artur chrobot

aw

Piłkarzom ŁKS-u Łomża do awansu do trzeciej ligi brakuje punktu

Piłkarzy ŁKS-u Łomża od awansu trzecioligowego dzieli punkt. Podopieczni Tadeusza Gaszyńskiego pokonali 4:1 Supraślankę, korzystny dla ŁKS-u był też remis walczących o pozycję wicelidera Wigier i Hetmana

Pogoń Staszów - Proszowianka 1:0 (0:0)

Choć Rafał Wójcik nie wykorzystał drugiego z rzędu rzutu karnego, Pogoń Staszów zasłużenie pokonała u siebie 1:0 (0:0) Proszowiankę

Polonia Greinplast Przemyśl 2 (1) - Proszowianka Proszowice 2 (1)

PIŁKA NOŻNA. III LIGA. Podziałem punktów zakończył się pojedynek Polonii Przemyśl z Proszowianką.

Podlaski Puchar Polski dla Jagiellonii

Hetmana zagrali wyjątkowo asekuracyjnie. W pierwszej połowie pojedynku na boisku nie działo się prawie nic. W 14. min po akcji Wojciecha Marcinkiewicza z Marcinem Danielewiczem do siatki gości trafił Łukasz Tyczkowski. W ripoście Hetmana dwukrotnie strzelał Artur Markow. Jego uderzenie bezpośrednio z

XI kolejka III ligi

: Wiśniewski - Kopyść (68. Rosiek), Fudali, Jędrszczyk, Wtorek - Mach, Piotrowicz (76. Czekaj), Chrobot Ż, Szymanowski - Lizak (66. Kazik), Nazarewicz. Sędziował Mirosław Górecki z Katowic. Widzów 800. SANDECJA NOWY SĄCZ 2 (1) TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 0 STRZELCY BRAMEK Sandecja: Szczepański (23.), Świerad

Podsumowanie rundy jesiennej Proszowianki

dwóch spotkaniach Siekliński dalej prowadził drużynę. Po drugiej, tym razem skutecznej rezygnacji Sieklińskiego do końca rundy grającym trenerem był bramkarz i kapitan Artur Łaciak. Co będzie dalej z Proszowianką, okaże się pod koniec miesiąca. Na razie klub nie ma nawet prezesa. - Na zarządzie

Składy piłkarskich drużyn trzecioligowych

n ŁKS ŁOMŻA Trener Tadeusz Gaszyński Bramkarze Mariusz Stawarz (1973), Kamil Ulman (1983) Obrońcy Paweł Galiński (1985), Adam Kamiński (1970), Zbigniew Kowalski (1970), Marcin Łukaczyński (1977), Tomasz Wołczyk (1980), Marcin Grabowski (1981) Pomocnicy Karol Bortnik (1984), Arkadiusz Chrobot (1978

Trzecioligowcy przed 12. kolejką

? - Bardzo byśmy chcieli - dodaje trener Zajączkowski. - Ale wiemy, że rywale są groźni. Mają dobrą defensywę opartą na Arturze Serockim i Robercie Rzeczyckim. Ten pierwszy przyszedł do nich z Arki Gdynia, drugi znany jest z występów w białostockiej Jagiellonii. Wzmocniona obrona Pelikana w tej rundzie

Piłkarskie sparingi podkarpackich drużyn

. Podopieczni Sławomira Adamusa - Stal Stalowa Wola - dzięki golom Bieńki i Sałka wygrali z Alitem Ożarów. W stalowowolskiej drużynie na boisku pojawili się testowani Artur Chrobot z Jagielloni Białystok i napastnik Mirosław Pokrywka z Czarnych Rafinerii Jasło. Obaj pokazali się z dobrej strony i powinni dostać

II liga piłkarska, 19. kolejka

2:1 (1:1). Bramki: dla Świtu - Dariusz Podolski (7), Artur Lamch (63); dla Jagiellonii - Dzidosław Żuberek (45). Żółte kartki: Dariusz Podolski (Świt), Arkadiusz Chrobot, Dzidosław Żuberek, Paweł Sobolewski, Krzysztof Zalewski i Łukarz Tupalski (Jagiellonia). Widzów: ok. 500. Górnik Polkowice

Dwie wygrane trzecioligowców z Podlasia

.), Marcin Strzeliński (77.). SKŁADY ŁKS: Ulman - Kamiński (33. Tomaszewski), Kowalski, Galiński, Łukaczyński - Lis, Bortnik (46. Chrobot), Marczak (68. Sawko), Lewicki - Boguski Ż (82. Chwesiuk), Strzeliński. Okęcie: Malicki - Słomski, Dworski, Langier Ż, Rembisz, Figaszewski, Mucha, Kowalski, Lewandowski M

2. kolejka III ligi

Paczkowskiego trafiło w słupek, a dobitka Juroka okazała się niecelna. Dominacja Warmii powiększyła się jeszcze bardziej, gdy z boiska za drugą żółtą kartkę zszedł obrońca Okęcia Artur Langier. Dwie minuty później Figurski mocnym strzałem podwyższył na 2:0. - Mogłem zdobyć więcej goli, ale zabrakło szczęścia

Zaledwie punkt wywalczyli podlascy trzecioligowcy

: Andriej Sinitchine (16.). SKŁADY ŁKS: Stawarz - Wołczyk, Kamiński, Łukaczyński Ż, Grabowski (85. Nerowski) - Strzeliński (46. Maćkowski), Łuba (70. Stachura), Bortnik (60. Bałecki), Chrobot - Tyczkowski, Boguski Ż. OKS: Skiba - Żytkiewicz Ż (80. Jarząbek), Dąbrowski, Przybyliński Ż, Zega - Paszkiewicz Ż

Trzecioligowcy rozegrali 3. kolejkę

nasza dominacja nie podlegała żadnej dyskusji. Ale zabrakło skuteczność i... rasowego napastnika z przodu. - Mecz był wyrównany, choć w samej końcówce Mlekovita mocniej nas przycisnęła - potwierdza Arkadiusz Chrobot, piłkarz ŁKS-u. - Również my mieliśmy okazję w drugiej połowie do podwyższenia. Najpierw

Ruszyły rozgrywki trzeciej ligi

dość nonszalancko, wdając się w dryblingi choćby na własnym polu karnym. Nie zmieniło się to, nawet kiedy piłkę na przedpolu Unii przejął Rafał Boguski. On nie wykończył jeszcze tego skutecznym uderzeniem. Udało się za to Arkadiuszowi Chrobotowi, który pięknym strzałem dał prowadzenie ŁKS-owi. - Przed

Trzecioligowcy rozegrają 15. kolejkę

, kiedy prowadzony przeze mnie Hetman zmierzył się z KS-em Wasilków Witka, nie mieliśmy okazji grać przeciwko sobie - mówi trener Gaszyński. - Jesteśmy kolegami poza boiskiem, razem robiliśmy kurs na pierwszą klasę trenerską. Niektórzy zawodnicy występujący w ŁKS-ie, jak Arkadiusz Chrobot, Sławomir

Trzecioligowcy przed 10. kolejką

Po środowym meczu z Legionovią Legionowo (1:0), który wyniósł ŁKS Łomżę na fotel lidera, jedynym zmartwieniem trenera Tadeusza Gaszyńskiego jest regeneracja sił przed spotkaniem z Mazowszem Grójec. Na drobne urazy w łomżyńskim zespole narzekają: Adam Kamiński, Jacek Lis, Arkadiusz Chrobot oraz

Trzecioligowcy rozegrają 9. kolejkę

stadionie do czterech. Do składu ŁKS-u powinien wrócić Arkadiusz Chrobot, który pauzował za żółte kartki, ale i leczył uraz pachwiny. Nie zagra za to narzekający na bóle mięśni brzucha Łukasz Łukasik. Skoncentrowana do swojego meczu przystąpi Warmia, która chce w końcu zerwać z pasmem porażek na wyjeździe

Ze zmiennym szczęściem grali trzecioligowcy z Podlasia

. Pierwsza połowa była wyrównana. Gra toczyła się w środkowej części boiska, a ciekawych akcji było niewiele. Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli w 19. min, gdy po niepotrzebnym faulu Zbigniewa Kowalskiego w polu karnym Znicz wykorzystał rzut karny. W 30. min Arkadiusz Chrobot uderzeniem z około 19 m próbował

Trzecioligowcy rozegrali 14. kolejkę

głową zdobył gola. - Ten element mamy przećwiczony na treningach - tłumaczy trener Gaszyński. - Zresztą i drugiego gola pięć minut później zdobyliśmy ze stałego fragmentu gry. Rzut wolny w odległości 20 metrów od bramki Legii wykonywał Chrobot, który bezpośrednim strzałem posłał piłkę dokładnie za tzw

Zwycięstwa trzecioligowców we wtorkowej kolejce

Chimezie. Ten ostatni w 35. min popisał się ładnym strzałem i zdobył drugą bramkę. - Trafień mogło być więcej - mówi Jerzy Engel junior, trener ŁKS-u. - Ale dogodnych okazji nie potrafili wykorzystać Boguski, Tyczkowski czy Arkadiusz Chrobot. Wykonaliśmy plan w pierwszej połowie i już do drugiej mogliśmy

Trzecioligowe derby zakończyły się remisem 2:2

. Gospodarze dwukrotnie stawali przed szansą objęcia prowadzenia. Podanie Rafała Boguskiego trafiło do Jacka Lisa (który zastępował w ataku kontuzjowanego Marcina Strzelińskiego), ale w ostatnim momencie strzał zablokował defensor gości. Lepszą okazję miał Arkadiusz Chrobot, który w sytuacji sam na sam z

Podsumowanie rundy ŁKS-u Łomża

napastnikiem - Rafałem Boguskim. Nasza druga linia miała lepsze i gorsze mecze, ale wyróżniającą się postacią był Arkadiusz Chrobot. Na więcej za to stać Sławka Lewickiego. Liczę, że udowodni to w kolejnej rundzie. Pytaniem bez odpowiedzi na razie pozostają cele drużyny w kolejnej rundzie. Czy ŁKS Łomża

Trzecioligowcy rozegrają 13. kolejkę

kibiców. Za wysoką frekwencję i doping odwdzięczamy się im dobrymi spotkaniami. Na Stal musimy uważać, bo to bardzo nierówno grająca drużyna. Do składu ŁKS-u powrócił kontuzjowany ostatnio Adam Kamiński. Nie wiadomo jednak, czy zagra Arkadiusz Chrobot, narzekający na ból w kolanie. Więcej szans na grę ma

Grali piłkarze trzecioligowi

ręką. Po przerwie obraz gry nie zmienił się, a walka toczyła się głównie w środkowej części boiska. Drużyny grały ostro, czego efektem pięć żółtych kartek. Siedem minut po wznowieniu gry Arkadiusz Chrobot wyszedł sam na sam z bramkarzem Legionovii, ale nieczysto trafił w piłkę. W tej połowie Rafał

Trzecioligowcy zakończyli rundę jesienną

Boguskiego, który uprzedził bramkarza i zdobył prowadzenie. Następnie groźnie strzelał Arkadiusz Chrobot, Boguski oraz Lewicki, ale niecelnie. Po przerwie gospodarze ruszyli odrabiać straty, ale żadna z ich akcji nie zagroziła poważnie bramce ŁKS-u. Dopiero w 55. min doszło do akcji, po której sędzia pokazał

Kolejna porażka Warmii i remis ŁKS-u Łomża

), Grabowski, Galiński - Łuba, Bortnik (68. Lis), Marczak (46. Chrobot Ż), Chimezie Ż (70. Maćkowski) - Boguski, Bałecki. Widzów: około 600. 28. kolejka III ligi Ceramika Paradyż - Legia II Warszawa 3:3 (2:1): Osiński (30.), Tomasiak (40.), Wolski (46.) - Korzym (18.), Zjawiński (56.), Jarzębowski (79

Trzecioligowcy w sobotę wybiegną na boiska

słabsze i mocniejsze strony - mówi trener łomżan. - Zespół jest bardzo dobrze poukładany. Zaskoczyć ich będzie trudno, ale skupimy się na mniej doświadczonych graczach zespołu. To słabsze ogniwo. Do dyspozycji trenera Engela będą wracający do zdrowia Arkadiusz Chrobot oraz Marcin Strzeliński. Pod znakiem

STRZELEC BRAMKI Łukasz Michalski (37.). SKŁADY Unia: Surlit - Gręda Ż, Szymczuk, Krulik, Lipiński - Michalski Ż, Buchowicz, Borowiec, Grzywacz (90. Krstić) - Żaglewski Ż, Skoczylas Ż (77. Ogrodowicz). ŁKS: Stawarz - Kamiński (54. Tyczkowski), Kowalski, Łukaczyński, Wołczyk - Galiński Ż, Chrobot

Trzecioligowe derby bez zwycięzcy

0 WARMIA GRAJEWO 0 SKŁADY n ŁKS: Stawarz - Kamiński, Kowalski, Wołczyk, Grabowski (73. Lis) - Bortnik Ż, Chrobot, Strzeliński (73. Stachura), Chimezie (81. Łukaczyński) - Tyczkowski (69. Bałecki), Boguski

Wygrana ŁKS-u Łomża nad Mlekovitą w podlaskich derbach

. Jakuszewski CZ), Lewandowski (88. Pracz), Reyer - Siara, Waleszczyk (78. Kocur), Papiernik, Marzec - Orliński Ż (51. Gołębiewski), Czyżyk. ŁKS: Ulman - Kamiński, Kowalski, Łukaczyński, Wołczyk - Chioma Chimezie Ż - CZ, Bortnik, Chrobot Ż, Strzeliński - Bałecki Ż (75. Tyczkowski), Boguski (90.+6 Nerowski

Trzecioligowe derby Podlasia wygrała Warmia

, Soska Ż - Mirva (90.+4 Tuzinowski), Giermasiński, Zajączkowski (46. Pacholczyk), Radziński Ż (76. Wojtkielewicz), Paczkowski - Strózik, Figurski (66. Guzowski). ŁKS: Ulman - Kamiński, Kowalski, Galiński, Łukaczyński - Strzeliński, Chrobot Ż, Marczak (52. Bortnik), Lewicki (74. Sawko) - Chwesiuk (58

Porażki piłkarzy trzecioligowych w 13. kolejce

GŁOWNO 1 (0) STRZELEC BRAMKI Luke Uzoma (70.) ŁKS: Ulman - Kamiński, Kowalski, Łukaczyński, Galiński - Lis, Chrobot, Sawko (60. Marczak), Lewicki - Boguski, Strzeliński (80. Chwesiuk) Stal: Rossowski - Łakomy, Brodecki, Szcześniak Ż, Gajewski, Łochowski

Dwie wygrane podlaskich trzecioligowców

), Chrobot Ż, - Chwesiuk (65. Lis), Boguski. Sędziował (jako główny): Arkadiusz Starobrat z Warszawy. Widzów: 1000. Młodzież za słaba Drugie zwycięstwo na własnym stadionie odniosła Mlekovita Wysokie Mazowieckie. Podopieczni Zbigniewa Mandziejewicza pokonali 1:0 rezerwy Legii Warszawa. - Przyjechała do nas

. Wcześniej z klubem kontrakty rozwiązali Robert Stachura oraz Sławomir Lewicki. Prawdopodobnie do tego grona dołączy Arkadiusz Chrobot. - Kontrakt kończy mu się w czerwcu, nie zamierzamy go przedłużać - potwierdza trener Engel. LEGIA II WARSZAWA