filip kosim

ml

SIATKÓWKA PLAŻOWA. Para Koziarz - Bachórz ponownie najlepsza

Piątą eliminację Podkarpackich Amatorskich Mistrzostw w Siatkówce Plażowej "PoinPoker.com Cup", która w minioną sobotę odbyła się w Rzeszowie, wygrała para EDS - Rafał Koziarz i Marcin Bachórz, która tym samym umocniła się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej najbardziej prestiżowej kategorii OPEN.

IV turniej Podkarpackich Amatorskich Mistrzostw Siatkówki Plażowej "PointPoker.com Cup"

SIATKÓWKA PLAŻOWA. Rafał Koziarz i Marcin Bachórz wygrali IV turniej Podkarpackich Amatorskich Mistrzostw Siatkówki Plażowej "PointPoker.com Cup". W finale pokonali oni 2:0 Pzemysława Brylińskiego i Michała Środę.

SIATKÓWKA PLAŻOWA. Grali na piasku

Para Marcin Środa - Andrzej Wielgosz wygrała drugą odsłonę Podkarpackich Amatorskich Mistrzostw Siatkówki Plażowej "PointPoker.com Cup". W sobotniej imprezie po zaciętym finale pokonała duet Piotr Maciołek - Łukasz Dołowacki

Podkarpacka Liga Amatorskiej Koszykówki

EKSTRAKLASA Akademia mPunkt - A.S.A. Dystrybucja 55:53 po dogrywce. Akademia: Wilski 2, Drelich 19, E. Sapko 11, Filip 2, Lenik 2, Herbaciński 14, Wójcik 1, A. Sapko 2, Łebek 2. A.S.A.: Sierzchała 10, Trzciński 11, Drymajło 2, Rusin 14, Karaman 8, J. Szpyrka 8. AVC Rzeszów - Elektromontaż 53:51