dariusz grzesik

Paweł Czado

Legenda GKS-u Katowice, która zaczynała i kończyła karierę w GKS-ie Tychy: Niewykorzystane sytuacje się mszczą

Spotkanie w Tychach oglądał były reprezentant Polski Dariusz Grzesik.

Pamiętacie Dariusza Grzesika? Dawna gwiazda GKS-u Katowice woli się trzymać z dala od wielkiego futbolu

Podczas sobotniej gali Złotych Buków jedną z nagród wręczał nieco zapomniany Dariusz Grzesik.

Dramatyczne sytuacja Korony Kielce. Golański znalazł winowajcę. "Przez oddanie mu władzy, klub spadnie"

- Długo jedyną myślą było widzimisię trenera - mówi o Koronie Kielce jej były kapitan, Paweł Golański. Najpewniej w piątek Korona spadnie z Ekstraklasy. - To są konsekwencje oddania całej władzy Gino Lettieremu - nie ma wątpliwości były reprezentant Polski, a obecnie menedżer piłkarski.

Zagłębie Sosnowiec bezlitosne dla bezrobotnych piłkarzy

Zabrze), Marcin Rusnak (ur. 1994 - Górnik Zabrze), Dariusz Wilk (ur. 1994 - Gwarek Zabrze), Michał Noga (ur. 1990 - Małpanew Ozimek) Zagłębie Testowani - Piłkarze bez kontraktów 6:0 (5:0) Bramki: Rusmak (trzy), Szopa, Grzesik, Czarnecki. Zagłębie: Grzywa (46. Czaplak) - Grzesik (46. Wolski

Kogo Raków sprawdza, a komu już podziękował?

częstochowskiego klubu. - Pozostałym zawodnikom podziękowaliśmy - mówi dla a prezes Rakowa Krzysztof Kołaczyk. Kolejnymi piłkarzami, którzy przyjechali na Limanowskiego na piłkarski "casting" byli Michał Nawrot, Radosław Sylwestrzak, Błażej Cyfert, Jan Grzesik, Czech Zdenek Koukal, Maciej Ofmański

Zobacz terminarz i kadrę Korony na wiosnę

Kadra Korony na rundę wiosenną sezonu 2015/16: Bramkarze: 1. Zbigniew Małkowski, 38 lat, 188 cm wzrostu / 82 kg wagi, 25. Leonid Otczenaszenko, 17, 192/77, 12. Dariusz Trela, 26, 189/80; Obrońcy: 32. Radek Dejmek, 28, 188/85, Elhadji Pape Djibril Diaw, 21, 193/85, 28

Fotoreporterzy i dziennikarze zagrali dla kontuzjowanej piłkarki [ZDJĘCIA]

Ekstraklasowy zespół zmierzył się z drużyną, którą skompletował fotoreporter Dariusz Stoński - pomysłodawca meczu. Mecz zorganizowano dla Dominiki Machnackiej. Pomysł powstał, gdy zbierano pieniądze na zabieg barku piłkarki. Teraz Machacka wraca do formy. W niedzielę była arbitrem spotkania. Jak

Zlot gwiazd GKS-u Katowice na gali Złotych Buków. Jest jeszcze szansa, by zobaczyć je z bliska!

m.in. Dariusz Grzesik, Mirosław Dreszer i Jerzy Wijas. Nie zabraknie też ikon klubu, czyli Jana Furtoka, Marka Koniarka i Piotra Piekarczyka. Swój udział zapowiedziała wiceprezydent Katowic i szefowa rady nadzorczej GieKSy Krystyna Siejna. Galę poprowadzą Olga Rybicka (TVP) i Rafał Kędzior (Orange

Mnóstwo niewiadomych w Koronie. W czwartek Gostomski podpisze kontrakt?

Kto się na nim pojawi? - Wszyscy, którzy do 30 czerwca mają ważny kontrakt z klubem - zapowiada nowy szkoleniowiec żółto-czerwonych. Swoją obecność mają zatem zgłosić Dariusz Trela (odchodzi do Termaliki Bruk-Betu Nieciecza), Bartłomiej Pawłowski (powrót z wypożyczenia do Lechii Gdańsk), ale także

Korona odsyła i zaprasza nowych

trzymać, bo byli sprawdzani pod kątem wzmocnienia drużyny jeszcze zimą. Bębenek miałby rywalizować z Jackiem Kiełbem, a okazało się, że to dla niego za wysoka półka - wyjaśnia Grzesik. To samo dotyczy dwójki z polonijnego Icon FC: Łukasza Frączka i Samuela Gehmana, dla których dzisiejszy mecz (godz. 12 na

Ruch Chorzów zapomniał, co to porażka. Testy bramkarza

testowanych zawodników. Zagrali m.in.: Igor Szopa (ostatnio Górnik Piaski), Adam Baran (Zagłębiak Dąbrowa Górnicza), Łukasz Cymański (Górnik Zabrze), Mateusza Gamrota (Hutnik Nowa Huta), Dariusz Wilk (Gwarek Zabrze), Michał Noga (Małpanew Ozimek). Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (0:0) Bramka

Legijne debiuty - Arak i Szumski

spotkania ostatnią bramkę zdobył Jan Grzesik. - W drugiej części spotkania daliśmy już koncert gry. W szatni powiedzieliśmy sobie, że nadal interesuje nas gra kombinacyjna i to wdrożyliśmy. Wymienialiśmy podania, a rywale bezradnie biegali za piłką, co budziło ich frustrację i zrezygnowanie. Strzeliliśmy

Stal Mielec pokonała Nadwiślana Góra. Siarka Tarnobrzeg rozbita w Radomiu

: Loska - Pietraszko, Jarosz, Bedronka, Wójcik Ż Ż CZ - Kaszok, Piwowarczyk (63. Musiolik), Ogrocki (79. Widuch), Matysek, Bętkowski Ż (59. Tront) - Kowalczyk (45. Grzesik). Stal: Libera - Zalepa, Bierzało Ż Ż CZ, Duda, Sulewski - Żubrowski, Nowak, Prejs (61. Żegleń Ż), Prokić, Getinger - Łętocha (74

Plan awaryjny: Gąsior na ratunek? Korona wróciła do treningów [ZDJĘCIA]

szkoleniowy uzna, że mogę przydać się drużynie, na pewno pomogę - deklaruje 37-letni bramkarz. O kształcie Korony od poniedziałku powinien decydować nowy trener. Teoretycznie, bo tego wciąż nie udało się znaleźć (trening poprowadzili Tomasz Wilman, Sławomir Grzesik i Jacek Kubicki). Kolejne kandydatury

Karuzela trenerska w Lechii kręci się najszybciej w całej ekstraklasie. Sześciu szkoleniowców w ciągu 2,5 roku

/12 (bez trenerów tymczasowych, którzy nie poprowadzili zespołu w żadnym meczu) Lechia Gdańsk (6) - Tomasz Kafarski, Rafał Ulatowski, Paweł Janas, Bogusław Kaczmarek, Michał Probierz, Ricardo Moniz Podbeskidzie Bielsko-Biała (6) - Robert Kasperczyk, Andrzej Wyroba, Marcin Sasal, Dariusz Kubicki

Kadra Korony na obóz bez Malarczyka i Dejmka. Na razie?

i Sławomir Grzesik. Z konieczności zmienia się natomiast sztab medyczny. Z Korony odchodzi Łukasz Miller, który przenosi się do Termaliki Nieciecza - zastąpi go były fizjoterapeuta siatkarzy Effectora Kielce Paweł Grabowski. Kadra Korony na obóz Bramkarze: Zbigniew Małkowski, Dariusz Trela, Artur

Baraż Raków - Pogoń 2:2. Raków walczył pięknie, ale w I lidze nie zagra [ZDJĘCIA]

dośrodkowaniu Łukasza Buczkowskiego, strzelali Wojciech Okińczyc i Dariusz Pawlusiński. Chwilę potem Joshua Balogun dostał piłkę od Dariusza Pawlusińskiego, natychmiast uderzył z ostrego kąta, ale futbolówka otarła się o poprzeczkę i wyszła na aut bramkowy. W 11. minucie pięknie strzelił Wojciech Reiman

Jan Kiepura wyśpiewał wygraną Zagłębia Sosnowiec. Koncert po przerwie!

drużyny, którą w pełni zadawala remis. Gol wprawił wałbrzyszan niemal w ekstazę. Gdy po rzucie rożnym Dariusz Michalak wpakował piłkę do siatki pół drużyny pobiegło do sektora, który zajmowali kibice Górnika i zawisło na stadionowej siatce. W przerwie meczu nad Stadion Ludowy przywiało czarne chmury

Arka Gdynia wysoko przegrywa z Legią Warszawa w pierwszym meczu finałów MP juniorów starszych

Arkowcy są aktualnymi obrońcami trofeum, które przed rokiem wywalczyli w Gdyni. Wówczas w drużynie brylowali m.in. Mateusz Szwoch i Dariusz Formella. W bramce stał Michał Szromnik. W aktualnej kadrze zespołu prowadzonego przez Krzysztofa Janczka jest siedmiu piłkarzy ze "złotej drużyny"

Punkt Stali Mielec w Radomiu. Horror w Częstochowie dla Stali Stalowa Wola

musiał wyciągać piłkę z siatki. Zdobyty gol dodał wiary gospodarzom, którzy w końcówce mogli objąć prowadzenie po akcji Dariusza Brągiela. Niewykorzystana akcja o mały włos nie zemściła się na drużynie z Radomia. W końcówce zwycięstwo Stali mógł zapewnić Andreja Prokić, ale Serb przestrzelił w wybornej

Siatkarski festiwal na Arenie Lublin. Pod okiem gwiazd sportu

spotkać z wybitnymi sportowcami, olimpijczykami, którzy gościli na tej imprezie. Warto dodać, że zmagania młodych zawodników i zawodniczek obserwowały takie gwiazdy jak m.in.: Paulina Barzycka, Małgorzata i Leszek Duneccy, Andrzej Głąb, Beata Hołub, Dariusz Jabłoński, Zenon Licznerski, Justyna Marciniak

Ruch Chorzów wygrał sparing, a kibice wypatrywali Jakuba Świerczoka

. Kibice wypatrywali też w składzie Ruchu Jakuba Świerczoka. Napastnik 1.FC Kaiserslautern przebywa w Chorzowie na testach medycznych. - Świerczok jest już po badaniach szybkości i wydolności. W środę czekają go kolejne testy. Piłkarz znalazł się na Cichej za sprawą Dariusza Fornalaka. Nasz drugi trener

Napastnik Zagłębia Sosnowiec zasalutował kibicom. "Ta liga jest straszna"

bywają najtrudniejsze i odwrotnie. Odra postawiła nam trudne warunki, ale była przy tym drużyną, która chciała grać w piłkę. Z takimi zespołami gra nam się lepiej - ocenił Tumicz. Dariusz Żuraw, szkoleniowiec Odry podkreślał, że jego zespół walczył do końca. W ostatnich minutach pod pole karne Zagłębia

Derby po warszawsku. Najpierw selfie z Kręciną, a potem z 1:2 na 6:0 [10 OBSERWACJI]

1. W meczu z Polonią na lewej obronie zagrał Jan Grzesik. 19-latek wyjątkowo nie radził sobie w tym spotkaniu, co rzucało się w oczy, ponieważ "Czarne Koszule" często atakowały jego stroną boiska. Grzesik grał do 80. minuty i zdążył przez ten czas udowodnić - zaczął już w 9. minucie

Korona: aż palą się do ćwiczeń

W poniedziałkowych zajęciach (kolejny lekki trening przed południem we wtorek) uczestniczyło siedmiu zawodników z pierwszego zespołu. Po urlopach do Kielc wrócili już m.in. Jackowie Kiełb i Markiewicz, Ernest Konon oraz nowy nabytek z Jagiellonii Dariusz Łatka. - Uznaliśmy, że skoro są już na

KH SANOK

. KADRA Bramkarze: Artur Grzesik (79), Łukasz Janiec (84), Marcin Lewandowski (83), Tomasz Lisowski (77); Obrońcy: Arkadiusz Burnat (73), Piotr Ciepły (83), Dariusz Demkowicz (79), Paweł Mika (81), Bogusław Rąpała (81), Branislav Stolarik (70); Napastnicy: Adrian Barnuś (82), Grzegorz Brejta (79), Tomasz

Korona jedzie do w Płocka. Ma pokazać charakter

zupełnie niespodziewany cios. Wierzę jednak, że uda nam się z niego podnieść i wygramy - zapewnia Grzesik. I nie uważa, że Korona przegrała już grę o awans. - Znicz i Widzew mają już dopisane trzy punkty za walkower z Kmitą. My jeszcze nie. Tak naprawdę tracimy więc do nich cztery "oczka". A to

Mistrzostwa młodzików: Soboń i Zarychta razy dwa

udało się uzyskać niezłe wyniki poza konkursem. 600 m w czasie 1.25,68 przebiegł 19-letni Dariusz Zagdański. Jego rówieśnik Milan Makuch w skoku w dal uzyskał 6,52 m, drugi był trzy lata młodszy Paweł Kundera (6,24). Inne ciekawsze wyniki Młodziczki - 300 m: 13-letnia Paulina Wiśniewska (KKL Kielce

Z pomocą Koronie. Terminarz

swoimi prawami, a każdy walczy o życie - mówi Sławomir Grzesik, drugi trener Korony. Na tle rywali kielczanie blado wypadają w tej walce. Znicz zdobył 10 "oczek" i z czwartego miejsca zajmowanego po rundzie jesiennej awansował na czoło tabeli. Zespół Dariusza Kubickiego tylko na początek

Młoda Legia mistrz, mistrz, mistrz! Żarty spikera: ?Najpierw ruszają do kibiców, a potem do Enklawy"

Rusz się. Zaplanuj aktywny tydzień w Warszawie W niedzielę podopieczni Dariusza Banasika świętowali zdobycie drugiego z rzędu mistrzostwa Polski. Tytuł zdobyli już półtora tygodnia wcześniej, ale dopiero teraz nadarzyła się okazja, aby kibice mogli im za to podziękować. Młoda Legia pierwszy raz w

Sparing: Korona rozbiła Wierną

Zwycięstwa z ławki trenerskiej nie oglądali jednak Włodzimierz Gąsior i Sławomir Grzesik. Odbierających laury w KCK zastąpił duet na co dzień pracujący z rezerwami Cezary Ruszkowski - Marcin Gawron. Z zaplecza Korony wystąpili również juniorzy Dominik Lenart i Damian Czarnecki. - Miło było spotkać

Koniec marzeń sanoczan o zajęciu siódmej lokaty

gospodarze - Vladmir Burzil w 46., Dariusz Wieczorek w 49. i Jarosław Dołęga w 60. min. Ostatnie trafienie było szczególne, gdyż torunianie w ostatnich sekundach ściągnęli bramkarza! Dzięki temu grali z przewagą dwóch zawodników (na ławce kar był jeden zawodnik TKH i dwóch KH). TKH Toruń 5 (0, 2

HOKEJ. Ekstraklasa

przyjezdni. Najpierw Zając obronił mocny strzał z linii niebieskiej Dariusza Demkowicza, a chwilę później wychodzącemu na czystą pozycję T. Demkowiczowi, w ostatniej chwili wybił krążek jeden z obrońców. GKS KATOWICE 2

Przed meczami KH Sanok - Cracovia

W ostatnich dniach z tej właśnie przyczyny nie trenowali: bramkarz Artur Grzesik, obrońcy Dariusz Demkowicz, Bogusław Rąpała i Paweł Mika oraz napastnicy Tomasz Demkowicz, Piotr Karnas, Tomasz Mermer i Łukasz Miśków. Pod znakiem zapytania stoi także występ obrońcy Marka Cholewy, który po ostatnim

Korona przed Odrą Opole: słabszych rywali już brak

przesądzić o jej spadku. - To "przypadłość" wszystkich zespołów, które do nas przyjeżdżają, że na mecze z nami maksymalnie się mobilizują. Odra walczy o życie, więc wbrew temu, co można spodziewać się po tabeli, wcale nie czeka nas spacerek - uważa Grzesik. Kielczanie, w których ciągle tli się

Przed meczem KH Sanok - GKS Katowice

dwumeczowej karencji do drużyny powrócił Robert Kostecki, zagrają także Łukasz Miśków, Dariusz Brejta i Jarosław Grzesik. Nadal pod znakiem zapytania stoi występ Macieja Piecucha, który jest kontuzjowany. Nie wiadomo również czy w pojedynku z GKS wystąpi Arkadiusz Burnat, który w niedzielnym pojedynku nabawił

Liga hokejowa. 7. kolejka

Wojas-Podhale SSA Nowy Targ - Cracovia Comarch Kraków 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) Bramki: 0:1 Damian Słaboń (8), 1:1 Dariusz Łyszczarczyk (13), 1:2 Damian Słaboń (36), 1:3 Martin Potocny (44). Widzów 1 500. Kary: Wojas - 24; Cracovia - 16 minut. KH Sanok - GKS Tychy 4:4 po dogrywce (1:2, 1:1, 2:1, 0:0

Sparingi trzecioligowców

wychowankiem. W ekstraklasie w barwach KSZO 25-letni napastnik rozegrał 17 meczów, strzelił jedną bramkę - Legii Warszawa. Przed dwoma laty chciał go ściągnąć do Kolportera Korona trener Dariusz Wdowczyk, ale zawodnik nie przystał na warunki finansowe. Dziś druga grupa piłkarzy Heko zagra w Kielcach sparing z

Korona: Do Wronek w poszukiwaniu jedenastki na Widzew

myśleć o przygotowaniach do walki w lidze. Zresztą konkurencja w drugiej linii jest teraz ogromna - tłumaczy Sławomir Grzesik, drugi trener kielczan. W składzie ostatecznie znalazł się natomiast Tomasz Nowak. 23-letni pomocnik po zeszłotygodniowych testach w Górniku Łęczna był bliski przejścia do tego

Kolporter Korona Kielce pokonał Wierną Małogoszcz 4:0 w pierwszym finałowym meczu piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu

Wczorajszy mecz wzbudził w Małogoszczu duże zainteresowanie - na stadion Wiernej przyszło blisko pół tysiąca widzów. W pierwszej połowie kibice byli świadkami słabego meczu. Dariusz Wdowczyk, trener Kolportera Korona, miał pretensje do swojej drużyny. Zły był także Antoni Hermanowicz, trener

Korona gromi rywali na zgrupowaniu w Bielsku-Białej

kielczanie byli równie skuteczni, choć szansę gry dostali najmłodsi. W pierwszej połowie prócz doświadczonych Dariusza Łatki i Roberta Bednarka najstarszy na boisku był 23-letni Tomasz Nowak, najmłodszy zaś 17-latek Piotr Malarczyk. Kielecka młodzież do przerwy prowadziła po golu Łukasza Jamroza. W drugiej

Wyniki meczów kontrolnych w III i IV lidze

Małogoszcz w ostatnim sparingu zremisowała z czwartoligowym Naprzodem Jędrzejów 1:1 (1:1). Spotkanie rozstrzygnęło się w pierwszych trzech kwadransach. Prowadzenie dla Wiernej zdobył w 28. minucie Damian Gil, gospodarze strzelili gola po kontrze, a dogrywającym był Sławomir Grzesik. W 35. min był już remis

III liga piłkarska: Wierna Małogoszcz - Pogoń Staszów 0:2

: Kajda dwie (13., 32) Sędziował Dariusz Giejsztorewicz (Suwałki) Widzów ok. 400 Wierna: Maj - Lniany (85. P. Kleszcz), Malaga Ż, Piotrowski - Piwowarczyk (85. D. Grzyb), Drej, Grzesik (80. M. Kleszcz), R. Grzyb, Ryński (46. Stanek) - Fatyga, Gil Pogoń: Kwapisz - Maciorowski, Papierz, Cieślikowski

Sparingi hokeistów KH Sanok

Pojedynek z drużyną z Nowego Targu mógł się podobać sanockiej publiczności, tym bardziej, żę strzelecką formą błysnął Tomasz Demkowicz, autor trzech bramek. Gorszy nie chciał być również jego kuzyn Dariusz, który w tym spotkaniu również trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców. Przed

Wyniki sparingów świętokrzyskich trzecioligowców

dośrodkowaniu z prawej strony 17-letniego Piotra Matyi główkował z bliska Piotr Kajda. Gospodarze cieszyli się z prowadzenia tylko 20 minut. Błąd defensywy Pogoni i niezdecydowane wyjście młodego Łukasza Florysa wykorzystał jeden z najlepszych strzelców IV ligi Dariusz Ignacak. W podobnej sytuacji znalazł się

KH Sanok - Stoczniowiec Gdańsk 1:7

bramkę zdobył po kontrze Zdenek Juraszek, a wynik na 3:1 dla Stoczniowca podwyższył Vaclav Balat, który wykorzystał błąd Dariusza Demkowicza. W 26. minucie gdańszczanie wykorzystali grę w przewadze, a Łukaszka pokonał Juraszek. Po tym golu w drużynie z Sanoka nastąpiła zmiana bramkarza, ale już pierwsza

Oni tam byli

; 2004 GRZESIK MARIUSZ POZNAŃ 04:50:02 M30 / 1119 2027 GUDANIEC DOROTA KOSZALIN 04:26:34 K50 / 13 2009 GUDANIEC KATARZYNA KOSZALIN 04:06:12 K18 / 31 2026 GUDANIEC RADOSŁAW KOSZALIN 04:15:07 M45 / 245 2007 HAŁACZEK JAGNA ŁÓDŹ 05:38:45 K40

Hokej na lodzie

musiały być ustabilizowane sprawy organizacyjno-finansowe. Sytuacja kadrowa drużyny nie jest jednak najlepsza. Na testach w czeskich klubach przebywa trójka napastników: Maciej Piecuch, Artur Dżoń i Jarosław Grzesik. Z kolei Krzysztof Krauze i Michał Janik być może od października będą studentami

KH Sanok gra z GKS w Katowicach i z Dworami Unią u siebie

pozałatwiać kilka spraw. W Sanoku treningi rozpoczniemy już od środy - zapewnia Koszarek. Niemal już tradycją się stało, że sanoczanie nie skompletują optymalnego składu. W obu meczach na pewno nie zagra kontuzjowany Piotr Karnas, na urazy narzekają także Dariusz Demkowicz i Jarosław Grzesik, natomiast z

KH Sanok - GKS Katowice 8:2

po ośmiu minutach prowadzili już 2:0 po golach Marcina Niemca i Dariusza Brejty. Co prawda pięć minut później kontaktowego gola dla gości zdobył Łukasz Elżbieciak, ale końcówka pierwszej odsłony należała do gospodarzy. W 20. minucie Niemiec wykorzystał podanie M. Mermera i było 3:1 dla KH. Druga

Runda jesienna w III lidze - podsumowanie występów świętokrzyskich drużyn

. Wierna Małogoszcz 20 punktów (6 wygranych, 2 remisy, 7 porażek), bramki 21:23 Strzelcy: 10 - Fatyga, 4 - Gil, 3 - Lniany, 1 - Bień, Grzesik, R. Grzyb Recepta trenera Antoniego Hermanowicza na utrzymanie w trzeciej lidze jest prosta. Trzeba wygrywać u siebie i od czasu do czasu przywieźć coś z meczów

IV liga piłki nożnej. Raków ucieka rywalom

- komentował trener GKS Dariusz Grzesik. - Po przerwie dokonałem zmian, ale nowi piłkarze nic nie wnieśli. Grzesik narzekał na zmienników, odwrotnie szkoleniowcy Rakowa, którzy po przerwie również dali szansę rezerwowym. Zarówno Daniel Lisowski, jak Tomasz Czok i Tomasz Lesik wnieśli sporo ożywienia do gry KS

Wyniki 19. kolejki piłkarskiej czwartej ligi

. Nadzieję gościom przywrócił strzałem z 30 metrów Mariusz Ludwinek, a odpowiedział uderzeniem z dystansu w okienko młodzieżowiec Tomasz Paździor. Ostatnia bramka obciąża konto bramkarza Wichra Mariusza Treli. Sławomir Grzesik wykonał wolnego tak precyzyjnie, że golkiper gości wybijał piłkę już za linią

Porażki świętokrzyskich trzecioligowców w 22. kolejce

Dariusz Giejsztorewicz (Suwałki). Widzów 200. Pogoń: Przygoda - Kaznecki, Gromala, Dudajek, Zaliński (75. Walasek) - Starba, Rzepa, Matyja, Krakowiak - Zabłocki, Zgórski (65. Góral). Tłoki: Petrykowski - Piasecki (60. Korzonek), Lebioda, Gołąbek Ż, Łatkowski - Szmuc, Szafran (70. Dziewulski), Kusiak Ż

20. kolejka III ligi piłkarskiej: pierwsze zwycięstwo Pogoni Staszów

Współautorem obu goli dla Pogoni był Dariusz Mielec. Już w 4. minucie dośrodkował na 6. metr do Damiana Krakowiaka, a minutę przed przerwą wykorzystał błąd bramkarza Stali Stalowa Wola Tomasza Wietechy i obsłużył Jakuba Zabłockiego. Przygniatająca momentami przewaga gości zaowocowała honorowym

Trzecia liga piłkarska wystartuje z opóźnieniem?

Michał Gil, a wynik spotkania ustalił testowany Dariusz Maruszewski. 22-letni obrońca Kolportera Korona był jednym z czterech piłkarzy sprawdzanych w zespole Witolda Złotnika. Z Czarnymi zagrali jeszcze 24-letni Michał Gorzak z Heko Czermno, 23-letni Marcin Dzieciaszek z SMS Łódź oraz 28-letni bramkarz

HOKEJ NA LODZIE. Ekstraklasa

W KH Sanok prawdopodobnie zabraknie trzech napastników Macieja Mermera, Marcina Niemca i Macieja Radwańskiego. - Decyzję o naszej ewentualnej grze w KH Sanok podejmiemy po środowym walnym zebraniu członków klubu - mówi Radwański. Nie zagra także kontuzjowany napastnik Dariusz Brejta. Pod znakiem

Wyniki 27. kolejki IV ligi świętokrzyskiej

): Spurek (10.) PIAST CHĘCINY - NOWINY 1:2 (1:0): Łapot (30., karny) - Pająk (75.), Pawłowski (85.) WIERNA MAŁOGOSZCZ - HETMAN WŁOSZCZOWA 6:2 (4:0): Fatyga 3 (25., 45., 84.), Grzesik 31., Stalmasiński (36.), Gil (55.) - Wolski (55.), Szafrański (83.) ORLĘTA KIELCE - ORLICZ SUCHEDNIÓW 1:0 (0:0): Kilim (75

Wyniki 24. kolejki IV ligi świętokrzyskiej

- ORLICZ SUCHEDNIÓW 1:1 (1:1): Wójcik (2.) - Bracha (35.) HETMAN WŁOSZCZOWA - SPARTAKUS DALESZYCE 2:0 (0:0): Rak 2 (57., 83.) WISŁA SANDOMIERZ - ORLĘTA KIELCE 1:0 (0:0): Laskowski (48.) NOVICO ŚWINIARY - WIERNA MAŁOGOSZCZ 0:2 (0:0): Lniany (85. karny), Grzesik (88.) NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - PIAST CHĘCINY 3:0 (1

Wyniki 23. kolejki IV ligi świętokrzyskiej

.) - G. Kamiński (30.), G. Salwa (80., karny). WIERNA MAŁOGOSZCZ - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW 2:0 (2:0): Gil (21.), Grzesik (40.) ORLĘTA KIELCE- NOVICO ŚWINIARY 2:1 (1:1): Kilim (25.), Śliwa (75.) - Pluta (30.) GRANAT SKARŻYSKO - WISŁA SANDOMIERZ 1:0 (0:0): Gołda (80., karny) SPARTAKUS DALESZYCE - NOWINY 1:2 (1:2

Najlepsi śląscy piłkarze według "Gazety"

nazwiska w niższych ligach IV liga. Rafał Górak (Ruch Radzionków), Tomasz Grozmani (Slavia Ruda Śl.), Dariusz Grzesik (Pniówek Pawłowice Śl.), Franciszek Krótki (Energetyk ROW Rybnik), Roman Madej (Victoria Jaworzno), Marek Mandla (BKS Stal Bielsko-Biała), Adam Nocoń (Beskid Skoczów), Marian Piechaczek

Pogoń Staszów zwycięska, ale bez licencji na grę w III lidze

zatrzymał Łukasz Polikowski, a karnego wykorzystał Dariusz Mielec. Górnik Wieliczka - Heko Czermno 2:2 (0:1) Bramki Górnik: Gruszka (75., 83.). Heko: Kościukiewicz (14.), Trela (47.). Sędziował Grzegorz Stęchły z Jarosławia. Widzów 300 Górnik: Juszczyk - Baran, Ziółkowski, Pawłowicz (70. Suchan) - Powroźnik

Reprezentanci Górnika Zabrze najlepsi w rankingu "Gazety"

- ma dopiero 36 lat! Znane nazwiska w niższych ligach IV liga. Rafał Górak (Ruch Radzionków), Franciszek Krótki (Energetyk ROW Rybnik), Dariusz Grzesik (Pniówek Pawłowice Śl.), Marek Bęben (Sarmacja Będzin), Damian Galeja (GKS Tychy), Tomasz Grozmani (Slavia Ruda Śl.), Marek Mandla

Przed meczami KH Sanok - Cracovia i TKH Toruń - KH Sanok

z siebie wszystko i po cichu liczę, że sprawimy miłą niespodziankę - dodał. W pełni sił są także napastnicy Artur Dżoń, Jarosław Grzesik i obrońca Krzysztof Krauze, którzy w pojedynku ze Stoczniowcem pauzowali z powodu choroby. Wszystko na to wskazuje, że w obu meczach zagrają także, kontuzjowani

KH Sanok - Gwiazdy Sanockiego Hokeja 15:12

., 59.), P. Karnas (45.), Barnuś (48.), T. Demkowicz (58.). Gwiazdy: Maślak (2., 4., 10., 47.), J. Ryniak (9., 40., 50.), A. Ryniak (17., 35., 41.), R. Brejta (45.), Wójcik (60.). Widzów: 600. SKŁADY: KH: Łukasz Janiec (31. Artur Grzesik) - Bogusław Rąpała, Wojciech Jendrulek; Dariusz Demkowicz, Maciej

Pozostałe sparingi piłkarskich ligowców

tyszan, Dariusz Grzesik. - Zagrało dziś u nas wielu nowych graczy i widzę, że czeka mnie dużo pracy - westchnął Grzesik. GKS 71 TYCHY 0 GKS KATOWICE 1 (1) strzelec bramki Kasprzyk (3.) GKS Katowice: Urbańczyk - Jaroszek, Polczak, Wijas, Kasprzyk - Ogerman, Górski, Sierka, Krauze - Kukułka

- SIÓDEMKA UKLEJA RZESZÓW 0:2 (0:1): Cygan, R. Moskal; JELENIE RZESZÓW - ABI TEAM RZESZÓW 4:0 (2:0): Grzesik 3, Szajna. 1. Byle co 5 13 20-7 2. Jelenie 5

debiutującą w ALP drużyną Partaczy. JELENIE RZESZÓW - BOŚ BANK RZESZÓW 5:1 (2:0): Grzesik 2, Jodko 2, Pokusa - samobójcza. Jelenie: Kowalski - Purpura, Sakra Ż, Szajna, Pokusa, Grzesik, Jodko. BOŚ Bank: Fajger - Wacławek, Dłużyński, Szara, Nowak, Frańczak, Pelczar, Łoza. Zespół Jeleni odniósł zasłużone

GKS Tychy i Pniówek Pawłowice zwycięzcami grup śląskiej IV ligi

rozgrywek w połowie kwietnia, po 20 kolejkach, zajmował dopiero czwarte miejsce. Wtedy, po drugiej kolejnej porażce, z pracą w Pniówku pożegnał się trener Dariusz Grzesik, który na swoje miejsce polecił działaczom Czesława Mikę. Prowadzony przez byłego bramkarza GKS-u Katowice zespół odniósł komplet 10

Wyniki 19. kolejki trzeciej ligi:

- D.Gawęcki, Duda, Giza, Siemieniec - Bębenek, Zawadzki (70. J. Lizak), Dzierżanowski, Filipczak - Bagnicki, Czerwiec (78. P.Gawęcki). Wierna: Maj - Lniany, Drej, Piotrowski, Bien (85. Kleszcz) - Piwowarczyk, Grzesik, Grzyb, Szymański - Gil, Fatyga. Widzów 300. Wierna długo stawiała czoła rywalom. Jednak w

Druga kolejka piłkarskiej trzeciej ligi

: Gwóźdź (79.). Sędziował Piotr Gajewski (Krakow). Widzów ok. 500. Polonia: Szramowiat - Kud, Hynowski, Załoga, Jaroch - Wojtas, Marszałek, Gwóźdź, Strzałkowski - Rybkiewicz, Quaye. Wierna: Maj - Lniany, Szpiega, Piotrowski - Piwowarczyk, Grzyb, K. Drej Ż, Grzesik (86 Malaga), Sadłowski - Gil, Fatyga (86 P

Wyniki 15. kolejki IV ligi świętokrzyskiej

(Orlęta), Damian Gil (Wierna), Dariusz Anduła (Orlicz) 9 - Krzysztof Myśliwy (Orlęta) 8 - Piotr Kukuła (Granat), Rafał Słoń (Wicher), Tomasz Lipski (Nida), 7 - Tomasz Fatyga (Wierna), Kamil Kotwica (Granat) 1. Nida 15 35

Feta w Czermnie na zakończenie trzecioligowego sezonu

razem z prezesem odbierali liczne puchary i gratulacje. Ustawieni w szeregu, ubrani w koszulki firmowe kibice rozpalili race świetlne. - Bardzo nam zależało, żeby na koniec dobrze wypaść. Trener nas uczulał, że będzie ciężko. Za bardzo chcieliśmy... Widać to było w pierwszej połowie - przyznał Dariusz

Młoda Legia rozbiła Podbeskidzie. Banasik ostrożny: Przeciwnik się przed nami nie położył

karierę i został skautem. Poza Berezowskim debiuty w Młodej Legii zaliczyli Tomasz Prejs, Jan Grzesik i Kamil Mazek, który wystąpił od pierwszej minuty. - Może nie powinienem tego mówić, ale Mazek zadebiutował dlatego od początku, że Olek Jagiełło najprawdopodobniej zagra we wtorek z Olimpią Grudziądz

KH Sanok - ComArch Cracovia 1:4

napastnika Dariusza Brejty, który w niedzielę zszedł z lodu już w pierwszej tercji z powodu urazu ręki. - Jeśli wytrzymamy kondycyjnie trudy całego meczu to postaramy się o niespodziankę - mówi kapiatn KH Maciej Radwański. - Zdajemy sobie sprawę, że mamy spore braki w przygotowaniach i że będzie to dla nas

Młoda Legia pokonała Sokół Serock. "Lepiej rozgrywać mecze na śniegu, niż nic nie robić"

, Janusiewicz, Prusinowski, Jagiełło, Prejs - Mikita Młoda Legia (II tercja): Leleń - Grzesik, Dankowski, Grudniewski Michał, Romachów - Budek, Arłukowicz, Kalinkowski, Bojek, Grudniewski Karol - Anczewski Młoda Legia (III tercja): Tobiasz - Latos, Bochenek, Fabiszewski, Ciepielewski - Zawal, Stromecki

Stadion SKRY

271 Michał Piekarz 3173 19 2 550 272 Aleksandra Michalak 3193 18 1 900 273 Adrianna Cienkusz 3118 19 1 900 274 Katarzyna Burzyńska 3128 19 1 900 275 Klaudia Grudzińska 3127 19 1 900 276 Dariusz Rzeszotarski 3126 40

40 lat GKS "Katowice" - co słychać u byłych piłkarzy?

Unii Strzemieszyce (IV liga). Górnik Henryk (50) - ps. "Hajer". Do dziś jest dumny z gola, jakiego strzelił Legii w 1982 r. z ponad 30 m. Obrusza się, kiedy ktoś mówi, że mu zeszło. Wiele lat na Bukowej w roli asystenta. Obecnie trener Szombierek Bytom. Grzesik Dariusz (38) - ps. "Żarówa

Portret Mariana Dziurowicza - reportaż Pawła Czado, Tomasza Toszy z 1998 roku

się rok później, wyjaśniliśmy pretensje. Zachowałem twarz, żalu nie mam - mówi dziś Piekarczyk. Do drużyny nie wrócił Dariusz Grzesik, zawodnik, który stanął w 1995 roku w obronie trenera Piekarczyka. Piłkarz powiedział tylko dziennikarzom, że "być może decyzja prezesa była pochopna"