dagmara krzyżyńska

Uniwersjada - Krzyżyńska czwarta w slalomie

Dagmara Krzyżyńska zajęła w austriackim Seefeld czwarte miejsce w alpejskim slalomie 22. Zimowej Uniwersjady. Polce do brązowego medalu zabrakło 0,17 s.

Uniwersjada. Złoty medal Dagmary Krzyżyńskiej

24-letnia Dagmara Krzyżyńska zdobyła w Seefeld (Austria) złoty medal 22. Zimowej Uniwersjady w slalomie gigancie. To siódmy medal polskiej reprezentacji w tej imprezie, a czwarty złoty.

Alpejskie mistrzostwa Polski w Szczyrku zakończone

W Szczyrku zakończyły się wczoraj alpejskie mistrzostwa Polski. W slalomie gigancie nasi zawodnicy nie odnieśli sukcesów. Wśród kobiet zwyciężyła Dagmara Krzyżyńska z AZS AWF Kraków, która kilka dni temu wygrała zawody o Puchar Europy. Wśród mężczyzn najlepszy był Czech Tomas Kasper, który

Zimowa Uniwersjada - złoty medal Justyny Kowalczyk

złotym krążku, obok Kowalczyk, zdobyły snowboardzistka Paulina Ligocka i alpejka Dagmara Krzyżyńska. Srebrne medale, oprócz Justyny Kowalczyk, zdobyła drużyna skoczków (Krystian Długopolski, Marcin Bachleda, Grzegorz Sobczyk, Rafał Śliż) w konkursie drużynowym na obiekcie K-90. Brązowy medal wywalczyła

Nowy Dwór Mazovii - słoneczny i rowerowy

mężczyzn zwycięzcą został Jan Puzyna . Na tym dystansie wystartowało niemal 200 dzieci do lat 13. oraz ich opiekunowie. Dystans "Fit" (25 km), charakteryzujący się zmiennością podłoża oraz dużą ilością zakrętów, najszybciej pokonała Dagmara Krzyżyńska . W klasyfikacji generalnej panów zwyciężył

Schild wygrała gigant w Semmering

. Jedyna Polka startująca w Semmering - Dagmara Krzyżyńska uplasowała się na 49. pozycji. Wyniki: 1. Marlies Schild (Austria) 2.15,97 (1.10,81 + 1.05,16) 2. Tanja Poutiainen (Finlandia) 2.16,08 (1.10,67 + 1.05,41) 3. Elisabeth Goergl (Austria) 2.17,53 (1.12,04 + 1.05,49) 4. Sarah Schleper (USA) 2.17,68

Kadra na Turyn: Silna ekipa oficjeli

Katowice), Janusz Krężelok (AZS AWF Katowice), Maciej Kreczmer (AZS AWF Katowice) Trenerzy: Aleksander Wierietielny - biegi Jakovas Gimbickis - asystent trenera biegów Konkurencje alpejskie Zawodnicy: Katarzyna Karasińska (NKS Aeskulap Jelenia Góra), Dagmara Krzyżyńska (AZS Zakopane), Michał Kałwa (AZS AWF

Terminarz startów Polaków

. 22.02. 2006 środa Katarzyna Karasińska slalom Dagmara Krzyżyńska slalom Katarzyna Wójcicka

80 zawodników w reprezentacji olimpijskiej

(AZS AWF Katowice) Stefan Hula (SSR LZS Sokół Szczyrk) Wojciech Skupień (WKS Zakopane) biegi Justyna Kowalczyk (AZS AWF Katowice) Janusz Krężelok (AZS AWF Katowice) Maciej Kreczmer (AZS AWF Katowice) konkurencje alpejskie Katarzyna Karasińska (Aeskulap Jelenia Góra) Dagmara Krzyżyńska (AZS AWF

Turyn 2006. Polska bez medalu?

Długopolski, Rafał Śliż, Marcin Bachleda. BIEGI NARCIARSKIE. Mężczyźni: Janusz Krężelok, Maciej Kreczmer. Kobiety: Justyna Kowalczyk NARCIARSTWO ALPEJSKIE. Mężczyźni: Michał Kałwa. Kobiety: Katarzyna Karasińska, Dagmara Krzyżyńska. BOBSLEJE: Czwórka (plus rezerwowy): Dawid Kupczyk, Marcin Płacheta

Alpejczycy rozpoczęli sezon. Zwycięstwa Michaeli Dorfmeister i Frederica Covili

Dorfmeister błysnęła wszechstronnością. Austriaczka to bowiem aktualna mistrzyni świata w zjeździe, a Cavagnoud w supergigancie. Polka, Dagmara Krzyżyńska, nie zakwalifikowała się do drugiego przejazdu.

Kadra za 30 milionów

. Kobiety: Katarzyna Karasińska, Dagmara Krzyżyńska. SANECZKARSTWO (8): Bobsleje - (czwórka, ew. dwójka): Dawid Kupczyk, Marcin Płacheta, Mariusz Latkowski, Ireneusz Żurawich, Michał Zblewski. Sanki - Ewelina Staszulonek, Marcin Piekarski, Krzysztof Lipiński. SNOWBOARD (5)**: Jagna Marczułajtis, Blanka

Karasińska: Polskie narciarstwo idzie do przodu

w sezonie 2004/05 r. wygrała klasyfikację generalną Pucharu Europy w slalomie, zajęła też 16. miejsce na MŚ w Santa Caterinie, była 21. na PŚ w Zagrzebiu. Postępy w slalomie i gigancie robiła też Dagmara Krzyżyńska, która wygrała Uniwersjadę. 19-letnia Agnieszka Gąsienica-Daniel niedawno zajęła 3