon na cegle tydzień później w Barcelonie, a Nick Kyrgios w portugalskim Estoril. Nie zobaczymy też kontuzjowanego Gaela Monfilsa oraz m.in. Jacka Socka i Johna Isnera.

Po obejrzeniu tych akcji zakochasz się w tenisie. Niesamowite wymiany na Australian Open [WIDEO]

talent! Kapitalnym kończącym uderzeniem popisał się w meczu z Serbem Gilles Simon. Cyrkowa akcja Gaela Monfilsa ze Stephane Robertem; panowie chyba zapomnieli, że grają o awans do kolejnej rundy Australian Open. Ale ile radochy mieli kibice! Lepszy w tej zabawie okazał się Robert. Kei Nishikori nie

Na dobry początek dnia: Serbia z Pucharem Davisa!

Zanim jednak powiemy "Novak" musimy oddać sprawiedliwość serbskiemu tenisowi i powiedzieć "Wiktor Troicki". Bo choć nasz Nole zdobył w finale Pucharu Davisa dwa punkty pokonując w piątek Gilles'a Simona, a potem w niedzielę Gaela Monfilsa, to właśnie Wiktor poprowadził Serbię do

Na dobry początek dnia: Fabio Fognini zadowolony

Fabio Fognini zadowolony Choć sędziowie byli przeciw niemu, Włoch pokonał Gaela Monfilsa Drobny Włoch pokonał rozrośniętego Monfilsa. Ma prawo do radości. Fabio Fognini to kolejne ciacho, które zaszczyciło swoją obecnością paryską mączkę ceglaną. Drobny Włoch wygrał z rozrośniętym Gaelem Monfilsem

US Open. Roger Federer w półfinale

zmierzy się w nim z Serbem Novakiem Djokoviciem, który pokonał Francuza Gaela Monfilsa. Wyniki 1/4 finału kobiet: Wiera Zwonariewa (Rosja, 7) - Kaia Kanepi (Estonia, 31) 6:3, 7:5 Caroline Wozniacki (Dania, 1) - Dominika Cibulkowa (Słowacja) 6:2, 7:5 Wyniki 1/4 finału mężczyzn: Novak Djoković (Serbia, 3

Wimbledon. Słońce zaświeci dla Polek?

ciekawie zapowiada się mecz dwóch Francuzów: rozstawionego z numerem 17. Gaela Monfilsa i walecznego Jeremy'ego Chardy'ego (ostatni mecz na korcie numer 12). Inny Francuz, Gilles Simon (16.) zagra z Serbem Janko Tipsareviciem, dawniej ósmym tenisistą świata, a obecnie po serii chorób i kontuzji notowanym w

US Open: Kibic Nadala będzie miał proces za wtargnięcie

Noam U. Aorta wybiegł z trybun na Arthur Ashe Stadium krótko po północy zaraz po tym, jak Nadal awansował do ćwierćfinału, pokonując Gaela Monfilsa. Aorta wbiegł na kort, uściskał i pocałował Hiszpana, gdy ten zmieniał koszulkę poza boiskiem. Potem kibicem zajęli się porządkowi. - Dla mnie to nie

Roland Garros. Robredo wyrównał rekord sprzed 86 lat

Robredo w pierwszej rundzie stracił tylko sześć gemów z Estończykiem Jurgenem Zoppem, ale każdy jego kolejny mecz był thrillerem. W drugiej rundzie pokonał Holendra Igora Sijslinga 6:7 (2-7), 4:6, 6:3, 6:1, 6:1, w trzeciej Francuza Gaela Monfilsa 2:6, 6:7 (5-7), 6:2, 7;6 (7-3), 6:2, aż w końcu w 1

Masters Series w Miami: Nadal odpadł, Agassi nie zagra

Moya pokonał Nadala 2:6, 6:1, 6:1 i w trzeciej rundzie zagra z Argentyńczykiem Agustinem Callerim, który pokonałFrancuza Gaela Monfilsa 7:5, 6:4 Agassiego zabraknie w Miami po raz pierwszy od dwudziestu lat. Dotychczas wygrywał ten turniej sześciokrotnie. Zawodnik wycofał się na kilka godzin przed

US Open. Wichura na US Open

najgorsze warunki w czasie tego turnieju - powiedział Novak Djoković, który wcześniej był jednym z najgłośniej narzekających na upały. - Nie sądzę, by widzowie mieli dziś przyjemność z oglądania tenisa - powiedział Serb po pokonaniu 7:6 (7-2), 6:1, 6:2 Francuza Gaela Monfilsa. - Starałyśmy się grać jak

Gael Monfils jest modelem

niestabilnej formy, Francuz cały czas orbituje w czołówce najlepszych tenisistów globu (wg rankingu ATP, jest obecnie 12.). Dziś odkrywamy przed Wami inny talent świetnie zbudowanego Gaela. Przypomniałyśmy sobie o, już muśniętej zębem czasu, ale absolutnie niezaśniedziałej, sesji Monfilsa, która ukazał się w

Klata na środę: Juan Monaco

, żywiołowe, kojarzące się z siłą witalną i energią.     Wart wspomnieć, że Nadal wczoraj sprawił lanie sobowtórowi Gaela Monfilsa, podobnie jak oryginał pochodzącemu z Francji - Gianniemu Minie 6:2, 6:2, 6:2.     Na koniec portret artysty żółtej piłeczki, który ze swoim małym gadżetem

Wimbledon: Polaków już nie ma, już nie ma...

, i Nadal (choć z bolącą nóżką), i Nole, i wielu innych. Ze ścisłej ciachowej czołówki w dalszych zmaganiach zabraknie Gaela Monfilsa, który już pożegnał się z londyńską publicznością i Fernando Verdasco, który nigdy się nie przywitał, gdyż w turnieju udziału nie wziął. Z relatywnie świeżych

Roland Garros. Kubot poszedł w ślady Radwańskiej

;lucky loser" zastępując Gaela Monfilsa w ostatniej chwili i od tego czasu zmierzył się z samymi doświadczonymi tenisistami. Po pięciu setach pokonał Radka Stepanka i Arnaud Clementa, na Polaka starczyły trzy sety. Trzy, z których każdy był popisem woli walki ze strony młodego Belga i bezradności na

Roland Garros: Półfinałowy raport z Paryża

wiadomo jedno - Djokovic miał dłuższy odpoczynek. gdyż jego rywal wycofał się przed ćwierćfinałem. Za to Federer rozbił faworyta gospodarzy, Gaela Monfilsa, a z trybun dzielnie wspierała go Pani Federerowa. Obawiamy się jednak, że nawet obecność ukochanej, to może być zbyt mało, aby rzucić wyzwanie

ATP Queens Club. Murray nie obroni tytułu. Sędziowie mu nie pomogli?

- dodał Szkot. Mardy Fish, 90 tenisista światowego rankingu, zagra w ćwierćfinale z Francuzem Michaelem Llodrą. W Anglii inaczej niż we Francji? Sytuacja z meczu Murray'a z Fishem jest analogiczna do zdarzenia z ostatniego Rolanda Garrosa. Podczas spotkania Gaela Monfilsa i Włocha Fabio Fogniniego

Australian Open. Zapowiedź finału mężczyzn, czyli powrót do złotych lat rywalizacji Federera z Nadalem

wielkim stylu Tomasa Berdycha, Keia Nishikoriego, Mischę Zvereva i Stana Wawrinkę, a Nadal odesłał do domu Alexandra Zvereva, Gaela Monfilsa, Milosa Raonicia i Grigora Dimitrowa. W niedzielnym finale zmierzą się ponownie. Za Nadalem przemawia młodszy wiek (30 kontra 35 lat Federera) i bilans ich

Radwańska o Kubocie: Łukasz ma szansę na ćwierćfinał

Wimbledon:  1/8 finału mężczyzn »  1/8 finału kobiet » Kubot pokonał w sobotę w III rundzie Gaela Monfilsa 6:3, 3:6, 6:3, 6:3 i w poniedziałek zmierzy się z Hiszpanem Feliciano Lopezem o pierwszy w karierze singlowy ćwierćfinał Wielkiego Szlema. - Mógł

Idea Prokom Open. Argentyńska ofensywa

) i Guillermo Coria (ATP 18). W sumie w turnieju głównym zobaczymy co najmniej sześciu Argentyńczyków. Nad Bałtyk po raz trzeci zawita też Hiszpan Carlos Moya. Z młodych gniewnych zobaczymy m.in. Francuza Gaela Monfilsa. W tym roku nie będzie turnieju kobiecego. To decyzja głównego sponsora imprezy

Wimbledon. Kubot walczy o ćwierćfinał

Wimbledon:  1/8 finału mężczyzn »  1/8 finału kobiet » W sobotę Kubot (ATP 93) pokonał w III rundzie rozstawionego z numerem dziewięć Gaela Monfilsa 6:3, 3:6, 6:3, 6:3. Odniósł szóste z rzędu zwycięstwo w Londynie, bo przedzierał się do głównego turnieju

Wimbledon. Niesamowity Kubot, Polak w 1/8 finału

wolejami znów przełamał Paire'a i wygrał cały mecz. Po ostatniej piłce Kubot odtańczył na korcie kankana, swój firmowy taniec, który demonstruje zawsze po ważnych zwycięstwach. Kankana tańczył w Londynie ostatni raz dwa lata temu, gdy także doszedł do 1/8 finału, eliminując m.in. Gaela Monfilsa. - Jestem

Finał Pucharu Davisa. Serbia po raz pierwszy!

w finale dwa punkty, pokonując w piątek Gilles'a Simona, a potem w niedzielę Gaela Monfilsa. Ale to nie on został bohaterem wydarzeń w Belgradzie, ale jego znacznie mniej utytułowany kolega z drużyny. Nim do tego doszło, w Beograd Arena działo się sporo i było gorąco. Choć na belgradzkich ulicach

Hiszpanie w kratkę

, batalie rozgrywali wczoraj dwaj faworyci imprezy. Dla Gaela Monfilsa (nr 2) mecz z Thomazem Belluccim był pierwszym w tym roku na korcie ziemnym. Dziesiąty tenisista świata rozpoczął go od wygranego pierwszego seta w tie breaku 7:4. Dodatkowy "trzynasty" gem był również rozstrzygający dla

Tenis. Janowicz ograł Murraya. Naprawdę wielki ?Jerzyk"

Wimbledonie ograł ósmego w rankingu Gaela Monfilsa. Ale Murray to przeciwnik stojący dziś w hierarchii o dwie klasy wyżej. Eksperci oszołomieni Nic dziwnego, że czwartkowy mecz rozpalił tenisowych ekspertów. Janowicz (ostatnio 69. na liście ATP, ale teraz pewnie awansuje do Top 50) nie tyle został przez nich

Wimbledon. Relacja z szóstego dnia turnieju

pogromczynią Agnieszki Radwańskiej! Petra Cetkovska nie dała szans Serbce pokonując ją w dwóch setach 6:2, 7:6. Warto zaznaczyć, że tie-breaka Czeszka wygrała 7-0 16:02 Łukasz Kubot pokonał Gaela Monfilsa 6:3 3:6 6:3 6:3 i zatańczył po raz kolejny kankana!Relacja Zczuba z meczu Kubota z Monfilsem znajdzisz

Pierwsze problemy Nadala... stracił seta

wygrać. Mnie się to udało, więc będę miał możliwość potrenowania jutro i rozegrania kolejnego spotkania w środę. To jest teraz dla mnie najistotniejsze. W środę Nadal zagra z kolejny reprezentantem gospodarzy - Mardy Fishem. Amerykanin nadspodziewanie gładko pokonał Gaela Monfilsa 7:5, 6:2, 6:2. Mecz

Półmetek US Open - ulubiony zawodnik?

Rafa króluje.     Mardy Fish - niedługo rywal Nadala w ćwierćfinale, a jak na razie jeden z większych niezbadanych i zaskakujących punktów tegorocznego turnieju. Na swojej drodze do sukcesu nierozstawiony Fish pokonał między innymi swojego rodaka Blake'a (nieładnie!) i Francuza Gaela

Rusza Wimbledon: Małyszomania czy kubicomania przy murraymanii to trzecia liga

tenisistów nie broniło tytułu. Do kontuzji kolan Hiszpana dobudowywane są już teorie spiskowe - powstał nawet blog, który wpisuje absencje Nadala i Gaela Monfilsa w jakąś skrywaną głęboko aferę dopingową (tenisiści mają niezapowiedziane kontrole "whereabouts" od tego sezonu). Najczęstszym

Pozostał tylko Gawron

eliminacje nie musiał się przebijać Alberto Martin. Hiszpan w Szczecinie jest już po raz dziewiąty, dwa razy dochodził do finału i zawsze miło wypowiada się o naszym turnieju. Organizatorzy od początku planowali dać mu dziką kartę, ale gdy pojawiła się szansa na przyjazd Gaela Monfilsa, to przeprosili