TK

Czescy sportowcy rozebrali się, by walczyć z rakiem [ZDJĘCIA]

Znana czeska biathlonistka Gabriela Soukalova i jej chłopak Petr Koukal rozebrali się, by promować profilaktykę nowotworową.

PŚ w biathlonie. Trzeci z rzędu triumf Soukalovej, Polki poza dziesiątką

Gabriela Soukalova była gwiazdą kończącego biathlonowy sezon Pucharu Świata w Chanty-Mankijsku. Czeszka do wygranych w sprincie i biegu pościgowym dodała triumf w biegu ze startu wspólnego. Najlepsza z Polek, Krystyna Pałka, była 12.

PŚ w biathlonie. Gwizdoń szósta w sprincie w Pokljuce

Czeszka Gabriela Soukalova nieoczekiwanie wygrała sprint biatlonowego Pucharu Świata w słoweńskiej Pokljuce. Najlepsza z Polek, Magdalena Gwizdoń, zajęła szóste miejsce. Bieg pościgowy w sobotę o 15.00. Relacja na żywo w Sport.pl, transmisja w Eurosporcie.

Biathlon. Soukalova najlepsza w Ruhpolding, Polki znów przegrały na strzelnicy

, co oznaczało trzy karne minuty doliczone do czasu. Polka zwolniła w końcówce i zajęła 51. miejsce. Pozostałe Polki też pudłowały, ale wcześniej. Po trzy pudła miały Weronika Nowakowska-Ziemniak (20. miejsce), Krystyna Pałka (48.) i Monika Hojnisz (49.). Bieg zdominowały Czeszki. Wygrała Soukalova

PŚ w biathlonie. Bezbłędna Soukalova najlepsza w Ruhpolding

i skończyła bieg jako 24. Dwie pozycje po niej finiszowała Pałka, która na strzelnicy pomyliła się tylko raz i przesunęła się o 22 miejsca. Pozostałe Polki nie wywalczyły punktów do klasyfikacji Pucharu Świata. Gwizdoń (cztery pudła) była 41., a Hojnisz (dwa) 49. Wygrała Soukalova, dla której to już

Biathlon. Polki szybkie, ale za dużo pudłowały

Zawody miały się odbyć w środę, ale sędziowie uznali wówczas, że zbyt silny wiatr zagraża zdrowiu biathlonistek. W czwartek też momentami mocno wiało. Tylko Estonka Kadri Lehtla zdołała trafić wszystkie 20 strzałów, co dało jej ostatecznie 15. miejsce. Wygrała Soukalova, która była jedną z

PŚ w biathlonie odwołany. Wiatr powalił maszt

dyrektor zawodów Międzynarodowej Unii Biathlonowej (IBU) Borut Nunar. W ten sposób poznaliśmy klasyfikację końcową PŚ. Małą kryształową kulę wywalczyła Gabriela Soukalova. Krystyna Guzik skończyła sezon na 10 miejscu. Jest pierwszą Polką, której udało się wskoczyć do czołowej dziesiątki klasyfikacji

Biathlonowy PŚ. Zmieniony skład Polek w Hochfilzen, Guzik ruszy jako pierwsza

Polsacie Sport. Post użytkownika Weronika Nowakowska Ziemniak. Znasz już tę kobietę z karabinem? To Gabriela Soukalova [ZDJĘCIA]

Przy Wachu i innych znaleziono 200 gramów amfetaminy oraz amunicję

zostali wczoraj zatrzymani w Opocznie, mają stawić się na zaplanowanej na 18 ceremonii ważenia.W areszcie pozostał jedynie trener Piotr Wilczewski. Znasz już tę kobietę z karabinem? To Gabriela Soukalova [ZDJĘCIA]

A co powiecie na pięknych braci Fourcade w specjalnym kalendarzu biathlonowym?

fanom spoza rodziny miłą niespodziankę i udostępniła kalendarz do darmowego pobrania. Albo chociaż popatrzenia, a na co patrzeć jest. Martin Fourcade jest taki fajny, że oprócz zdjęcia z bratem dostał też do pozowanie dwie koleżanki (Darya Domracheva i Gabriela Soukalova)... Z czego wyszła taka oto

Soczi 2014. Domraczewa z trzecim złotem, szóste miejsce Hojnisz

Domraczewa po raz kolejny pokazała, że jest poza zasięgiem rywalek. Już na półmetku Białorusinka miała około 20-sekundową przewagę nad Czeszką Gabrielą Soukalova i Finką Kaisą Makarainen, choć wszystkie trzy były bezbłędne. Sytuacja za Białorusinką się zmieniała, ale ona nie oddała prowadzenia już

MŚ w biathlonie. Czy w Oslo Polki znów zaskoczą?

Sikora. To prawda, z drugiej strony każdy medal wciąż będzie niespodzianką. Faworytkami są zawodniczki z innych państw. Oficjalna strona międzynarodowej federacji podaje konkretne nazwiska: liderka klasyfikacji generalnej PŚ Czeszka Gabriela Soukalova, obrończyni tytuły Francuzka Marie Dorin Habert

Soczi 2014. Złota Domraczewa, niewykorzystana szansa Hojnisz

Gabriela Soukalova, Amerykanka Susan Dunklee i Norweżka Tora Berger. Gdyby Polka strzelała szybko i celnie, mogła opuścić strzelnicę jako trzecia. Pomyliła się jednak dwa razy i spadła do drugiej dziesiątki. Ostatecznie Hojnisz zajęła 19. miejsce, tuż przed Nowakowską-Ziemniak (także dwa pudła). Do

Kiedroquiz 90. Omówienie odpowiedzi na pytania

. Jaka odległość dzieli strzelca i cel w biathlnie? 50 metrów. Dla kobiet i dla mężczyzn jest identyczna. 13. Komu przypadł złoty medal w pierwszej konkurencji tegorocznych biathlonowych mistrzostw świata? Czechom. Wygrali sztafetę mieszaną w skłądzie Veronika Vitkova, Gabriela Soukalova, Michal Slesingr

Biathlon. Dramat Gwizdoń na strzelnicy, blamaż Polaków

trzecie miejsce. Francuz powinien przebiec trzy karne rundy, ale po przebiegnięciu dwóch wrócił na trasę. Jego błąd wychwycili sędziowie i ukarali dwoma karnymi minutami. W rezultacie trzeci na mecie Francuzi spadli na piąte miejsce. Wygrali nieoczekiwanie Czesi w składzie Veronika Vitkova, Gabriela

Soczi 2014. Associated Press typuje cztery medale dla Polski

medale indywidualne mają zdobyć Białorusinka Daria Domraczewa, Finka Kaisa Makarainen i Czeszka Gabriela Soukalova. Wśród mężczyzn po dwa złote medale mają według AP zdobyć Emil Hegle Svendsen i Martin Fourcade. Do brązu w sprincie typowany jest 40-letni Ole Einar Bjoerndalen. Aż trzy złote medale ma

MŚ w biathlonie. Hojnisz o jeden strzał od medalu

. Druga była Czeszka Gabriela Soukalova, trzecia - dzięki fantastycznemu biegowi po ostatnim strzelaniu - Finka Kaisa Makarainen. Na trybunach zapanowała więc podwójna euforia: Kontiolathi położone jest o 440 kilometrów na północny-wschód od Helsinek, ale do granicy z Rosją jest stąd w linii prostej 50 km

MŚ w biathlonie. Hojnisz dziewiąta, czyli mamy sztafetę?

Gabriela Soukalova. - Cieszę się - przekonywała, choć zbytnio się przy tym nie uśmiechała. Czeszka długi czas na mecie była liderką i wyglądało na to, że zdążyła się już przyzwyczaić do myśli o złotym medalu. Trzecie miejsce zajęła Finka Kaisa Makarainen, więc na trybunach zapanowała podwójna euforia

PŚ w biathlonie. Zawiało w Anterselvie, Polki dziewiąte

po wypadku w Formule 1, a po pokonaniu karnej rundy Polka spadła na ósme miejsce. - W takich warunkach chyba lepiej było od razu wszystko wystrzelać nawet kosztem biegania rund - komentował trener Adam Kołodziejczyk, gdyż zawodniczki spędziły na strzelnicy ponad dwie minuty. Czeszka Gabriela

Soczi 2014 i Ekstraklasa. Rozkład dnia Sport.pl. Kolejna szansa biathlonistek

sprincie. W piątek kolejna szansa na dobry wynik. W tej konkurencji najlepiej w Pucharze Świata spisywała się Czeszka Gabriela Soukalova, ale na igrzyskach spisywała się do tej pory słabo. Od 18.30 - skoki narciarskie, kwalifikacje do konkursu na dużej skoczni. Po znakomitym występie i złotym medalu Kamila

Kowalczyk biegnie, Biegun i Stoch skaczą, gra ekstraklasa [ROZKŁAD PIĄTKU]

-Ziemniak z 11 pudłami była dopiero 82. Zawody wygrała Czeszka Gabriela Soukalova i została liderką Pucharu Świata. Godz. 18.00 T-Mobile Ekstraklasa. Pogoń - Zawisza Oba zespoły w tym półroczu grały już dwa razy. Bydgoszczanie wygrali i zremisowali. Piątkowe spotkanie to chyba najtrudniejszy moment dla

Biathlon. Pięć Polek pobiegnie na inaugurację. Czego możemy się spodziewać?

Nowakowska-Ziemniak (17:33.30), 72. Monika Hojnisz (17:51) i 86. Paulina Bobak (17:58). Większość faworytek pobiegnie z niskimi numerami: 6. Andrea Henkel (Niemcy), 12. Tora Berger (Norwegia), 31. Gabriela Soukalova (Czechy) a 35. Daria Domraczewa (Białoruś). Dopiero z 90. wystartuje szybka Niemka Miriam