Prezes MKS Pogoń: Nie sprzedamy herbu. Licytacji nie będzie

Proszę o cierpliwość, chociaż dwa-trzy dni. Zrobimy wszystko, żeby do licytacji nie doszło - obiecuje Dariusz Florczak, prezes stowarzyszenia MKS Pogoń

Licytacji nie będzie, herb Pogoni już nie na sprzedaż. Dług już spłacony

Stowarzyszenie MKS i władze spółki Pogoń Szczecin dogadały się z byłym prezesem klubu. Krzysztof Lewanowicz otrzymał część zaległych pieniędzy, więc odwołał komornika.

Sportowcy ze stypendiami. Dostaną od 150 do 1200 zł miesięcznie

Aż 216 zawodników białostockich klubów sportowych otrzyma w tym roku stypendia sportowe i stypendia olimpijskie Prezydenta Miasta Białegostoku.

Herb Pogoni uratowany? Licytacji (raczej) nie będzie

wypadek, gdyby jednak doszło do licytacji. Jaki? Opracowanie i zastrzeżenie nowego znaku. - Wierzymy, że do takiej sytuacji nie dojdzie. Naprawdę wszystko jest na dobrej drodze - stwierdza Dariusz Florczak, szef stowarzyszenia MKS. - Czy i ile należy się nam od Pogoni Szczecin SA? Są umowy, dokumenty

Piotrkowianin i Pabiks Pabianice przed sezonem piłki ręcznej [RAPORT]

czterej zawodnicy, którzy wznowili kariery. Są to skrzydłowi Krzysztof Florczak, ostatnio grający w Virecie Zawiercie, i Łukasz Bagiński oraz byli kołowi Anilany Dariusz Orliński i Sylwester Sobolak. Do składu dokooptowano także najzdolniejszych juniorów - Dawida Forca, Marcina Plucińskiego, Marcina

AZS AWF Biała Podlaska - Politechnika Radom 35:25

Dariusza Kowalskiego i Rafała Niećki sprawiły, że do przerwy AZS AWF wygrywał 16:14. Należy tutaj także podkreślić, że bardzo dobrze w bialskiej bramce spisywał się w tym okresie Adam Florczak. Po pięciu minutach drugiej połowy AZS AWF odskoczył rywalom na pięć goli (20:15). Goście za wszelką cenę

SPR Końskie - AZS AWF Biała Podlaska 35:36 (19:17)

rozegrał zdobywca 13 bramek Łukasz Kandora, wyróżniał się też Dariusz Kowalski. Ważny wkład w zwycięstwo mieli bramkarze Marek Kubiszewski i Adam Florczak, którzy w ważnych momentach obronili trudne piłki. Florczak niestety odniósł kontuzję kolana, które będzie dzisiaj szczegółowo badane. Korzystny wynik

Mecz pamięci Waldemara Hyżego

cmentarz na Olechowie, gdzie złożą kwiaty na grobie. W spotkaniu wystąpią m. in. byli gracze Anilany: Radosław Matyjasik, Michał Matyjasik, Dariusz Wróbel, Marcin Kotala, Piotr Miller, Robert Łabuziński, Adrian Anuszewski, Michał Przybylski, Krzysztof Wach, Dariusz Kubisztal, Michał Kubisztal, Daniel

Medale podlaskich sportowców w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

zawodnicy stanęli na najwyższym stopniu podium. Złotymi medalistami okazali się bokserzy. W kategorii do 60 kg Kamil Szeremeta z Hetmana Białystok pokonał na punkty 5:0 Dariusza Żołyniaka (Carbo Gliwice). Drugim złotym medalistą został reprezentant Cristalu Białystok Łukasz Sławiński, który w walce

Przyjaciele pamiętali o Waldku Hyżym

:27. W drużynie nazwanej "Przyjaciele z AZS" zagrali Remigiusz Florczak, Tomasz Matulski, Paweł Szczepanik, Marcin Kochanowski, Łukasz Łukawski, Adam Jędraszczyk, Michał Matyjasik, Radosław Matyjasik, Piotr Miller, Marcin Kotala, Dawid Jatan, a trenerem był Jerzy Bończak. Zespół "

Piłka ręczna. Wygrana Piotrkowianina, wysoka porażka Anilany

czas wzięty przez trenera gospodarzy Dariusza Molskiego i w 10. minucie Piotrkowianin wygrywał już 3:10. Z minuty na minutę gospodarze grali jednak coraz lepiej, dzięki czemu do przerwy zniwelowali stratę do trzech bramek. Prawdziwe nerwy zaczęły się tuż po przerwie. Na trzy bramki gospodarzy

Fuzja Dyskobolii i Pogoni: Jest sprzeciw, rozmowy trwają

, do którego należy nazwa i herbu klubu. - Byłem i jestem za ekstraklasą - mówi Dariusz Florczak, szef MKS Pogoń. - Kibice? Mówią nie, ale część przecież jest za. Rafał Chlasta z PSN: - Może to niektórych śmieszy, ale my chcemy trzymać się zasad. Z wieloma ludźmi budowaliśmy ten klub, który dziś jest

Oto najlepsi sportowcy w mieście

), Przemysław Cheładze, Agata Tasz, Krzysztof Kiermasz, Łukasz Przybylski, Anna Kwiatkowska (pływanie w płetwach), Marcin Paradziński, Paweł Cegielski, Przemysław Binkowski, Rafał Duliński, Dariusz Kurkowski, Sebastian Wódecki, Damian Woźny, Marcin Niedzielski (speedrower), Przemysław Jurkiewicz, Dominika

Piotrkowianin podejmuje Zagłębie Lubin

-drużynowych grupach. W B - beniaminek z Pabianic Pabiks rozpocznie rozgrywki od wyjazdowego spotkania z KSSPR Końskie. Mimo awansu drużyna nie została wzmocniona, a wręcz przeciwnie. Odeszli bowiem twórcy sukcesu bracia Michał i Radosław Matyjasikowie, Dariusz Wróbel i Tomasz Walocha (do Viretu Zawiercie). Po

Negocjacje trwają

to możliwa jest ekstraklasa bez akceptacji fanów? Poparcie stowarzyszenia MKS Pogoń (właściciel nazwy i herbu) ma. - Byłem i jestem za ekstraklasą. Będziemy mieć Młodą Ekstraklasę i ogólnie będzie lepiej - mówi Dariusz Florczak, szef MKS Pogoń. - Kibice? Mówią nie, ale różnie trzeba to odbierać, bo

Komplet zwycięstw

stracili aż pięć goli (przegrywali 23:24). Na szczęście bramki Dariusza Kowalskiego i Krzysztofa Słonickiego dały ponowne prowadzenie AZS 26:24 na 15 sekund przed końcem meczu. WISŁA SANDOMIERZ 25 (16) AZS AWF BIAŁA PODLASKA 26 (16) SKŁAD AZS: Kubiszewski, Florczak - Kandora 5, Pomiankiewicz 5, Kowalski 4

Sto tysięcy podzielone na miejski sport

Wysocki, Aneta Zagubień (wszyscy TKK Olimpijczyk, akrobatyka sportowa), Kamil Wardencki (AKKT, karate tradycyjne), Amanda Malkiewicz (Start Wisła, łyżwiarstwo figurowe), Zuzanna Maciejewska, Katarzyna Kapustka (obie Start Wisła, tenis ziemny), Michał Altuch, Paulina Florczak, Jakub Górny, Szymon

Piłka ręczna: Grunwald Poznań i Tęcza Kościan przed rozpoczęciem rozgrywek

pełni swoich umiejętności. Z powodu kontuzji karierę musiał zakończyć Piotr Florczak, a Dominikowi Żelazkowi nie udało się pogodzić pracy z treningami. W meczach sparingowych dobrze spisywał się poznaniak Krystian Kuta, który po okresie gry w SMS Gdańsk wrócił do stolicy Wielkopolski. Trener Siekierski

Piotrkowianin znów jest liderem pierwszej ligi

Trójką, rok zakończą zaś domowym meczem z Czarnymi Regimin. KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki - Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 19:19 (5:14) Włókniarz: Biernat, Brański, Florczak - Jencz 8, Borsuk 4 (2/3), Lux 3, Włodarczyk 2, Kubiak 2, Knol, Kaczorowski, Przybysz, Michał Borsiak, Główczyński, Karga

Pogoń skończyła 60 lat

cennych pamiątek z prywatnych zbiorów. W powstaniu Sali Tradycji wielki udział mieli także Dariusz Florczak ze Stowarzyszenia MKS, Grzegorz Kozak od wielu lat działający na rzecz Pogoni oraz Mariusz Kotkowski, dyrektor i inni pracownicy klubu. Udało wam się zgromadzić wszystkie najcenniejsze

Concordia dalej od awansu

Spotkanie na szczycie było emocjonujące, a o wygranej ekipy trenera Witolda Obarka zadecydowała przypadkowo zdobyta bramka. Po dośrodkowaniu Marcina Olejniczaka w pole karne piłka otarła się o głowę Dariusza Kozubka i wpadła do bramki obok zaskoczonego Macieja Humerskiego. Trener gospodarzy po

Wygrana Wisły-Azotów i porażka AZS AWF

. minutą. Wówczas przy prowadzeniu 19:17 miejscowi rzucili rywalowi sześć bramek, tracąc tylko jedną i tym samym zwiększyli przewagę do siedmiu trafień (25:18). Sześć minut przed końcem Dariusz Gniewek za ostentacyjne krytykowanie decyzji sędziowskich otrzymał czerwoną kartkę, a w 59. minucie jego kolega

Vive II Kielce - Wisła-Azoty Puławy 37:31, AZS Politechnika Radomska - AZS AWF Biała Podlaska 29:20

Politechnika Radom - AZS AWF Biała Podlaska Piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska przegrali drugie spotkanie w tym sezonie I ligi. Bialczanie nie dali rady na wyjeździe drużynie Politechniki Radom, której ulegli wysoko 20:29 W drużynie AZS nie mogli grać - chory Dariusz Kowalski, Norbert Wolf (po operacji

Dwa punkty DGT, zero MMTS

:23), przegrali jednak czterema. W MMTS po kontuzji wystąpił już Daniel Urbanowicz. - Grałem prawie cały mecz, w końcówce brakowało sił, ale to nic dziwnego po miesiącu nicnierobienia - mówił rozgrywający MMTS. Nie grali jeszcze leczący urazy Piotr Frelek i Dariusz Kawczyński

Rusza I liga piłkarzy ręcznych

- Bocheński XI kolejka 4 grudnia Wisła-Azoty - Zawadzkie, Stal - AZS B. P., Bocheński - Chrzanów, Vive II - Viret, Wisła - Końskie, Pabiks - Politechnika Kadra AZS AWF Biała Podlaska Trener: Leszek Siejwa. Bramkarze: Marek Kubiszewski (rok urodzenia 1983/204 cm wzrostu), Adam Florczak (84/186), Rafał

Medale, historyczne wyniki, ale też kryzys

. Czwartą pozycję zajęła też czwórka na 1000 metrów w składzie z Pawłem Florczakiem z Dojlid Białystok. W tym miejscu warto też wspomnieć o imprezie, która odbyła się nad zalewem Dojlidy. 147 kajakarzy z 12 klubów wzięło udział w 2. Memoriale im. Ireneusza Skowrońskiego, który został wówczas rozegrany

Podsumowanie sezonu I ligi piłki ręcznej

olsztynianie zajęli trzecie miejsce, do ekstraklasy zaś awansują dwie drużyny pierwszoligowe). Przed rozgrywkami zespół wzmocnił bramkarz Remigiusz Florczak, a nieco później także Dariusz Skup. Pierwsza zmiana trenera Traveland Jurand rozpoczął sezon zgodnie z oczekiwaniami od wygranej z Viretem Zawiercie 24

Nieoficjalne wyniki 4. Poznań Maraton

Guzowski Dariusz Polska 02:45:21 02:45:22 28 Wontulok Andrzej Polska 02:45:44 02:45:46 29