mb

Po sukcesie tenisistek Grzegórzeckiego

- Mamy w planie doprowadzić do zakopania topora wojennego w krakowskim środowisku tenisowym. Może zabrzmi to buńczucznie, ale tylko współpraca może doprowadzić do tego, że doczekamy się następczyni Magdy Grzybowskiej, a może nawet talentu na miarę Anny Kurnikowej - mówi "Gazecie" kierownik sekcji tenisowej Grzegórzeckiego Grzegorz Kosek.

Reprezentantka Polski musi jeszcze poczekać na debiut w nowym klubie

Karolina Kosek nie wystąpiła w meczu Ligi Mistrzyń swojej nowej drużyny Azzerail Baku w meczu Vakifbank Stambuł.

Trzecia reprezentantka Polski w Organice

Karolina Kosek w najbliższych dniach podpisze roczny kontrakt z łódzkim beniaminkiem.

Dwie siatkarki Organiki Budowlani w kadrze na mistrzostwa Europy!

W sobotę zakończyło się zgrupowanie Polek w Szczyrku. Po ostatnim treningu trener Alojzy Świderek ogłosił kadrę na mistrzostwa. Znalazło się w niej 14 zawodniczek. Oprócz Kosek i Kwiatkowskiej znalazły się w niej: rozgrywające Milena Radecka (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) i Joanna Wołosz

Paulina Maj z Atomu Trefl Sopot najlepiej broniącą siatkarką Grand Prix

Sheilla (BRA) - 50 punktów 4. Hooker Destinee (USA) - 50 punktów . 19. Kosek Karolina - 38 punktów 24. Konieczna Katarzyna - 35 punktów 26. Kasprzak Kinga - 34 punkty Najlepiej atakująca 1. Palacios Yoana (KUB) - 50,00 proc. 2. Sakoda Saori (JAP)- 48,51 proc. 3. Kasprzak Kinga

WGP. Polki przegrały z Koreą

wspomagana przez Karolinę Kosek. To głównie na tych zawodniczkach spoczywał ciężar gry w ataku. Biało-czerwone w końcówce obroniły osiem setboli. Przy stanie 31:31 Koreanki pomyliły się w ataku i po raz pierwszy w tej partii polski zespół miał piłkę setową. Niestety, Anna Podolec zepsuła zagrywkę, a w

World Grand Prix. Polska pewnie pokonała Kazachstan

Kazaszki ani przez chwilę nie były dla Polek równorzędnymi rywalkami. Miały problemy z przyjęciem bardzo dobrej zagrywki podopiecznych Alojzego Świderka, z trudem przedzierały się przez blok Anny Podolec, a jeśli już im się ta sztuka udała, na drodze piłki stawała kapitalna dziś Paulina Maj - nasza

WGP siatkarek. Chiny - Polska 3:0. Polki bez awansu.

skutecznie przebijają się przez nasz blok, a potem punkt daje nam Anna Podolec. 19:17 - Chinki bronią się w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji. 18:16 - Dwie udane akcje Hui Ruoqui i koniec meczu coraz bliżej. 16:16 - Nieszczelny blok naszych zawodniczek. 15:16 - Okuniewska technicznym atakiem znów

Siatkarki Atomu Trefla Sopot z powołaniami do kadry

z Atomu. Pozostałe powołania: Przyjmujące: Anna Werblińska, Kinga Kasprzak, Ewelina Sieczka, Anna Grejman, Patrycja Polak, Karolina Kosek, Koleta Łyszkiewicz, Aleksandra Wójcik, Elżbieta Skowrońska, Justyna Raczyńska oraz Ewa Śliwińska. Atakujące: Katarzyna Skowrońska-Dolata, Katarzyna Konieczna

Trzy siatkarki Impelu Wrocław powołane na pierwsze w tym roku zgrupowanie reprezentacji Polski

, Joanna Wołosz, Milena Radecka, Dorota Wilk, Natalia Gajewska. Przyjmujące: Anna Werblińska, Kinga Kasprzak, Ewelina Sieczka, Anna Grejman, Patrycja Polak, Karolina Kosek, Koleta Łyszkiewicz, Aleksandra Wójcik, Elżbieta Skowrońska, Justyna Raczyńska, Ewa Śliwińska. Libero: Paulina Maj, Krystyna

WGP siatkarek. Polska przegrała z Dominikaną

odrobienie strat 16:10 - Niestety wszystko wróciło "do normy", rywalki wróciły do swojej regularnej dyspozycji i z powrotem budują przewagę 10:8 - Dobry blok Polek, po chwili Kosek ładnie plasuje i odrabiamy trzeci punkt. Czas dla trenera rywalek 10:6 - Okuniewska skutecznie atakuje ze skrzydła

Siatkówka. WGP: Polki łatwo ograne przez Brazylię

Włoszki. Polska : Katarzyna Gajgał, Milena Sadurek, Katarzyna Skowrońska-Dolata, Agnieszka Bednarek-Kasza, Anna Barańska, Karolina Kosek, Mariola Zenik (libero) oraz Joanna Kaczor, Katarzyna Zaroślińska, Berenika Okuniewska, Joanna Staniucha-Szczurek. Pierwsze zwycięstwo Polaków w memoriale Wagnera

Piękne siatkarki OrlenLigi

Atom Trefl Sopot Skład zespołu Rozgrywające - Izabela Bełcik, Dorota Wilk Przyjmujące -  Klaudia Kaczorowska, Erika Kelly Coimbra (Brazylia)- na zdjęciu, Rachel Rourke (Australia), Noris Cabrera (Kuba) Atakujące -  Anita Kwiatkowska, Anna Podolec Środkowe: Julia Szełuchina

Siatkówka: rusza kobieca seria A

Do Muszynianki dołączyły także dwie reprezentantki Słowacji: Lucia Bognarova i Gabriela Tomasekova z mistrza Słowacji Slavii Bratysława. - Chcemy walczyć o miejsce w pierwszej czwórce ligi - nie ukrywa dyrektor Muszynianki Grzegorz Jeżowski. Muszynianka środkowe: Anna Chrupek, Marlena Mieszała

World Grand Prix. Polska ograła Argentynę na dobry początek

W kadrze aktualnie brakuje tych zawodniczek: Anna Werblińska, Izabela Bełcik, Agnieszka Bednarek-Kasza, Aleksandra Jagieło, Katarzyna Gajgał, Joanna Kaczor, Katarzyna Skowrońska-Dolata i Małgorzata Glinka. W zamian do gry trener Świderek desygnował szóstkę: Podolec, Konieczna, Kosek, Kasprzak

World Grand Prix. Polki wygrały z Kubą

tej akcji broniły Kubanki. 10:8 - Dziesiąty punkt dla Polek po serwisie Kosek. 7:8 - Niestety znowu przegrywamy. Miejmy nadzieję, że po przerwie technicznej będzie lepiej. 6:5 - Tym razem Podolec nie dała rady. Zablokowana. 6:3 - Anna Podolec ze środka mija blok rywalek. 2:2 - IV set już rozpoczęty

MŚ siatkarek. Polki przegrały mecz otwarcia z Japonią

Najbardziej zacięty był pierwszy set spotkania. Polki zaczęły ospale i seriami traciły punkty. Na pierwszą przerwę techniczną schodziły przegrywając 5:8, a wkrótce potem przegrywały 10:16. Wtedy fantastyczną zmianę dała Karolina Kosek, która weszła z ławki i pewnie skończyła kilka kolejnych akcji

Organika ograła w Łodzi silnych przeciwników

wygrały pierwszego dnia. W sobotę gospodynie zmierzyły się z Aluprofem. Oczywiście obie drużyny musiały zagrać bez reprezentantek Polski uczestniczących w mistrzostwach świata w Japonii. W Organice Budowlanych brakowało Karoliny Kosek i Katarzyny Zaroślińskiej, zaś wśród rywalek Anny Werblińskiej (dawniej

Bełcik, Konieczna, Sieczka i Maj w kadrze Polski

. Kadra Polski : Izabela Bełcik (Atom Trefl Sopot), Milena Sadurek (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna), Joanna Wołosz (Impel Gwardia Wrocław), Ewelina Sieczka (Atom Trefl Sopot), Katarzyna Konieczna (Atom Trefl Sopot), Karolina Kosek (Organika Budowlani Łódź), Berenika Okuniewska (BKS Aluprof Bielsko

World Grand Prix. Pierwsza porażka. Polki tracą prowadzenie w grupie

Barańska obiła blok Japonek i zbliżyła Polki do przerwy technicznej. 9:12 Joanna Kaczor wybroniła atak Japonek pasywnym blokiem, a następnie zakatowała z prawego skrzydła i zdobyła punkt dla podopiecznych Matlaka. 7:9 Japonki coraz czujniejsze w obronie, blokują atak Kosek. 5:8 Anna Barańska psuje zagrywkę

Supersensacja! Puchar Polski jedzie do Łodzi

składzie medalistki mistrzostw Europy i takie gwiazdy siatkówki, jak Anna Barańska czy Dorota Świeniewicz. Obie przyćmiła łodzianka Karolina Kosek, 25-letnia zawodniczka mająca już na koncie Puchar Polski z zespołem z Bielska-Białej. - Bawimy się dalej - mówiła po sobotnim sukcesie. I to była prawda

SIATKÓWKA. Seria A kobiet: Dalin - Winiary 3:2!

nieprzewidywalne dziewczyny trenera Bicza wlały do serii A nutkę nieszkodliwej anarchii. Uwierzyły w siebie Serwisy Olgi Owczynnikowej i Edyty Kucharskiej były za trudne dla myśleniczanek, a ataki np. Anny Woźniakowskiej - zdawało się - połamią ręce wątlejszym dziewczynom z Myślenic. 1:6, 4:7 - pod dyktando

WGP siatkarek. Dramat Polek w meczu z USA. Porażka na własne życzenie

Anny Barańskiej! Nasza przyjmująca trzy razy efektownie skończyła atak z lewego skrzydła i nasza przewaga zaczyna rosnąć! 10:10 Polki dwukrotnie wyrzucają piłkę w aut. Oby nasze reprezentantki nie doprowadziły do nerwowej końcówki... 7:9 Karolina Kosek wciąż w gazie. Nasza siatkarka gra dzisiaj na

World Grand Prix. Polki pokonały Japonię

wiele błędów, przez co pewne prowadzenie polskie siatkarki utrzymały do końca seta. Doskonale w ataku radziły sobie Anna Barańska i Agnieszka Bednarek Kasza. Japonki obudziły się w drugiej partii. Poprawiły przyjęcie i skuteczność w ataku, co momentalnie połączyło się z kłopotami Polek. Na drugiej

Jeszcze jedno wzmocnienie Organiki: z Polski lub...

atakującej. W kręgu zainteresowań łódzkiego klubu są Anna Podolec, dwie Brazylijki oraz reprezentantka Dominikany. 25-letnia Podolec siedem lat temu sięgnęła z reprezentacją Polski po złoty medal mistrzostw Europy. Przez ostatnie półtora roku leczy jednak uraz barku, a do gry ma być gotowa we wrześniu

ME siatkarek. Trening z Izraelem na początek turnieju

rozegranie - tym Polki napytały sobie biedy w pierwszej partii. Choć prowadzenia nie oddały ani na minutę, czuły oddech egzotycznych rywalek na plecach (14:13, 16:15, 23:22). - Tam nie ma gry kombinacyjnej. Dziewczyny dostają bardzo wysokie piłki na skrzydła - głównie wystawy idą do Anny Velikiy i Tatiany

Siatkówka. Kłótnie w kadrze. Matlak uspokaja

: Kadra siatkarek na mistrzostwa świata: Rozgrywające: Milena Sadurek (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna), Joanna Wołosz (Impel Gwardia Wrocław), Izabela Bełcik (Atom Trefl Sopot). Przyjmujące: Karolina Kosek (Organika Budowlani Łódź), Joanna Staniucha-Szczurek (Tauron Dąbrowa Górnicza), Anna

World Grand Prix. Siatkarki przegrały z Włoszkami

dzięki udanym atakom wychodzą na prowadzenie. Na przerwę schodzą z prowadzeniem Włoszki 10:12 - Włoszki skutecznie atakują środkiem, a my bijemy piłkę w siatkę. Na szczęście po chwili Kosek atakuje wzdłuż linii 6:10 - Dwa razy dobrze atakuje Barańska i powiększamy przewagę. Trener Włoszek bierze czas 6:8

Siatkówka. Seria A: Muszynianka - Dalin Myślenice 3:2

Mecz rozpoczął się od zdecydowanej przewagi Muszynianki, myśleniczanki długo nie potrafiły się pozbierać. Przy prowadzeniu 15:6 siatkarki Muszynianki rozluźniły się i po chwili notowano wynik 22:15. Dorota Pykosz uzyskała atakiem 24. punkt, zaś Joanna Mirek, blokując Karolinę Kosek, zakończyła seta

MŚ siatkarek. Niemczyk: Glinka najlepsza

Oceny Polek w skali 1-6: Milena Sadurek - 4. Jej koleżanki zbyt słabo przyjmowały, by miała komfort rozegrania. Pewnie dlatego tak często wystawiała wysoką piłkę na skrzydło. Mam spore zastrzeżenia do dokładności jej wystaw. Anna Werblińska - 5. Na początku meczu grała słabo

ME siatkarek. Gajgał i Kaczor ofiarami konfliktu

. Kadra siatkarek na ME: rozgrywające: Izabela Bełcik, Milena Radecka, Joanna Wołosz, Katarzyna Skorupa środkowe: Anna Podolec, Berenika Okuniewska, Agnieszka Bednarek-Kasza, Klaudia Kaczorowska, Sylwia Pelc, Zuzanna Efimienko, Gabriela Wojtowicz przyjmujące: Karolina Kosek, Kinga Kasprzak Karolina

Siatkówka. World Grand Prix: Matlak i atakujące. Sytuacja się gmatwa

rocznej przerwie. Wydawało się, że to od niej selekcjoner będzie zaczynał skład, tym bardziej że przejęła od Anny Barańskiej funkcję kapitana i koszulkę z nr 1. Skowrońska jednak pewniakiem nie jest, bo tylko w jednym z sześciu spotkań World Grand Prix jej skuteczność przekroczyła 40 proc., a to dla

Organika będzie silniejsza! Na razie traci siatkarki

powodu mistrzostw świata), to już teraz wiadomo, że w klubie szykują się poważne zmiany. Z Organiką pożegnały się już cztery zawodniczki: Dominika Koczorowska, Anna Nowakowska, Sylwia Jasińska i Katarzyna Jóźwicka - Mam kilka propozycji z Polski i z zagranicy. Jeszcze nie wiem, w którym klubie będę

BKS Aluprof zrobił pierwszy krok w stronę finału

: pewne prowadzenie bielszczanek, udany pościg zespołu z Łodzi. Kiedy wydawało się, że będzie remis, kontrowersyjną decyzję podjęła pani sędzia, która przyznała punkt BKS-owi (22:20). Organika już się w tym meczu nie podniosła. Najlepszą zawodniczką meczu uznano Annę Barańską. - Zagraliśmy źle, słabo w

Organika wygrywa w ekstraklasie!

oczekują od nas zwycięstwa - mówiła środkowa łodzianek. Gospodynie ciążącą na nich presję zniosły jednak wzorcowo i od pierwszych piłek to one dyktowały warunki gry. Efekt? Prowadzenie 8:4, 12:7 i 16:12. Z biegiem czasu mijały nie tylko obawy o wynik pierwszego seta, ale także o dyspozycję Anny

Porażka siatkarek na inaugurację

, m.in. z uwagi na różne urazy, nie wystąpiły w optymalnym składzie. To było widać podczas wczorajszego spotkania. Trener Czaja w starciu z ekipą z Łodzi desygnował do gry skład identyczny jak podczas ostatnich sparingów przed ligą. Tak więc na przyjęciu zagrała nominalna atakująca Anna Klimakowa, a na

Organika Budowlani w drodze po kolejny puchar

po raz kolejny szkoleniowcy obu drużyn nie będą mogli wystawić najsilniejszych składów. Z powodu kontuzji w Aluprofie zabraknie Anny Werblińskiej, a w Organice Karoliny Kosek. 25-letnia łodzianka już w Japonii doznała urazu kolana oraz ścięgna Achillesa. We wtorek zagrała, ale teraz znów ma kłopoty

MŚ siatkarek. Wiemy już, jaką szóstką wyjdziemy na Japonki

stwierdzić, że jutro na mecz z Japonią biało-czerwone wyjdą w składzie: Małgorzata Glinka-Mogentale i Anna Werblińska na przyjęciu, Joanna Kaczor na ataku, Katarzyna Gajgał i Agnieszka Bednarek-Kasza na środku, Milena Sadurek na rozegraniu i Mariola Zenik na libero. - A w rezerwie będę miał sprawdzone już w

Siatkówka. Politechnika nie postawiła kropki na i

pasjonujące, stojące na wysokim poziomie widowisko. Początek spotkania był wyrównany. Dopiero w końcówce seta, po serii skutecznych ataków Karoliny Kosek, krakowianki wyszły na prowadzenie (20:15) i mimo pogoni zespołu z Częstochowy zakończyły ten set zwycięstwem. W drugiej partii role się odwróciły

Siatkówka. Matlak powołał kadrę - bez Skowrońskiej, ale z Glinką

klubie. Kolejni selekcjonerzy pomijali ją jednak przy powołaniach do reprezentacji. Glinka znów będzie mogła udowodnić swoją przydatność w ekipie "Biało-Czerwonych". Pełne zestawienie "biało-czerwonych", które kontynuować będzie przygotowania do MŚ: Przyjęcie: Aleksandra Jagieło, Anna

Kto zagrozi siatkarkom Atomu Trefl Sopot w PlusLidze kobiet?

konkurencję o kilka długości. W obecnych rozgrywkach Bogdan Serwiński ma do dyspozycji zespół jeszcze silniejszy. Do drużyny dołączyła była gwiazda Aluprofu Anna Werblińska i środkowa reprezentacji Serbii Vesna Durisić. Typ trojmiasto.sport.pl: Miejsce 1-2. BKS Aluprof Bielsko-Biała. Z

ME siatkarek. Jak uniknąć dramatu

. Świderek powołał kadre na ME Anna Podolec, Katarzyna Konieczna, Karolina Kosek, Izabela Bełcik, Berenika Okuniewska, Agnieszka Bednarek-Kasza, Kinga Kasprzak, Klaudia Kaczorowska, Katarzyna Jaszewska, Sylwia Pelc, Karolina Ciaszkiewicz, Milena Radecka, Paulina Maj, Joanna Wołosz, Magdalena Saad, Zuzanna

Gedania wciąż bez seta

Natalii Kurnikowskiej (17 lat) goście po raz pierwszy w meczu prowadzili różnicą dwóch punktów (4:2) i chociaż łodzianki dość szybko opanowały sytuację (8:5, 11:8, 13:10) ciągle musiały drżeć o wynik. Gedania wyrównała na 13:13, potem jeszcze dwukrotnie był remis (14:14 i 17:17 po asie serwisowym Anny

World Grand Prix. Polki gładko pokonały Dominikanę

mogą odnaleźć rytmu z pierwszego seta, zmiany też nic nie dają. 10:6 Blok Kosek i Bednarek - Polki odskakują. 7:3 Bliźniacza akcja Gajgał, tym razem piłka po bloku trafia na aut. Katarzyna Gajgał 5/6 w ataku. Polki często grają środkiem, na co rywalki nie mają odpowiedzi. 6:3 Świetnie rozegrana krótka

Dalin Myślenice - Winiary Kalisz 3:2

Tylko w pierwszym secie silniejszy, wyższy, lepiej wyszkolony technicznie zespół z Kalisza "wypunktował" drużynę gospodarzy. Serwisy Olgi Owczynnikowej i Edyty Kucharskiej były za trudne dla myśleniczanek, a ataki Anny Woźniakowskiej o mało nie połamały rąk wątlejszym dziewczętom z

Siatkówka. Mundial bez Skowrońskiej

urlopie macierzyńskim) i Aleksandra Jagieło. Kadra na przygotowania do MŚ nie jest jeszcze pełna, do 14 września mamy poznać jeszcze cztery nazwiska. Skład reprezentacjiPrzyjęcie: Aleksandra Jagieło, Anna Werblińska (dawniej Barańska), Karolina Kosek, Joanna Staniucha-SzczurekAtak: Joanna Kaczor

Siatkówka. Świat zagra w Łuczniczce. Będzie pięknie.

12 do 16 oraz środy 11-14), wejdzie na mecze za darmo. Kadra na WGP Rozgrywające: 4. Izabela Bełcik, 12. Milena Radecka (Sadurek), 14. Joanna Wołosz Przyjmujące: 3. Karolina Kosek, 7. Kinga Kasprzak, 8. Klaudia Kaczorowska, 20. Anita Kwiatkowska Atakujące: 2. Katarzyna Konieczna, 9. Anna Podolec

Jeźdźcy w Kortowie

Hestkowski dwa razy na koniu Hingis (JKS u Robsonów), Anna Kopacz dwa razy na Harbonie (KJ Galop), Katarzyna Kosek na Darlingu (AZS UWM Olsztyn), Aleksander Kuźniewski na Belfaście (KJ Galop), Jagoda Pacyńska na Mocarcie (JKS u Robsonów), Paulina Wincław na Osecie (JKS u Robsonów).

World Grand Prix. Siatkarki bez gwiazd. Czy dadzą radę?

reprezentacji Polski: Rozgrywające: Milena Radecka, Joanna Wołosz Przyjmujące: Karolina Kosek, Kinga Kasprzak, Klaudia Kaczorowska, Anita Kwiatkowska, Aleksandra Kruk Atakujące: Anna Podolec, Katarzyna Konieczna Środkowe: Berenika Okuniewska, Zuzanna Efimienko, Sylwia Pelc Libero: Paulina Maj, Magdalena Saad

Siatkarki Organiki Budowlani pokazały charakter

Czypiruk, która zdobyła aż 24 punkty - najwięcej ze wszystkich siatkarek. Właśnie atakująca Gwardii oraz Katarzyna Jaszewska (16 punktów) były największym zagrożeniem Organiki. Z powodu kontuzji nie mogła wystąpić Anna Witczak, była atakująca Muszynianki, i prawie cała odpowiedzialność spoczywała na dwóch

Siatkówka. Wielkie łatanie dziur, czyli Matlak podał skład kadry

jest, że trener nie zabierze Anny Werblińskiej, która zapowiada, że po meczach o trzecie miejsce w PlusLidze Kobiet bierze się za leczenie. Rywalkami Polek - debiutujących w imprezie - będą Brazylijki i Holanderki. W drugiej grupie (B) zagrają gospodynie, Ukrainki i Chinki. . Do półfinału zakwalifikują

Turniej smoka. Walczyli ćwierć kilometra pod ziemią

kategorii. Wyniki: Grupa A 7 lat i młodsi, 2006 i później 8-6 kyu chłopcy: 1. Antoni Słowiński (UKKT Praga Południe Warszawa), 2. Patryk Kosek, 3. Jan Janusz i Jakub Ślusarczyk (obaj AKT Niepołomice); gr. A 7 lat i młodsi, 2006 i później 8-6 kyu dziewczęta: 1. Oliwia Pękala, 2. Oliwia Jarosz (obie AKT

Piąte miejsce białostockiej siatkarki w turnieju siatkówki plażowej

Holandii i Czech. Rywalizację zaostrzyły także reprezentantki Polski juniorek, które wróciły właśnie z mistrzostw Europy w siatkówce plażowej. Białostocko-słupski duet pokonał w tie-breaku Holenderki. Następnie wygrał 2:0 z aktualnymi mistrzyniami kraju juniorek: Magdaleną Saad oraz Karoliną Kosek. O

ME siatkarek. Zawierucha na medal?

przerzucając zawodniczki z pozycji na pozycji (przyjmująca Anna Podolec jest teraz środkową). Zresztą poza nią, wracającą po rocznej przerwie Skowrońską oraz trenerem Świderkiem, wówczas asystentem Niemczyka - z pierwszymi Złotkami (rok 2003) obecna drużyna nie ma absolutnie nic wspólnego. Mogą nie poznać jej

World Grand Prix. Na żywo: Polki rozgromiły Tajwan

meczowej kadry. Pewnie atakowały Katarzyna Skowrońska-Dolata, Anna Barańska i Joanna Kaczor. Kolejnym przeciwnikiem polskiej kadry będzie reprezentacja Portoryko, z którą zagramy w sobotę o 8.30 polskiego czasu. Tak relacjonowaliśmy mecz na żywo: Trzeci set: 25:9: Tajwanki atakują w aut. Wygrywamy 3:0

Gładkie zwycięstwa Nafty i Winiar. Porażka siatkarek AZS AWF

sześć punktów padło już łupem kaliszanek. Wrocławianki miały bardzo duże problemy z odbiorem nie tylko silnych zagrywek Edyty Kucharskiej czy Anny Woźniakowskiej, ale również z lekkimi serwami Kate Olsovsky. Same za to dość często myliły się w ataku. Sytuacja na boisku zmieniła się w drugiej partii. Do

Uniwersjada - srebrny medal siatkarek

: Magdalena Godos, Anna Woźniakowska, Natalia Bamber, Izabela Żebrowska, Katarzyna Sielicka, Dominika Koczorowska oraz Mariola Barszcz (libero), Katarzyna Biel, Karolina Kosek, Marta Pluta, Joanna Kaczor. Wyniki Polek w Izmirze W grupie: Polska - Australia 3:1, Polska - Portugalia 3:1

MŚ siatkarek. Sukces pilnie potrzebny

nbsp» Skład Polek Rozgrywające: Milena Sadurek (Muszynianka, 26 lat, 177 cm wzrostu), Joanna Wołosz (Gwardia Wrocław, 20, 181). Przyjmujące: Małgorzata Glinka (Vakifbank Stambuł, 32, 190), Aleksandra Jagieło (Muszynianka, 30, 180), Karolina Kosek (Budowlani Łódź, 25, 183), Joanna Szczurek (MKS

Niemczyk: Wreszcie nie z marszu

Polki zagrają w najsilniejszym składzie - zabraknie tylko Aleksandry Przybysz, która nie została zwolniona przez włoski klub. Miała ją zastąpić Karolina Kosek, ale ostatecznie Niemczyk zabiera Izabelę Żebrowską z AZS AWF Poznań. Puchar Wielkich Mistrzyń staje się ważnym poligonem doświadczalnym

Uniwersjada - złoty medal Skolimowskiej

porażce z Czeszką Evą Hrdinovą 0:6, 0:6. Reprezentacja Polski siatkarek wygrała z Francją 3:0 (25:19, 25:19, 25:21). Polska: Magdalena Godos, Anna Woźniakowska, Natalia Bamber, Izabela Żebrowska, Katarzyna Sielicka, Dominika Koczorowska, Mariola Barszcz (libero) oraz Katarzyna Biel, Karolina Kosek. Polki

ZEC SV Gwardia Wrocław - Dalin Myślenice 3:2

:2 (20:25; 25:22; 25:18; 21:15; 15:11) Gwardia: Kupisz, A. Barańska, Bamber, Kaczor, Gomułka, Koprowska, Jagiełło (libero) oraz Szkudlarek, Dawidowicz, Naryniecka. Dalin: Ściurka, Lehman - Dybała, Zając, Dązbłaż, Kosek, Wrzesińska, Saad (libero) oraz Tondera, Wojciecka. W pozostałych meczach: Nafta