dariusz kluge

az

Kluge drugi raz z rzędu najlepszą drużyną MLB

W finałowym pojedynku samochodziarze pokonali 4:1 Tekobud. A szef drużyny i jednocześnie bramkarz Dariusz Kluge dostał puchar ufundowany przez prezydenta Płocka dla menedżera sportu.

Triumf naszych oldbojów

Olsztyńska drużyna oldbojów pokonała swoich rówieśników z Płońska, Ornety, Elbląga i Płocka podczas turnieju rozgrywanego na boiskach w Kortowie

Ostateczna kolejność XVIII edycji MLB

- Komunikacja Miejska 4:1 (0:0). Turbud: Żaglewski, Flaczyński (2), Wojda; Komunikacja: Kożuszek 5. Stangpol 6. Dream Team 7. Orlen Ochrona 8. Urząd Miasta Pozostałe trofea Puchar Fair Play - Orlen Ochrona Puchar menedżera sportu przyznawany przez prezydenta Płocka - Dariusz Kluge Najlepszy bramkarz Pucharu

Kluge - Kay 4:0 (4:0)

. Już nikt nie miał wątpliwości, kto rozdaje karty. Nie dość, że Kluge przewyższało rywali szybkością, to i ostra gra, na pograniczu faulu, ustawiła rywali na straconej pozycji. Nawet najszybszy wśród piłkarzy Kierzkowskiego Dariusz Krzywkowski nie mógł wiele zdziałać. Raz wprawdzie przedostał się

Tekobud - Kluge 3:1 (2:1)

Rafał Szczytniewski, ale Jacek Lasocki pewnie złapał piłkę i... To było nieprawdopodobne. Dojrzał, że jego rywal z bramki Dariusz Kluge (50 metrów dalej, bo taką długość ma boisko) wyszedł daleko na przedpole. Bez zastanowienia rzucił piłką przez całe boisko - wprost do siatki. Sędzia wskazał na środek

Kay triumfuje w Miejskiej Lidze Biznesu

bramkarza (Dariusz Kluge) tej edycji MLB. Królem strzelców z 37 golami został Tomasz Walczak z Oldboys, puchar Menedżera Sportu przyznano kierownikowi Pocztyliona Tadeuszowi Daszewskiemu, zaś puchar Fair Play trafił w ręce zespołu Orlen Ochrony.

Kluge po raz trzeci mistrzem Miejskiej Ligi Biznesu

strzał z trzech metrów był czystą formalnością. Kto wie jak dalej potoczyłby się mecz, gdyby sędzia inaczej zinterpretował spięcie pod bramką samochodziarzy. Zieliński ruszył do prostopadłego podania, podobnie jak wybiegający z bramki Dariusz Kluge. Bramkarz odważnie rzucił się pod nogi szarżującego

MLB znowu gra: Kluge - Kay 5:3 (2:1)

dystansu uderzali groźnie na bramkę. Chwilę później z sześciu metrów przymierzył Rajmund Koperek. Tę zuchwałość spokojnie okiełznał Dariusz Kluge, niekwestionowany lider drużyny, na każdym kroku udowadniający tezę, że dobry bramkarz jest jak stare wino - im starszy, tym lepszy. Na dodatek pierwsze po

Śląsk dostanie karę za transparent "Fuck UEFA"? Wszczęto postępowanie

delegat Dariusz Kluge z Mazowieckiego ZPN-u. Ewentualna kara dla Śląska nie byłaby pierwszą tego typu recydywą dla wrocławskiego klubu. Podobny przypadek miał miejsce rok temu podczas meczu kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzów ze szwedzkim Helsingborgiem, w którym zaprezentowano oprawę poświęconą powstaniu

Przed XII kolejką MLB

; Pocztylion: Wilkutowski - 2, Grodkiewicz). Z drugiej strony dużo ciekawsza może być konfrontacja Kluge i Tekobudu. W poprzedniej rundzie gracze obu drużyn mieli stworzyć wielkie widowisko toczone w duchu fair play. Wszem i wobec mówiło się o przyjaźni i tym podobnych miłych gestach. A co było na boisku

Energa Cup 2009

Wawrzyńskiego, a honorowy patronat nad imprezą objął prezes Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Dariusza Kluge. Dzieci zagrają na stadionie w Maszewie systemem każdy z każdym. Mecze 2 razy po 10 min. Swój udział potwierdziły ekipy Lidera Włocławek (najlepszej drużyny Kujawsko-Pomorskiego), ŁKS-u Łódź, MKS

Przed siódmą kolejką MLB

Zarębski: Czujecie już emocje przed tym meczem? Dariusz Kluge, bramkarz Kluge i wiceprezes Mazowsza: Właściwie są one takie jak zawsze. To nasi najgroźniejsi rywale. Choć ten mecz będzie miał po raz pierwszy chyba taki smaczek. Niby tworzymy na co dzień tę samą drużynę, a teraz staniemy naprzeciw siebie

Przed VI kolejką MLB

I pomyśleć, że wracający po przerwie do gry w MLB pocztowcy chcieli grać w II lub I lidze. - Na szczęście odwiedli nas od tego Grzesiek Kępiński i Marcin Lig - opowiada szef Pocztyliona Dariusz Grodkiewicz. - Przekonali nas, że nawet gdybyśmy mieli przegrywać, to z najlepszymi. Mieli rację. Bo z

Polska B pokonała Niemcy 2:1

- poinformował prezes PZPN Michał Listkiewicz. Niemcy 2006 - Polska B 1:2 (0:0) Bramki: dla Niemiec - Benjamin Auer (90+2); dla Polski - Wahan Geworgian (50), Marek Saganowski (52) Żółte kartki: Marco Engelhardt (Niemcy); Dariusz Dudka (Polska) Widzów: ok. 5 tys. Niemcy: Jentzsch - Korzynietz (46. Preuss

Henryk Kisielewski ponownie prezesem płockiego OZPN

Nożnej w Płocku. Reszta zmian była w zasadzie kosmetyczna, skoro znowu prezesem został Henryk Kisielewski. Wybrano także nowy zarząd POZPN, w skład którego wchodzą: Wiesław Adamski (Gostynin), Zdzisław Grausberg (Płock), Zbigniew Jakóbowski (Sierpc), Dariusz Kluge (Płock), Zbigniew Kowalski (Płock

Oldboys - Euroserwis 8:2 (1:0)

podstawowych graczy, ale pierwsza połowa zdawała się przeczyć jego słowom. Mecz był wyrównany, ale już w 5. min groźnie zaatakowali Oldboysi. Po strzale Marcina Jeziorowskiego Piotr Polańczyk wypuścił piłkę z rąk. Dobijający Dariusz Grodkiewicz nie miał problemów z ulokowaniem jej w siatce. Odpowiedź rywali

Oldboys - Turbud 0:0

zrewanżowali się, choć także skończyło się tylko na strachu. W 14. min piłkę z tzw. klepki, rozegrali Dariusz Grodkiewicz i Piotr Kuźniarek. Akcję zamykał Rajmund Koperek, który zamiast wpakować piłkę do siatki, fatalnie przestrzelił. Po podobnym rozegraniu, kilka minut później, przed szansą stanął Paweł

Kubera: Wenta? Pomysł dobry, ale mało realny

, wtedy będą rządzić panowie Krzysztof Jagucki i Grzegorz Kępiński. W końcu są członkami zarządu. Wśród kandydatów na prezesa wymienia się szefa płockich kibiców Jacka Kruszewskiego, nowego prezesa POZPN Dariusza Kluge i Krzysztofa Jaguckiego. - Znam te koncepcje. Ale decyzje jeszcze nie zapadły.

Bundesliga. Smolarek bohaterem Dortmundu

:1. Polski skrzydłowy grał przeciętnie i w 60. min zmienił go Marko Babic. O wiele lepiej wypadł obrońca Hannover '96 Dariusz Żuraw, który asystował przy pierwszym golu w wygranym 2:0, wyjazdowym spotkaniu z FC Kaiserslautern (bez Kamila Kosowskiego). HANSA ROSTOCK - MAINZ 2:0 (0:0): Rasmussen (41

Piłka nożna: Wielkopolscy III-ligowcy przed sezonem

Dariusz Reyer 24 lata O Piotr Bubiłek 22 lata O Paweł Zajączkowski 20 lat O

Piłka nożna - III liga: wyniki 3. kolejki

. W 65. min rezerwowy Piotr Najewski zagrał z prawej na lewą stronę boiska do Dariusza Reyera. Często włączający się do akcji ofensywnych obrońca Warty doskonale wypatrzył w polu karnym Marcina Florka, który strzałem głową pokonał Mielcarza. Nieoczekiwanie, kwadrans później goście wyrównali. Karol

Grała III liga wielkopolska

odpowiedzi po rzucie wolnym Dariusza Cudnego warciarze kilkakrotnie dobijali piłkę i zawsze ich strzały blokowali obrońcy ze Świnoujścia. Wreszcie, w 61. min na środku boiska Tomaszczak chciał zablokować piłkę barkiem, ta odbiła mu się od ręki i sędzia pokazał mu za to żółtą kartkę - ale już drugą w tym

Wyniki III ligi piłkarskiej

Dariusza Łożyńskiego. Ten uderzył na bramkę. Golkiper Gryfa obronił strzał , ale przy dobitce Kikuta był bezradny. Minutę przed końcem pierwszej połowy było już 3:0 dla rezerw Amiki. Z rzutu rożnego dośrodkował Krzysztof Kowalczyk, a piłkę głową do siatki skierował Zbigniew Grzybowski. Bramki: 1:0

Bundesliga - koniec serii Bayernu!

(prawdopodobnie zerwanie wiązadła) doznał Jan Koller, który może pauzować nawet pół roku. - To niemożliwe. Nie mamy już napastników - trener Borussi Bart van Marwijk był załamany. Dwa tygodnie temu identycznej kontuzji doznał inny snajper - Cedric van der Gun. Bartosz Bosacki (Nürnberg), Dariusz Żuraw

Gol Krzynówka, zwycięstwo Bayeru

) zagrał 90 min i strzelił gola w meczu z Bochum Tomasz Zdebel (Bochum) zagrał 90 min w meczu z Leverkusen Daniel Bogusz (Arminia) nie zagrał ani minut w meczu z Hanoverem Tomasz Wisio (Arminia) zagrał 45 minut (I połowa) w meczu z Hanoverem Dariusz Żuraw (Hanover) zagrał 90 minut w meczu z Arminią

. Mimo gry w dziesiątkę nadal przeważała. Nerwy puścił zawodnikom obu drużyn w 90. min, kiedy Dariusz Cudny czysto odebrał piłkę napastnikowi Kotwicy w narożniku pola karnego. Arbiter Marcin Roguski z Mazowieckiego OZPN uznał jednak, że Cudny faulował i podyktował rzut karny dla gości. Wtedy zaczęły się

Skarb kibica IV ligi

OZORKÓW Trener: Sławomir Wojtczak. Bramkarze: Piotr Fortecki (rok urodzenia 1969), Krzysztof Niedomagała (85). Obrońcy: Maciej Ciszewski (81), Marcin Kałuziński (83), Krzysztof Suliński (83), Bartłomiej Kończarek (84), Dariusz Podolski (66), Marcin Szymczak (85). Pomocnicy i napastnicy: Daniel Szpiegowski

Mistrzyni Europy w siatkówce Dominika Leśniewicz najlepszym sportowcem regionu w minionym roku.

(wioślarstwo - RTW Bydgostia/Kabel) 9. Dariusz Białkowski (kajakarstwo - Astoria) 10. Maciej Trzebiatowski (sport motorowodny - Team Haręza Żnin) Sylwetki laureatów 1. Dominika Leśniewicz (GCB/Adriana/GP) Mistrzostwo Europy polskich siatkarek było największą sportową sensacją minionego roku. Dominika

Transfery w Bundeslidze

;rnberg, za darmo) Benjamin Köhler (MSV Duisburg, wypożyczenie) Rui Marques (VfB Stuttgart, 1,1 mln) Brian Roy (NAC Breda, za darmo) Dariusz Wosz (VfL Bochum, 2,5 mln) SC Freiburg Przychodzą: Fabian Gerber (FC St. Pauli, za darmo) Zaza Zamatradze (FC Winterthur, za darmo) Jan Männer (z drużyny

Miejska Liga Biznesu: Tekobud - KAY 8:5 (4:1)

. Wyrównanie padło w dość zaskakujący sposób. Odbitą piłkę od obrońcy przed polem karnym strącił przewracany Mariusz Przygucki, a ta po rykoszecie wpadła do siatki. Minęło kilka minuta i KAY po składnej akcji Dariusza Hofmana i Dariusza Krzywkowskiego mógł objąć prowadzenie. Rywali uratował Arkadiusz