dariusz jarzyna

mews

Stadion Syrenki Politechniki Warszawskiej

Wyniki testu Coopera przeprowadzonego 16-17 października na Stadionie Syrenki, ul. Batorego

Politechnika Koszalin rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu

PIŁKA RĘCZNA. Nowy-stary trener, cztery nowe zawodniczki, codziennie krioterapia i irlandzcy rugbiści w pobliżu. Koszalińskie szczypiornistki rozpoczęły w poniedziałek obóz w Spale.

Kolporter Kielce - Sośnica Gliwice, sobota godz. 16

pierwszej szóstce, nie może sobie już pozwolić na porażkę. Kielczankom bardzo przydałoby się zwycięstwo, bowiem po kolejnych porażkach spadły już na 10. pozycję w tabeli i będącą już w strefie spadkowej 11. Gościbię Sułkowice wyprzedzają tylko jedną bramką w bezpośrednim dwumeczu. Dariusz Dworaczyk, trener

Kolporter Kielce - Sośnica Gliwice 25:22 (11:10)

54. min przegrywały już 18:23 - Katarzyna Jedyńska w karnych pomyliła się tylko raz, skuteczna była Ewa Jarzyna. Po chwili jednak kolejną bramkę zdobyła Artsiomenka, a niecałe dwie minuty przed końcem ostatniego gola w meczu strzeliła Bożena Sęktas. Dariusz Dworaczyk poprosił o czas. Uspokoił swoje

Przed meczem Kolporter Kielce - Sośnica Gliwice, sobota godz. 16

w Piotrkowie Trybunalskim 24:29 zrównały się punktami z 11. Gościbią Sułkowice. - Dlatego trzeba przede wszystkim wygrywać u siebie - mówi Dariusz Dworaczyk. W trzeciej rundzie te zadania jego podopieczne wykonywały i jeśli dalej będą wygrywać w Kielcach, pozostanie w ekstraklasie wydaje się pewne

Pierwsze w historii zwycięstwo kielczanek w Gliwicach: Sośnica - Kolporter 24:28

Dariusz Dworaczyk, trener kielczanek, nie miał przed tym spotkaniem wesołej miny. Krystyna Swatko już wyjechała bowiem na zgrupowanie reprezentacji Białorusi, zaś Monika Gruba nadal leczy kontuzję. Dlatego w pierwszym składzie spotkanie rozpoczęły Agata Rola i Kinga Piecaba. Obawy były słuszne

Piłka ręczna: przed inauguracją ligi kobiet

beniaminka z Katowic. "Akademiczkom" ma pomóc kilka doświadczonych zawodniczek, które latem wzmocniły zespół. KADRY ZESPOŁÓW SOŚNICA GLIWICE Bramkarki: Anna Grabuńczyk (rok urodzenia 1983), Iwona Łącz (69), Weronika Mieńko (86). Rozgrywające: Ewa Jarzyna (76), Katarzyna Jedyńska (84), Jadwiga

Sośnica Gliwice - Politechnika Koszalin 28:20

Tym razem Politechnika zagrała na wyjeździe z Sośnicą Gliwica, która w tym sezonie ma mocniejszy skład w porównaniu z ubiegłorocznymi rozgrywkami, a zawsze była zespołem własnego parkietu. Z koszaliniankami gliwiczanki męczyły się jedynie w pierwszej połowie, choć po pierwszym golu Ewy Jarzyny i

W końcu zwycięstwo. Kolporter Kielce - Sośnica Gliwice 25:23 (14:8)

spodziewał, nawet gdy Sośnica zdobyła cztery gole z rzędu i ze stanu 21:13 doprowadziła w 48. min do 21:17. Wówczas przypomniała o sobie doświadczona Ewa Jarzyna, skuteczna była też Gabriela Kornacka. Osiem minut przed końcem Kolporter znów prowadził wysoko 24:18. - Horror w końcówce to efekt charakteru