damian chodor

Dawny talent z Górnika Zabrze zrezygnował z gry w Tychach

Trener GKS-u Tychy Piotr Mandrysz żałuje, bo liczył na transfer Mateusza Bukowca 24-letniego pomocnika, który już jako nastolatek rozegrał kilkanaście gier w ekstraklasie w barwach Górnika Zabrze

Tak się strzela w Sławkowie

Niecodziennym wyczynem popisał się 19-letni Damian Jajeśniak. Pomocnik MKS Sławków, który jest wypożyczony do tego klubu z Zagłębia Sosnowiec, aż pięciokrotnie pokonał w sobotę bramkarza Czarnych Sosnowiec. Jak padały bramki? 1. gol - po strzale Artura Szostaka z 16 m bramkarz wybija piłkę przed

Zagłębie Sosnowiec wyjechało na obóz do Międzybrodzia Bialskiego

Piłkarze sosnowieckiego Zagłębia, lidera III ligi, rozpoczęli wczoraj 10-dniowe zgrupowanie w Międzybrodziu Bialskim. Na obóz wyjechało 28 piłkarzy. Nowi zawodnicy w tym gronie to: Szymon Waga (Małapanew Ozimek), Piotr Maroszek (Sokół Zabrzeg) i Sławomir Chodor (MKS Sławków). Do drużyny dołączyło

Piłka nożna: strzelcy IV ligi

Sławomir Chodor z MKS Sławków, który strzelił aż 11 bramek. Tuż za nim z 10 golami jest Adrian Kudełko ze Slavii Ruda Śląska. Na trzecim miejscu plasuje się Rafał Zuga z Szombierek Bytom (9 bramek). Zając z Włodara jest czwarty w ogólnej klasyfikacji. KS Raków Częstochowa - 22 bramki: 5 - Tomasz Czok

Wysoka porażka Heko Czermno w meczu kontrolnym w Łodzi

28-letni zawodnik rozwiązał kontrakt z KSZO Ostrowiec, by mieć wolną rękę przy poszukiwaniu klubu. Szybko porozumiał się z działaczami Heko. Przed nim podpis na kontrakcie złożył jedynie Nigeryjczyk Phillip Umukoro. Bardzo blisko podpisania umowy jest także kolejny pomocnik Damian Marcioch. - To

Drugi casting na Stadionie Ludowym

Na Stadionie Ludowym w Sosnowcu odbył się drugi i ostatni tej jesieni casting. Tym razem szansę gry w barwach Zagłębia dostali: Dragan Vranić, serbski bramkarz Victorii Jaworzno, Szymon Waga z Małej Panwi Ozimek, Wojciech Kołodziej z Babiej Góry, Sławomir Chodor z MKS Sławków, Artur Kopytko z

Ostrołęka niczym magnes przyciąga siatkarzy z Olsztyna

Olsztyn wywalczył Ostrołęce awans na zaplecze ekstraklasy. W Pekpolu występuje wielu siatkarzy doskonale znanych naszej publiczności: Paweł Pietkiewicz, Adam Jakubowski, Grzegorz Pietkiewicz, Damian Kaniowski, Karol Szczygielski, Jakub Chodor, Tomasz Rutecki, Grzegorz Białek i Kamil Starzewski. Czterech z

III liga piłkarska : derby Świętokrzyskiego dla Heko Czermno

Derby lepiej zaczęli gospodarze - w 7. minucie Łukasz Szymański dośrodkował na głowę Damiana Gila, a piłka po jego uderzeniu musnęła poprzeczkę i wylądowała za plecami Łukasza Mariaka. Zdaniem miejscowych za linią bramkową, zdaniem sędziego - przed. W miarę upływu czasu grający ofensywnie goście

Wyniki sparingów świętokrzyskich trzecioligowców

oraz Mariak, Chodor, Stępień, Łęgowiak Wierna Małogoszcz - Zenit Chmielnik 0:1 (0:0) W pierwszej połowie, gdy murawa była mało zniszczona, lepiej prezentowali się gospodarze. Najlepszą okazję do zdobycia gola zmarnował Damian Gil, który główkował po podaniu Łukasza Piwowarczyka. Jedyny gol padł

Pozostałe sparingi piłkarskich ligowców

zadowolony z postawy Marcina, więc prawdopodobnie u nas zostanie. Teraz wystarczy jedynie załatwić sprawy formalne, czyli kontrakt piłkarza - tłumaczy Józef Drabicki, dyrektor Piasta. W drużynie z Jastrzębia po raz kolejny zagrali testowani: Wojciech Sadlok, Marcin Folga i Damian Stemplewski. W meczu nie

III liga piłkarska: remis Heko Czermno, derby Świętokrzyskiego dla Wiernej Małogoszcz

Radosław Kardas (81.), ani Paweł Zawistowski (86.) i Sławomir Chodor (89.) nie znaleźli już sposobu na bramkarza Stali. W grupie walczącej o utrzymanie doszło do derbów Świętokrzyskiego. Piłkarze Wiernej Małogoszcz odebrali Pogoni Staszów ochotę do gry w ciągu pierwszego kwadransa. Już w 6. minucie zza

Piłkarskie sparingi trzecioligowców

Arkadiusza Mianowanego (wiosną w MKS Sławków). AKS Mikołów - Polonia Bytom 0:1 (0:1) Bramka: Trzeciak (20.). Polonia: Suchański - Brehmer, Jurczyk, Zajas, Byrski - Trzeciak, Sosna, Rejmanowski, Marcinkowski - Wania, Ziaja. Po przerwie grali także: Kondzielnik, Chodor, Smolec i Mianowany. Sześć zwycięstw i

IV liga piłki nożnej. Raków lepszy w końcówce

Piotr Bański, ale bramki nie padły. Myszkowianie nie pozostawali dłużni. Grzegorza Cyrulińskiego próbowali pokonać Robert Majchrzak, Marcin Bryła i Damian Sołtysik. Temu ostatniemu sztuka ta udała się w 34. minucie. Sołtysik mocnym i niespodziewanym strzałem zza pola karnego wyprowadził MKS na

Wyniki 24. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej

rozpoczęciu - już w 2. minucie rozkojarzenie obrońców wykorzystał strzałem z woleja Michał Zajdel. W drugiej połowie Wierna dyktowała warunki i na przedpolu bramki Łukasza Jankowskiego, co chwilę było bardzo groźnie. Niestety, Łukasz Piwowarczyk, Tomasz Fatyga i Damian Gil wciąż mają poważne problemy z

Porażki świętokrzyskich trzecioligowców w 22. kolejce

Heko Czermno - Kmita Zabierzów 0:2 (0:2) BRAMKI: Bębenek (27.), Czerwiec (35.) Sędziował Michał Zwierz (Warszawa). Widzów 250. Heko: Mariak - Baliński (80. Zawadzki), Kardas, Matuszczyk Ż - Zawistowski, Cheda, Gondzia (36. Zimoch), Pluta (76. Zachnik) - Kanarski (68. Chodor), Stępień Kmita

20. kolejka III ligi piłkarskiej: pierwsze zwycięstwo Pogoni Staszów

Współautorem obu goli dla Pogoni był Dariusz Mielec. Już w 4. minucie dośrodkował na 6. metr do Damiana Krakowiaka, a minutę przed przerwą wykorzystał błąd bramkarza Stali Stalowa Wola Tomasza Wietechy i obsłużył Jakuba Zabłockiego. Przygniatająca momentami przewaga gości zaowocowała honorowym

Wyniki ostatnich meczów kontrolnych trzecioligowców

, Trela, Pluta - Kanarski, Stępień oraz Łukiewicz, Dworzyński, Antczak, Chodor, Gondzia, Baliński Naprzód Jędrzejów - Wierna Małogoszcz 1:1 (1:1) Pojedynek był znacznie ciekawszy w pierwszej połowie, bo potem grząska nawierzchnia mocno utrudniała obu zespołom konstruowanie akcji. Pierwszą bramkę zdobyli

Wyniki piłkarskich sparingów z udziałem świętokrzyskich trzecioligowców

po kwadransie - trzecioligowcy z Głowna wykorzystali w 5. i 14. minucie dwa błędy defensywy Heko. Nie najlepiej wypadł też atak. Jeszcze w pierwszej połowie w doskonałej sytuacji z 5 metrów za lekko strzelił Sławomir Chodor, w drugiej "jedenastki" nie wykorzystał Krzysztof Trela, a

III liga piłkarska: wygrane Heko Czermno i Wiernej Małogoszcz

: Mariak Ż - Zawadzki, Walęciak, Matuszczyk, Cheda - Kardas Ż, Trela (36. Zimoch), Zawistowski Ż, (79. Bartkowiak), Pluta - Kanarski (81. Kościukiewicz), Stępień (87. Chodor) Gracze lidera rozpoczęli pojedynek w Zamościu znakomicie. Już w 10. minucie Radosław Kardas pięknym, mocnym strzałem z 30 metrów

IV liga piłki nożnej: KS Raków dogonił lidera

- MKS Sławków 3:2 (0:1) Bramki: 0:1 Chodor (12.), R. Skrzypkowiak (47.), 2:1 Krężel (68.), 2:2 ???, 3:2 Kobus (89.). KS Włodar Domex: Kapral - Remian (55. Żelichowski), Pieniek (30. Skrzypkowiak), Maciejewski, Załucki, Dynus, Błaszczykowski, Krężel, Janusz, Załęcki (46. Sobieraj; 86. Kamiński), Kobus

Heko - Motor 1:0. Czermno bliżej drugiej ligi

zakończył się debiut w Wiernej Andrzeja Deca. Do przerwy spotkania z Polonią Przemyśl jego nowi podopieczni sprawiali mu psikusa, bo w 31. minucie Andrzej Kot zdobył prowadzenie dla gości. Wyrównał osiem minut po przerwie Damian Gil - jego niezbyt udana próba dośrodkowania... wylądowało w siatce. Od 69

Sparingi piłkarskich ligowców: wygrana Katowic i Odry

Piłkarze katowickiej "Gieksy" przebywający na zgrupowaniu w Rudach Raciborskich pokonali 3:1 Odrę Opole. Z dobrej strony pokazał się Damian Gacki. Trener Wojciech Borecki był również zadowolony z postawy obrońcy Aluminium Konin Tadeusza Bartnika. Wystąpiło też kilku innych nowych

Sparingi piłkarskich ligowców: Górnik wygrywa w Czechach

Damian Kroczek i Tomasz Owczarek. W drużynie Piasta z dobrej strony zaprezentowali się w sparingu: Przemysław Pałkus, Adam Procek, Marcin Staniek, Michał Piwowar i Radosław Marek, którzy wyjadą z Piastem na obóz do Dzierżoniowa. Gliwicki klub nie jest natomiast już zainteresowany Tomaszem

Sparingi ligowców: wygrana Odry, porażki Katowic i Górnika Zabrze

. Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:1) Bramka: Rak (35.) Zagłębie: Kurdziel - Stemplewski (Kłoda), Studziński, Broczkowski, Mazur - Luty, Twardawa, Łuczywek, Chwalibogowski - Chodor (Pitry), J. Rak. Piłkarze Szczakowianki wygrali 4:0 z Walką Zabrze i w dobrych humorach wyjechali na tygodniowe

Sparingi piłkarskich drużyn z naszego regionu: remisy Dospelu i Odry

nowych zawodników zagrali: Dietmar Brehmer i Marcin Wujek (ostatnio Carbo Gliwice), Grzegorz Jurczyk (Grunwald Ruda Śl.), Sławomir Zachnik (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcin Brosz (Koszarawa Żywiec), Damian Lickiewicz (Janina Libiąż), Dariusz Ficulak i Marcin Ziaja (Górnik II Zabrze), Jacek Rusznica

Przygotowania piłkarskich trzecioligowców

, zaplanowano za to masę interesująco zapowiadających się sparingów Zagłębie Sosnowiec Na razie lider III ligi nie przeprowadził spektakularnych transferów. Kadrę uzupełnili: Sławomir Chodor (MKS Sławków), Piotr Maroszek (Sokół Zabrzeg), Szymon Waga (Małapanew Ozimek) oraz Damian Jajeśniak (powrót z

Sparingi ligowców: zwycięstwa Górnika, Odry, GKS, Szczakowianki, Zagłębia i Ruchu, remis Podbeskidzia, porażka Piasta

- Górak, Copik, Księżyc, Naskręt - Hosić - Seweryn, Czerwiec, Piegzik - Iwański - Jaromin. Ponadto grali: Rogala, Chi-Fon, Gierczak, Chudy, Węgier. Polonia: Suchański - Brehmer, Jurczyk, Sosna, Zajas - Trzeciak, Broniewicz, Rejmanowski, Marcinkowski - Wania, Chodor. Po przerwie grali również: Żmija oraz

Sparingi ligowców: remis Górnika, porażki Katowic i Odry

również: Woźnica, Chyla, M. Bosowski, Bauer, Kózka, Tomczyk i Kiszel. Górnik Jastrzębie, beniaminek III ligi, w drugim sparingu przed ligą wygrał u siebie z IV-ligową Przyszłością Rogów. W drużynie gospodarzy kolejny raz byli testowani doświadczeni Marcin Folga (ostatnio Górnik MK Katowice) i Damian