edin dzeko

BR, "La Gazetta dello Sport", "France Football"

Inter szykuje cztery wielkie transfery. Trzech piłkarzy już wyraziło zgodę na zmianę klubu

Romelu Lukaku, Edin Dzeko i Nicolo Barella mają dołączyć do Interu w letnim oknie transferowym. Zdaniem "La Gazetta dello Sport" zawodnicy wyrazili chęć przejścia do mediolańskiego zespołu. Poza tym, "Nerazzurri" interesują się Danim Alvesem.

Legia - Ajax. Maciej Dąbrowski w najlepszej jedenastce kolejki w Lidze Europy!

Zlatan Ibrahimović, Edin Dzeko i... Maciej Dąbrowski! Polak został wybrany do najlepszej jedenastki po pierwszych meczach 1/16 Ligi Europy. Środkowy obrońca Legii w spotkaniu z Ajaksem imponował zaangażowaniem i pewnością, która we wcześniejszych meczach nie zawsze mu towarzyszyła.

Premier League. Manchester City umocnił się na pozycji lidera

Dzięki skromnej wygranej nad Wigan Athletic, Manchester City odskoczył w ligowej tabeli od Manchesteru United na trzy punkty. Jedynego gola dla podopiecznych Roberto Manciniego zdobył Edin Dzeko.

Liga Mistrzów. AS Roma w ćwierćfinale. Piłkarz Szachtara zaatakował chłopca od podawania piłek [WIDEO]

To nie był łatwy mecz dla Romy. Klub z Rzymu miał problemy z mistrzem Ukrainy, długo nie potrafił złamać defensywy Szachtara, ale udało się w 52. minucie. Fenomenalne podanie Kevina Strootmana do Edina Dzeko i perfekcyjne wykończenie bośniackiego napastnika. 31-letni napastnik zmieścił piłkę

Liga Mistrzów. We wtorek Salah - Dzeko, w środę Lewandowski - Ronaldo

Ronaldo 15, Salah 8, Dzeko 6, Lewandowski 5 - to najważniejsze liczby najlepszych strzelców kolejno Realu, Liverpoolu, Romy i Bayernu. Zestawienie statystyk gwiazd półfinalistów Ligi Mistrzów przed pierwszymi meczami przygotowała UEFA. Z liczb wynika, że z tej czwórki Lewandowski jest najmniej

Galliani: Dzeko chce grać w Milanie

Dzeko nie dla Milanu, Pato zostaje? » Więcej goli od 23-letniego Bośniaka strzelił tylko Grafite (28). Milan interesuje się napastnikiem Wolfsburga od jakiegoś czasu, ale kluby nie mogą dojść do porozumienia w kwestii ceny. Mistrzowie Niemiec w ogóle dość niechętnie myślą, o rozstawaniu

Transfery. Manchester City celuje w kupno Dzeko. Wszystko w rękach działaczy Wolfsburga

Kontrakt Dzeko ma dołączoną klauzulę kwoty odstępnego opiewającą na sumę 40 milionów euro. Możliwość przejścia napastnika do innego klubu otwiera się z pierwszym dniem lipca. Według działaczy Wolfsburga do klubu nie wpłynęła żadna oferta choćby zbliżona do wyżej wymienionej kwoty, dlatego jak na

Dzeko nie dla Milanu. Pato zostaje we Włoszech

. - Poczekamy do końca tygodnia. zobaczymy co się zmieni. Jeśli nic, będziemy musieli zmienić cele transferowe - powiedział dziennikarzom dyrektor wykonawczy mediolańskiego klubu Adriano Galliani. Jeśli nie uda się pozyskać Dzeko, kandydatami do gry w Milanie są Emmanuel Adebayor z Arsenalu i Luis Fabiano z

Gorące dni w Interze Mediolan. Klub żegna się z gwiazdą i rozpoczyna transferową ofensywę

piłkarz w pewnym momencie został pozbawiony opaski kapitańskiej i zawieszony.  Mauro Icardi na wylocie z Interu Mediolan. Niccollo Barella i Edin Dzeko na celowniku "Nerrazurich" Napastnik wrócił do gry dopiero po kilku tygodniach, a teraz nowy trener Antonio Conte

Robert Lewandowski stracił pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców Ligi Mistrzów

) czy Edin Dzeko, którego Roma odpadła w poprzedniej fazie. O pierwsze miejsce z Messim wciąż walczy jednak Dusan Tadić, który w tym sezonie LM strzelił sześć goli. Serb może powiększyć swój dorobek, bo Ajax we wtorek pokonał Juventus 2:1 i awansował do półfinału. Klasyfikacja najlepszych strzelców Ligi

Chamskie zachowanie Cristiano Ronaldo. W czasie meczu kpił z niskiego wzrostu rywala

;- miał powiedzieć Ronaldo . Do internetu trafiło już nagranie z tego zdarzenia. Florenzi nic sobie z tych uwag nie zrobił i w 79. minucie dał Romie prowadzenie. W 90. minucie Edin Dzeko strzelił drugiego gola i Rzymianie pokonali Juventus 2:0. Włoski obrońca Romy był po meczu pytany o sprzeczkę z

Serie A. Sampdoria zremisowała z Romą. Cały mecz Bereszyńskiego i Linettego

Roma atakował, atakował i atakowała, ale była piekielnie nieskuteczna. Uratował ją dopiero w ostatniej akcji meczu Edin Dzeko. 31-letni napastnik wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony boiska i strzałem głową pokonał Emiliano Viviano. Gol reprezentanta Bośni dał rzymianom remis. Wcześniej bramkę

Wysoka porażka Estonii. Grał Konstantin Vassiljev

:0 (2:0) Strzelcy bramek : Emir Spahić (7. i 90.), Edin Dzeko (23. - rzut karny), Haris Medunjanin (71.), Vedad Ibisević (83.).

PSG pokonuje Manchester United! Dziwna czerwona kartka Pogby. Roma bliżej ćwierćfinału

Young, ale nie udało mu się zmienić decyzji Daniele Orsato.  Roma bliżej 1/4 finału Bliżej 1/4 finału jest także Roma, która po bardzo interesującej drugiej połowie meczu pokonała FC Porto. Pierwsza bramka padła jednak dopiero w 70. minucie spotkania. Edin Dzeko nieźle opanował piłkę w polu

Alexis Sanchez zaproponowany włoskiemu gigantowi. Przygoda Chilijczyka na Old Trafford dobiega końca?

na Stadio Giuseppe Meazza trafi Edin Dzeko z AS Romy. Teraz do grona zawodników, którzy mieliby wypełnić lukę po Argentyńczyku dołączył Sanchez.

Fiorentina - Roma. Pogrom w Pucharze Włoch!

Astoriemu, czyli byłemu kapitanowi Fiorentiny. Romę w 79. i 89. minucie dobił Giovanni Simeone. Goście kończyli mecz w dziesiątkę po tym, jak w 72. minucie czerwoną kartką ukarany został Edin Dzeko. Bośniak na boisku pojawił się na początku drugiej połowy, zmieniając Javiera Pastore. Fiorentina awansowała

Robert Lewandowski nominowany do jedenastki roku UEFA

Cavani Paulo Dybala Edin Dzeko Roberto Firmino Antoine Griezmann Harry Kane Sadio Mane Kylian Mbappe Leo Messi Neymar Cristiano Ronaldo Mohamed Salah Luis Suarez Przykładowa drużyna roku UEFA: Wybierać drużynę roku można TUTAJ

Liga Mistrzów. Sensacja na Old Trafford! Sevilla pokonała Manchester United i po raz pierwszy w historii awansowała do ćwierćfinału

pierwszy w historii awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W kolejnej fazie rozgrywek zameldowała się także AS Roma. Włoski zespół po wyjazdowej porażce 1:2 z Szachtarem udanie zrewanżował się rywalom na własnym stadionie. Jedyną bramkę w meczu zdobył Edin Dzeko. Nie obyło się jednak bez

Liga Mistrzów. Juergen Klopp: "Mieliśmy szczęście"

AS Roma wygrała na Stadio Olimpico z Liverpoolem 4:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli dwie Radja Nainggolan (w tym jedna z rzutu karnego), Edin Dzeko oraz James Milner (samobój). Dla Anglików na listę strzelców wpisali się Sadio Mane oraz Georginio Wijnaldum. Taki wynik sprawił, że mimo wygranej

Wojciech Szczęsny wśród najlepiej zarabiających piłkarzy Serie A. Ronaldo zdeklasował konkurencję

Serie A (kwoty podane w mln euro na rok): 1. Cristiano Ronaldo - 31 2. Gonzalo Higuain - 9,5 3. Paulo Dybala - 7 4. Miralem Pjanic - 6,5 5. Douglas Costa - 6 - Gianluigi Donnarumma - 6 7. Leonardo Bonucci - 7 8. Emre Can - 5 9. Lorenzo Insigne - 4,6 10. Mauro Icardi - 4,5 - Radja Nainggolan - 4,5 - Edin

Euro 2016. Baraż Irlandia - Bośnia i Hercegowina. Składy. Darmowy stream. Gdzie transmisja?

W pierwszym meczu barażowym rozgrywanym w Bośni i Hercegowinie padł remis 1:1 co sprawia, że lepszej sytuacji znajdują się gospodarze dzisiejszego meczu.   Trzy dni temu pierwszego gola dla Irlandii strzelił Robert Brady, jednak na pięć minut przed końcowym gwizdkiem wyrównał Edin Dżeko.

Irlandia - Bośnia. Stream za darmo. Gdzie obejrzeć?

Irlandia - Bośnia i Hercegowina. Stream na żywo. Relacja LIVE

Euro 2016. Irlandia - Bośnia i Hercegowina. Stream live online

Euro 2016. Baraż Irlandia - Bośnia i Hercegowina. Gdzie obejrzeć? Stream online

Euro 2016. Baraż Irlandia - Bośnia i Hercegowina. Transmisja TV. Relacja LIVE

Liga Mistrzów. Robert Lewandowski nie jest już samodzielnym liderem

gola dla Barcelony w wygranym meczu z PSV Eindhoven (2:1). Klasyfikacja strzelców Ligi Mistrzów: 6 - Lionel Messi FC Barcelona, Robert Lewandowski Bayern Monachium 5 - Edin Dzeko, AS Roma 4 - Paulo Dybala, Juventus Turyn; Antoine Griezmann, Atletico Madryt; Harry Kane, Tottenham Hotspur; Andrej

Serie A. Wojciech Szczęsny z przeciętnymi notami włoskich mediów. "Popełnił błąd"

AS Roma pewnie pokonała na wyjeździe Napoli 3:1 i wyprzedziła zespół Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego w tabeli. Bohaterem spotkania został Edin Dzeko. Bośniacki napastnik dwukrotnie wpakował piłkę do bramki neapolitańczyków i wyprowadził gości z Rzymu na dwubramkowe prowadzenie. Napoli

Krzysztof Piątek może pobić 60-letni rekord. Polak goni legendy

skuteczniejszy od niektórych byłych królów strzelców: Michel Platini, Pedro Manfredini, Antonio Angelillo i Luis Vinicio zdobyli po 16 bramek, Enrique Guaita - 15, Diego Maradona - 14, Marcio Amoroso - 12, Edin Dzeko i Harald Nielsen po 8, Julio Libonatti - 6, a Marco van Basten - 3.

Serie A. Edin Dżeko nie trafił na pustą bramkę, ale Roma i tak rozgromiła Palermo!

. Chociaż początek meczu tego nie sugerował. Fatalne pudło w 29. minucie zanotował Edin Dżeko. Możecie je zobaczyć tutaj [WIDEO]: But really, how? pic.twitter.com/D5fclM92oY— World Soccer Talk (@worldsoccertalk) luty 21, 2016 Bośniak jednak dwie minuty później zrehabilitował się bramką. Wynikiem 1:0

Mundial 2014. Bośnia ogłosiła kadrę na mundial. Dżeko i Pjanić na czele

Salihović (Hoffenheim), Senad Lulic (Lazio), Izet Hajrovic (Galatasaray), Senijad Ibricic(Erciyesspor), Edin Visca (Istanbul BB), Tino Susic (Hajduk Split), Muhamed Besic (Ferencvaros), Anel Hadzić (Sturm Graz) Napastnicy: Edin Dzeko (Manchester City), Vedad Ibisevic (VfB Stuttgart)

El. Euro 2016. Robert Lewandowski powiększa przewagę w tabeli strzelców

przed tym spotkaniem był najlepszym strzelcem eliminacji do Euro 2016. Dwa trafienia uzyskane w starciu z Gibraltarem sprawiły, że odskoczył w tabeli najlepszych snajperów. Na koncie ma już 10 goli. Drugi jest Thomas Mueller - osiem. Tuż pod dwoma piłkarzami Bayernu Monachium plasują się ex aequo Edin

Cristiano Ronaldo ze Złotą Piłką 2017! Lewandowski dopiero dziewiąty

. Toni Kroos 18. Antoine Griezmann 19. Eden Hazard 20. David De Gea 21. Leonardo Bonucci i Pierre-Emerick Aubameyang 23. Sadio Mané 24. Radamel Falcao 25. Karim Benzema 26. Jan Oblak 27. Mats Hummels 28. Edin Dzeko 29. Dries Mertens i Philippe Coutinho.

Robert Lewandowski o Złotej Piłce: Nie rozumiem jak niektórzy zajmują swoje miejsca [...] Dla mnie to śmieszne

) Edinson Cavani (Paris Saint-Germain) Philippe Coutinho (Liverpool) Paulo Dybala (Juventus) Edin Dzeko (Roma) Kevin De Bruyne (Manchester City) Radamel Falcao (AS Monaco)  David de Gea (Manchester United) Antoine Griezmann (Atletico) Eden Hazard (Chelsea) Mats Hummels (Bayern Monachium) Isco (Real

Liga Mistrzów. Real Madryt z solidną zaliczka przed rewanżem. Udany debiut Zidane'a

okazję zmarnował Edin Dzeko, piłka po jego strzale wylądowała na bocznej siatce bramki Realu. Wydawało się, że rzymianie na rewanż do Madrytu pojadą z jednobramkową stratą, ale w samej końcówce fantastyczny rajd środkiem boiska przeprowadził rezerwowy Jese. Hiszpan nie był kompletnie atakowany przez

Stojan Vranjes nie pojedzie na mundial do Brazylii

(Ferencvaros), Anel Hadzić (Sturm Graz) Napastnicy: Edin Dzeko (Manchester City), Vedad Ibisević (VfB Stuttgart) Bośnia w finale mistrzostw świata zagra w grupie F z Argentyną, Iranem i Nigerią.

Wybrano 100 najlepszych piłkarzy na świecie. Wysokie miejsce Roberta Lewandowskiego

) 48. Marco Veratti (Paris Saint-Germain) 47. Alvaro Morata (Chelsea) 46. Sergio Busquets (FC Barcelona) 45. Leonardo Bonucci (AC Milan) 44. Lorenzo Insigne (Napoli) 43. Edin Dzeko (AS Roma) 42. Marco Asensio (Real Madryt) 41. Radamel Falcao (AS Monaco) 40. Manuel Neuer (Bayern Monachium

El. Euro 2016. Najskuteczniejszy piłkarz, najlepszy asystent... Polacy brylują w statystykach

), który rozegrał jedno spotkanie mniej od Polaka. Trzecim strzelcem jest Omer Damari (5 goli w 5 meczach). Pięć bramek mają też Cristiano Ronaldo, Thomas Mueller, Edin Dzeko, Kyle Lafferty i Gareth Bale. Najczęściej asystuje Arkadiusz Milik Klasyfikacji najczęściej asystujących piłkarzy w eliminacjach

Transfery. Gareth Bale w Juventusie?

najprawdopodobniej do podopiecznych Luigiego Delneri dołączy Edin Dzeko z Wolfsburga. Tak komentowaliśmy świetny mecz Garetha Bale'a

Transfery. Edinson Cavani i Stevan Jovetić przejdą do Manchesteru City?

kadrę, dlatego zgodził się na transfer definitywny Emmanuela Adebayora do Tottenhamu i Roque Santa Cruza do Betisu. Adam Johnson jest bliski przenosin do Sunderlandu, a plotki mówią, że Nigel de Jong może trafić do Milanu. Podobnie zresztą jak Edin Dzeko, który w tamtym sezonie rzadko grywał w pierwszym

Borussia Dortmund interesuje się Stefanem Kiesslingiem

dla Lewandowskiego i Borussia pogodziła się już z odejściem swojego najlepszego snajpera. Oprócz Kiesslinga na liście życzeń mistrzów Niemiec znajdują się jeszcze między innymi Edin Dzeko z Manchesteru City, ale też piłkarze Bundesligi - Mame Diouf z Hannoveru 96 i Heung-Min Sona z HSV. Ewentualny

Sky Sports opublikowało listę 100 najlepszych piłkarzy w 2017 roku. Jest dwóch Polaków, Lewandowski w czołówce. Zaskakujące miejsce Ronaldo

Saint-Germain 12. Lorenzo Insigne - Napoli  11. Edin Dzeko - AS Roma "Pod koniec zeszłego roku podpisał kontrakt, który zatrzyma go w Bayernie do 2021 roku. Jest liderem mistrzów Niemiec, dla których rozegrał już 137 spotkań. Przekroczył barierę 100 goli strzelonych w barwach

MŚ 2014. Ramadan podczas mundialu odbije się na formie muzułmańskich sportowców?

Sissoko z Newcastle - wszyscy są praktykujący muzułmanami. Tak samo bracia Yaya i Kolo Toure z Wybrzeża Kości Słoniowej oraz Gervinho i pomocnik Newcastle - Cheick Tiote. Również duża część kadry Bośni - w tym Edin Dzeko - to wyznawcy islamu, podobnie jak duet belgijskiej Premier League - Marouane

Kluby Ligi Mistrzów - Vfl Wolfsburg

zeszłym roku. Gwiazdami drużyny są dwaj napastnicy. Bośniak Edin Dzeko i Brazylijczyk Grafite strzelili w ciągu dwóch lat prawie 80 goli dla zespołu. Konkurencję dla nich będzie stanowić na pewno Nigeryjczyk Obafemi Martins kupiony przed sezonem z Newcastle United. Są z nim też związani Polacy. W

Premier League. Kibice zagłosowali. Szczęsny w "jedenastce" sezonu ligi angielskiej!

., Moussa Sissoko 1 proc. Snajper Liverpoolu otrzymał aż 73 proc. głosów. Dalsze miejsca: Wayne Rooney 8 proc., Sergio Aguero 8 proc., Edin Dzeko 7 proc., Daniel Sturridge 4 proc. Snajper Arsenalu otrzymał 58 proc. głosów. Dalsze miejsca: Eden Hazard 27 proc., Romelu Lukaku 9 proc., Rickie Lambert 4 proc

Euro 2016. Ukraina - Polska. Honor, ważna rzecz

miejsca, by w ćwierćfinale nie trafić na Hiszpanię. I co? Doznali pierwszej porażki od 23 meczów i wpadli na Hiszpanię, z którą przegrali. Szwecję do wygranej 2:0 poprowadził Ibrahimović, który zdobył pięknego gola na 1:0. Potencjał jednak pokazany Edin Dzeko, Miralem Pjanic, Vedad

Premier League: Robin van Persie na czele klasyfikacji strzelców

Aiyegbeni (Blackburn Rovers) Edin Dzeko (Manchester City) 9 Daniel Sturridge (Chelsea) Emmanuel Adebayor (Tottenham Hotspur 8 Mario Balotelli (Manchester City) 7 Ivan Klasnic (Bolton Wanderers) Frank Lampard (Chelsea) Grant Holt (Norwich City) Heidar Helguson (Queens Park Rangers) 6 Clint

Ostatnie godziny okienka transferowego. Czy doczekamy się hitu?

Hercegowiny, Edin Dzeko może chcieć jeszcze tego lata opuścić klub. To w obliczu ostatniej kontuzji Sergio Aguero powoduje, że sytuacja w ataku mistrzów Anglii nie jest najlepsza i możliwe, że arabscy szejkowie będą musieli raz jeszcze sięgnąć do kieszeni. Głównymi kandydatami do zasilenia szeregów "

Premier League. Pogrom w derbach Manchesteru! United - City 1:6!

wchodzi Edin Dzeko, który chwilę po pojawieniu się na boisku mógł strzelić gola nr. 4. Piłka po jego płaskim uderzeniu przechodzi jednak minimalnie obok słupka 69 min. 0:3 - City prowadzi 3:0 na Old Trafford!!!! "Czerwone Diabły" upokorzone po tym, jak Aguero z najbliższej odległości pakuje

Reprezentacja. W grudniu gramy z Bośnią i Hercegowiną

polskich ligowców. W Bośni natomiast zagrają piłkarze zarówno z kraju jak i z lig zagranicznych. Największą gwiazdą zespołu jest oczywiście grający w niemieckim Wolfsburgu Edin Dzeko. Cztery mecze w drużynie prowadzonej przez Safeta Susicia rozegrał również piłkarz Lecha Poznań Semir Stilić. Pierwotnie

Liga Mistrzów. Szaleństwo Carlosa Teveza

krzyczeć Edin Dzeko, niezadowolony, że schodzi już na początku drugiej połowy. - Zachował się tak ostatni raz. To ja decyduję o zmianach - ostrzega Mancini. Za karę Bośniak w sobotnim meczu z Blackburn usiądzie na ławce. Kilka minut później współpracy odmówił rezerwowy Tevez. - Nie wyobrażam sobie, że

Premier League. Manchester City - Stoke 3:0. Wspaniałe gole Teveza

Lescott. Szczęścia nie miał Edin Dżeko, który po pojawieniu się na boisku w drugiej połowie dwoił się i troił, aby wpisać się na listę strzelców, ale nie było mu to dane. Przed ostatnią kolejką Manchester City zajmuje trzecie miejsce w tabeli i ma punkt przewagi nad Arsenalem. "Kanonierzy"

Ostatnie takie szaleństwo transferowe

Carroll Newcastle Liverpool 35 Edin Dzeko Wolfsburg Manchester City 32 Luis Suárez Ajax

Premier League. Manchester City wygrał w Newcastle i jest bliżej tytułu

strzałem przy słupku pokonuje Krula 69 min. Zmiana City - w miejsce Teveza wchodzi Edin Dzeko 65. min. Ben Arfa zakręcił obrońcą Manchesteru City i oddał strzał na bramkę Harta. Niestety niecelny, a pozycję sobie wypracował wzorowo. 61. min. Z boiska schodzi Samir Nasri, a zmienia go Nigel De Jong. 59

Bayern odrabia straty, Wolfsburg rozgromiony

mecz w zespole Energie rozegrał Mariusz Kukiełka. Bawarczycy dogonili w tabeli VfL Wolfsburg, który został rozgromiony w Stuttgarcie. Cztery bramki dla zwycięzców strzelił Mario Gomez, dla lidera honorowe trafienie zaliczył niezawodny Edin Dzeko. Mimo tej porażki "Wilki" pozostały liderem

Najciekawsze wydarzenia piłkarskiego weekendu

minidreszczowiec. Ostatnio było nudno, nudno, nudno, a potem wszedł Kun Aguero, teraz w starciu z solidnym Boltonem nie było tak łatwo jak ze Swansea, ale Edin Dzeko i David Silva pokazali, że może nie nazywają się Kaka czy David Villa, ale za to szejkowie nie powinni żałować ani jednego wydanego na nich

Bundesliga. Edin Dżeko znowu czarował

geniusz pokazał Edin Dżeko. Jeszcze pół roku temu gwiazdą Wolfsburga był Brazylijczyk Grafite, a Bośniak zostawał w jego cieniu. Teraz to Dżeko gra porywająco. Takie akcje jak z sobotniego hitu skończą się jego szybkim transferem. Dżeko będzie mógł wybierać: Hiszpania, Włochy, Anglia. W 41. min po ataku

Liga Mistrzów. Bayern pokonał Manchester City

piłką i ta poleciała obok słupka. 53 min. Dziwna zmiana trenera City. Ściągnął z boiska Edina Dzeko - napastnika - a wprowadził Nigela de Jonga - pomocnika. 49 min. Groźnie pod bramką City. Dalekie podanie Muellera do Toniego Kroosa. Niemiec w ostatniej chwili się poślizgnął. Gdyby nie to, znalazłby się

Fabiański nie zatrzymał Aguero. Arsenal - Manchester City 0:1, koniec przygody z Pucharem Ligi

tyłu, wymienianych głównie między obrońcami City. Zabaleta przyspieszył, Dzeko był plecami do bramki, ale i tak próbował strzału, który prawie mu wyszedł. 55 min. Żółta kartka dla Hargreavesa za faul taktyczny - Arsenal wychodził z szybką kontrą. Rzut wolny, ale wybity przez obrońców Citizens, szybka

Premier League. Liverpool znokautował City na Anfield

Johnsona. Piłkarz City przedryblowuje jednego z obrońców i wpada w pole karnę, jednak kolejny defensor wybija piłkę na róg 29 min. Edin Dzeko efektownie drybluje przed polem karnym mijając kolejnych obrońców jak tyczki. Mocny strzał Bośniaka jednak obok słupka 27 min. Brutalny faul Fabio Aurelio na

Liga Europejska. Rewanżowe mecze 1/16 finału

Pizarro dorzucił swojego trzeciego gola w tym meczu. W Enschede niespodziewanie 1:0 zwyciężyli gospodarze, w 1/8 finału zobaczymy jednak Werder. Wolfsburg - Villarreal 4:1 » W 10. minucie bramkę dla Wolfsburga zdobył bośniacki supersnajper Edin Dzeko. Pięć minut później "swojaka" zaliczył

Serie A. Edin Dżeko zaakceptował warunki Romy. Będzie transfer?

rozłożeniu na raty. Manuel Pellegrini dał wolną rękę w poszukiwaniu klubu Bośniakowi. Chilijski trener w swojej hierarchii wyżej stawia Sergia Aguero i Wilfrieda Bonego. Do zespołu "Obywateli" dołączył też Raheem Steerling, na którego klub z Manchesteru przeznaczył 49 mln funtów. Dzeko podczas

Eliminacje Euro 2012. Francuzi pokonani, remis Portugalii

podwyższa gracz Wolfsburga Edin Dzeko. Zespół z Beneluksu wyraźnie rozbity 20:32 Bośnia podwyższa! Luksemburg nie stawia większego oporu gościom z Bałkanów, gdyż do bramki strzeżonej przez Jouberta trafia tym razem Miralem Pjanić. Do gry weszli tymczasem Włosi, którzy grają z Estonią na wyjeździe oraz nasi