artur błasiński

rela

Błasiński dwa razy trzeci w Czechach

LEKKOATLETYKA. Dwa trzecie miejsca wywalczył Artur Błasiński z ZTE Radom podczas imprez biegowych rozegranych w Czechach.

Na koniec mistrzostw trzy medale dla lekkoatletów RLTL ZTE Radom!

W ostatnim dniu 70. mistrzostw Polski juniorów w lekkiej atletyce reprezentanci RLTL ZTE Radom również stawali na podium. Radomianie zdobyli złoto, srebro i brąz, a łącznie wracają do Radomia z pięcioma medalami i pokaźną liczbą punktów do ogólnopolskiego współzawodnictwa sportowego.

Gotowi?, Start! W niedzielę rusza biegowe Grand Prix Radomia

W niedzielę 10 kwietnia odbędzie się pierwsza z czterech zaplanowanych imprez biegowych, która wchodzi w skład cyklu Grand Prix Radomia. Zawody zostaną rozegrane na Plantach i będą miały charytatywny charakter

Małe nieporozumienie w biegu o Puchar Rektora

Co ciekawe, jako pierwszy linię mety przekroczył obrońca pierwszego miejsca wywalczonego przed rokiem radomianin Artur Błasiński (nr 1). Biegnący przed nim Łabziuk na ostatnich metrach trasy, zamiast zmierzać do mety, nadrobił kilkaset metrów, biegnąc tak jak na kolejne okrążenie. Zgodnie z

Lekkoatletyka - królowa jest tylko jedna. Oddają jej się bez względu na wiek

Artur Błasiński, jeden z wielu trenerów pracujących z zawodnikami w RLTL ZTE Radom, mówi wprost: - Mamy dobrze funkcjonującą piramidę szkoleniową. Pracowaliśmy wiele lat, by stworzyć ten system. No i nie mamy się czego wstydzić. Popularność lekkiej atletyki w naszym mieście rośnie. To efekt pracy

Radomianie w ramach akcji biegali nad zalewem

- oznajmił Tadeusz Kraska, współorganizator zmagań. W biegu głównym na dystansie 7600 metrów wśród kobiet triumfowała Danuta Zatorska, natomiast w rywalizacji mężczyzn pierwszy na mecie zjawił się Artur Błasiński. Wyniki: Dziewczęta, przedszkolaki: 1. Alicja Tomczyk, 2. Gabrysia Nowak, 3. Julia Morawska

Bieg Kazików po raz pierwszy

Impreza, która odbędzie się w naszym mieście po raz pierwszy, będzie również debiutem w roli organizatora nowo powstałego klubu UKS Technik. Jego prezesem jest doskonale znany radomski długodystansowiec Artur Błasiński. Do organizacji biegu włączył się także pomysłodawca Radomskiego Maratonu

Sylwester na trasie biegowej

Po raz drugi z rzędu nietypowo ostatni dzień roku postanowił spędzić najbardziej znany radomski długodystansowiec Artur Błasiński. Identycznie jak przed rokiem wziął on bowiem udział w biegu na dystansie siedmiu kilometrów w austriackiej miejscowości Kainach. - Niestety, nie udało mi się obronić

W weekend biegniemy

i MOSiR-em zapraszają nad zalew na Borkach. Początek imprezy o godz. 11. Więcej informacji, długości tras i ich przebieg na stronie internetowej www.polskabiega.pl. Mówi Artur Błasiński* Anna Religa: Jak by pan zachęcił ludzi do wzięcia udziału w akcji Polska Biega? Artur

Sport w skrócie

ubiegłym tygodniem Domagała spadła w światowym rankingu WTA o jedno oczko i zajmuje w nim obecnie 980. miejsce. LEKKOATLETYKA Tuż za podium Radomianin Artur Błasiński reprezentujący w zagranicznych startach klub JM Demolex Bardejov zajął czwarte miejsce podczas biegu na dystansie 10 km rozegranego w

Sobańska wicemistrzynią Polski w przełajach

bostońskim, który odbędzie się 18 kwietnia. W Policach startowali też radomianie. Wśród seniorów Artur Błasiński zajął 13. miejsce, ale był to pierwszy start po okresie treningów wytrzymałościowych. Juniorzy ZTE Radom zajmowali odległe lokaty. Wyniki: seniorki: 4000 m: 1.Justyna Lesman (Olimpia Poznań), 2

Święto biegania w Radomiu

zalewu (3 km i 600 m). W półmaratonie zwyciężył doskonale znany radomskim kibicom długodystansowiec Artur Błasiński. Trasę liczącą niewiele ponad 21 km pokonał w czasie 1 godz. 18 min i 44 s. Natomiast dziewiąty na tym dystansie był wielokrotny mistrz Polski w biegu na 800 m Grzegorz Krzosek, dla którego

Sobańska szósta

zajął Artur Błasiński z ZTE Radom. Podopieczny Leszka Trzosa nie był zadowolony ze swojego występu. - Liczyłem na coś więcej, ale przy pochmurnej pogodzie biegło mi się źle - stwierdził. Mistrzem Polski został Jan Zakrzewski z Oleśniczanki Oleśnica, a drugą lokatę zajął Michał Kaczmarek z LUKS-u Gubin.

Podium dla Ukraińców

zza wschodniej granicy finiszował najlepszy z Polaków - radomianin - Artur Błasiński. W rywalizacji pań zwyciężyła Elżbieta Jarosz. Wcześniej, niejako na rozgrzewkę przed główną konkurencją, lekkoatleci ścigali się w tzw. Złotej Mili. Bieg o Puchar Prezydenta Radomia, na dystansie jednego okrążenia

Kenijczyk James Kwambai wygrał 11. Bieg św. Dominika

następne cztery kółka przewaga wzrosła do 20 sekund, a z grupy pościgowej, bezpośrednio za plecami afrykańskiego duetu, zostali jedynie Piotr Gładki i Artur Błasiński. Kluczowym dla losów biegu było 7. okrążenie, na którym Kwambai "zostawił" swojego rodaka. Słabnący z każdą minutą coraz bardziej

Pobiegną nad zalewem

. Liderem jest doskonale znany radomski lekkoatleta Artur Błasiński, który w sobotę powalczy o kolejny triumf. Oprócz tego biegu organizatorzy zaplanowali dystanse w tzw. biegach otwartych. Sporo emocji powinno towarzyszyć zmaganiom "złotej mili" o Puchar Prezydenta Radomia. Na tym dystansie mogą

Artur Błasiński, zajmując czwarte miejsce podczas XI Biegu Niepodległości rozegranego w Krośnie. Na 7-kilometrowej trasie zwyciężył Jakub Burghardt (21.24). Przed radomianinem linię mety minęło dwóch Białorusinów. Błasiński natomiast zameldował się z czasem 22.12. Serię występów zawodnik ZTE będzie

. LEKKOATLETYKA Trzeci na mecie Artur Błasiński z ZTE Radom zajął trzecie miejsce podczas biegu pod nazwą "XXII Hornicka 10" rozegranym w czeskiej miejscowości Frydek Mistek. Radomianin na 10-kilometrowej trasie uzyskał czas 30 minut i 32 sekundy, a linię mety minął prawie minutę po zwycięzcy, którym

Krzosek pobiegnie w półmaratonie

na tym dystansie nie może z kolei mówić znany radomski długodystansowiec Artur Błasiński, który również weźmie udział w grudniowej imprezie na Borkach. - Formuła zawodów jest otwarta i każdy sam decyduje, ile kilometrów będzie biegał. Ja również wybrałem półmaraton - powiedział "Gazecie".

Przed półmaratonem w Pile

Błasiński, Artur Osman i Adam Dobrzyński. Dotychczas do udziału w biegu zgłosiło się 900 osób z 11 krajów, m.in. z Polski, Czech, Niemiec, Holandii i Stanów Zjednoczonych. - I cały czas się zgłaszają. To będzie rekord frekwencji. To będzie największy półmaraton w Polsce - chwali się organizator biegu Henryk

Bieg o Puchar Rektora po raz jedenasty

Artur Błasiński. Dla tych, którzy nie są w stanie pokonać tego dystansu, organizatorzy przygotowali Bieg Integracyjny "Złota Mila" o puchar Prezydenta Miasta Radomia. Początkujący biegacze będą mieli do pokonania 1609 m. Konkurencje i liczne atrakcje czekają także na najmłodszych adeptów

n BIEGI NIEZŁA FREKWENCJA. Artur Błasiński (Auto Gaz Centrum Antoniówka) wygrał klasyfikację generalną wśród mężczyzn w VIII Biegu Ulicznym o Puchar Rektora Politechniki Radomskiej. Drugi był Tomasz Łubowski (AZS Łódź), a trzeci Robert Kwapisz (Wip-Bud Opoczno). Rywalizację kobiet wygrała Danuta

połączonych mistrzostwach w kategorii seniorek i juniorek rozegranych w Grudziądzu wzięło udział 158 zawodniczek. Oprócz Gac w zawodach wystartowały cztery inne reprezentantki Hubala: Angelika Kosut, Katarzyna i Ewa Czajka oraz Monika Pasek. LEKKOATLETYKA Zamiast mistrzostw Polski Artur Błasiński z ZTE Radom

Biegało Radomskie

, naprawdę była wspaniała zabawa - oznajmił Tadeusz Kraska, współorganizator zmagań. W biegu głównym na dystansie 7600 metrów wśród kobiet triumfowała Danuta Zatorska, natomiast w rywalizacji mężczyzn pierwszy na mecie zjawił się Artur Błasiński. radoslaw.olchowski@radom.agora.pl

Rafał Wójcik i Izabela Zatorska zwycięzcami XXIV Biegów Sylwestrowych w Szydłowie

główny cel na 2004 rok - przyznał zwycięzca, który pochodzi z miejscowości Krymki w gminie Brody koło Starachowic. O igrzyskach w Atenach marzy również drugi na mecie Artur Błasiński. - Chcę w 2004 roku osiągnąć minimum olimpijskie w maratonie i wierzę, że mi się to uda - powiedział po biegu. Wśród

Biegu Zdrojowego w Busku. Dystans 6 km najlepsza z pań pokonała w czasie 20 minut i jednej sekundy, wyprzedzając Ewę Brych-Pająk (Biegus Wręczyca) i Monikę Zygmunt (Leżajsk). Panowie rywalizowali na trasie 10 km - Burghard pokonał ją w czasie 29,29 min., drugi był Artur Błasiński z Radomia, a trzeci

Sportowy rok w regionie

był niewątpliwie historyczny awans do pierwszej ligi - to w przyszłości możemy mieć powody do jeszcze większego zadowolenia. Oprócz przyszłych medalistów mistrzostw Polski kolejny udany rok zaliczył posiadacz kilkunastu krążków na średnich i długich dystansach Artur Błasiński, który z imprez

Skarb kibica IV ligi

Koźlik (Unia Skierniewice), Marcin Nowacki (LZS Rosanów). OMEGA KLESZCZÓW Trener: Robert Rogan. Bramkarze: Tomasz Tomczyszyn (75), Adrian Zieliński (84), Jarosław Krawczyk (85). Obrońcy: Rafał Błasiński (85), Krzysztof Ciszewski (83), Wojciech Robaszek (78), Robert Rogan (69), Wojciech Sidek (83), Marcin

Wyniki 77. Mistrzostw Polski w lekkoatletyce

. Paweł Mankiewicz (Warszawianka TOP 2000) 2,14 5-6. Marcin Klinkosz (SKLA MS Słupsk) 2,14 5000 m mężczyzn 1. Leszek Biegała (Zawisza Bydgoszcz) 14.11,36 2. Dariusz Kruczkowski (Zawisza) 14.12,66 3. Artur Błasiński (RTL Dami-ZTE Radom) 14.13,63 4. Piotr Gładki (Lechia Gdańsk) 14.19,04 5. Piotr Drwal (STS