dariusz dutka

CeKon

Żużlowcy amatorzy pościgają się przy W69

W sobotę 12 września zielonogórzanie będą mieli okazję zobaczyć w akcji miłośników żużla, dla których czarny sport jest wyłącznie pasją, zabawą.

KTH Krynica jak reprezentacja Polski? Leszek Laszkiewicz i spółka zaczęli treningi

13 czołowych hokeistów polskiej ligi zaczęło treningi w Krynicy. Powstanie tam hokejowy Dream Team?

Napastnik Naprzodu Janów znowu zagra w reprezentacji Polski

Jacek Płachta, selekcjoner reprezentacji Polski w hokeju na lodzie, rozesłał powołania na towarzyski dwumecz z Włochami.

Drużynowa bójka na Toropolu. Sędziowie ukarali... 11 zawodników [WIDEO]

postanowili skarcić w sumie aż 11 hokeistów. Najbardziej aktywni Dutka i Sordon otrzymali kary meczu i zostali odesłani do szatni. Z kolei na ławce kar usiadło - uwaga - pięciu zawodników z Sanoka: Mike Danton (podwójna kara mniejsza), Jordan Pietrus, Matt Williams, Lukas Endal i Dariusz Wanat, a także

Hokeiści śląskich klubów walczą o udział w historycznym meczu

. Polacy zagrają kolejno z Włochami, Węgrami i Koreą Południową. Powołani zawodnicy: Bramkarze: 1. Przemysław Odrobny - JKH GKS Jastrzębie 2. Kamil Kosowski - MsHK Żilina/Słowacja 3. Ondrej Raszka - MMKS PODHALE Nowy Targ Obrońcy: 4. Rafał Dutka - CIARKO PBS BANK KH Sanok 5. Paweł Dronia - Fischtown

Powołania przed hokejowymi MŚ. Sześciu z Comarch Cracovii

Orlik Opole) OBROŃCY: Paweł Dronia (Ciarko), Jarosław Kłys (Cracovia), Patryk Noworyta (Cracovia), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Mateusz Rompkowski (JKH GKS), Kamil Górny (JKH GKS), Rafał Dutka (GKS), Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim), Patryk Wajda (Ciarko), Mateusz Bryk (JKH GKS), Adam Borzęcki

Porażka biało-czerwonych z Węgrami. Gol Kolusza nie pomógł

Patryk Wajda oraz napastnik Dariusz Gruszka. Porażka z Węgrami była jedyną przegraną w tym turnieju. Wcześniej Polacy zanotowali wygrane z Koreą Południową (3:2) i Rumunią (10:0). Tym samym podopieczni Igora Zacharkina zajęli drugie miejsce. Pierwsi byli Węgrzy, a trzecią i czwartą lokatę zajęli

Hokejowa reprezentacja Polski - 5 z Comarch Cracovii, 2 z Aksam Unii i nikogo z Podhala

Oświęcim) Napastnicy: Jarosław Rzeszutko (Unia), Marcin Kolusz, Krzysztof Zapała, Krystian Dziubiński, Tomasz Malasiński, Dariusz Gruszka (Ciarko), Leszek Laszkiewicz, Damian Słaboń (Cracovia), Mikołaj Łopuski, Adam Bagiński, Grzegorz Pasiut, Jakub Witecki (GKS Tychy), Maciej Urbanowicz, Mateusz Danieluk

Jacek Płachta ogłosił szeroką kadrę na kwietniowe MŚ w hokeju na lodzie

Dutka Rafał CIARKO PBS BANK KH Sanok Gazda Remigiusz MKS SOKOŁY Toruń Górny Kamil JKH GKS Jastrzębie

Zaczęli w Tychach, a skończą na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi? Hokeiści przed ważną próbą

) Obrońcy: Paweł Dronia, Patryk Wajda, Bartłomiej Pociecha (wszyscy KH Sanok), Jarosław Kłys, Patryk Noworyta (Cracovia), Mateusz Rompkowski, Bartosz Dąbkowski (JKH), Michał Kotlorz, Rafał Dutka (GKS Tychy), Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim), Adam Borzęcki (Schwenninger Wild Wings) Napastnicy: Michał

Drużyna na awans będzie się wykuwać w Tychach

Dronia i Patryk Wajda (obaj KH Sanok), Rafał Dutka i Michał Kotlorz (obaj GKS Tychy), Jarosław Kłys i Patryk Noworyta (obaj Cracovia), Adam Borzęcki (Schwenninger Wild Wings), Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim). NAPASTNICY: Krystian Dziubiński, Dariusz Gruszka, Marcin Kolusz, Tomasz Malasiński, Marek

Prestiżowy turniej w Tychach. Trener powołał nastoletniego poliglotę

), Jarosław Kłys, Patryk Noworyta (Cracovia), Michał Kotlorz, Rafał Dutka (GKS Tychy), Mateusz Rompkowski, Bartosz Dąbkowski, Mateusz Bryk (JKH GKS), Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim) Napastnicy: Marcin Kolusz, Krzysztof Zapała, Krystian Dziubiński, Tomasz Malasiński, Marek Strzyżowski, Dariusz Gruszka (KH

Kadra na mistrzostwa świata: pięciu z Comarch Cracovii, czterech z Aksam Unii i nikogo z Podhala

, Damian Słaboń, Piotr Sarnik (Cracovia), Marcin Kolusz, Krzysztof Zapała, Krystian Dziubiński (Ciarko), Tomasz Malasiński, Dariusz Gruszka (Ciarko), Mikołaj Łopuski (Unia), Maciej Urbanowicz, Mateusz Danieluk (JKH GKS), Grzegorz Pasiut, Jakub Witecki (GKS Tychy), Damian Kapica (HC Ocelari Trinec

Transfery. Obraniak: Lille chce za mnie 4 miliony euro

przejść Obraniak, występują już Ireneusz Jeleń i Dariusz Dutka. Perspektywa przejścia do Auxerre cieszy jednak piłkarza z innego powodu. - Bardziej istotna jest współpraca z trenerem Jeanem Fernandezem - przyznaje pomocnik. - Znam go bardzo dobrze. Był moim pierwszym trenerem w profesjonalnej karierze

Hutnik Kraków - Nida Pińczów 4:0 (2:0)

Zdzisław Stachurski, kierownik Nidy. To, co nie udało się gościom, udało się krakowianom w 87. i 90 minucie. Najpierw Dariusz Dutka, a później Tomasz Kozieł po minięciu obrońców Nidy zdobyli bramki. - Nasi obrońcy koszmarnie się gubili, napastnicy Hutnika mijali ich jak tyczki - przyznał Stachurski. W

Jedyna taka reprezentacja Polski. Trenera nie ma, a powołania są!

Sanok), Jarosław Kłys i Patryk Noworyta (obaj Cracovia), Bartosz Dąbkowski i Mateusz Rompkowski (obaj Jastrzębie), Bartosz Ciura i Michał Kotlorz (obaj GKS Tychy), Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim) Napastnicy: Krystian Dziubiński, Dariusz Gruszka, Marcin Kolusz, Tomasz Malasiński i

Piłkarska wygrana Comarch Cracovii

na trybunach Janusza Filipiaka, prezesa Cracovii zaczęli skandować: "Dariusz Pawlusiński", bo piłkarza wciąż nie dostał satysfakcjonującej go oferty. COMARCH CRACOVIA - GKS TYCHY 1:0 Tercje: 1:0, 0:0

PLH. Grali do końca i punkty zostały w Sanoku. Mistrz Polski pokonał GKS Tychy

Jozef Vitek. Po drugiej stronie blisko wpisania się na listę strzelców był Grzegorz Pasiut, ale w sytuacji sam na sam nie opanował dobrze krążka i zawodnika gości uprzedził golkiper Ciarko PBS-u. Co nie udało się w drugiej, wyszło gospodarzom w trzeciej tercji. W 45. minucie strzał Dariusza Gruszki

Skorża stawia na Puchar Polski

i Dariusz Dutka zagrają na środku obrony? A Mariusz Magiera na lewej obronie? - głośno zastanawia się Skorża. - Z dwóch rozgrywek pucharowych zdecydowanie ważniejszy jest dla nas Puchar Polski [Wisła gra na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław - przyp. red.] z dwóch powodów. Wisła ostatnio zbyt szybko

"Dream team" z Krynicy (na razie) mocny tylko kadrowo

drużyna mogła zagrać przynajmniej na trzy piątki. Wśród już zgłoszonych znajdują się m.in. reprezentant Francji Nicolas Besch oraz polscy kadrowicze: Przemysław Odrobny, Rafał Dutka, Paweł Skrzypkowski, Patryk Wajda, Tomasz Malasiński, Krystian Dziubiński, Marcin Kolusz, Leszek Laszkiewicz, Grzegorz

Pani minister na jubileuszu. Medale i fajerwerki [zdjęcia]

najlepszą drużynę kobiecą miał Lewart, a męską WSKT Wrocław. Najlepszym klubem mistrzostw zostali gospodarze, czyli Lewart. Wyniki - Indywidualne układy kobiet KUP: 1. Aleksandra Kanigowska (GKT Gdańsk), 2. Magdalena Sawczuk (MKS ŻAK Biała Podl.), 3-4. Sara Dutka (Dragon Janów), Paulina Szpak (KST Głubczyce

Pierwsza bitwa o złoto nie dla Comarch Cracovii

gospodarze znowu zdrzemnęli się i był remis. Gdy na niewiele ponad minutę do końca trzeciej tercji Dariusz Gruszka nie trafił do pustej bramki, wydawało się, że to krakowianie będą się cieszyli. Błąd na początku dogrywki przekreślił jednak ich szanse. Kolejne spotkanie jutro w Krakowie. Coraz bliżej spadku

III liga: Hutnik Kraków - Pogoń Staszów 4:0

znacznie więcej, skończyło się na dwóch. Najpierw po kontrze Madejskiego,Dariusz Dutka płaskim strzałem dopełnił formalności, a później Grzegorz Jasiak z bliska ustalił wynik meczu. Wcześniej Kwieciński ograł dwóch obrońców, położył bramkarza i trafił w słupek. - W drugiej połowie ani my, ani Pogoń nie

Mistrz olimpijski ma pomysł na polski hokej. "Nawet z ZSRR potrafiliście wygrywać"

Cracovia) Obrońcy: Paweł Dronia (Ciarko), Jarosław Kłys (Cracovia), Patryk Noworyta (Cracovia), Mateusz Rompkowski (JKH), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Rafał Dutka (GKS Tychy), Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim), Adam Borzęcki (Schwenninger Wild Wings) Napastnicy: Leszek Laszkiewicz (Cracovia

Sparingi hokeistów KH Sanok

Pojedynek z drużyną z Nowego Targu mógł się podobać sanockiej publiczności, tym bardziej, żę strzelecką formą błysnął Tomasz Demkowicz, autor trzech bramek. Gorszy nie chciał być również jego kuzyn Dariusz, który w tym spotkaniu również trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców. Przed

Hokej. Plama krwi na lodzie, dramatyczne sceny w derbach Małopolski

spotkania kibice jeszcze poczekali, bo musiała przyjechać zastępcza karetka. To był już drugi kurs ambulansu, bo wcześniej do szpitala pojechał Dariusz Gruszka z Podhala, który doznał kontuzji barku i nie zagra w pierwszej rundzie play-off. To jednak nie koniec kłopotów mistrzów Polski, bo pod koniec

Cracovia w półfinale, Podhale wyrównało

spotkanie toczyć ostrą i nerwową walkę. Pierwsze minuty to lekka przewaga gospodarzy, ale bramkarz Stoczniowca Sylwester Soliński miał dużo lepszą formę niż wcześniej. Pewnie bronił groźne strzały Milana Baranka, Jarosława Różańskiego i Dariusz Gruszki. Dopiero w 11 min, gdy gospodarze grali w przewadze

Trzecia liga: Sandecja - Hutnik 2:1

bramki (67). Ostatnie minuty meczu to już ataki Hutnika.W 77. min Kołodziej trafił w słupek, później Dariusz Dutka też miał sytuację bramkową, ale przy próbie strzału został zablokowany.

Gdańszczanie u Szweda

Piekarski (Jastrzębie), Sebastian Gonera (GKS Tychy), Bartosz Dąbkowski (TKH Toruń), Paweł Dronia (Zagłębie Sosnowiec), Rafał Dutka (Podhale Nowy Targ), Adam Borzęcki (Bad Tolz). Napastnicy: Mikołaj Łopuski, Jarosław Rzeszutko, Maciej Urbanowicz (wszyscy Stoczniowiec), Damian Słaboń, Sebastian Kowalówka

SPORT W SKRÓCIE

zadowolony. Jego zespół przegrywał już 0:1, ale przed przerwą wyrównującego gola strzelił Dariusz Mielec. Pomocnik Przeboju wykorzystał dośrodkowanie Tomasza Wdowika i na raty pokonał bramkarza Concordii strzałem z kilku metrów. - Mecz był wyrównany, a w końcówce obie drużyny mogły przechylić szalę na swoją

Hutnik Kraków rozgromił Górnika Zabrze

pomysłowo, już po 37. min prowadził 5:1. Ozdobą był gol strzelony z 35 m z rzutu wolnego w samo okienko, zdobyty przez Dariusza Kołodzieja. - Jak wy, profesjonaliści, możecie przegrywać z trzecioligowymi amatorami? - dochodził donośny głos z szatni Górnika. - Chciałbym, żeby moi zawodnicy grali w trzeciej

Sandecja Nowy Sącz - Hutnik 1:1

sądeczanie sfaulowali Pasionka 25 m od bramki. Dariusz Kołodziej huknął z wolnego w swoim stylu i piłka zatrzepotała w okienku. Trzy minuty później bramkarz Sandecji sparował uderzenia Jacka Morawca, a później Roberta Stanuli. Gospodarze odpowiedzieli tylko strzałem Janusza Świerada. W drugiej połowie Adrian

Sparingi trzecioligowców

Waldemar Sotnicki. Unia tylko do przerwy stawiała opór. Po zmianie stron rozsypał się worek z bramkami. W sobotę po południu Hutnik wyruszył na sześciodniowy obóz do Dębicy. Hutnik 6 (1) Unia 1 (1) Strzelcy bramek Hutnik: Adrian Mielec 3, Dariusz Dutka, Dariusz Kołodziej i Jakub Madej; Unia: Przemysław

Podhale ucieka Cracovii

dali się zamknąć gospodarzom. Jednak decydującą bramkę stracili już w pełnym zestawieniu. W 58. minucie kontrujący Dariusz Gruszka podał do niepilnowanego Kacirza, a ten pokonał źle ustawionego Rączkę. Pierwszy poważny błąd bramkarza kosztował Cracovię punkty. Podhale - Cracovia 3:2 Tercje: 0:0, 1:1, 2

Zapowiedź 27. kolejki III ligi małopolskiej

, sb., godz. 17 Dla Sandecji ten mecz może być na wagę pozostania w III lidze. Jest faworytem, ale nikt jej nie odda punktów za darmo. Typuję skromną wygraną gospodarzy - 1:0 lub 2:1. W Sandecji nie zagra: Stanisław Bodziony (kontuzja). W Proszowiance nie zagrają: Dariusz Marzec, Paweł Piotrowicz, Adam

Sport w skrócie

Myślenice - Glinik/Karpatia Gorlice 0:1 (Sonko), Granat Skarżysko-Kamienna - Orlicz Suchedniów 3:2, Neptun Końskie - Puszcza Niepołomice 0:3 (Bernas, Dziuba, Dutka), Hutnik Kraków - LKS Nieciecza 0:1 (Kot), Naprzód Jędrzejów - Pogoń Staszów 1:1. W tabeli prowadzi Puszcza (15 pkt), przed Hutnikiem (13), LKS

III liga. Hutnik Kraków - Pogoń Leżajsk 0:0

. Później nie trafił w piłkę Robert Stanula, a Dariusz Kołodziej bez powodzenia wykonywał dwa rzuty wolne. Rosłym i dobrze broniącym się gościom brakowało indywidualnych umiejętności technicznych. A Hutnik? Chwilami wyglądało, jakby grał w dziesiątkę, gdy Piotr Madejski bezradnie wyciągał rękę do góry

Wisła Kraków - Amica Wronki 1:1 (0:0)

98. w pierwszej lidze. W 85. min Dariusz Dutka zacentrował z lewej strony. Do piłki dopadł rezerwowy Filip Burkhardt, którego nie zauważył Damian Gorawski. Wiślak wpadł na piłkarza gości, potknął się o niego, ale i go staranował. Sędzia wskazał na jedenastkę. - Jak się nie ma mądrej koncepcji jak

Wojas Podhale Nowy Targ

GKS-em Katowice zostały odwołane i tak od dwóch tygodni nie graliśmy meczu. Skład drużyny Trener: Wiktor Pysz Drugi trener: Tadeusz Kalata Bramkarze: Jarosław Furca wiek 21 lat/wzrost 180 cm/waga 69 kg Bartłomiej Niesłuchowski 16/186/75 Tomasz Rajski 22/174/74 Obrońcy: Rafał Dutka 22/180/80 Bartłomiej

Niespodzianka w Krakowie. Hutnik - Pogoń Staszów 1:2

staszowskiej defensywy, że po raz pierwszy strzałem w światło bramki Łukasz Florys był niepokojony dopiero w 31. minucie (uderzenie Tomasza Kozieła). Zawodził także Dariusz Kołodziej, specjalista w Hutniku od strzałów z rzutów wolnych, który nie zamienił na bramkę żadnej z czterech takich prób. W

IV runda Pucharu Polski w okręgu krakowskim

Grzebinoga (Hutnik). - Popełniliśmy więcej błędów i gospodarze wygrali zasłużenie - przyznaje trener Kmity Dariusz Wójtowicz. Ciekawie zapowiadał się też mecz Wisły II z A-klasowymi Wiarusami Igołomią, ale widowisko było jednostronne i wiślackie rezerwy wygrały aż 8:1 (3:0), a bramki dla krakowian strzelali

ze Śląska. W sobotę zremisowali w meczu wyjazdowym z MK Górnikiem Katowice 1:1. Gola dla hutników strzelił Dariusz Kołodziej. Bramka padła po wzorowo rozegranym rzucie wolnym. Ten fragment gry jest wałkowany od minionego sezonu. Trener Robert Kasperczyk nie wystawił kontuzjowanych Piotra Madejskiego

Hutnik Kraków - Wisła II Kraków 2:0

myśli Dariusza Kołodzieja, który strzelał z wolnego w krótki róg. Ale nawet rykoszet od muru nie usprawiedliwia Piekutowskiego, który mając piłkę na ręce, wrzucił ją sobie do siatki. W 25. min "Koło" znów strzelał z wolnego, ale tym razem bramkarz Wisły złapał piłkę. Na trudnym, śliskim boisku

Hokej. Ekstraklasa: Podhale - Cracovia 2:3!

.). Bramkarzowi "Pasów" dopisywało również szczęście. Na 13 s przed końcem II tercji Podlipni po dwójkowej akcji z Jarosławem Różańskim położył już Radziszewskiego, lecz nie trafił do pustej bramki. Podobnie jak Dariusz Łyszczarczyk w 43. min, gdy Podhale grało w przewadze. W końcu receptę na "

Podsumowanie kolejki III ligi

wracamy na karuzelę - dodaje opiekun Hutnika. W Hutniku nie zagrają: Dariusz Dutka (angina), Tadeusz Kaczor, Michał Wiącek (czerwone kartki), Marcin Pasionek (żółte kartki). Skład Hutnika: Jeziorek - Stanula, Atanasković, Kostera, Morawiec - Kępa, Kozieł, Kołodziej, Kwieciński - Madejski, Mielec. Trudne

. Pod koniec I połowy Marek Matuszek z trudem obronił strzał Dariusza Kołodzieja z wolnego. Tuż przed przerwą, po dośrodkowaniu z prawej strony wynik podwyższył Bajera. - Po zwycięstwach ze słabszymi drużynami moim zawodnikom wydawało się, że są najlepsi, ale na szczęście Ruch pokazał im, jak wiele im

Hutnik Kraków - Cracovia 5:2

Stanuli i Jasiaka. Dziesięciominutową bramkową kanonadę zakończył Paweł Kępa, który dobił strzał Dariusza Kołodzieja. Cracovia wyglądała jak znokautowany bokser, bo niemal stanęła, a Hutnik stwarzał kolejne okazje (Jacek Morawiec i Tomasz Kozieł). W końcu w 83. min nie pomylił się Piotr Madejski

Tyszanie przegrani i wściekli na sędziów

- Baranyk (4), Malasiński - Koszarek - Bakrlik oraz Dutka, Batkiewicz. Stan rywalizacji: 3:1 dla Podhala (kolejny mecz we wtorek w Tychach. Mistrzem zostanie zespół, który pierwszy wygra cztery spotkania) Inne mecze: O miejsca 3-4: Cracovia Comarch Kraków - Energa Stoczniowiec Gdańsk 3:5 (0:1, 2:2, 1:2

KH Sanok - Gwiazdy Sanockiego Hokeja 15:12

., 59.), P. Karnas (45.), Barnuś (48.), T. Demkowicz (58.). Gwiazdy: Maślak (2., 4., 10., 47.), J. Ryniak (9., 40., 50.), A. Ryniak (17., 35., 41.), R. Brejta (45.), Wójcik (60.). Widzów: 600. SKŁADY: KH: Łukasz Janiec (31. Artur Grzesik) - Bogusław Rąpała, Wojciech Jendrulek; Dariusz Demkowicz, Maciej

XII kolejka III ligi

. Kwadrans przed końcem lublinianie stracili drugiego gola. Paweł Maziarz sfaulował w polu karnym Dariusza Dutkę. Karnego wykorzystał Marcin Pasionek. Hutnik Kraków - Motor Lublin 2:0 (0:0) Bramki Hutnik: Kwieciński (51.), Pasionek z karnego (75.). Składy Hutnik: Sotnicki - Pasionek, Atanaskovic, Stanula

Dlaczego utalentowani małopolscy juniorzy nie robią piłkarskich karier?

), Łukasz Wołczyk (Szreniawa), Andrzej Zięba (Puszcza). Wicemistrzowie Polski juniorów młodszych 2001 r., trener Waldemar Kocoń. Sławomir Jeziorek, Piotr Błachacz, Maciej Papież, Adrian Kapelak, Marek Łukasz, Marcin Kułak, Adrian Mielec, Łukasz Madej, Tadeusz Kaczor, Rafał Łach i Dariusz Dutka (wszyscy

Podsumowanie sezonu małopolskich trzecioligowców

/2037/4/2, Grzegorz Jasiak 24/1300/4/6, Paweł Kępa 24/1355/6/2, Rajmund Kula 14/754/3/1, Adrian Mielec 17/612/2/1, Piotr Antas 13/541/2/2, Michał Stolarz 13/860/3/1, Dariusz Dutka 11/480/0/2, Jacek Morawiec 14/617, Marcin Karpiński 1/40, Marek Majkut 2/11, Sławomir Jeziorek 2/180, Michał Pazdan 2/93

Wyniki 19. kolejki trzeciej ligi:

Ż, Papież Ż - Kostera, Kaczor, Madejski, Kwieciński - Dutka (55. Jasiak), Senda (75. Kępa). Widzów 400 Kolejny raz na ciężką próbę wystawili swoich kibiców podopieczni Andrzeja Deca. Po niespodziewanym remisie 1:1 przed dwoma tygodniami z Polonią Przemyśl lider III ligi zapewnił sobie wygraną z

Hokej: Dwory/Unia i Wojas/Podhale przed sezonem

(20), Bartłomiej Piotrowski (24), Bartłomiej Talaga (22); napastnicy: Jarosław Różański (28), Michał Radwański (24), Zbigniew Podlipni (31), Janusz Hajnos (36), Sebastian Biela (23), Dariusz Łyszczarczyk (29), Marcin Ćwikła (31), Krzysztof Zapała (22), Dawid Słowakiewicz (20), Mariusz Jastrzębski (19

Motor Lublin - Polonia Przemyśl 3:1, Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2, Hutnik Kraków - Hetman Zamość 4:0

grają na co dzień w lidze okręgowej - tłumaczył postawę Hetmana jego trener Dariusz Kmiecik. HUTNIK 4 (4) HETMAN ZAMOŚĆ 0 STRZELCY BRAMEK Hutnik: Kwieciński (17., 27.), Kozieł (18.), Papież (31.). Hutnik: Sotnicki - Stanula (63. Błachacz), Atanaskovie, Kostera, Papież - Kępa (46. Wiącek), Kołodziej

4 kolejka rundy wiosennej I ligi: Polonia pokonała Wisłę 4:2

), Jacek Dębiński (82). Żółte kartki: Dariusz Dutka, Jarosław Bieniuk (Amica), Jacek Wysocki, Jacek Kowalczyk (GKS). Sędziował: Piotr Kotos (Wrocław). Widzów: około 1 tys. Ruch Chorzów - Odra Wodzisław 0:1 (0:1). Bramka: Paweł Sibik (35). Żółte kartki: Mamija Jikia, Sławomir Jarczyk, Łukasz Madej (Ruch