Trenerzy ŁKS i Radomiaka zgodnie po meczu: "Remis to sprawiedliwy wynik"

- Mamy problem z wykorzystaniem dobrych okazji - przyznaje Dariusz Bratkowski, trener ŁKS, po meczu z liderem trzeciej ligi

Artur Golański z ŁKS: "Zacząłem drugie piłkarskie życie"

- Jesteśmy teraz drużyną - mówi Artur Golański, pomocnik ŁKS

KAZAŃ 2013. Polska reprezentacja laskarzy przegrała z Włochami. To koniec

Trzeciej porażki doznali w turnieju hokeja na trawie na uniwersjadzie w Kazaniu reprezentanci Polski. Tym razem ulegli Włochom 4:5 (3:2).

Co za pogrom! Czternaście bramek w siatce Warty Poznań

Łupem bramkowym w wygranym aż 14:0 meczu z Wartą Poznań podzielili się: Artur Mikuła (strzelił pięć bramek), Paweł Bratkowski (dwie), Waldemar Rataj, Marcin Strykowski, Karol Majchrzak, Tomasz Dutkiewicz, Tomasz Marcinkowski (dwie), Szymon Hutek. W innych spotkaniach: Start 1954 Gniezno

ŁKS zagra z Sokołem Aleksandrów słabszym składem

szkoleniowcy ŁKS Marek Chojnacki i Dariusz Bratkowski (w piątek wraca do Łodzi ze spotkań z Serbią i Rumunią reprezentacji Polski do lat 18, w której jest trenerem bramkarzy) nie będą mogli skorzystać z czterech podstawowych zawodników. Kontuzje z gry z Sokołem wyeliminowały: Michała Kołbę, Tomasza Kowalskiego

Ostatni mecz trenera Andrzeja Kretka w ŁKS?

, ale najbardziej prawdopodobne rozwiązanie to duet Marek Chojnacki - Dariusz Bratkowski. Obaj wcześniej oddzielnie prowadzili już drużynę z al. Unii. Kontrkandydatem Chojnackiego i Bratkowskiego jest Ariel Jakubowski, którego promuje Artur Kościuk, były piłkarz ŁKS, a obecnie trener grup młodzieżowych

W piątek Ariel Jakubowski zostanie trenerem ŁKS?

Działacze ŁKS od dawna chcą dokonać zmian w sztabie szkoleniowym. Już 3 października, po przegranym przez łodzian meczu z Wartą Sieradz 0:3, można było usłyszeć, że w przerwie zimowej trenerzy Marek Chojnacki i Dariusz Bratkowski stracą pracę. Wśród kandydatów wymieniano Ariela Jakubowskiego, Jacka

Zawisza Rzgów - ŁKS. Mecz o finał okręgowego Pucharu Polski

Dla podopiecznych trenerów Marka Chojnackiego i Dariusza Bratkowskiego będzie to ostatni w tym roku oficjalny mecz. Przypomnijmy, że w zakończonej przed tygodniem rundzie jesiennej III ligi łodzianie zajęli szóste miejsce. Pucharowe rozgrywki nie cieszą się zbyt dużą popularnością, bo wiele klubów

ŁKS bardzo osłabiony przed meczem z Pogonią II Siedlce

W niedzielę o godz. 16 podopiecznych trenerów Marka Chojnackiego i Dariusza Bratkowskiego czeka w Łodzi przedostanie spotkanie w sezonie. Wprawdzie rywal nie będzie zbyt wymagający, bo to rezerwy pierwszoligowej Pogoni, które zajmują 14. miejsce w tabeli, ale szkoleniowcy nie są spokojni o wynik

Wolny poniedziałek piłkarzy ŁKS

W poniedziałek trenerzy ŁKS Marek Chojnacki i Dariusz Bratkowski dali swoim zawodnikom dzień wolnego. - Nie wszyscy będą jednak leniuchować - przyznaje Chojnacki. - Ci, którzy nie będą mogli być na pierwszych wtorkowych zajęciach, będą ćwiczyć w poniedziałek wieczorem w siłowni. We wtorek łodzianie

ŁKS zagra z Pelikanem Łowicz

PIŁKA NOŻNA. Do tej pory podopieczni trenerów Marka Chojnackiego i Dariusza Bratkowskiego w czasie zimowych przygotowań tylko wygrywali. Kolejno pokonali: LKS Różyca, Stal Głowno i Bzurę Chodaków, a rywalom strzelili 12 goli, tracąc jednego. W sobotę o godz. 11 łodzian czeka jednak zdecydowanie

Siedemdziesiątka pingpongistów i nowe władze

Dariusz Wierzchowski. Oprócz prezesa w skład nowego zarządu weszli: Lesław Bratkowski, Tadeusz Chwiejczak, Andrzej Kołodziej, ks. Tadeusz Lament, Jarosław Maruszczak, Artur Rachański. Natomiast w skład Komisji Rewizyjnej weszli: Mariusz Baranowski, Leon Filipek i Tomasz Lach. Podział funkcji zarówno

Piłkarze ŁKS-u bez trenera. Wyjechał do Szwajcarii

Do Szwajcarii szkoleniowiec drużyny z al. Unii jest od poniedziałku. Wyjechał tam na kurs trenerski, potrzebny do uzyskania licencji UEFA Pro. Pod jego nieobecność zajęcia prowadzą jego asystenci Dariusz Bratkowski i Krzysztof Adamowicz. W piątek ŁKS zagra w Łodzi (godz. 19) z Kolejarzem Stróże. W

Wielkie zmiany w ŁKS? Drużyna, trener, sponsorzy i stadion

pozyskać niemal 10 nowych zawodników. Na transferowej liście są już nazwiska byłych ełkaesiaków: Rafała Kujawy, który bardzo chce wrócić do Łodzi, Dariusza Kłusa, Artura Gieragi i Michała Łabędzkiego. Niewykluczone, że zespół poprowadzi nowy trener. Wprawdzie obaj trenerzy - Marek Chojnacki i Dariusz

Polacy pokonali Kanadę w walce o Londyn. Niesamowity mecz!

- Mirosław Juszczak, Michał Raciniewski, Szymon Hutek, Tomasz Górny, Dariusz Rachwalski, Tomasz Dutkiewicz, Mirosław Kluczyński, Bartosz Żywiczka, Artur Mikuła, Mateusz Poltaszewski; na zmiany: Paweł Bratkowski, Karol Majchrzak, Szymon Oszyjczyk, Waldemar Rataj, Tomasz Marcinkowski. Wyniki turnieju mężczyzn

Pomorzanin srebrnym medalistą Halowych Mistrzostw Polski

), 5:4 Mateusz Poltaszewski (57), 6:4 Tomasz Marcinkowski (59) Grunwald: Mariusz Chyła - Tomasz Dutkiewicz, Paweł Bratkowski, Mateusz Poltaszewski, Waldemar Rataj, Karol Majchrzak oraz Artur Mikuła, Szyom Hutek, Robert Grzeszczak, Tomasz Marcinkowski, Michał Kasprzyk Pomorzanin: Michał Śliwiński

ŁKS - Ner Poddębice 4:2. Czy trenerzy ŁKS uratowali posady

Po poprzednim meczu ligowym, zakończonym porażką ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, szefowie ŁKS zdecydowali się poczekać ze zwolnieniem Marka Chojnackiego i Dariusza Bratkowskiego. Zapowiedzieli jednak, że w dwóch ostatnich spotkaniach drużyna musi zdobyć komplet punktów. W połowie zadanie zostało

ŁKS po sezonie: Chyba jednak rozczarowanie

Dariusza Bratkowskiego. Obu zarzucano, że brakowało im ducha walki, co przekładało się na postawę zawodników. Efektem była strata aż 10 punktów do prowadzącego w tabeli Sokoła Aleksandrów. Tuż po rundzie jesiennej zapadła decyzja o zmianie szkoleniowca. Nowym został młody i ambitny Robert Szwarc. Dla niego

W Kocudzy najlepsza Dzwola

, nauczycielowi wychowania fizycznego Józefowi Osiewiczowi i sędziemu głównemu Lesławowi Bratkowskiemu za sprawne przeprowadzenie imprezy. Wyniki - Szkoły Podstawowe (dziewczęta kl. I-IV): 1. PSP Dzwola (Paulina Małek, Magdalena Stręciwilk - opiekun Piotr Ostrowski), 2. PSP Stojeszyn (Patrycja Zgórka, Anna

ŁKS - Ursus Warszawa 2:2. Stary stadion przy al. Unii to już historia

. Łodzianie drugą bramkę strzelili w 27. minucie. Po rzucie rożnym piłka trafiła do Rodrigo, Brazylijczyk wycofał ją do Artura Golańskiego, a ten oddał precyzyjny strzał obok słupka. Bramkarz był kompletnie zaskoczony. Wydawało się, że w drugiej połowie ŁKS również będzie dominował na boisku. Tymczasem gra z

T-Mobile Ekstraklasa. Pierwsze decyzje Michała Probierza: zmniejszenie kadry

Włókniarza Pabianice. Kto będzie następny? - Żadnych nazwisk - mówi Probierz. W klubie spodziewają się jednak, że miejsce mogą stracić Adrian Olszewski, Szymon Salski, Artur Golański i Patryk Kubicki. Jak już informowaliśmy, szefowie klubu nie wykluczają wzmocnienia drużyny jeszcze w rundzie jesiennej. Wciąż

Nowe władze pingpongistów

co dzień szefuje też I-ligowej Alfie Radzyń Podlaski. Poza tym w skład zarządu weszli: Lesław Bratkowski, Mirosław Iwańczuk, Andrzej Kołodziej, Krzysztof Kozłowski, Jarosław Maruszczak i Artur Rachański. W nowej kadencji komisję rewizyjną będą stanowili: Zdzisław Waśkowski, Leon Filipek oraz

ŁKS stracił dwa punkty z przedostatnią drużyną w tabeli III ligi

Ślęzak. Jego koledzy jednak statystowali. Artur Golański i debiutant Bartosz Bujalski byli bezproduktywni, a szybcy skrzydłowi: Kamil Cupriak i Rodrigo byli niewykorzystani. Brakowało także lidera. Jedyną szansę przed przerwą ŁKS miał w 45. min, ale po strzale Bujalskiego piłka przeleciała obok słupka

ŁKS wreszcie wygrał i zagra w kolejnej rundzie Pucharu Polski

minut później Tomasz Ostalczyk zagrał do Marcina Zimonia, ten jednak fatalnie spudłował. W odpowiedzi formę Michała Kołby sprawdził Gracjan Sobczak. Za pierwszym razem łódzki bramkarz popisał się kapitalną interwencją meczu, broniąc uderzenie z bliska. Jeszcze w 25. min Artur Golański nie wykorzystał

ŁKS wygrywa, lider tabeli III ligi remisuje

Niedawno na stadionie przy al. Unii piłkarze ŁKS wygrali z WKS Wieluń 1:0, a gola strzelił Łukasz Staroń. W sobotę podopieczni trenerów Marka Chojnackiego i Dariusza Bratkowskiego pokonali Start Otwock 1:0, a bramkę zdobył Kamil Cupriak. To jego trzeci gol w drugim z rzędu meczu i, co ciekawe

Od Awansu do Żałoby, czyli abecadło ŁKS

propozycji z innych klubów zdecydował się zostać w ŁKS. D - duet trenerów, nie tenorów. Pomysł z dwoma szkoleniowcami nie wypalił. Okazało się, że powiedzenie, "co dwie głowy, to nie jedna", w piłce nożnej nie przekłada się na wyniki. Pod kierunkiem Marka Chojnackiego i Dariusza Bratkowskiego

Puchar dla Sygnału i Stoku

Lubelski (Jakub Wlizło, Robert Bratkowski, Artur Kuźnicki); klasyfikacja klubowa: 1. Spartakus Dzwola - 4100 pkt, 2. Legion Grabów Szlachecki - 3400 pkt, 3. Błękitni Leopoldów - 3100 pkt, 4. Sygnał Lublin - 2690 pkt.

Zmiana warty

przegrał po zaciętej walce z późniejszym triumfatorem mistrzostw Tomaszem Słomką. - Największą sensacją było zdobycie tytułu wicemistrza przez Roberta Bratkowskiego z Jawora - podsumował Zdzisław Waśkowski, prezes LOZTS. - Niespodzianką sporego kalibru było także odpadnięcie w pierwszej rundzie wicemistrza

Marek Chojnacki nie chce w ŁKS siedmiu piłkarzy. A na tym może się nie skończyć...

Trzy tygodnie temu, zaraz po podpisaniu kontraktu z ŁKS-em, Chojnacki zapowiadał, że w drużynie nie będzie rewolucji, a jej skład na nowy sezon będzie chciał oprzeć na większości dotychczasowych zawodników. - Przede wszystkim mam na myśli Antoniego Łukasiewicza, Marka Saganowskiego, Artura Gieragę

ŁKS przegrał, ale wreszcie zdobył gola w ekstraklasie

popisał się kapitalnym uderzeniem z ok. 20 m, przełamując trwającą 382 minuty nieskuteczność zespołu z al. Unii. Gdyby jeszcze w defensywie drużyna prowadzona przez Dariusza Bratkowskiego spisywała się trochę lepiej... W ciągu następnych dziesięciu minut legioniści mogli strzelić trzy gole. Tylko raz

Reprezentacja TALK zagra z III-ligowcami

, Michał Przeczewski i Tomasz Nowak. Reprezentacja TALK Jarosław Darnikowski, Grzegorz Sowiński, Jacek Rojewski (Kartel Press), Janusz Zielke, Michał Marciniak, Michał Gac (Jawor), Piotr Gutowski, Marcin Górny, Tomasz Wilk (Rembet Plus), Artur Bratkowski, Paweł Drygalski, Michał Brzeziński (Agad), Michał

Nowy trener ŁKS. Z rezerw do pierwszej ligi

prowadziłby szkoleniowiec z bardziej znanym nazwiskiem. Wiadomo jednak, że za sprawy sportowe w klubie odpowiadają Tomasz Wieszczycki i Tomasz Kłos, zaś największe szanse na nominację na drugiego trenera ma Dariusz Bratkowski, dotychczas trener bramkarzy w klubie z al. Unii. Nowy trener nie chciał też

Najlepsze dzikie drużyny jadą do Kielc (2007)

, Mariusz Tracz, Arkadiusz Dolata, Jakub Matusiak; Boro: Kacper Kierski, Radosław Filiński - Szymon Kierski, Rafał Bratkowski, Artur Jakubiak, Marcin Strusińki, Arkadiusz Chotomski, Mariusz Piątkowski, Łukasz Szelkowski, Dawid Bońkowski.

Nowy stary prezes

. W skład zarządu oprócz prezesa Waśkowskiego weszli: Lesław Bratkowski, Artur Domański, Mirosław Iwańczuk, Jarosław Kańkowski, Jarosław Maruszczak, Władysław Matwiej, Piotr Sawczuk, Dariusz Wierzchowski. Natomiast w składzie komisji rewizyjnej znaleźli się: Jan Hanusiak, Andrzej Białek i Tadeusz

ŁKS zwycięski w drugim sparingu przed nowym sezonem

więcej sytuacji, ale dopiero w 31. minucie strzelił gola. Łodzianie rozegrali zespołową akcję: Bartosz Placek zagrał do Łukasza Dynela, a ten podał piłkę Arturowi Golańskiemu. Pomocnik mocno uderzył w samo okienko i pokonał bramkarza rywali. W 42. minucie Golański zrewanżował się Dynelowi i zagrał do

ŁKS przegrał pierwszy letni sparing. Słaba postawa łodzian

przed polem karnym piłkę stracił Artur Golański, a Damian Jaroń mocnym strzałem otworzył wynik spotkania. Po przerwie Chojnacki wymienił wszystkich graczy, ale obraz gry się nie zmienił. Wciąż brakowało celnych podań, choć w 48. minucie bliski wyrównania była Mariusz Cichowlas, ale minimalnie chybił

Marek Chojnacki: - W ŁKS nie ma atmosfery

związanych z ŁKS. To był jedyny sposób, żeby odbić się od szarzyzny drugoligowej. Goszczyński ściągnął Bodzia Wyparłę, Dzidka Leszczyńskiego, Rafała Niżnika. To był początek, bo następnie wrócili Artur Kościuk, Łukasz Madej i Igor Sypniewski. Przy nich miałem gwarancję zachowania pewnego poziomu, to byli

wszystkim w jakiś sposób związanych z ŁKS. To był jedyny sposób, żeby odbić się od szarzyzny drugoligowej. Goszczyński ściągnął Bodzia Wyparłę, Dzidka Leszczyńskiego, Rafała Niżnika. To był początek, bo następnie wrócili Artur Kościuk, Łukasz Madej i Igor Sypniewski. Przy nich miałem gwarancję zachowania