dariusz czerkies

ak

Jura Niegowa - Unia Racibórz 2:2

Kibice Jury spodziewali się innego rozstrzygnięcia. W pierwszym meczu barażowym o pozostanie w IV lidze Jura Niegowa zremisowała z Unią Racibórz 2:2.

Piłkarze IV ligi grali bez Rakowa i Włodara

W derbowym spotkaniu w Kościelcu Lotnik pokonał Jurę Niegowa 3:2. W Myszkowie nowym trenerem został Jerzy Okularczyk, który zastąpił Janusza Małka

IV liga: wygrane Rakowa i Lotnika Kościelec

Derbowe spotkanie Rakowa z Jurą zakończyło się zwycięstwem częstochowian. Wygrał także Lotnik Kościelec. KS Włodar tylko zremisował z Czarnymi, a piłkarze MKS Myszków przegrali w Kromołowie

Piłka nożna: IV liga

, którzy częściej gościli na połowie rywali. Najlepszej sytuacji nie wykorzystał Bartłomiej Dynus, który po strzale głową z odległości sześciu metrów trafił prosto w bramkarza gości Dariusza Czerkiesa. W 40. minucie w polu karnym piłkę od Jakuba Błaszczykowskiego otrzymał Dariusz Krężel. Po jego uderzeniu

Kolejne sparingi podkarpackich III-ligowców

drużynie ogranych i doświadczonych zawodników. Jednak nie rezygnujemy z niego. Nadal będziemy się mu przyglądać i najprawdopodobniej zaprosimy go na kolejne testy po zakończeniu rundy jesiennej - mówi Tułacz. W sparingu nie zagrał natomiast Dariusz Łukasik, piłkarz Sandecji Nowy Sącz, który w pojedynku z

Czy Raków i Jura Niegowa powalczą o awans?

. Będziemy walczyć, postaramy się nie zawieść pod względem sportowym. Jura Niegowa Bramkarze: Dariusz Czerkies (68), Maciej Gaborski (68). Obrońcy: Grzegorz Beleć (84), Sławomir Janocha (86), Paweł Lichterowicz (81), Rafał Nowiński (79), Przemysław Kopecki (77), Mariusz Rembak (80), Krzysztof Szczepaniak (76

Piłkarska IV liga finiszuje

prowadzili różnicą dwóch bramek. Niestety, fatalnie rozegrali ostatnie dziesięć minut pierwszej połowy i pozwolili gospodarzom wyrównać. Włodar prowadził jeszcze 3:2 po golu Dariusz Krężela. Końcówka meczu należała jednak do graczy Szombierek, którzy trafili celnie do bramki Włodara jeszcze trzykrotnie

IV liga piłki nożnej. Raków przegrał w Kościelcu!

przeszkodziło sobie w sytuacji sam na sam z Dominikiem Kapralem i w konsekwencji przegrali z nim pojedynek. W końcówce meczu częstochowianie próbowali się poderwać i zdobyć zwycięskiego gola. Jednak strzały Dariusza Krężela, Michała Kobusa czy Bartłomieja Dynusa były niecelne lub mało precyzyjne. KS Włodar

IV liga piłki nożnej. Zwycięstwo Włodara, skandal na Rakowie

był jedyny błąd arbitra w tym meczu. W drugiej połowie na jego koncie można zapisać co najmniej trzy sytuacje, w których skrzywdził gospodarzy. Jeszcze przed przerwą kibice byli świadkami dwóch goli. Dla Rakowa w 40. minucie bramkę strzelił Piotr Malinowski, ale trzy minuty później wyrównał Dariusz

IV liga piłki nożnej. Raków coraz dalej od lidera

Goliard Kościelec 0:1 (0:1) Bramka: Kubanek (15.) Lotnik: Cyruliński - Konieczko, Kwasek, Kubanek, Pasieka, P. Palacz, Chobot, D. Palacz, Małota, Prusko, Puchała. Wymęczone zwycięstwo odnieśli piłkarze Włodara z walczącą o utrzymanie Concordią Knurów. Zwycięskiego gola zdobył kapitan Dariusz Krężel z

IV liga: dobre mecze Rakowa i MKS Myszków

bramki nie trafił Radosław Maciejewski. Dariusz Krężel strzelił prosto w bramkarza. Patryk Tame przegrał pojedynek sam na sam. Dwie dogodne okazje zmarnował Rafał Skrzypkowiak. Gdybyśmy strzelili bramkę kontaktową, to jestem pewien, że nie przegralibyśmy tego meczu. Lotnik Goliard Kościelec - KS Włodar

Raków liderem IV ligi

udała się młodemu Dariuszowi Załęckiemu, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Najpierw w 82. minucie wygrał pojedynek z bramkarzem rywali, a sześć minut później po raz drugi cieszył się ze zdobycia gola. Slavia Ruda Śląska - KS Włodar 4:3 (3:1) Bramki: Kudełko (15., 41. - karny, 74

Udany początek w piłkarskiej IV lidze

jeszcze na listę strzelców: Michał Kobus, Dariusz Załęcki i Michał Załucki. - Od 75 minuty graliśmy w dziesiątkę, gdyż drugą żółtą kartkę otrzymał Patryk Tame - dodaje Różycki. - W chwilę później siły się wyrównały. Czerwony kartonik za brutalny faul na naszym zawodniku otrzymał bramkarz gospodarzy. GKS

Przed rundą wiosenną piłkarskiej IV ligi

Niegowa Bramkarze: Dariusz Czerkies (1968), Mateusz Danel, Maciej Piłka (83), Marcin Dziura (76); Obrońcy: Krzysztof Szczepaniak, Przemysław Kopecki (77), Paweł Lichterowicz (81), Damian Stemplewski, Fryderyk Duda, Rafał Nowiński (79), Mariusz Remoak (80); Pomocnicy i napastnicy: Tomasz Stachera, Jarosław