dariusz grodkiewicz

zet

Puchar dla Litwinów. Międzynarodowe granie na stadionie Wisły [FOTO]

W piłkarskim turnieju 11-latków z udziałem 16 drużyn z czterech krajów po zaciętej walce najlepsi okazali się futboliści Żalgirietis Wilno.

Oldboys - Euroserwis 8:2 (1:0)

Starość nie radość - mówi przysłowie. Nie potwierdza się ono w przypadku Oldboysów, którzy nie tacy starzy, a i cieszyć się potrafią.

Miejska Liga Biznesu: Tekobud - Pocztylion 11:6 (6:5)

Pocztylion nie sprawił jednak niespodzianki. Walczył co prawda dzielnie i ambitnie, ale niestety nie popisał się bramkarz, który puszczał niemal każdy strzał budowlańców.

Ostateczna kolejność XVIII edycji MLB

) Kolejne miejsca zajęli 5. Telekomunikacja 6. Nasze Miasto Płock 7. Orlen Remont 8. Naftoremont Puchar Amatorów mecz o I miejsce Oldboys - Euroserwis 6:4 (4:1). Oldboys: Grodkiewicz, Przygucki, Jeziorowski (3), Olejniczak; Euroserwis: Zasada, Wiśniewski, Wochowski (2) mecz o III miejsce Turbud

Przed VI kolejką MLB

I pomyśleć, że wracający po przerwie do gry w MLB pocztowcy chcieli grać w II lub I lidze. - Na szczęście odwiedli nas od tego Grzesiek Kępiński i Marcin Lig - opowiada szef Pocztyliona Dariusz Grodkiewicz. - Przekonali nas, że nawet gdybyśmy mieli przegrywać, to z najlepszymi. Mieli rację. Bo z

Miejska Liga Biznesu: Pocztylion - Petro Remont 7:6 (4:3)

gola piłkę na środku boiska ustawił wściekły kapitan zespołu Dariusz Grodkiewicz. Złość wyładował w wyjątkowo korzystny sposób. Kropnął po prostu ze środka w kierunku bramki i ku zdziwieniu wszystkich, a szczególnie broniącego Tomasza Szatkowskiego, piłka przy słupku wpadła do siatki. Na krótko obie

Przed XII kolejką MLB

; Pocztylion: Wilkutowski - 2, Grodkiewicz). Z drugiej strony dużo ciekawsza może być konfrontacja Kluge i Tekobudu. W poprzedniej rundzie gracze obu drużyn mieli stworzyć wielkie widowisko toczone w duchu fair play. Wszem i wobec mówiło się o przyjaźni i tym podobnych miłych gestach. A co było na boisku

Pocztylion - Petro Remont 7:5 (0:4)

jeszcze ich uratować przed blamażem. Ale i do karnego przedłużonego Bloch podszedł na zbyt dużym luzie i miast do siatki, trafił piłką w bramkarza. Na jego szczęście, w podobny sposób strzelił kapitan pocztowców Dariusz Grodkiewicz. Inna sprawa, że nie ma co w tym uderzeniu szukać usprawiedliwienia dla

MLB: PEC - Pocztylion 8:6 (5:4)

akcję Piotra Szczepańskiego. A na zakończenie pierwszej połowy Wilkutowski po rajdzie prawym skrzydłem zgrał piłkę w pole karne do Dariusza Grodkiewicza, a temu pozostało już tylko dostawić nogę. Ale PEC cały czas był o krok bliżej zwycięstwa. Tuż po wznowieniu gry w drugiej połowie strzałem z dystansu

Oldboys - Turbud 0:0

zrewanżowali się, choć także skończyło się tylko na strachu. W 14. min piłkę z tzw. klepki, rozegrali Dariusz Grodkiewicz i Piotr Kuźniarek. Akcję zamykał Rajmund Koperek, który zamiast wpakować piłkę do siatki, fatalnie przestrzelił. Po podobnym rozegraniu, kilka minut później, przed szansą stanął Paweł