artur dohojda

IV liga piłki nożnej

Atut własnego boiska wykorzystała w pełni Szydłowianka Szydłowiec, umacniając się na drugim miejscu w tabeli. Nadal bez zwycięstwa pozostaje Pilica Białobrzegi

Sparingi zespołów z IV i V ligi

Daniel Izochukwu i Kenneth Alfred z Nigerii przymierzani są do gry w Powiślance Lipsko. Pierwszy z nich wystąpił w sparingu przeciwko Miraksowi Bierwce

Borkowski pokonał Pawła Szewczyka i goście mogli cieszyć się zwycięstwa. I mimo że po blisko pół godzinie gry ten sam zawodnik dał Delcie drugiego gola, Szydłowianka mogła, a nawet powinna wywalczyć w tym meczu przynajmniej remis. Kontaktowego gola zdobył po przerwie Artur Dohojda, a "niebiescy"

V liga piłkarska

Tylko Szydłowianka Szydłowiec cieszyła się ze zwycięstwa. Pozostałe zespoły z Radomskiego podzieliły się punktami z rywalami. Szydłowianka w pełni wykorzystała atut własnego boiska. Już w pierwszej połowie "niebiescy" za sprawą trafień Mariusza Sasala i Artura Dohojdy prowadzili 2:0. Po

. Prowadzenie dla gości zdobył po stałym fragmencie gry w 55. min Artur Dohojda. Kilkanaście minut później błąd popełniła defensywa Szydłowianki i był remis. Gdyby piłkarze z Szydłowca zagrali z większą determinacją, z Góry Kalwarii wywieźliby przynajmniej remis. Pozostałe wyniki 17. kolejki: Narew Ostrołęka

. Tymczasem "niebiescy" ruszyli do natarcia i w błyskawicznym tempie zaczęli odrabiać straty. Między 60. a 67. min kolejno Michał Kowalczyk, Norbert Krakowiak i Artur Dohojda pokonali bramkarza Hutnika i gospodarze objęli prowadzenie. Ponieważ do końca meczu, mimo prób z obu stron, rezultat nie

, lecz nie zmienia to faktu, że Szydłowianka objęła prowadzenie. Kwadrans później było już 2:0. Tym razem niezawodny Artur Dohojda oszukał defensorów i golkipera gości. Nadnarwianka próbowała nieśmiało się odgryzać. Jej ataki były jednak zbyt chaotyczne, aby zagrozić bramce "niebieskich"

IV liga piłkarska

znów natarła Polonia, ale "niebiescy" bronili się mądrze, a bez zarzutu spisywał się wspomniany Domagała. Po przerwie warszawianie oddali inicjatywę gospodarzom. W efekcie zaraz po wznowieniu gry Artur Dohojda wyszedł sam na sam z bramkarzem gości i podwyższył wynik spotkania. Potem Polonię

Przygotowania Kozienic

Na zgrupowanie do Dębicy wyjedzie 23 lipca MG MZKS Kozienice. Wcześniej rozegra trzy sparingi i skompletuje skład. Testowanie nowych zawodników jest objęte w Kozienicach najgłębszą tajemnicą. Wiadomo jedynie, że z drużyną trenuje Artur Dohojda, który już kiedyś reprezentował barwy "żółto

Sparingi drużyn piłkarskich

SZYDŁOWIEC - GKS NOWINY 2:2 (1:2). Bramki dla Szydłowianki: Kowalczyk 6., G. Kowalski 51. Szydłowianka: Minda - Ludew, Jakubczyk, D. Nowak, Stefański, Nowacki, Stąpor, A. Kowalski, Krakowiak, Dohojda, Kowalczyk oraz Gawor, Koniarczyk, G. Kowalski, Guz. Do drużyny powrócił niechciany w Kozienicach Artur

Radomiak wygrał z Szydłowianką

Kowalski wyraźnie stawia na młodzież. Jak się dowiedzieliśmy, Artur Dohojda, który reprezentował ostatnio ten klub, zamierza powrócić do Kozienic. Dramatyczna jest sytuacja czwartoligowej Pilicy Białobrzegi. Na pierwszym treningu stawiło się zaledwie 14 zawodników. - To i tak rekord świata. Szczerze mówiąc

Spotkanie w Warce nie od razu układało się po myśli gospodarzy. Po przeszło kwadransie Adama Bolka pokonał Łukasz Firus i Pogoń objęła prowadzenie. Potem rządzili już podopieczni Arkadiusza Skoniecznego. Wykorzystując dokładne dośrodkowanie z kornera, strzałem głową wyrównał Artur Strąg. Tuż przed

SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - KS PIASECZNO 1:0 (0:0). Bramka: Koniarczyk (58.). Szydłowianka: Dejworek - Ludew (72. A. Kowalski), Siudek, Jakubczyk, Szcześniak, Nowacki (60. Stefański), Sasal, Stąpor (87. Gawor), Krakowiak, Dohojda, Koniarczyk (73. G. Kowalski). - Mam nadzieję, że gorsze mamy już za

Inauguracja IV ligi piłki nożnej

Szcześniak, pomocnicy i napastnicy: Artur Dohojda, Marcin Gawor, Artur Koniarczyk, Kamil Koniarczyk, Artur Kowalski, Norbert Krakowiak, Artur Ludew, Norbert Okólski, Mariusz Sasal, Rafał Stąpor, Kamil Tomczyk, Michał Kowalczyk. PILICA BIAŁOBRZEGI Tradycyjnie przed sezonem doszło w Pilicy do sporej zawieruchy