artur busz

Bartłomiej Kubiak

Przedzierając się przez busz, chodząc po lawie, z rowerem pod pachą i łódką na plecach. Jak Polacy ukończyli najtrudniejszy rajd przygodowy świata

166 godzin 15 minut i 4 sekundy, czyli prawie tydzień. Dokładnie tydzień bez godziny, 44 minut i 56 sekund. Tyle Arturowi Kurkowi i jego ekipie zajęło ukończenie najtrudniejszego rajdu przygodowego na świecie.

Święto koszykówki, a na deser Calipers lepsze od Politechniki w derbach Kielce [GALERIA ZDJĘĆ]

Calipers Kielce pokonał AZS Politechnikę Świętokrzyską Galeria Echo Kielce w pierwszych od dawna koszykarskich derbach Kielc.

Były piłkarz Lecha Poznań Artur Wichniarek niewinny

Artur Wichniarek, były piłkarz Lecha Poznań i reprezentacji Polski, nie działał na szkodę wierzycieli firmy swojego ojca - uznał poznański sąd

Wkrótce wyrok w procesie b. piłkarza Lecha Poznań Artura W. i jego rodziny

Sprawa dotyczy wydarzeń sprzed blisko 10 lat. Ojciec piłkarza Wiesław W. prowadził w Buszewie pod Pniewami zakłady mięsne Food-Busz. Gdy firma wpadła w kłopoty finansowe, ojciec pożyczył 2,5 mln zł od syna robiącego wtedy karierę w lidze niemieckiej. Ale firma i tak splajtowała. Pod drzwiami

Koszykarze Żubrów wygrywają w Katowicach

. Zagrał również inny z młodych zawodników - Artur Busz, który do drużyny dołączył dopiero przed kilkoma dniami. W kadrze meczowej zabrakło tym samym miejsca dla Mirosława Wysockiego. - Busz zaprezentował się poprawnie, trafił raz za trzy punkty - ocenia Kubiak. - W czwartej kwarcie wpuściłem na boisko

Żubry zagrają z rezerwami Prokomu

drugiej kwarcie popełniliśmy kolejno kilka strat, rywale trafili i poczuli, że mogą z nami powalczyć. Z naszą skutecznością też nie było dobrze. Skuteczniej niż w meczu przed własną publicznością ze Stalą Stalowa Wola w Rzeszowie zaprezentował się młodzieżowiec Artur Busz. W meczu z Resovią zdobył

Porażka koszykarzy Żubrów z liderem I ligi

białostoczanie przed ostatnimi dziesięcioma minutami przegrywali 56:66 i wciąż mieli szansę na wygraną. Ostatni zryw gospodarzy nastąpił na siedem minut przed końcem meczu, gdy w jednej akcji Artur Busz zdobył cztery punkty (rzut za trzy punkty z faulem) i doprowadził do stanu 64:68. Jednak zaraz potem na boisku

W memoriale Pyra najlepsza i najsłabsza

Skowroński (Pyra), Artur Busz (Zastal), Marcin Majer (Kasprowicz), Wiktor Wizerkaniuk (Obra). W kategorii juniorów prowadzona przez głównego organizatora memoriału Tadeusza Dziubińskiego Pyra nie wygrała żadnego meczu i zajęła ostatnie miejsce. Triumfowali młodzi koszykarze Stali Ostrów Wlkp. Wyniki w

Porażka koszykarzy Żubrów w Łodzi

tylko pięć punktów, tyle samo co fauli. Z biegiem czasu skuteczność białostoczan wzrosła i w efekcie po pierwszej kwarcie przegrywali tylko 13:17. Dopiero w drugiej kwarcie za trzy punkty trafili Tomasz Kujawa, Piotr Jagoda, Kamil Zakrzewski i Artur Busz. W efekcie w 13 minucie meczu białostoczanie

Ostatni mecz I rundy Żubrów

meczach. Zagra także Artur Busz, którego uraz w starciu z Sudetami nie okazał się zbyt groźny. - Piotrek wraca, ale ciągle mamy problemy na tej pozycji - twierdzi Kubiak. - Jagoda praktycznie nigdy nie grał jako rozgrywający, Adam Bet także nie prowadził gry drużyny na poziomie czołówki I ligi, nie mówiąc

Gapiński odchodzi, Śledź wraca do Atlasu

. Jednocześnie Kuchar na poniedziałkowym walnym podał do dymisji dotychczasowy zarząd WTS-u. W nowym zarządzie znaleźli się: Włodzimierz Patalas, Edward Boczula, Artur Jackowski, Mirosław Busz i Dariusz Marciniak.

Piłkarska II liga: wygrana Piasta, porażki Zagłębia i Podbeskidzia

pozwoliła na to, żeby stało się coś nieprzyjemnego. Niestety, goście ze Świtu zachowali się, jakby byli z buszu - denerwował się Józef Drabicki, dyrektor Piasta. - Byliśmy drużyną lepszą przynajmniej o klasę. W drugiej połowie nie schodziliśmy z połowy Piasta. Należał się nam ewidentny rzut karny. To są

Gazetowa akademia nagradza najlepszych, upomina zbłąkanych. Bohaterowie roku 2010

w tym miejscu, tłustym drukiem, wszyscy ci koszykarze, którzy w cyklu 2009/2010 przyłożyli ręce do awansu: Artur Busz, Adam Chodkiewicz, Marcin Chodkiewicz, Marcin Flieger, Mateusz Jarmakowicz, Jarosław Kalinowski, Grzegorz Kukiełka, Wojciech Kus, Filip Matczak, Maciej Raczyński, Rafał Rajewicz