djokovic rzym

mo, jp

Roland Garros. Djokovića passa trwa

Po dwóch setach w meczu Novaka Djokovica z Juanem Martinem Del Potro był remis . Serb wygrał w pierwszego seta 6:3, drugi padł łupem Argentyńczyka. Gdy na korcie zaczęło robić się ciemno, sędziowie przerwali mecz i zadecydowali, że zostanie on dokończony w sobotę popołudniu. Po wznowieniu Djoković nie dał szans Del Potroi zwyciężył dwa sety (6:3, 6:2).

Tenis. Soderling chce się odpłacić Nadalowi

Dwukrotny finalista Rolanda Garrosa Robin Soderling jest żądny rewanżu za ubiegłoroczną porażkę w finale French Open. W 2010 Szwed przegrał w trzech setach z Rafaelem Nadalem. - On nie jest niepokonany - mówi rozpoczynający przygotowania na ceglanej nawierzchni Soderling.

Wyniki weekendu 14-15 maja

MŚ w hokeju, Giro d'Italia, MŚ w tenisie stołowym, żużlowa GP - sprawdź najciekawsze wyniki weekendu 14-15 maja.