bafetimbi gomis

Sport.pl

Dramatyczne sceny. Bafetimbi Gomis zasłabł w trakcie meczu [WIDEO]

Dramatyczne sceny rozegrały się podczas meczu Galatasaray z Kasimpasą. Nagle przytomność stracił Bafetimbi Gomis.

Transfery. Gomis w Lyonie za 15 mln euro

Napastnik Saint-Etienne Bafetimbi Gomis przeszedł do siedmiokrotnego mistrza Francji, Lyonu, za około 15 mln euro

Ligue 1. Mariusz Stępiński strzelił gola w meczu Nantes - Olympique Marsylia

Napastnik reprezentacji Polski zdobył czwartą bramkę we francuskiej ekstraklasie. Jego zespół wygrał 3:2

Ligue 1. Znakomity debiut Balotellego w Nice! Dwa gole. "Mogę jeszcze wygrać Złotą Piłkę"

Balotelli na pierwszego gola w nowym klubie czekał zaledwie siedem minut. Skutecznie wykonał rzut karny, mimo że tuż przed nim Bafetimbi Gomis - napastnik rywali - próbował go zdeprymować ze wszystkich sił. W 78. minucie Balotelli strzelił gola głową na 2-2. Kilka chwil później Cyprien zdobył

Premier League. Ayew piłkarzem miesiąca

Month for August. Congratulations, Andre! pic.twitter.com/sjDQqvxsXP— Swansea City FC (@SwansOfficial) wrzesień 11, 2015 Na drugim miejscu uplasował się jego kolega z zespołu Bafetimbi Gomis. Kolejne pozycje zajęli dwaj piłkarze Manchesteru City - David Silva oraz Aleksandar Kolarov. W sobotę

El. Euro 2016. Trzy bramki Lewandowskiego w cztery minuty. Zobacz najszybsze hat-tricki [WIDEO]

najszybszego hattricka w eliminacjach do Euro jest reprezentant Turcji Arif Erdem. W 1999 roku w meczu z Irlandią Północną zdobył trzy gole w trzy minuty. W Lidze Mistrzów najmniej czasu na skompletowanie trzech goli potrzebował w 2011 roku piłkarz Lyonu Bafetimbi Gomis. W spotkaniu z Dinamem Zagrzeb

Liga Mistrzów. Rekord Messiego. Pięć goli w jednym meczu

piłkarz trafił w meczu pięć razy. Cztery bramki zdobywali Marco van Basten (Milan), Simone Inzaghi (Lazio), Dado Prso (Monaco), Ruud van Nistelrooy (Manchester United), Andrij Szewczenko (Milan), Messi (Barcelona), Bafetimbi Gomis (Lyon). Messi dzięki pięciu bramkom w środowy wieczór w sumie w Lidze

Historia wstrzymana w pół kroku, czyli wtorek z Ligą Mistrzów

Wtorek z Ligą Mistrzów ...czyli Historia wstrzymana w pół kroku Liga Mistrzów. Real vs. Lyon: w 83. minucie Bafetimbi Gomis dał swoim kolegom znak do powrotu "z bardzo dalekiej podróży" i strzelił bramkę. To był koniec! Moment dziejowy wybiegł na scenę świata, wstrząsnął jego posadami na

Anelka: Nie interesują mnie bramki

Vieira ma jeszcze szansę na grę Bafetimbi Gomis: Najlepszy debiutant od czasu Zidane'a Osiem lat po jedynym w swojej karierze wielkim turnieju (Euro 2000) Nicolas Anelka znowu ma szansę zagrać na mistrzostwach. 29-letni napastnik - Teraz chcę pokazać do czego jestem zdolny na wielkim turnieju

Mourinho szuka środkowego napastnika

wzmocnienie ataku Realu Madryt dziennik "Marca" podaje cztery nazwiska - Romelu Lukaku, Didier Drogba, Mario Gomez, Fernando Llorente. Inne propozycje zamieszcza na swoich łamach madrycki "As"- Fabio Quagliarella, Emmanuel Adebayor, Bafetimbi Gomis, Djibril Cisse. Z wyjątkiem Adebayora i

Ferguson: Real Madryt przypomina mi Sunderland z 1950 r.

Bafetimbi Gomis w Lyonie » Przed sezonem do Realu Madryt dołączyli m.in. Cristiano Ronaldo i Kaka. Już za tę dwójkę Hiszpanie zapłacili ponad 150 mln euro. Ferguson powiedział w środę, że drużyna złożona z samych gwiazd nie gwarantuje sukcesu. Szkocki trener ostrzega, że drużyna może być

Liga Mistrzów. Francuskie dochodzenie w sprawie meczu Dinamo - Lyon. Był ustawiony?

golem. Bafetimbi Gomis zanotował najszybciej strzelonego hat-tricka w historii Ligi Mistrzów (łącznie zdobył cztery bramki i raz trafił w poprzeczkę, choć oddał tylko sześć strzałów i przez cały mecz dotknął piłki zaledwie 40 razy). Do siatki Dinama trafiali też Maxime Gonalons, Lisandro Lopez i Jimmy

Do Szczecina przylatuje Olympique Lyon. Wielki mecz już w środę!

. Karłowicza. Gwiazdami OL są Yoann Gourcuff, Bafetimbi Gomis i Lisandro Lopez. Przed kolejnym sezonem drużynę wzmocnił portugalski obrońca Miguel Lopes (wypożyczony za 2 mln euro ze Sportingu Lizbona).

Piłka nożna. 792 minuty Lewandowskiego, czyli jak sobie radzą w reprezentacji najlepsi snajperzy Europy

. 2 Bafetimbi Gomis (Francja/O.Lyon) 12 1 mecz, 23 minuty 4 Pierre-Emerick Aubameyang (Gabon, St.Etienne) 10 nie grał w repr

Liga Mistrzów. Kopciuszek z Cypru w ćwierćfinale po karnych! Niesamowity Chiotis

serii rzutów karnych. Michel Bastos vs Chiotis i znów gorą bramkarz Apoelu! 3:4! Apoel w ćwierćfinale Ligi Mistrzów! Trickovski trafia i pokonuje Llorisa! 3:4 Chiotis broni strzał Lacazetta! Wciąż 3:3 Alexandrou pokonuje Llorisa 3:3 Bafetimbi Gomis vs Chiotis. Bramkarz Apoelu znów dobrze się

Bundesliga. Fogiel: Aubameyang dogania Ibrahimovicia

dobre miejsce do rozwoju dla ofensywnych zawodników. W dwóch ostatnich sezonach wybił się tam Aubameyang [strzelił w nich 16 i 19 goli], a wcześniej choćby Bafetimbi Gomis, który trafił do Lyonu. Aubameyanga cenię jeszcze wyżej, bo on przywiązuje się do swoich klubów. W Saint-Etienne zostałby na pewno

Lyon znowu jest Lyonem, strzela gola za golem

Gole strzelają głównie piłkarze sprowadzeni latem za grube pieniądze. Sześć ma już na koncie Lisandro Lopez kupiony za 24 miliony euro z FC Porto, 4 - Bafetimbi Gomis (14 mln z Saint-Etienne), 2 - Michel Bastos (18 mln z Lille). Nikt w Lyonie nie płacze więc za sprzedanym do Realu Madryt Karimem

Seks z nieletnią? Skandal obyczajowy w reprezentacji Francji przed MŚ 2010

Loic Remy (Nicea), Djibril Cisse (Panathinaikos) , Bafetimbi Gomis (Lyon), Karim Benzema (Real Madryt), Andre-Pierre Gignac (Toulouse), Nicolas Anelka (Chelsea Londyn) , Sidney Govou (Lyon), Thierry Henry (FC Barcelona) Wszystko o reprezentacji Francji na MŚ 2010 »

Transfery. Gdzie może odejść Jeleń?

grube miliony Bafetimbi Gomis (kosztował 14 milionów euro) i reprezentant Brazylii Bastos (18 milionów). Może więc Bordeaux, któremu w minionym tygodniu Jeleń strzelił dwa gole. Latem zespół aktualnego mistrza Francji i wciąż lidera Ligue 1 opuszcza najskuteczniejszy strzelec zespołu Marouane Chamakh

Liga Mistrzów. Bordeaux wygrywa, Lyon awansuje

mocno. 12 min. Zarysowuje się lekka przewaga gości. Bafetimbi Gomis po dośrodkowaniu uderzał głową, ale trafił nieczysto. Gdyby lepiej przymierzył mogło być 1:0 dla Lyonu. 17 min. Ależ okazja dla Bordeaux! Wendel dośrodkowywał z rzutu wolnego. Lewą nogą mocno uderzył w pole karne. Tam niekryty Gourcuff

Liga Mistrzów. Lyon - Bayern. Liczby kłamią, prawdę mówi boisko

piłek, to się wścieka. Trzeba zmienić taktykę i pokazać bardziej pozytywne nastawienie - dodał Argentyńczyk. Najprawdopodobniej trener Lyonu Claude Puel wystawi do gry dwóch typowych napastników. Obok Lisandro zagra Bafetimbi Gomis. Obaj są najskuteczniejszymi piłkarzami Lyonu w tym sezonie

Liga Francuska wystartowała. Wielka trójka

euro) Lucho Gonzalez z Porto do Marsylii (18 mln euro) Michel Bastos z Lille do Lyonu (18 mln euro) Yoann Gourcuff z Milanu do Bordeaux (13,5 mln euro) Bafetimbi Gomis z Saint-Etienne do Lyonu (13 mln euro) Aly Cissokho z Porto do Lyonu (13 mln euro) Stephane M'bia z Rennes do Marsylii (12 mln euro

Magiczny sezon Ligi Mistrzów od A do Z

Bafetimbi Gomis (8 minut) i Mike Newell (9 minut). Co ciekawe, Pizarro strzelił w sumie cztery gole, a strzelał na bramkę tylko siedem razy. Lepszy pod tym względem był jednak Rui Pedro z FC Cluj. Portugalczyk oddał trzy celne strzały (plus jeden niecelny) i zdobył trzy bramki. Byli też jednak i tacy