babińczuk łukasz

Ślepsk Augustów zaczyna rozgrywki w II lidze

W poprzednim sezonie siatkarze Ślepska Augustów zajęli trzecie miejsce w II lidze. W zaczynających się rozgrywkach mają walczyć nawet o awans

III-ligowi siatkarze zaczynają sezon

W weekend zaczynają się rozgrywki podlaskiej III ligi siatkówki. Wystartuje w niej siedem zespołów, ale raczej żaden nie planuje awansu o klasę wyżej

Ślepsk szykuje się na I ligę

Aleksandrowicz, trener Ślepska, który sam ma występować na pozycji libero. - Na razie lista nowych zawodników jest zamknięta, ale jak się trafi okazja pozyskać dobrego gracza, to na pewno z niej skorzystamy. Z kolei z klubu odeszli Jakub Korpak, Marcin Bartoszewicz, Roman Roszkowski i Łukasz Babińczuk. Podjęto

Na III-ligowym szczycie lepszy Orion

piłkę, a atak szczęśliwie skończył Łukasz Babińczuk i wygraliśmy do 26:24. W czwartym secie już mieliśmy zdecydowanie łatwiej, kontrolowaliśmy przebieg gry. Rywale podłamani końcówką poprzedniej partii niewiele mogli nam zrobić. W tej rundzie czeka nas jeszcze wyjazdowy mecz z zawsze niewygodnym

Początek rozgrywek III ligi siatkówki

zawsze na początku zmagań gramy zdecydowanie słabiej, później rozkręcamy się i mam nadzieję, że tak będzie teraz. Inny z faworytów rozgrywek Orion G2 Bielsk Podlaski bez problemu pokonał drużynę Mikolo Sokółka. W składzie bielszczan zagrał znany z I i II-ligowych boisk środkowy Łukasz Babińczuk. - Wynik

Studenci zaczęli swoje rozgrywki

, jak Artur Żyliński (Pronar Hajnówka), Łukasz Babińczuk i Michał Netter (obaj Ślepsk Augustów), przegrała 1:2 z politechniką. W starciu siatkarek tych uczelni także lepsza okazała się politechnika. Pierwsze wyniki Koszykarze : Politechnika Białystok - Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania Białystok 75

Przegrana 2:3 siatkarzy Moderatora Hajnówka z Netem Ostrołęka

początku do końca kontrolowali przebieg seta. Ale w dwóch następnych setach górą byli już gospodarze. - Na swoim poziomie zagrali tylko Marek Antoniuk oraz Łukasz Babińczuk - dodał na gorąco po meczu trener Wesołowski. - Reszta mnie zawiodła, bo zagrała poniżej swoich możliwości. Ta porażka nic dla nas nie

Mistrzostwa Polski Policji w siatkówce

występuje trzech siatkarzy Moderatora Hajnówka, którzy w poprzednim sezonie awansowali do Serii B: podstawowy środkowy Łukasz Babińczuk, dotychczasowy libero Jerzy Janiel i rezerwowy atakujący Artur Maksymiuk. Wielka szkoda, że kontuzja wyeliminowała z gry rozgrywającego Moderatora Macieja Wesołowskiego

Zwycięstwo siatkarzy Moderatora w II lidze

Cimochowskiego i także przegrali. - Rafał zasłużył oczywiście na duże słowa pochwały - mówi Jacek Wesołowski. - Ale warto zaznaczyć, że na własną odpowiedzialność zagrali Marek Antoniuk i Łukasz Babińczuk. Pierwszy boryka się z kontuzją, drugi zagrał po chorobie. Mimo to wsparli zespół na parkiecie. Przed

Derby Podlasia w II lidze siatkówki

trafili: środkowi - Łukasz Babińczuk i Sławomir Gołębski, a także Adam Aleksandrowicz, który objął stanowisko trenera. Ze składu, który nie potrafił się utrzymać w I lidze, w Pronarze zostało tylko pięciu zawodników. Ci, którzy odeszli, na pewno będą chcieli udowodnić, że jeszcze by się tam przydali. Nowi

Siatkarskie derby dla hajnowian

czwórce, a co się zdarzy w play-off, to czas pokaże. Jednak to nie tylko podobne cele zapowiadały emocje, a przede wszystkim składy, w jakich występują obie drużyny. Do udowodnienia mieli coś szczególnie obecni siatkarze Ślepska: Łukasz Babińczuk i Sławomir Gołębski, którym to po spadku z I ligi

Wygrana siatkarzy Moderatora Hajnówka 3:0 nad Alpatem Gdynia

wyjątkowo skutecznie kolejne punkty zdobywał grający na środku siatki Łukasz Babińczuk. To wystarczyło, aby prowadzić 9:2. Ale ta różnica cały czas powiększała się, bo mocną zagrywką z wyskoku nękał gdynian Rafał Cimochowski. - Widać było, że początkowo rywali sparaliżowała atmosfera panująca w naszej hali

Grali siatkarze trzecioligowi

występować. - W drużynie mam niemal połowę zawodników Moderatora - dodaje trener Nowik. - Wśród nich są: Adam Aleksandrowicz, Maciej Wołosz, Maciej Wesołowski czy Łukasz Babińczuk. Jednym problemem mogą być zwolnienia z treningów w Hajnówce na rzecz spotkań ligowych. Jedyną drużyną bez porażki w lidze

Siatkarze Moderatora zagrają z Gwardią Wrocław

Moderatora. - BBTS nie miał za dużo informacji o nas i dał się zaskoczyć. Tydzień temu hajnowianie pauzowali, bo ich rywal Jadar Radom brał w tym czasie udział w rozgrywkach Pucharu Polski (spotkanie odbędzie się w środę). W tym czasie wykurował się środkowy Łukasz Babińczuk, który już wrócił do normalnych

Pronar Zeto AZS podejmie Sokoła Chorzów, a Moderator zagra ze Śnieżką - Jokerem Piła

to prawie w niezmienionym składzie. A za nami przemawiać będzie nasza hala wypełniona po brzegi kibicami i dobra atmosfera panująca w drużynie. Przeciwko rywalom nie zagra Łukasz Babińczuk, leczący uraz pachwiny. Z przyczyn osobistych nie wystąpi Piotr Kacperski. Joker, podobnie jak Moderator, wygrał

Siatkarze Moderatora wygrali w Świdniku

pozostałych byliśmy zdecydowanie lepsi. Avia Świdnik - Moderator Hajnówka 1:3 Sety: 25:23, 21:25, 22:25, 16:25. Moderator: Malczewski, Wołosz, Gołębski, Babińczuk, Aleksandrowicz, Hajbowicz, Kubeł (libero) - Werpachowski, Kacperski, M. Wesołowski. Pozostałe wyniki 22. kolejki: SPS Zduńska Wola - Chemik

Porażka Moderatora w Bydgoszczy

w wystawianiu piłek Łukasza Kruka, który narzeka na bóle kręgosłupa (podobnie jak Michał Ozimiński). - Większość zmian wymusiła kontuzja Łukasza - tłumaczy trener Blomberg. - Wszechstronnego Krzyśka Wójcika zostawiłem na ławce, aby zabezpieczyć się w rozegraniu akcji. W każdej chwili mógł wejść do

Bydgoscy siatkarze wygrali ligowy mecz

Sebastiana Wójcika, do szóstki na skrzydło wrócił Wojciech Wesołowski, a syn szkoleniowca, Wojciech, zastąpił w wystawianiu piłek podstawowego rozgrywającego Łukasza Kruka, który narzeka na bóle kręgosłupa (podobnie jak Michał Ozimiński). - Większość zmian wymusiła kontuzja Łukasza. Aby zabezpieczyć się w

Moderator Hajnówka - Avia Świdnik 3:1

. Spotkanie oglądał także zawodnik Avii, pochodzący z Hajnówki Dariusz Jałoza, który obecnie przechodzi rekonwalescencję po wypadku z 17 października, a także jego ojciec Konstanty. Wcześniej świdniccy siatkarze odwiedzili mogiłę swojego kolegi klubowego Łukasza Jałozy, brata Darka, który wraz z dwoma

Siatkarze Moderatora pokonali Orła Międzyrzecz

serwis Łukasza Babińczuka. Środkowy lekką, mierzoną zagrywką sprawił rywalom mnóstwo kłopotów i hajnowianie odskoczyli na 23:18. Dobra passa gospodarzy trwała także na początku trzeciego seta. Prowadzili już 7:2. Później jednak zawodnicy z Międzyrzecza dobrą zagrywką i skutecznym blokiem doprowadzili do

Avia Świdnik - Moderator Hajnówka 1:3

Przed spotkaniem kibice serdecznie powitali obecnych na trybunach trzech zawodników Avii: Grzegorza Brzozowca, Dariusza Jałozę i Łukasza Maziaka. Cała trójka wraca do zdrowia po obrażeniach odniesionych podczas jesiennego wypadku samochodowego drużyny, w którym zginęło trzech ich kolegów

Dramatyczne zwycięstwo siatkarzy Moderatora

boisku. Ze względu na ból palca opuścił plac gry w następnej partii. Wyrównany był trzeci set, w którym Moderatorowi przytrafił się długi okres przestoju. Przegrywał 11:15, ale zryw - zapoczątkowany atakiem Łukasza Babińczuka, a kontynuowany skutecznymi zbiciami Macieja Wołosza oraz Kacperskiego

Moderator Hajnówka po sezonie

nad tym ostatnim elementem musi pracować. Mamy nadzieję, że w następnym sezonie będzie od początku wypadał, tak jak na końcu poprzedniego. ŁUKASZ BABIŃCZUK, środkowy (1979, 198). To bardzo dynamiczny i silny zawodnik, posiadający dobry atak - z wysokich piłek, mocny. Czasem się "podpala" i

Moderator pokonał Avię Świdnik

tej lidze każdy może zwyciężyć z każdym. Moderator Hajnówka - Avia Świdnik 3:1 Sety: 25:20, 27:29, 25:21, 25:15. Moderator: Gołębski, Malczewski, Aleksandrowicz, Babińczuk, Wołosz, Antoniuk, Kubeł (libero) oraz Kacperski, Wesołowski, Hajbowicz. Wyniki innych spotkań 9. kolejki: Chemik Bydgoszcz - SPS

Porażka Moderatora z Chemikiem

zmotywowani, przecież gospodarze wygrali tutaj z BBTS-em - dodaje Łukasz Kruk, rozgrywający Chemika. - Ponadto przegraliśmy już trzy mecze i więcej nie możemy. Na pewno nie w Hajnówce. Po przerwie goście przejęli serwis, a po chwili zmusili Marka Antoniuka do błędu w odbiorze. Później zablokowali Wołosza