edgar cani legia

msz, Legia.Net

Plotki transferowe. Cani i Dwaliszwili mówią o ewentualnym przejściu do Legii

Albańczyk Edgar Cani i Gruzin Władimir Dwaliszwili chcą grać w Legii, wynika z ich wypowiedzi na Facebooku i w gruzińskich mediach - informuje serwis Legia.Net.

Obcokrajowcy Legii i Polonii zagrali w kadrze. Cani strzelił gola

Piłkarze Legii Warszawa Dusan Kuciak i Marko Szuler wystąpili w piątkowych meczach eliminacyjnych mistrzostw świata. Gola dla reprezentacji Albanii strzelił napastnik Polonii Edgar Cani.

Plotki transferowe. Legia chciała byłego piłkarza Polonii Edgara Caniego?

Edgar Cani mógł trafić na Łazienkowską. Działacze Legii byli ponoć zainteresowani, by ściągnąć byłego piłkarza Polonii jeszcze tej zimy - informuje portal 2x45.com.pl.

Edgar Cani zimą wzmocni Lecha Poznań?

O konieczności zatrudnienia napastnika przez Lecha wiadomo od dawna, nie ukrywa tego też trener Mariusz Rumak. Cani obejrzał na poznańskim stadionie mecz z Legią, ale nie chciał, by go rozpoznano. Przez cały mecz siedział w kapturze głęboko naciągniętym na głowę. Albańczyk w piłkę na razie nie gra

El. MŚ 2014. Szuler, Kuciak i Cani zagrali wystąpili w meczach swoich reprezentacji

Kuciak zagrał cały mecz. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Dimitros Salpingidis. Szuler również rozegrał pełne 90 minut, natomiast Cani został zmieniony w 75. minucie. Gola dla Albanii strzelił Odise Roshi w 36. minucie

Dusan Kuciak goni bramkarskie legendy Ekstraklasy

. kolejki ze Stalą Mielec. Do dobrych wyników klubu przyczynił się świetnie broniący Andrzej Krupa, który zachowywał czyste konto przez 655 minut. Dusan Kuciak odkąd wszedł do bramki Legii, stał się jednym z jej najpewniejszych punktów. Jako ostatni do tej pory pokonał go Edgar Cani z Polonii Warszawa

Cani: Im lepszy piłkarz, tym więcej gwizdów dostaje

piątkowych derbach siła Legii mogą być jej kibice. Jak zapewnia Cani, on sam atmosfery przy Łazienkowskiej się nie przestraszy. - Im głośniej będą na mnie gwizdać, tym lepiej. Bo to znaczy, że się mnie boją. Im lepszy piłkarz, tym więcej gwizdów dostaje - uważa zawodnik.

T-Mobile Ekstraklasa. Duszan Kuciak goni Władysława Grotyńskiego

Więcej na blogu Marek zostaw, Sokół bij Grotyński w sezonie 1969/70 nie puścił gola przez 762 minuty. Kuciak, żeby go dogonić, musiałby zachować czyste konto w środowym meczu z Zagłębiem (Legia odrabia zaległy mecz z pierwszej kolejki) i co najmniej przez 27 minut sobotniego meczu z Koroną. To

Cani i Dwaliszwili o przejściu do Legii... nic nie wiedzą

Zobacz, co piszą nasi blogerzy na Warszawa.sport.pl O ewentualnym transferze napisał kilka dni temu serwis psoni.ge powołując się na słowa samego Gruzina, ale ten zaprzecza, że miał powiedzieć, że od wiosny będzie grał w Legii. Z kolei Cani miał napisać na swoim koncie na facebooku, że trafi do

Edgar Cani: Moim problemem był poprzedni właściciel

wszystko jest OK - dodał Cani. Piłkarze Polonii, po krytyce Albańczyka w pierwszych dniach po jego powrocie, teraz nie wypowiadają się na jego temat. - Przedstawiłem zespołowi, jak wygląda sprawa Edgara. Musi nas połączyć wspólny cel - mówi trener Polonii Piotr Stokowiec. W piątkowych derbach z Legią (1:1

Sześć bramek Dwaliszwiliego. Gruzin imponuje skutecznością na treningu

Legia, Polonia, derby... Za trzy minuty możesz mieć bloga i o nich pisać! Pierwszy zespół Polonii Warszawa rozpoczął przygotowania do piątkowego meczu derbowego z Legią. W poniedziałek podopieczni Piotra Stokowca trenowali na boisku przy ulicy Blokowej, a udział w zajęciach wziął m.in. Edgar Cani

Prezes Polonii nie chce wzmacniać rywali z ligi. Cani zostanie sprzedany za granicę?

Podczas niedzielnego meczu pomiędzy Lechem i Legią na trybunach pojawił się Edgar Cani, który został odsunięty od pierwszego zespołu Polonii po meczu z GKS-em Bełchatów. 23-letni Albańczyk na boisku pokłócił się o to, kto ma wykonywać karnego, a po meczu obraził trenera Piotra Stokowca. Mówiło się

Edgar Cani goni Artjoma Rudniewa

trafienie w tym roku. Czołówka strzelców ekstraklasy 18 - Artjom Rudniew (Lech Poznań) 10 - Dudu Biton (Wisła Kraków), Edgar Cani (Polonia Warszawa) 9 - Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok), Danijel Ljuboja (Legia Warszawa) 8 - Prejuce Nakoulma (Górnik Zabrze)

Edgar Cani musi grać, żeby go mogli sprzedać

Wydawało się, że wracający po kilku miesiącach nieobecności do Polonii albański napastnik Edgar Cani poniesie ogromną karę i będzie miał trudności z załapaniem się do meczowej kadry. Okazuje się, że nowy prezes Polonii Ireneusz Król i trener Piotr Stokowiec obrali inną taktykę. Postanowili

Bartosz Ślusarski: Nie strzeliłem, a zespół potrzebował mojego gola

? - pytał retorycznie napastnik Lecha. Wiele wskazuje na to, że wiosną Ślusarski będzie miał poważnego rywala o miejsce w składzie. Na meczu z Legią był bowiem napastnik Polonii Warszawa Edgar Cani, którego sprowadzeniem jest zainteresowany Lech. Edgar Cani czy Bartosz Ślusarski? Podyskutuj na facebooku

Lech Poznań zabrał głos: Nie było i nie ma tematu transferu Edgara Caniego!

Piotr Rutkowski jest odpowiedzialny w Lechu Poznań za transfery i osobą najbardziej w tej sprawie kompetentną. Skomentował sprawę domniemanego transferu Edgara Caniego, o którym było głośno po meczu Lecha z Legią Warszawa. Albańczyk był obecny na tym spotkaniu. Pojawiły się głosy, że Lech szykuje

Edgar Cani gra i strzela. Ale tylko w reprezentacji

Stołeczny sport na facebooku - najszybciej, najdokładniej i najefektowniej » Edgar Cani zdobył bramkę dla Albanii w wygranym 3:1 meczu eliminacji do mistrzostw świata z Cyprem. Napastnik wszedł na boisko w 82. minucie meczu, gola strzelił już dwie minuty później - głową po dośrodkowaniu

T-Mobile Ekstraklasa. Cani przedłużył kontrakt z Polonią

Cani, który w rundzie jesiennej strzelił dla Polonii osiem bramek, nie poleciał z zespołem na zgrupowanie do Turcji, bo prowadził rozmowy z klubem z zagranicy i zwlekał z przedłużeniem kontraktu w Warszawie. W niedzielę zdecydował się go jednak podpisać. - Cieszymy się, że Edgar ostatecznie związał

Cani zostaje w Polonii, Dwaliszwili jedzie na Ukrainę

reprezentacji Albanii z Katarem i Iranem i od tego momentu nie wrócił do Polski. Wszystko wskazuje na powrót syna marnotrawnego na Konwiktorską. Zawodnik, który w styczniu tego roku podpisał nowy kontrakt obowiązujący do czerwca 2015 roku, ma bowiem w ciągu kilku dni pojawić się w klubie. - Edgar Cani może

Czy Artjom Rudniew wyprzedzi Jerzego Podbrożnego?

Białystok) 11 goli Dudu Biton (Wisła Kraków) 10 goli Edgar Cani (Polonia Warszawa) 9 goli Danijel Ljuboja (Legia Warszawa

Legioniści i poloniści (nie) grali w reprezentacjach

strzelali napastnicy Polonii. Gruzin Władimir Dwaliszwili zagrał drugą połowę meczu z Egiptem, zremisowanego 0:0. Takim samym wynikiem skończył się mecz Albanii z Kamerunem. W zespole gospodarzy do 78. minuty grał Edgar Cani. Marek Jóźwiak: » Nie lubię Poznania

Poloniści po meczu z Górnikiem: "Remis nam się należał", Górnik zdobył gola dość szczęśliwie

myślę, że remis nam się należał, bo stworzyliśmy kilka sytuacji - powiedział po spotkaniu gracz Polonii, Adam Kokoszka. Brak Albańczyka Edgara Caniego w wyjściowym składzie był małą niespodzianką. I chyba błędem Czesława Michniewicza, bo Polonia potrafiła być groźna dopiero w drugiej połowie, gdy Cani

T-Mobile Ekstraklasa. Cani w Polonii do 2015 roku

na wakacjach), który przedstawił po raz kolejny przygotowany jeszcze w listopadzie kontrakt. Cani tym razem się nie zastanawiał, podpisał umowę do końca czerwca 2015 roku i wyjechał pakować się przed zgrupowaniem. Albańczyk tak naprawdę nie miał wyboru. Gdyby nie zaakceptował kontraktu, zostałby na

Kamil Kosowski: Mistrz? Legia

panikować. A jednak. Grali bez pomysłu na strzelenie drugiego gola. Kopali piłkę pod nasze pole karne, choć nie mają napastnika, który dobrze gra głową. Danijel Ljuboja to nie Marcin Żewłakow ani nawet Edgar Cani z Polonii. Serb nie jest orłem w walce o górne piłki, stąd takie podania były skazane na

Problemy Polonii przed derbami

, który złamał palec u stopy. Dzień później z opuchniętą kostką zajęcia zakończył Adam Pazio. Na dodatek do klubu wrócił Edgar Cani, co wywołało ogólną konsternacji - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". Kolejnym kłopotem Polonii przed derbami są problemy z wypłatami pensji. - Piłkarze dostali

Przed derbami. Polonia postraszyła Legię

poniedziałek przerwała jednak złą passę. Wygrała po dwóch porażkach, i to wysoko. W dodatku dobry mecz zagrało kilku piłkarzy. Edgar Cani strzelił 10 gola w lidze (najlepszy strzelec Legii Danijel Ljuboja zdobyłw tym sezonie 9 goli w lidze), a Władimir Dwaliszwili miał trzy asysty. W Legii błyszczy w ostatnich

Oceny polonistów: Brzyski najlepszy, najsłabszy Gliwa

pozycji, na skrzydle. Musi się do tej roli przyzwyczaić, bo Cani nikomu nie pozostawił złudzeń, że on jest najlepszym środkowym napastnikiem Polonii. Edgar Cani - 4. Albańczyk strzelił dziewiątego gola w sezonie. Miał udział - asystę - przy pierwszej bramce. Potwierdza formę z końcówki poprzedniego roku

Legia nie wygrała na stadionie Polonii od niemal siedmiu lat

. minucie, ale poloniści strzelili po przerwie dwa gole. Najpierw trafił Tomasz Jodłowiec (obecnie piłkarz Legii), zwycięską bramkę strzelił Edgar Cani. Wiosną 2006 roku, kiedy Legia po raz ostatni wygrała przy Konwiktorskiej, legioniści byli liderem (i zdobyli mistrzostwo), a Polonia broniła się przed

Ruch wygrał z Polonią. Co teraz zrobi Legia?

niewykorzystana przez Macieja Jankowskiego pod koniec gry. Jankowski otrzymał piłkę po kolejnym bilardowym zagraniu Zieńczuka i popędził w pojedynkę na bramkę. Niestety, uderzył nad poprzeczką. Poloniści kończyli mecz w dziesiątkę, gdyż za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Edgar Cani. - Było dużo taktyki

Legia - Polonia 1:1. Urban: Nie dramatyzuję, Smolarow: Rozegraliśmy dobry mecz

Jan Urban, trener Legii: Pierwsza połowa była wyrównana, nie było zbyt wielu sytuacji. Gola straciliśmy po błędzie Daniela Łukasika, który się poślizgnął. Odrobiliśmy stratę i w drugiej połowie osiągnęliśmy przewagę. Wydawało się, że tak jak z Podbeskidziem wygramy, ale nie udało się strzelić

Japonia kolejnym katem Lechii. W ekstraklasie gole strzelali jej piłkarze z 25 krajów

Visnakovs 2 (Cracovia - 2010/11, 2011/12) 13. Izrael (2 zawodników, 2 gole) Dudu Biton (Wisła Kraków - 2011/12), Liran Cohen (Podbeskidzie Bielsko-Biała - 2012/13) 14. Albania (1 zawodnik, 3 gole) Edgar Cani 3 (Polonia Warszawa - 2011/12) 15. Niger (1 zawodnik, 1 gol) Zakari Lambo (Hutnik Kraków - 1995/96

Poloniści po derbach: Należał nam się rzut karny

. Fajnie byłoby coś jednak zawojować i powalczyć np. o puchary. Edgar Cani: Z Legią mieliśmy swoje okazje i przy większej skuteczności mogliśmy zrobić lepszy wynik. Nie było dla mnie żadną niespodzianką to, że znalazłem się w meczowej osiemnastce. Wróciłem do Warszawy po to, aby grać. Prosiłem trenera żeby

Polonia w derbach. Przyrowski perfekcyjny

mieli wiele trudności, żeby go upilnować. Lepiej grał kiedy boisko opuścił Cani, po prostu nie miał z kim grać. Edgar Çani - 2 Zupełnie niewidoczny, bezużyteczny dla drużyny. Nic mu nie wychodziło, ale też nic - tzn. żadna piłka do niego nie dochodziła. Pavel Szultes , Jakub Tosik , Aviram

Podbeskidzie - Polonia 1:1. Czerwona kartka i gol stracony w 90. minucie

Sylwester Patejuk. Wcześniej czerwoną kartkę ukarany został Tomasz Jodłowiec. Była to piąta czerwona kartka w piątym kolejnym meczu dla zawodnika Polonii. Absolutny rekord w lidze. Tę niechlubną serię zapoczątkował Maciej Sadlok, a kontynuowali Edgar Cani (dwukrotnie) i Sebastian Przyrowski. Na ostatni mecz

Legia bezradna. Jak pierwsza traci gola, to przegrywa

... polonista Edgar Cani, który strzelił trzy gole w meczach, w których Polonia musiała gonić wynik. Albańczyk dał zwycięstwo "Czarnym Koszulom" w derbach Warszawy i potrafił w pojedynkę odmienić losy meczu z Podbeskidziem (Polonia przegrywała 0:1, wygrała 2:1). Polonia straty odrabia Zespół Jacka

Dlaczego Polonia przegrała sezon i co z tego wynika

"Czarnych Koszul". Grzegorz Bonin, Robert Jeż, Daniel Sikorski, Aleksandar Todorovski, Edgar Cani, Pavel Szultes, Marcin Baszczyński podpisali kontrakty latem, a zimą dołączyli jeszcze Aviram Baruchjan i Władimir Dwaliszwili. Z tej grupy tylko Baszczyński, Cani i Dwaliszwilli grali regularnie

Tydzień do inauguracji rundy wiosennej - jaka Polonia w meczu z Lechią?

nie uczestniczą od tygodnia w treningach w proteście przeciw zaległościom finansowym. Cała piątka nie dostała wypłat od kilku miesięcy. Z kolegami solidaryzuje się Władimir Dwaliszwili. On również nie trenuje, choć jemu pieniądze na konto wpłynęły. Jest jeszcze Edgar Cani, który przebywa w klubie

Korona - Polonia 3:0. Blamaż Polonii w Kielcach

całkowicie. Poddała się. Jedyny piłkarzy, który zachował fason był Sebastian Przyrowski. Uchronił zespół od wyższej porażki. Karygodnie zachował się pod koniec spotkania Edgar Cani. Wygrał pojedynek sam na sam z Małkowskim, ale nie podał piłki do lepiej ustawionego Łukasza Teodorczyka, a potem nie trafił do

Artjom Rudniew królem strzelców ekstraklasy. Najlepszy od...

) 11 goli Dudu Biton (Wisła Kraków), Edgar Cani (Polonia Warszawa), Danijel Ljuboja (Legia Warszawa) Artjom Rudniew jest w XXI wieku trzecim piłkarzem Lecha Poznań z koroną króla strzelców i zarazem snajperem z najlepszym dorobkiem - wyprzedza Piotra

Polonia - Ruch 0:1. Polonia przegrała z Ruchem. Wojciechowski wycofuje się z piłki!

więcej. Strzałów, akcji Polonia stworzyła mało. Ruch w defensywie był solidnie zorganizowany, duet środkowych obrońców Grodzicki - Stawarczyk przyćmił tym razem dwójkę napastników Piech - Jankowski. Bezradna Polonia Kiedy w 84. minucie czerwoną kartkę otrzymał Edgar Cani za bezmyślne zagranie ręką

Polonia przegrała z Ruchem. Wojciechowski wycofuje się z piłki!

Ekstraklasa. Skuteczny Edgar Çani. Wiosna będzie jeszcze lepsza?

. Edgar Cani (Polonia) 15 8 654 82 Artjoms Rudniew (Lech) 16 15 1364 90

Tak grała Polonia z Widzewem [OCENY]

, kiedy zmylił dwóch obrońców. Zaskakuje przeglądem pola. Doskonale podał w tempo do Wszołka. Daniel Gołębiewski, Adam Pazio, Edgar Cani grali za krótko, aby ich oceniać. Jesteś fanem "Czarnych Koszul"? Chcesz pisać bloga o Polonii? Załóż go u nas i bloguj!

Transfery. Do Polonii dojdzie jeszcze napastnik

. Ani Daniel Sikorski, ani wypożyczony z Palermo w połowie lipca Albańczyk Edgar Cani jeszcze bramki nie strzelili. Ani minuty nie wystąpił jeszcze trzeci z napastników król strzelców Młodej Ekstraklasy poprzedniego sezonu Łukasz Teodorczyk. Siły ognia Polonii wyraźnie brakuje. Po meczu z Wisłą

Co musisz wiedzieć o derbach Polonii z Legią [ŚCIĄGA]

objęła prowadzenie po strzale Miroslava Radovicia w 23. minucie, ale poloniści strzelili po przerwie dwa gole. Najpierw trafił Tomasz Jodłowiec (obecnie piłkarz Legii), zwycięską bramkę strzelił Edgar Cani.

Wybieramy sportowe wydarzenie lutego w Warszawie

, ale dla Politechniki, która przeżywa ogromne kłopoty finansowe, dotarcie do najlepszej czwórki rozgrywek to duże osiągnięcie. 29 lutego w reprezentacji Albanii zadebiutował snajper Polonii Edgar Cani, który w tym sezonie zdobył już dziewięć goli dla "Czarnych Koszul". Zadebiutował i

Porażka Polonii. Nie zasłużyli na zwycięstwo

). Do ataku wysłał tylko Władimira Dwaliszwiliego, posadził na ławce Edgara Caniego i Łukasza Teodorczyka. Liczył pewnie na grę skrzydłowych Pawła Wszołka i Bruno Coutinho, ale szybko się przeliczył. Brazylijczyk tylko na początku spotkania próbował coś wykreować, sił starczyło mu na pół godziny

Legia gra z Polonią. Przewodnik po derbach Warszawy

napastnik Ismael Blanco (dwukrotny król strzelców ligi greckiej) i Hiszpan Nacho Novo - była gwiazda Glasgow Rangers. W Polonii powinni wystąpić: najlepszy strzelec zespołu Albańczyk Edgar Cani (10 goli w lidze) i Gruzin Władimir Dwaliszwili, który w ostatnim meczu z Jagiellonią miał trzy asysty. Kogo

T-Mobile Ekstraklasa. Polonia lepsza od Legii w derbach stolicy

, który po trzech meczach wrócił z pomocy na środek obrony, ale w sytuacji z 60. minuty zachował się jak napastnik, strzelając obok Duszana Kuciaka z zimną krwią. Drugą bramkę zdobył Edgar Cani, Albańczyk wypożyczony z Palermo. Wykończył akcję, którą rozpoczął dalekim wykopem Sebastian Przyrowski i

Exodus gwiazd z ekstraklasy, czyli tydzień do rozpoczęcia rundy wiosennej

oraz Edgar Cani (Catania Calcio). Zatęsknimy też za Maorem Meliksonem (z Wisły do Valenciennes), Ireneuszem Jeleniem czy Dawidem Nowakiem (szukają nowych klubów). Kto wygrał, kto stracił? Po tak mizernym okienku niezwykle trudno wskazać króla zimowego polowania. Może okazać się nim Legia, która w

Ultimatrum dla Skorży

, ale w sytuacji z 60. minuty zachował się jak napastnik, strzelając obok Duszana Kuciaka z zimną krwią. Wykorzystał błąd Michała Żewłakowa, jeszcze niedawno swojego konkurenta do gry w obronie reprezentacji Polski. Drugą bramkę zdobył Edgar Cani, Albańczyk wypożyczony z Palermo. Wykończył akcję, którą

Ekstraklasa. Polonia z Izraelczykiem... i bez Lubańskiego?

warszawskiego klubu opierać się będzie wyłącznie na zawodnikach zagranicznych. Hierarchia pomocników wygląda dziś następująco: Brazylijczyk Bruno, Słowak Robert Jeż, Baruchyan i Czech Pavel Szultes, a napastników: Edgar Cani, Szultes. W dalszej kolejności pod uwagę brani są - w drugiej linii - Tomasz Brzyski i

Legia - Polonia 0:0. Słabe derby

się w walce o mistrzostwo, a Legia wciąż wyprzedza ją tylko o pięć punktów. Goście w piątek zagrali nietypowo, bo dwoma napastnikami. Edgara Caniego wspomagał Władimir Dwaliszwili, który kilka dni wcześniej w wygranym 4:1 spotkaniu z Jagiellonią miał trzy asysty dzięki podaniom ze skrzydeł. 26-letni

Skąd się wzięła ofensywna siła Polonii?

z czołówki ligi: Legią, Lechem, Wisłą, rewelacyjnie spisującym się Widzewem, Lechią na wyjeździe i Jagiellonią. Najskuteczniejszymi i najbardziej wpływowymi w ataku piłkarzami "Czarnych Koszul" są Łukasz Teodorczyk i Paweł Wszołek. Strzelili po trzy gole, uczestniczyli niemal w każdej

Młoda Polonia na przekór trudnościom. Atak i charakter objazdowej trupy

wystąpili: Edgar Cani, Aleksandar Todorovski, Jakub Tosik, Pavel Szultes i Maciej Sadlok. - Jeśli przychodzili do nas piłkarze z dorosłej drużyny, to trudno było im się było dostosować, bo my mieliśmy swój charakter, swój styl - tłumaczy Stokowiec. Jaki? - Przede wszystkim gramy agresywnie do przodu

Widzew gra z Polonią Warszawa. Polonia ma Edgara Caniego, Widzew - Big Bena

bramek i zatrzymać m.in. Edgara Caniego. Albańczyk zdobył w tym sezonie dziewięć bramek, chociaż rozkręcał się długo. Ben Dhifallah tyle czasu co Cani nie ma. Jeśli chce pomóc Widzewowi, musi zacząć strzelać od razu... Zdecydowanym faworytem meczu jest Polonia, ale łodzianie oczywiście nie są bez szans

T-Mobile Ekstraklasa. Polonia - Górnik 1:1. Napastnik skrępowany

rezerw Bayernu Monachium strzelił właśnie w rezerwach, dopiero potem zaczął strzelać w lidze. Problem w tym, że w Polonii każdy napastnik jest na wagę złota. Z Legią kontuzji doznał Łukasz Teodorczyk i leczy się do końca roku, Albańczyk Edgar Cani z trudem wytrzymuje całe spotkanie, rzadko dochodzi do

Widzew, czyli dla Polonii zespół przeklęty. Cztery koszmary "Czarnych Koszul"

takich piłkarzy jak Bruno (wrócił za to jego przyjaciel Edgar Cani). Jest za to Wszołek, doszedł z młodych piłkarzy Łukasz Teodorczyk, Adam Pazio. Piotr Stokowiec nie czuje się gościem na ławce trenerskiej, ale pełnoprawnym gospodarzem. Funkcję kapitana pełni Łukasz Piątek, który dziś zagra setny mecz w

Kto odejdzie zimą z Polonii?

. Na pierwszym treningu w przyszłym tygodniu pojawić się powinno dwóch nowych piłkarzy - jeden z polskiej ligi, drugi z zagranicy - zapowiada Drygalski. Cani i Dwaliszwili » w Legii? "Nic takiego nie powiedziałem"

Polonia osłabiona na derby, czy po prostu inna?

Jagiellonią. Na środku pomocy grali wtedy: Jodłowiec i Łukasz Piątek, na skrzydłach - Tomasz Brzyski (zmienił w przerwie kontuzjowanego Bruno) i Paweł Wszołek. Dwaj ostatni strzelili po bramce, Brzyski dołożył do tego asystę. Takie rozwiązanie plus Edgar Cani i Władimir Dwaliszwili, a potem Łukasz Teodorczyk

Polonia przegrywa z Jagiellonią. Znów ten Frankowski

asysty. Nieźle tym razem wypadł Edgar Cani (udział przy drugiej bramce). Niemniej Polonia wiedząc o porażkach Lecha, Śląska i Legii nie powalczyła o pozycję lidera, symboliczną i bez znaczenia w tym momencie sezonu, ale prestiżową dla właściciela klubu Józefa Wojciechowskiego. Za tydzień podejmuje u

Polonia nadal szuka piłkarzy w Izraelu

na temat pracy zarządu. Mogę stwierdzić tylko, że pana Lubańskiego wciąż nie ma w pracy - odpowiedział Wojciechowski. Transfer napastnika był priorytetem dla trenera Jacka Zielińskiego od początku sezonu. Latem opuścili Polonię Artur Sobiech i Euzebiusz Smolarek. W ich miejsce przyszli: Edgar Cani

Wieści o transferze Edgara Caniego to kolejny cios dla kibiców Lecha Poznań

Serwis zarzuca Lechowi Poznań robienie sobie żartów z kibiców. Albańczyk Edgar Cani ma bowiem tylko pozornie dobry bilans strzelonych goli - ostatnio jednak nie trafia w ogóle. Przypomniane zostały przykłady na krnąbrność piłkarza - awantury z kolegami z Polonii Warszawy, wulgarne "sp..."

Transfery. Edgar Cani podpisał kontrakt z Catanią

Więcej o naszych klubach na Facebooku Warszawa.sport.pl Przed Canim odeszli Marcin Baszczyński (do Ruchu Chorzów) oraz Tomasz Brzyski (do Legii Warszawa). Dla przeżywającej problemy finansowe Polonii odejście tych piłkarzy oznacza zaoszczędzenie kilkuset tysięcy złotych zaległych pensji, ale z

Edgar Cani nie dla Lecha? Polonia nie chce go puścić

O tym, że Cani oglądał mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa, pisaliśmy już w niedzielny wieczór. Ustaliliśmy, że wizyta Albańczyka w towarzystwie swojego menedżera nie była przypadkowa i wiązała się z możliwym transferem napastnika z Polonii do Lecha. W warszawskim klubie Caniego już nie chcą po tym

Edgar Cani znów trenuje z pierwszym zespołem Polonii. Po to, by nie spadała jego rynkowa wartość

akceptowany przez piłkarzy "Czarnych Koszul" i trudno się spodziewać, by zagrał z Zagłębiem. Chodzi raczej o to, by nie spadała jego rynkowa wartość - właściciel Polonii Ireneusz Król niedawno wycenił ponoć Albańczyka na 400 tys. złotych. Cani w miniony weekend był w Poznaniu na meczu Lecha z Legią

Edgar Cani jak syn marnotrawny. Ireneusz Król wybaczył piłkarzowi

- My je wcześniej Caniemu wysłaliśmy z zaproszeniem, by ponownie podjął walkę o miejsce w składzie. On wyzwanie przyjął - komentuje obrazowo prezes. Od czerwca Cani walczył o rozwiązanie kontraktu z Polonią. Prawnik zawodnika próbował wykazać, że jego klient w polskim klubie spotkał się z

T-Mobile Ekstraklasa. Najbardziej bramkostrzelny obrońca = najmniej doceniany obrońca

dziennikarzy nazbyt często. Wystarczy wspomnieć o ostatnich wyrazach podziwu dla dokonań Rafała Wolskiego czy Edgara Caniego. Nie powinniśmy odmawiać tym piłkarzom talentu, ale należy pamiętać, że obaj rozegrali w Ekstraklasie łącznie 28 meczów czyli ponad 5 razy mniej od obrońcy Śląska Wrocław. O problemie

Grunt to skuteczność! Piłkarz Polonii jest najlepszym strzelcem Młodej Ekstraklasy

;Czarne Koszule", wobec zniechęcenia Wojciechowskiego, mogą zagrać w ekstraklasie składem pozbawionym piłkarzy, którzy zawiedli w ostatnich miesiącach. Najpewniej zastąpią ich dotychczasowi rezerwowi i gracze z Młodej Ekstraklasy - pisaliśmy na Warszawa.sport.pl w maju. Z klubu mają odejść Edgar Cani

Polonia gra z Koroną. Bez Caniego w pierwszym składzie

"Czarne Koszule" wróciły do ustawienia z jednym napastnikiem. Jest nim Władimir Dwaliszwili. Gruzin w tej rundzie strzelił jednego gola, zaliczył trzy asysty. Cani ma na koncie wiosną dwa gole, słabo wypadł jednak w derbach z Legią. W całym sezonie Albańczyk zdobył dziesięć goli. Do gry

Historyczny wyczyn Edgara Caniego z Polonii Warszawa w meczu z Lechią Gdańsk

hat-trick zdobyty w profesjonalnej drużynie - przyznał po meczu Cani. Choć występ Polonii w Gdańsku oceniany jest jako najlepszy mecz "Czarnych Koszul" w tym sezonie, to według Albańczyka piątkowe spotkanie można porównać do meczów Polonii z Legią Warszawa czy Lechem Poznań. - Cieszę się, że

Adam Kokoszka: Decyzja odnośnie Caniego należała do trenera

Cani znalazł się w kadrze meczowej na derby z Legią. Wszedł na boisko w drugiej połowie.- Nie było dla mnie żadną niespodzianką to, że znalazłem się w meczowej osiemnastce. Wróciłem do Warszawy po to, aby grać - powiedział dumnie 23-latek. - Koledzy w drużynie przyjęli mnie dobrze - dodał

Czy Çani rozwiązał kontrakt z Polonią?

Warszawa.sport.pl na Facebooku. Dołącz do nas! Według "Przeglądu" Çani nie jest już zawodnikiem Polonii Warszawa. Najskuteczniejszy zawodnik "Czarnych Koszul" miał rozwiązać kontrakt z klubem. Umowa obowiązywała do czerwca 2015 roku. - Cani rozwiązał kontrakt. Miał taką

ŁKS - Polonia 0:2. Łatwa wygrana "Czarnych Koszul"

dośrodkował Brzyski, Cani próbował strzelać, ale zrobił to źle strącając jednak piłkę pod nogi Jeża. Słowak uderzył mocno i celnie. Polonia kontrolowała spotkanie, ŁKS nie potrafił jej zagrozić - z dystansu strzelał Maciej Iwański, ale spudłował o metr. Po zmianie stron "Czarne Koszule" atakowały, a

Komisja Ligi ukarała Legię i cztery inne zespoły. Cani zawieszony do końca sezonu

Facebook Warszawa.sport.pl. Czy już nas polubiłeś? Na Legię nałożono karę w wysokości piętnastu tysięcy złotych w związku z zachowaniem kibiców tego klubu podczas meczu 28. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok (wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych oraz

Feralna Legia Teodorczyka

;. Jego miejsce na boisku zajął Edgar Cani, który był autorem zwycięskiego gola. Najpierw przypuszczano, że Teodorczyk zerwał więzadła, ale w szpitalu gracz dowiedział się, że jest jeszcze gorzej. Okazało się, że złamał kość strzałkową. Kontuzja przytrafiła mu się, kilkanaście dni po tym, jak zdobył

Górnik - Polonia 1:0. Górnik Zabrze znów zabrał punkty potentatowi

zaowocowało trafieniem Dancha. Goście dopiero w końcówce wzięli się do roboty. Szansę na wyrównanie miał Edgar Cani, ale w dobrej sytuacji posłał piłkę obok bramki. Z kolei po uderzeniu Pavla Sultesa piłka trafiła w słupek bramki Górnika. Górnik Zabrze 1 (1) Polonia Warszawa 0