artur dżoń

gm

Sanoczanin w kadrze

HOKEJ NA LODZIE. W reprezentacji Polski do lat 20, która w niedzielę rozpoczęła udział w Mistrzostwach Świata II Dywizji występuje napastnik KH Sanok Artur Dżoń.

KH Sanok - Cracovia 1:3

chwili wyrównać mógł Tomasz Demkowicz, ale jego strzał z najbliższej odległości był niecelny. Na początku drugiej tercji dobrą okazję zmarnował Artur Dżoń, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Cracovii. Goście zrewanżowali się skutecznym kontratakiem. Pawlak idealnie obsłużył Pechorina

Zwycięstwo Stoczniowca po karnych w czwartym meczu play off z KH Sanok

i Zdenek Jurasek. W drugiej tercji gra się wyrównała. Prowadzenie zdobył Stoczniowiec - Marcin Słodczyk wykorzystał serię błędów zawodników gospodarzy i strzelił do pustej bramki. Sanok wyrównał 10 minut później po precyzyjnym strzale Artura Dżonia. Stoczniowiec, po golach Juraska, jeszcze

Cracovia ComArch - KH Sanok 8:2

Pojedynek zaczął się sensacyjnie, bo już w trzeciej minucie goście wykorzystali grę w przewadze i Artur Dżon uzyskał prowadzenie dla sanoczan. Już 48 sekund później był remis po strzale Sławomira Wielocha. Kolejne dwie bramki dla Cracovii zdobył Mateusz Malinowski i w 13. minucie gospodarze

HOKEJ NA LODZIE. Play-off ekstraklasy

kwitowane było oklaskami. Stoczniowiec nie miał pomysłu na sforsowanie obrony rywali, więc kiedy na 2,5 minuty przed końcem meczu na ławkę kar za głupi faul powędrował Artur Kostecki wydawało się, że jest już po meczu. Tymczasem słabo do tej pory grający Zdenek Jurasek (poirytowany, przy każdym zejściu

Przed meczami KH Sanok - SMS II PZHL Sosnowiec

pracy - zapewnia grający trener KH Tomasz Demkowicz. - W obu meczach wystąpimy w najmocniejszym składzie i naszym celem jest zdobycie kompletu punktów. W obu meczach z SMS w barwach klubu z Sanoka zagra już napastnik Artur Dżoń, który ostatnio uczestniczył w Mistrzostwach Świata do lat 20 II dywizji

KH SANOK

. KADRA Bramkarze: Artur Grzesik (79), Łukasz Janiec (84), Marcin Lewandowski (83), Tomasz Lisowski (77); Obrońcy: Arkadiusz Burnat (73), Piotr Ciepły (83), Dariusz Demkowicz (79), Paweł Mika (81), Bogusław Rąpała (81), Branislav Stolarik (70); Napastnicy: Adrian Barnuś (82), Grzegorz Brejta (79), Tomasz

Sanoczanie w Czechach

- Havirov Panthers, przebywa kolejny napastnik sanockiego klubu Artur Dżoń. Przypomnijmy, ze cała trójka w ubiegłym sezonie występowała w drużynie SMS I PZHL Sosnowiec. - Jest to dla nas ogromna szansa, dlatego w Czechach będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony - mówił przed wyjazdem Maciej

Liga hokeja. 8. kolejka

lodowiska mecz rozegrany został w Sosnowcu. KH Sanok - Dwory S.A. Unia Oświęcim 2:9 (1:2, 0:4, 1:3) Bramki: 1:0 Artur Dżoń (5), 1:1 Tomasz Wołkowicz (6), 1:2 Peter Misal (18), 1:3 Roman Gawaljer (21), 1:4 Adrian Kowalówka (25), 1:5 Waldemar Klisiak (27), 1:6 Mariusz Puzio (36), 1:7 Waldemar Klisiak (56), 1

Przed meczem KH Sanok - GKS Tychy

Demkowicza, który w dwóch ostatnich pojedynkach nie grał z powodu drobnego urazu. Wprawdzie po kontuzji ścięgna achillesa do drużyny powrócił Artur Dżoń, jednak w meczach przeciwko Unii i Podhalu nie wystąpił. - Jeśli chodzi o Tomka to decyzję o tym, czy wystąpi w meczu przeciwko GKS podejmę po porannym

Przed meczami TKH II Toruń - KH Sanok

W drużynie KH w obu meczach na pewno nie wystąpią napastnicy Maciej Piecuch i Artur Dżoń, którzy przebywają w Sosnowcu na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 20. W Toruniu nie zagra również obrońca Paweł Mika, który jest chory oraz bramkarz Tomasz Lisowski, którego w Sanoku zatrzymały sprawy

Przed meczami KH Sanok - TKH Toruń i GKS Katowice - KH Sanok

nie zagra kontuzjowany Artur Dżoń. Faworytem konfrontacji są torunianie, którzy wygrali wcześniejsze trzy pojedynki z drużyną KH (w Sanoku 9:1 i 7:0, a w Toruniu 11:0 i 9:3). Trener Jarosław Morawiecki będzie dysponował niemal optymalnym składem. W drużynie zabraknie jedynie kontuzjowanego obrońcy

Przed meczami Stoczniowiec II Gdańsk - KH Sanok

na pewno nie zagra jeszcze napastnik Grzegorz Galant, który nadal narzeka na uraz pleców. Do drużyny powrócił natomiast Piotr Karnas, który nie grał w kilku ostatnich meczach z powodu kontuzji kostki. Niestety, w Gdańsku zabraknie także napastnika Artura Dżonia, którego działacze sanoccy nie zdążyli

Wzmocnienia KH Sanok

, gdzie trzykrotnie zmierzą się ze swoimi duńskimi rówieśnikami. Na zgrupowaniu kadry przebywa również inny wychowanek sanockiego klubu Artur Dżoń, który w obecnym sezonie występuje w czeskiej drużynie HC Havirov Panthers. Dla podopiecznych Tomasza Rutkowskiego zgrupowanie w Sosnowcu oraz pojedynki z

Hokej na lodzie

musiały być ustabilizowane sprawy organizacyjno-finansowe. Sytuacja kadrowa drużyny nie jest jednak najlepsza. Na testach w czeskich klubach przebywa trójka napastników: Maciej Piecuch, Artur Dżoń i Jarosław Grzesik. Z kolei Krzysztof Krauze i Michał Janik być może od października będą studentami

KH Sanok - Gwiazdy Sanockiego Hokeja 15:12

w pierwszym występie podczas odbywających się w Sosnowcu hokejowych mistrzostw świata U-20 2. dywizji grupy A. W biało-czerwonych barwach wystąpił zawodnik KH Sanok Artur Dżoń. Polacy od początku meczu zaatakowali, czego efektem był gol zdobyty już w 2. min przez Marcina Kolusza. Po objęciu

KH Sanok gra z GKS w Katowicach i z Dworami Unią u siebie

chorobą zmagają się Artur Dżoń i Tomasz Mermer. Pod znakiem zapytania stoi także występ Krzysztofa Krauze. Dotyczczas wszystkie cztery punkty w rozgrywkach zespół KH zdobył właśnie w pojedynkach z GKS. Najpierw w Katowicach padł remis 2:2. W rewanżu na Torsanie górą było KH, które wygrało 8:2. Po tym

Wojas Podhale Nowy Targ - KH Sanok 7:2 i KH Sanok - GKS Tychy 1:2

, Miśków; Solon, Barnuś - Maciej Radwański, Koszarek, Niemiec; T. Demkowicz, Kostecki, M. Mermer; Dżoń, Piecuch, D. Brejta; P. Karnas, T. Mermer, Galant. Kary: Podhale - 14 min., KH - 12 min. Niedzielny mecz z liderem tabeli rozpoczął się od zdecydowanych ataków sanoczan. Zagrzewani przez dwa tysiące

Przed meczami KH Sanok - Dwory Unia Oświęcim i Wojas Podhale Nowy Targ - KH Sanok

. - Wprawdzie jego kontuzja nie jest groźna, ale nie chcę ryzykować jego zdrowiem. Dla nas najważniejsze będą play-offy - zapewnia Doleżalik. Od kilku dni z drużyną normalnie trenuje Artur Dżoń, który pauzował w kilku ostatnich meczach z powodu kontuzji ścięgna Achillesa. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji

Hokeiści GKS Tychy pokonali wysoko KH Sanok, honorowa porażka Katowic w Oświęcimiu

- Wygraliśmy ostatni mecz przed świętami. Na pewno karpik lepiej będzie smakował - mówił zadowolony Artur Ślusarczyk, strzelec trzech bramek. Powody do radości miał również 20-letni Bartłomiej Gawlina. - Walczę o miejsce w podstawowym składzie i muszę grać tak dobrze i skutecznie jak z Sanokiem

KH Sanok - Stoczniowiec Gdańsk 2:4

Przez cały mecz w poczynaniach sanoczan widać było, że bardzo wiele wysiłku kosztował ich niedzielny bój z GKS Tychy. Już w drugiej minucie meczu goście przeprowadzili szybką kontrę. Zdenek Jurasek podał wzdłuż bramki do Artura Kosteckiego, który nie miał problemów z pokonaniem Dawida Łukaszka

Przed meczami KH Sanok - Cracovia i TKH Toruń - KH Sanok

z siebie wszystko i po cichu liczę, że sprawimy miłą niespodziankę - dodał. W pełni sił są także napastnicy Artur Dżoń, Jarosław Grzesik i obrońca Krzysztof Krauze, którzy w pojedynku ze Stoczniowcem pauzowali z powodu choroby. Wszystko na to wskazuje, że w obu meczach zagrają także, kontuzjowani