bakoma bielice

Wyniki z 1 czerwca klasy okręgowej, A i B

Klasa okręgowa Wyniki 24. kolejki: Mazur Gostynin - Pek-Mont Zryw Bielsk 4:1, Luszynianka Luszyn - Orzeł Goleszyn 1:0, Bakoma Bielice - Orkan Sochaczew 0:9, Mazowsze Płock - Wicher Cieszewo 4:0, Białkowo - Świt Staroźreby 0:0, Orkan Peklimar Lelice - Wisła Duninów 4:2, Unia Iłów - Amator Maszewo 1

Wyniki z 25 maja klasy okręgowej, A i B

Klasa okręgowa Wyniki 23. kolejki: Pek-Mont Zryw Bielsk - Amator Maszewo 3:1, Wisła Duninów - Unia Iłów 2:4, Świt Staroźreby - Orkan-Peklimar Lelice 1:3, Wicher Cieszewo - Białkowo 1:5, Orkan Sochaczew - Mazowsze Płock 1:0, Orzeł Goleszyn - Bakoma Bielice 3:0, Mazur Gostynin - Luszynianka Luszyn 4

Wyniki z 18 maja klasy okręgowej, A i B

Klasa okręgowa Wyniki 22. kolejki: Luszynianka - Pek-Mont Zryw Bielsk 2:0, Bakoma Bielice - Mazur Gostynin 1:7, Mazowsze Płock - Orzeł Goleszyn 3:3, Białkowo - Orkan Sochaczew 1:0, Orkan-Peklimar Lelice - Wicher Cieszewo 0:0, Unia Iłów - Świt Staroźreby 2:3, Amator Maszewo - Wisła Duninów 0:1

Piłka nożna: wyniki z 11 maja klasy okręgowej, A i B seniorów

Klasa okręgowa seniorów Wyniki 21. kolejki: Pek-Mont Zryw Bielsk - Wisła Duninów 3:2, Świt Staroźreby - Amator Maszewo 2:2, Wicher Cieszewo - Unia Iłów 2:1, Orkan Sochaczew - Orkan Peklimar Lelice 2:0, Orzeł Goleszyn - Białkowo 2:1, Mazur Gostynin - Mazowsze Płock 1:1, Luszynianka Luszyn - Bakoma

Piłka nożna: wyniki klasy okręgowej, A i B seniorów

Klasa okręgowa seniorów Wyniki 19. kolejki: Pek-Mont Zryw Bielsk - Świt Staroźreby 6:1, Wicher Cieszewo - Wisła Duninów 4:2, Orkan Sochaczew - Amator Maszewo 2:0, Orzeł Goleszyn - Unia Iłów 4:1, Mazur Gostynin - Orkan-Peklimar Lelice 1:1, Luszynianka Luszyn - Białkowo 0:0, Bakoma Bielice - Mazowsze

Piłka nożna: od IV ligi do klasy B

- Masovia Płock 0:2, Bzura Chodaków - Sparta Mochowo 3:0, Kormoran Łąck - Iskra Kozłowo 5:1, Skrwa Łukomie - Skrwa Brudzeń 0:2, Bakoma Ikar Bielice - Zorza Szczawin Kościelny 1:0. 1. Masovia 16 46 52-11 2. Bzura 16 38

Piłka nożna: od IV ligi do klasy B

Klasa A Wyniki 12. kolejki: Unia Iłów - Lwówianka Lwówek 0:2, Victoria Wykowo - Bzura Chodaków 2:6, Limit Rybno - Kormoran Łąck 3:5, Błyskawica Lucień - Skrwa Łukomie 5:0, Masovia Płock - Bakoma Ikar Bielice 3:1, Sparta Mochowo - Zorza Szczawin Kościelny 4:2, Iskra Kozłowo - Skrwa Brudzeń 2:11

Piłka nożna: od IV ligi do klasy B

8-30 Klasa A Wyniki 11. kolejki: Lwówianka Lwówek - Iskra Kozłowo 5:2, Skrwa Brudzeń - Sparta Mochowo 1:1, Zorza Szczawin Kościelny - Masovia Płock 2:2, Bakoma Ikar Bielice - Błyskawica Lucień 4:1, Skrwa Łukomie - Limit Rybno 1:3, Victoria Wykowo - Kormoran Łąck

Od IV ligi do B klasy

, Błyskawica Lucień - Iskra Kozłowo 5:1, Kormoran Łąck - Lwówianka Lwówek 2:0, Unia Iłów - Bakoma-Ikar Bielice 3:0, Victoria Wykowo - Zorza Szczawin Kościelny 1:3, Limit Rybno - Skrwa Brudzeń 2:0, Masovia Płock - Sparta Mochowo 7:0. 1. Masovia 8

Piłka nożna: IV liga, mazowiecka liga seniorów, klasa okręgowa, A i B

- Bakoma Ikar Bielice 2:1, Bzura Chodaków - Zorza Szczawin Kościelny 0:0, Unia Iłów - Skrwa Brudzeń 0:5, Limnit Rybno - Sparta Mochowo 1:0, Błyskawica Lucień - Masovia Płock 2:4, Victoria Wykowo - Iskra Kozłowo - przełożony na środę. Tabela 1. Masovia

Piłka nożna: IV liga, mazowiecka liga seniorów, klasa okręgowa, A i B

Płock - Limit Rybno 2:0, Sparta Mochowo - Victoria Wykowo 3:0, Iskra Kozłowo - Unia Iłów 2:4, Skrwa Brudzeń - Bzura Chodaków 0:4, Zorza Szczawin Kościelny - Kormoran Łąck 0:4, Bakoma Ikar Bielice - Skrwa Łukomie 6:0. Tabela 1. Bakoma 5

Piłka nożna: IV liga, mazowiecka liga seniorów, klasa okręgowa, A i B

13.Amator 4 3 4-14 14.Luszynianka 4 0 1-13 Klasa A Wyniki 4. kolejki: Bakoma Ikar Bielice - Lwówianka Lwówek 2:0, Skrwa

IV liga, mazowiecka liga seniorów, klasa okręgowa, A i B

- Kormoran Łąck 1:5, Skrwa Brudzeń - Skrwa Łukomie 1:2, Zorza Szczawin - Bakoma-Ikar Bielice 1:3. 1. Limit 3 9 14-4 2. Bakoma 3 9

Piłka nożna: od IV ligi do B klasy

26 19 35-73 Klasa A Wyniki 26. kolejki: Kormoran Łąck - Błyskawica Lucień 4:2, Skrwa Brudzeń - Lwówianka Lwówek 4:1, Iskra Kozłowo - Zorza Szczawin Kościelny 2:5, Sparta Mochowo - Bakoma Ikar Bielice walkower 3:0, Masovia Płock

Piłka nożna: od IV ligi do klasy B

;Huragan 19 13 23-51 Klasa A Wyniki 19. kolejki: Lwówianka Lwówek - Skrwa Łukomie 2:2, Bakoma Ikar Bielice - Kormoran Łąck 0:2, Zorza Szczawin Kościelny - Bzura Chodaków 3:3, Skrwa Brudzeń - Unia Iłów 1:2, Iskra Kozłowo

Piłka nożna: od IV ligi do klasy B

Wyniki 18. kolejki: Błyskawica Lucień - Lwówianka Lwówek 1:1, Limit Rybno - Masovia Płock 2:0, Victoria Wykowo - Sparta Mochowo 2:3, Unia Iłów - Iskra Kozłowo 7:0, Bzura Chodaków - Skrwa Brudzeń 7:1, Kormoran Łąck - Zorza Szczawin Kościelny 3:1, Skrwa Łukomie - Bakoma-Ikar Bielice 3:1. 1. Masovia 18

Piłka nożna: od IV ligi do klasy B

14. Huragan 17 12 23-45 Klasa A Wyniki 17. kolejki: Lwówianka Lwówek - Bakoma Ikar Bielice 1:0, Zorza Szczawin Kościelny - Skrwa Łukomie 5:1, Skrwa Brudzeń - Kormoran Łąck 2:1, Iskra Kozłowo - Bzura Chodaków 0:8

Od IV ligi do B klasy

, Sparta Mochowo - Błyskawica Lucień 1:4, Iskra Kozłowo - Limit Rybno 2:7, Skrwa Brudzeń - Victoria Wykowo 8:1, Zorza Szczawin Kościelny - Unia Iłów 1:2, Skrwa Łukomie - Kormoran Łąck 3:2, Makoma-Ikar Bielice - Bzura Chodaków 2:7. 1. Masovia 7