ewelina pękalska

rana

Kobiety walczą na pięści. W mistrzostwach kraju

Bez Eweliny Pękalskiej startują w Mistrzostwach Polski w Grudziądzu wielkopolskie bokserski. Dziś wieczorem - ćwierćfinały czempionatu z udziałem naszej nadziei na Londyn, Karoliny Graczyk

Kandydatka na igrzyska nie wystartuje na nich. Powodem ciąża

- Nie ma mowy o tym, żeby Ewelina Pękalska wystartowała na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Nie będzie się nawet o nie ubiegała. Jest bowiem w ciąży - mówi trener PKB Poznań Zdzisław Nowak

Siedem medali polskich bokserek na Torwarze

Beata Małek zdobyła na Torwarze złoty medal mistrzostw Europy. W finałowej walce zawodniczka z Nowego Sącza w wadze do 80 kg pokonała 30:7 broniącą tytułu Rosjankę Galinę Iwanową

Bokserka mierzy w złoto

Impreza zostanie rozegrana od 15 do 21 października. Reprezentacja Polski pojedzie do Danii w dziesięcioosobowym składzie. Oprócz walczącej w wadze 54 kg Michalczuk w Danii wystąpią: Kinga Ruszczyńska (kat. 48 kg), Ewelina Pękalska (kat. 50 kg), Jagoda Karge (kat. 52 kg), Aleksandra Paczka (kat. 57

Boks. Karolina Michalczuk po raz kolejny w wadze olimpijskiej

rund pokonała Ewelinę Pękalską. Zawodniczka Paco Lublin to dziewięciokrotna mistrzyni Polski, która na swoim koncie ma także mistrzostwo Europy i świata. Wszystko o boksie - znajdziesz na Bokser.org »

Piotr Pijanowski szósty w pływaniu na Paraolimpiadzie w Atenach

Francją zostanie rozegrany 3 października w Opolu. BOKS DWIE POZNANIANKI powołał trener kadry narodowej kobiet Leszek Piotrowski na mistrzostwa Europy, które 4 października rozpoczynają się w Mediolanie. W 10-osobowej reprezentacji znalazły się dwie zawodniczki Olimpii: Ewelina Pękalska (46 kg) i Anna

Sport w skrócie

zdobyła Ewelina Pękalska z Olimpii Poznań w wadze 46 kg (sekundanci poddali jej rywalkę już w pierwszej rundzie). Karolina Koszela (63 kg) z PKB Poznań przegrała przez rsc w III r. z wrocławianką Izabelą Cieślak, a identycznie zakończyła się walka Ireny Grochocińskiej (zagłębie Konin) z Ewą Piwowską