edward gajewski

red

Stanisław Chomski przed finałowym rewanżem: My się Torunia nie boimy [WIDEO]

- Obawy Jacka Gajewskiego o stan naszego toru to dla mnie jest wyłącznie słabość. My się nie boimy, pieczołowicie przygotowujemy się na niedzielę. Przyjedzie markowy rywal i wtedy zobaczymy, co wydarzy się na torze. Obyśmy to my od razu narzucili gościom nasz styl i nasze warunki - powiedział trener Stali Gorzów Stanisław Chomski. Rewanż w wielkim finale żużlowej PGE Ekstraligi w najbliższą niedzielę o godz. 19 na stadionie im. Edwarda Jancarza.

Mecenas wie, dlaczego mistrzem Polski zostanie Stal Gorzów

W tegorocznym, żużlowym finale jest wiele powodów wskazujących i to wyraźnie na gorzowską Stal. Ośmiopunktowa strata z pierwszego meczu z Torunia - choć istotna - zostanie odrobiona i po raz dziewiąty w historii nasi żużlowcy zdobędą złoto.

Bezpieczny Skituring - o bezpieczeństwie narciarzy i przyrody

Dziennikarze i laureaci konkursu ?Bezpieczny Skituring? wzięli udział w wycieczce skiturowej pod opieką międzynarodowych przewodników wysokogórskich IVBV Salewa, razem z przedstawicielami Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Stal broni się przed barażami. Dzisiejszy mecz można zobaczyć tylko na stadionie

roku. Ponadto ma zakaz przebywania w parku maszyn i wykonywania swej funkcji w trakcie meczu z MrGarden GKM Grudziądz 16 sierpnia." MONEYMAKESMONEY.PL STAL GORZÓW - BETARD SPARTA WROCŁAW Niedziela - godz. 17, stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. SPARTA: 1. Tai Woffinden, 2. Vaclav Milik, 3

Żużlowa kolejka w nSport+. Termiński gościem wieczornego studia

+ Edward Durda, który będzie komentował zawody ze Sławomirem Kryjomem. Wywiady z zawodnikami w parku maszyn przeprowadzi Kuba Zborowski. Skróty, analizy najważniejszych wydarzeń oraz kontrowersje ze wszystkich spotkań kolejki zostaną zaprezentowane w "Magazynie PGE Ekstraligi" w niedzielę o 21:45

W czwartek Gorzów i Toruń osłabieni?

Kolejna powtórka zaległego spotkania z siódmej kolejki ekstraligi ma się odbyć na stadionie im. Edwarda Jancarza w czwartek 11 czerwca o godz. 18. Czy gospodarze w meczu z niepokonanym liderem są w stanie wreszcie wygrać, po dwóch porażkach z rzędu? Na razie gorzowianie mają kłopoty ze składem

Ten pierwszy raz

Anczok, Hubert Miler Górnik: Hubert Kostka - Piotr Słomiany, Stanisław Oślizło, Stefan Florenski, Edward Olszówka, Jan Kowalski, Zygfryd Szołtysik, Erwin Wilczek, Jerzy Musiałek, Ernest Pol, Roman Lentner (46.Joachim Czok) Dotychczas piłkarze obu drużyn rozegrali w ekstraklasie 50 meczów. Górnik wygrał

Piłkarski sparing: Hutnik Kraków - Górnik Zabrze 5:2

się pokazać. Zmarnowali tę szansę - powiedział trener Werner Liczka. Warto dodać, że w trakcie meczu przeprowadzono zbiórkę pieniędzy dla byłych zawodników Hutnika, mających kłopoty zdrowotne i będących w trudnej sytuacji życiowej - Zbigniewa Płaszewskiego oraz Edwarda Gajewskiego. Bardzo

Końskie lepsze od wicelidera

pierwszej połowie lepiej radzili sobie gospodarze, a w końcówce goście. Efekt? Dwubramkowa przewaga wicelidera! Mimo, że podopieczni zastępującego Rafała Przybylskiego (był z młodzieżą na turnieju w Hiszpanii) Wojciecha Jasnosa po trafieniu Sebastiana Smołucha prowadzili już 14:10. Ekipa Edwarda Strząbały

Przerwa i... już wszystko absolutnie jasne

, Smardz. Mocne otwarcie legniczan (4:0). Podopieczni Adama Węgrzynowskiego szybko się pozbierali (5:4), a opierali się jedynie do 20. minuty (10:7 dla ekipy Edwarda Strząbały). W drugiej połowie Siódemka Miedź dominowała już bezdyskusyjnie, a jej przewaga sięgała nawet 13 bramek. Goście musieli sobie

Wisła na plusie, Końskie na minusie

, Rokita 1, Fiutek 1, Kubała 1, Bąk 1, Baturin 1, W. Trojanowski. W meczu z głównym kandydatem do awansu goście musieli sobie radzić bez bohatera wielu ich udanych poprzednich spotkań Rafała Ratuszniaka (w jego miejsce grali dwaj 16-latkowie). Konecczanie w pojedynku z podopiecznymi Edwarda Strząbały

Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich

froncie Bar U Stasia ma cztery punkty przewagi nad Perteksem. I Liga Copernicus - Skarpa 3:4, bramki: Copernicus - Wojciech Moszczyński 3, Skarpa - Lech Teofil 2, Zbigniew Raczkowski 2 Gajewski - Towix 6:9, bramki: Gajewski - Edward Mioducki, Karzysztof Paul, Mirosław Pachniewski, Dariusz Malec

Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 2:2

się sprowokować. Batata wykorzystał karnego. Niedługo później piłka znów leciała w kierunku bramki Matuszka, próbował ją przejąć Edward Cecot, ale zrobił to tak nieudolnie, że wyprzedził go Artur Bugaj i strzelił pod brzuchem bramkarza niebieskich. W ostatnich akcjach meczu na piękny strzał z 25 m

Znicz - Radomiak 3:0

skopiował swój wyczyn, a dobił gości Maciej Milewski, uprzedzając obrońców Radomiaka i bramkarza Edwarda Mindę. Początek meczu nie zapowiadał nieszczęścia. Choć w zmienionym składzie (na prawą obronę po długiej przerwie powrócił Arkadiusz Grzyb, a Dariusz Rysiewski pojawił się dopiero kwadrans przed końcem

Unibax ma żużlowy kłopot bogactwa

Richardson, Edward Kennet (obaj Wielka Brytania), Nicki Pedersen (Dania), Greg Hancock (Stany Zjednoczone) Juniorzy: Mateusz Szczepaniak, Borys Miturski, Marcin Piekarski, Damian Romańczuk, Mateusz Kowalczyk, Kamil Mistygacz oraz Lewid Bridger, Tai Woffinden, Jamie Courtney (wszyscy Wielka Brytania

Kozienice - Znicz 2:0

. Po przerwie MZKS przyspieszył tempo akcji. W 80. min po rzucie rożnym egzekwowanym przez Edwarda Czaplarskiego najwyżej do dośrodkowania skoczył Grzegorz Sykuła, zdobywając głową prowadzenie. Dwie minuty później Piotr Godlewski otrzymał prostopadłe podanie z głębi pola, wymanewrował obronę, ustalając

Znicz - Kozienice 0:3

gwizdkiem sędziego, Mariusz Sawa "uruchomił" Edwarda Czaplarskiego, który ustalił wynik meczu. Kozieniczanie mogli prowadzić już przed przerwą. Strzał Jacka Gogacza z rzutu wolnego otarł się o zewnętrzną część słupka, Mariusz Sawa trafił w Pazdana, a Grzegorz Seremak zbyt długo zwlekał z

Stal - Kozienice 0:2

Podobnie jak przed tygodniem kozieniczanie dzielnie przetrzymali okres wyrównanej gry, a nawet lekkiej przewagi rywala, kiedy trzeba było, zadawali decydujące ciosy. Pierwszy nastąpił po godzinie walki. Z lewej strony dośrodkował Edward Czaplarski, strzelił Mikołaj Skórnicki, a akcję wykończył

Koncert trójek i zwycięstwo Turowa

zawodnikach ze Zgorzelca. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Tomasz Zabłocki (25 punktów, w tym 5 trójek), a Edward Żak punkty zdobywał tylko po rzutach z dystansu. O ile w pierwszej połowie gra była jeszcze w miarę wyrównana, to po przerwie Turów był już zdecydowanie lepszy. Gdynianie próbowali różnych

Po Ogólnopolski Turniej Mistrzów pod patronatem Gazety

Toruń: Piotr Reszkowski (bramkarz) 1 gol, Przemysław Goździński 4, Mirosław Pachniewski, Wiesław Gądek, Dariusz Malec 4, Wojciech Bartkowski, Marek Bartkowski, Piotr Szyplik, Krzysztof Paul 5, Tomasz Chmielewski, Edward Mioducki; Hewar Bydgoszcz: Jakub Gołecki (bramkarz), Tomasz Kasprowicz, Przemysław

Bezbramkowy remis Kozienic

Chwila, która przechyli szalę spotkania na korzyść Kozienic, miała nadejść w 58. min. Pomocnik Stali Michał Stolarz sfaulował Edwarda Czaplarskiego i za drugą żółtą kartkę wyleciał z boiska. Serca kibiców ściśniętych na rezerwowym boisku przy ul. Jeziornej natychmiast wypełniła nadzieja. Niestety

Bieszczdzki Bieg Lotników

) 1:08:29,0; 2. Rafał Kulpa (Nowy Sącz) 1:10:09,0; 3. Wołodymir Szweć (Kołos Pustomyty) 1:12:40,0; bieg główny kobiet (10 km): 1. Marcelina Marcisz (Halicz Ustrzyki Dolne) 0:43:00,0; 2. Katarzyna Kucińska (Halicz) 0:45:24,0; 3. Marta Naglik (Małe Ciche) 0:46:03,0; weterani (10 km): 1. Edward Gajewski

Startuje I liga koszykarzy

Łukasz Leszczuk 1980 188 obrońca Krzysztof Samiec 1977 186 obrońca Edward Żak 1978

III liga: Kozienice - Okęcie 5:1

chwilę później Mariusz Sawa wykorzystywali doskonałe podania Edwarda Czaplarskiego i Piotra Godlewskiego. Po przerwie, mimo że gościom udało się zdobyć honorowego gola, kozieniczanie panowali na boisku. Gole też strzelali, a w zasadzie zdobywał je Philip Umukoro. Przy pierwszym trafieniu wykorzystał

Radomiak - Znicz 1:1, Kozienice - Mlekovita 1:1

skuteczności, bo "zieloni" mogli zdobyć nawet pół tuzina goli. Trener Radomiaka Jerzy Engel jr przemeblował nieco skład (w bramce zamiast Edwarda Mindy pojawił się Paweł Gałczyński, a na ławce rezerwowych posadził Roberta Szarego, Marcina Rosłańca i Igora Kucenkę), ale na początku meczu gra

Radomiak - Stal 1:3

zmusiła do opuszczenia boiska Marcina Rosłańca. Zastąpił go Bogumił Sobieska, który miał zneutralizować poczynania lidera Stali - Zbigniewa Wyciszkiewicza. "Zieloni" mieli grać presingiem, ale po zdobyciu gola oddali inicjatywę gościom. W efekcie, po rzucie rożnym, błędzie Edwarda Mindy, a

Najlepsi śląscy piłkarze według "Gazety"

(Victoria Jaworzno), Przemysław Pluta (Polonia Marklowice). V liga Mariusz Jendryczko, Adam Kryger i Sławomir Paluch (Sokół Zabrzeg), Adam Kucz, Sławomir Rydel i Tomasz Sobczak (Górnik 09 Mysłowice), Edward Ambrosiewicz (Orzeł Miedary), Adam Jachimowicz (Naprzód Syrynia), Arkadiusz Kampka

Synowiec: Uwierzyli w Czecha, który jedzie po tytuł objawienia ligi

nawet trzydziestu oczek (przegrali 28:62). Zwycięstwo teamu trenera Stanisława Chomskiego spowoduje, że Gorzów będzie już do końca sezonu uważany za absolutnego faworyta rozgrywek. Sukces drużyny dowodzonej przez menadżera Jacka Gajewskiego da nadzieję "Aniołom" na awans do finału tegorocznych

Nieoficjalne wyniki 4. Poznań Maraton

147 Bobiński Mieczysław Polska 03:02:13 03:02:15 148 Włodarski Edward Polska 03:02:02 03:02:17

Bracia Wasilewscy - urwisy z Nowej Huty

. Paweł ledwo zaczął grać, a już z powodu charakteru popadł w konflikt z trenerem Edwardem Gajewskim. Przeniósł się do Krakusa Nowa Huta. Tam prowadzili go m.in. Stanisław Jamróz i Janusz Sykta. - W piłkę od zawsze grałem na asfalcie na os. Hutniczym. Nie było innej opcji niż sport, zawsze miałem kłopoty

Lista transferowa szóstej edycji konkursu-z nowymi piłkarzami

Radżius O 1,0 7142 Edward Cecot O 1,5 2709 Piotr Przerywacz O 1,2 7153 Tomasz Romaniuk O 1,2 7232 Andrzej Szczypkowski O1,5 6387 Arkadiusz Kubik P 1,5 3519 Jacek Manuszewski P 2,0 3665 Paweł Piotrowski P 1,0 3823 Zbigniew Szewczyk P 1,5 3430 Jarosław Krzyżanowski P 1,8 3610 Ireneusz Kowalski P 2,0 6501

Unibax ma już rezerwowego. Kto to?

wprowadzić solidnego rezerwowego. W sezonie 2009 w Unibaksie jest tylko pięciu seniorów: Wiesław Jaguś, Adrian Miedziński, Ryan Sullivan, Chris Holder i Robert Kościecha. Jeśli ktoś dozna kontuzji to menedżer zespołu Jacek Gajewski będzie miał wielki problem. Zastąpić któregokolwiek z tych zawodników będzie