dariusz cyganik

PJ

Polska odpadła, Anglia w grze, ale wśród dziennikarzy górą nasi [ZDJĘCIA]

Małopolscy dziennikarze pokonali Anglików akredytowanych na Euro 2012 7:6, choć z początku zdecydowanie lepsi byli goście.

Krupa wybrał Siarkę

Pozyskany z Polonii Warszawa Amerykanin Grady Reynolds oraz Tomasz Celej i Marek Miszczuk mają ważne kontrakty z Sokołowem Zniczem Jarosław, beniaminkiem ekstraklasy koszykarzy. "Dziką kartę" na występy w I lidze otrzymał KKS MOSiR Krosno.

Resovia wygrywa kolejne koszykarskie derby

Po bardzo słabym meczu pierwszoligowi koszykarze Resovii Millenium pokonali w derbach Podkarpacia Siarkę Tarnobrzeg 71:55. Swoje mecze w 19. kolejce wygrały też Sokół Łańcut i Sokołów Znicz Jarosław

Sokół wygrywa w derbach Podkarpacia

już tylko goście, wśród których wyróżniali się Marcin Salomonik i Łukasz Pacocha. Stalowowolanie próbowali odrobić straty rzutami z dystansu, jednak były one niecelne. - Wyszła nam końcówka meczu, chociaż nie ustrzegliśmy się błędów. Wygraliśmy obroną i mądrością w ataku - podsumował mecz Dariusz

Stal lepsza od Znicza w derbach Podkarpacia

Łańcucianie stawili gospodarzom, którzy jeszcze w tym sezonie nie przegrali, duży opór. Podopieczni Dariusza Kaszowskiego długo prowadzili, jeszcze pod koniec trzeciej kwarty po trójce Adriana Mroczka na tablicy wyników było 41:38 dla Sokoła. Jednak w końcówce meczu zmęczenie i słabsi niż u rywali

Sokół lepszy od Resovii, Stal pokonała Zastal

przewagę. Za to rzeszowianie już drugi mecz z rzędu mieli olbrzymie problemy z rzutami z dystansu. W całym meczu trafili tylko jeden z 20 rzutów za trzy punkty. Na dodatek popełnili aż 22 straty. Efekt był taki, że w końcówce meczu trener Sokoła Dariusz Kaszowski mógł dać pograć graczom rezerwowym, a

Cztery zwycięstwa podkarpackich drużyn

Gdy po pierwszej połowie pojedynku Sokoła Łańcut z MKKS-em Rybnik gospodarze prowadzili tylko różnicą dwóch "oczek", nikt się nie spodziewał, że podopieczni Dariusza Kaszowskiego wygrają aż 22 punktami. W jego zespole mecz rozpoczęła nietypowa piątka, w której zabrakło Ireneusza Chromicza

Sensacja w Stalowej Woli! Stal w półfinale!

przegrywaliśmy pojedynków jeden na jeden - mówił trener Sokoła Dariusz Kaszowski. RESOVIA MILLENIUM 92 SOKOŁ ŁAŃCUT 69 Kwarty: 27:20, 14:23, 26:14, 25:12