gabriel salwa

Pogoń Staszów - GKS Rudki 8:0 (4:0)

Trzecie zwycięstwo w trzecim sparingu odnieśli piłkarze Pogoni. We wtorek w Staszowie pokonali A-klasowy GKS Rudki 8:0 (4:0).

Heko Czermno - Tłoki Gorzyce 3:2 (2:0) w meczu kontrolnym

W drugim meczu kontrolnym trzecioligowi piłkarze Heko Czermno pokonali na boisku w Fałkowie 3:2 (2:0) prowadzone przez Marka Motykę drugoligowe Tłoki Gorzyce.

Przed 33. kolejką II ligi

muszą ten mecz wygrać. - Po dobrym występie w Łęcznej odżyły nasze nadzieje. Zdajemy sobie sprawę z wagi tego meczu i wydaje mi się, że będziemy bardziej zdeterminowani niż rywale, którym tylko punktu brakuje do zapewnienia sobie miejsca w barażach - uważa zawodnik Stali Gabriel Salwa. - Być może

Po 32. kolejce II ligi

poprzeczkę), ale w ostatniej minucie bliski zdobycia bramki na wagę trzech punktów dla Stali był Gabriel Salwa. Piłka po jego strzale głową wylądowała na słupku bramki Górnika. - Zabrakło mi trochę szczęścia, a mój gol potwierdziłby, że w Łęcznej byliśmy zespołem, który prowadził grę - mówi napastnik Stali

Stal Stalowa Wola - Piotrcovia 2:0

Gabriela Salwy pewnie obronił Dariusz Słowiński. Piłkarze Piotrcovii poważnie zagrozili gospodarzom po kwadransie gry. Rafał Grzelak strzelił z 16 m, ale trafił w boczną siatkę bramki Krzysztofa Pyskatego. Trzy minuty później ponownie Grzelak próbował zaskoczyć miejscowego bramkarza, ale znów

Sparing: Wierna Małogoszcz - Heko Czermno 1:4, Pogoń nie pojechała na mecz

drugą z karnego podyktowanego za faul na Chedzie. W Heko zadebiutował Grzegorz Sadłowski z KSZO, który w tym tygodniu nadal będzie sprawdzany przez trenera Zbigniewa Karbownika. Szkoleniowiec zrezygnował natomiast z Gabriela Salwy. Nadal nie grał Ernest Heinrich, który niedawno wyszedł ze szpitala. W

Świętokrzyscy trzecioligowcy na zgrupowaniach

turnieju w Moskwie (w pierwszym meczu Polacy przegrali z Rosją 1:3) i do Stróż dojedzie później - oraz Gabriela Salwy, z którego trener Wdowczyk zrezygnował i na razie ma przygotowywać się z drugą drużyną. Piłkarzami opiekować się będą masażyści Tomasz Mochocki i "wypożyczony" z reprezentacji

Inauguracja rundy wiosennej III ligi

, bo właśnie w sparingu z Kolporterem przeciwnik ostro potraktował obrońcę i nadepnął mu na kończynę. Poza Thiede janikowianie pozyskali jeszcze Marcina Kikowskiego z IV-ligowego Zawiszy. Pozostał też Piotr Klepczarek testowany przez brytyjski Bolton Wanderers. Nie sprawdził się Gabriel Salwa, były

Wyniki 25. kolejki IV ligi świętokrzyskiej

dodatku z bagażem czterech goli odprawili inny zespół z czołówki Wisłę Sandomierz. W Pińczowie rzadkiej urody była pierwsza bramka dla gospodarzy Łukasz Mika trafił w samo okienko z ponad 30 metrów. Nie zwalnia tempa Gabriel Salwa, który po powrocie na boisko w barwach Czarnych Połaniec strzela bramki

Wyniki 24. kolejki IV ligi świętokrzyskiej

. Gospodarze objęli prowadzenie po rzucie karnym. Został on podyktowany po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Gabriela Salwy. Piłkarz Czarnych zrobił to tak precyzyjnie, że gdyby nie zagranie ręką obrońcy Wichra futbolówka wpadłaby bezpośrednio do bramki. Sporo pracy miał też arbiter - Tomasz Marynowski z Ostrowca

Świętokrzyska czwarta liga - wyniki 16. kolejki

stracili gola. Jak to zrobić, pokazał gospodarzom Gabriel Salwa, który najpierw zdobył gola "do szatni", a tuż po przerwie rozbił ostatecznie koncepcję gospodarzy. Ci wprawdzie zdobyli jeszcze kontaktowego gola, ale potem zamiast rozpocząć szturm bramki Czarnych... stracili zawodnika - drugą

Porażka Heko, zwycięstwo Pogoni - kolejne sparingi naszych ligowców

. Szkoleniowiec trzecioligowego beniaminka nie mógł wystawić tylko Ernesta Heinricha - w ubiegłym tygodniu ten piłkarz zasłabł i jest w szpitalu na badaniach. Zabrakło też testowanego Gabriela Salwy, który nadal jednak trenować będzie w Czermnie. Kolejny sparing Heko zagra w środę o godz. 13 w Warszawie z Okęciem

W środę i czwartek sparingi świętokrzyskich drużyn

niedaleko kina. - Jest piaszczyste, więc powinno się nadawać do gry - stwierdził Janusz Batugowski, trener Pogoni. W jego drużynie zaprezentują się nowi gracze: Adam Grad, Gabriel Salwa i Mariusz Boguszewski. Na sparingu awizowany jest także 29-letni bramkarz Waldemar Grzanka. Pogoń opuścił bowiem broniący

Świętokrzyska czwarta liga - wyniki 24. kolejki

strzelec rozgrywek Robert Chlewicki. Nie podszedł do drugiego rzutu karnego, zostawiając tę "przyjemność" równie skutecznemu Łukaszowi Mice. Do przykrej sytuacji doszło w Połańcu. W walce o piłkę zderzyli się Gabriel Salwa z Czarnych Połaniec i Rafał Żak z Wichra Miedziana Góra. Pierwszy doznał

Trzecia liga piłkarska wystartuje z opóźnieniem?

radzili sobie czwartoligowi Czarni Połaniec, którzy już do przerwy wygrywali 2:0, a w drugiej połowie dołożyli trzeciego gola. Autorem dwóch bramek był Gabriel Salwa, a jednego Grzegorz Kamiński. Pogoń odpowiedziała dopiero w 82. i 85. minucie. Pierwszą bramkę po zamieszaniu w polu karnym zdobył młody

Piłkarze Stali Rzeszów wyjeżdżają na obóz treningowy do Tomaszowa

rundzie jesiennej rozegrał 11 spotkań w barwach rewelacji ekstraklasy Górnika Łęczna. Z Kolporterem trenuje także Gabriel Salwa ze Stali StalowaWola, który jednak ostatnie pół roku spędził w USA w jednej z drużyn polonijnych. Kolportera przed rundą wiosenną opuszczą: Artur Kupiec, Karol Drej i Michał Lech.

Atlantyk zdobyty! Sukces ogłoszony salwami honorowymi

Gabriela. Cała rodzina cieszy się, że będziemy mogli do przywitać. Szykujemy już powitalne przyjęcie. Olek jest znaną osobą w naszym mieście i okolicach. Niewątpliwie będą spotkania z przyjaciółmi, fanami jego wyprawy, oficjalne i mniej oficjalne. Ja planuję przyjęcie rodzinne. Olek jest dla nas bardzo

Stal Stalowa Wola - RKS Radomsko 0:3

, który także pojawił się na boisku po przerwie. Strzelcy RKS: Lato (29.), Bałecki (75.), Tomasiak (87.) Widzów: 1 tys. Składy Stal: Pyskaty - Rybak, Fudali, Szarowski Ż (77. Salwa ) - Powroźnik, Lebioda, Sobczyński, Giermasiński (46. Fabianowski), Baster Ż (60. Adamczyk) - Sobczak, Zegarek. RKS Radomsko