anna pacholska

Jaroszek na medal

rywalkami. Ponadto cieszy nowy rekord życiowy - 8,78 s - który ustanowiła na płotkach, na jakich rywalizują już seniorki - podsumował występ na mistrzostwach trener radomianki Marcin Waśniewski. Z pozostałych przedstawicieli Radomskiego najbliżej zdobycia medalu w Spale byli Anna Pacholska w biegu na 600 m

Apetyt na finały i medale młodych lekkoatletów

niego dużym osiągnięciem - ocenił trener lekkoatlety Henryk Witkowski. W gronie juniorek młodszych zaprezentuje się natomiast specjalistka od biegu na 600 m Anna Pacholska z Olimpu Kozienice.

Złoto Anny Pacholskiej w finale OOM

Honor skromnej reprezentacji z naszego regionu uratowała lekkoatletka Olimpu Kozienice Anna Pacholska. Uczestniczka tegorocznych mistrzostw świata juniorów była bezkonkurencyjna w biegu na 400 m. Już w eliminacjach kozieniczanka uzyskała najlepszy rezultat - 56,87 s. W finale pobiegła jeszcze

Mniejsze kluby w natarciu

.), Paulina Romanowska (600 m - 8 m.), Albert Sąpór (100 m - 8 m.), Katarzyna Gizicka (rzut oszczepem - 8 m.) oraz sztafeta dziewcząt 4 x 100 m (7 m.). Na najwyższym stopniu podium w Płocku stanęła zawodniczka Olimpu Kozienice Anna Pacholska, która zwyciężyła w biegu na 600 m. Ponadto srebro wywalczył Paweł

Łukasik ma ponad miesiąc do wypełnienia minimum

swój rekord życiowy. W konkurencji rzutu oszczepem juniorów zwyciężył natomiast Andrzej Kaźmierczak (61,57 m). W warszawskim mityngu z powodzeniem startowali także Katarzyna Ślusarczyk, która zajęła trzecie miejsce w biegu na 400 m przez płotki. Druga w tej samej konkurencji była Anna Pacholska z